stars

TOP actors

9. října 2012 v 15:49 | S-hejvi
Tenhle článek se vám holky snad bude zamlouvat:P Nějak mě napadlo přidat seznam mých oblíbených herců a taky by mě zajímalo, kdo jsou vaši oblíbenci? Zaca Efrona apod. tu rozhodně nečekejte. Už jsem říkala že nejsem fanoušek "Disney hvězd" a to z toho důvodu..no, to je jedno - ještě bych některé z vás mohla dohnat k slzám kdybych nějakým způsobem pomluvila vaše "životní lásky" Moji nejoblíbenější herci jsou tihle a to ze dvou důvodů. Za prvé, každý film ve kterém hráli mě baví a za druhé - z mého pohledu dokáží (nebo dokázali, protože jeden z mých oblíbenců Heath Ledger už je bohužel po smrti) zahrát úplně všechno a tím se podle mě také pozná dobrý herec:)

Michael Jackson..král popu

13. srpna 2012 v 12:50 | S-hejvi
Vzala jsem inspiraci u Zuzanky, která mi poradila abych napsala o někom, koho obdivuji. Řekla jsem si, že když tu jsou články o mých oblíbených hercích a herečkách, nesmí mu chybět něco o Michaelu Jacksonovi. Rozepsala jsem se docela hodně, nemusíte to číst celé ale jestli ano, budu ráda..
Jak už jsem psala - žádnou celebritu nemám ráda tak jako Michaela, to je jasné. Jsem jeho obdivovatelkou už od mých šesti let a za tu dobu mě ani jednou neomrzel. Vyrostla jsem na něm a co zažijete v dětství to vás provází do konce života - Joo Michaele mě se už nezbavíš:D:)
Proč to ale vlastně píšu..Hodně lidí o něm má špatné mínění a to bezdůvodně. Byl nejvíce sledovanou celebritou a i když je to hnusné, tím se na něm dalo hodně vydělat. Proto byl falešně obviněn, pronásledován tiskem a bůh ví jaké nepříjemnosti ho během života provázely..Bla, bla, bla..z těch pomluv se mi do teď zvedá žaludek. Ať se svět zblázní, tvrdí si co chce. Lidé mohou pomlouvat ale i milovat. Bulvár ať dál píše chválu nebo opět samé nesmysly. Žvásty v televizi a časopisech, které špinavě vydělávali na nevinném člověku můžou jít do háje. On nikdy nikoho nezneužíval. Od začátku jsem věděla že je to blbost a taky že jo. Jsem příklad toho, koho to naštěstí nezajímalo, nezajímá a ani zajímat nebude, protože lidi budou dál sprostě lhát a ptáci z výšky dolů srát. Ten člověk nikdy neudělal nic špatného! Kdo tvrdí opak, budiž váš mozek odsouzen na doživotí..seďte si na vedení dál. Inteligentní muž či žena dokáže rozpoznat pravdu od lží..


Byl to skvělý a talentovaný chlap. Byl originální..byl to prostě génius. Na to bohužel doplatil a nebylo na něm nic divného. Divné bylo jenom to, s čím se musel vypořádat. Svět už nezažije dalšího Michaela Jacksona. Podle mě je titul "král popu" málo. Král hudby by možná odpovídalo..:) Né všichni ho můžou uznávat. Každý má svůj vzor a obdivuje někoho jiného. Ale je pravda že 50 % většiny idolů nedokázalo ani z poloviny to, co se povedlo jemu. Máme celebrity, hvězdy, superhvězdy..a pak je tu Michael Jackson..
Proto tohle píšu. Jeho hudba u mě (a určitě dalších milionů lidí) vůbec dokáže rozpumpovat tolik emocí, že si myslím, že ho nikdy nikdo nebude schopen nahradit. Králem byl a králem zůstane. Neobdivuji ho jen jako zpěváka ale i jako osobnost, protože to, čím si prošel určitě nebylo vůbec lehké ale dokázal se s tím vypořádat a nejen díky tomu byla jeho smrt tím posledním co si zasloužil. To je taky důvod proč jsem si ho nechala vytetovat. O Michaelu Jacksonovi se prostě bude mluvit pořád. On a jeho hudba žije dál.. To je konečně něco, co žádný člověk ani bulvár nikdy nezmění..i kdyby se pos*al! MJ je legenda a legendou zůstane..navždy..

Když vás zničí sláva..úmrtí celebrit

8. července 2012 v 11:39
Michael Jackson, Heath Ledger, Brittany Murphy a mnoho dalších..tolik celebrit opustilo svět showbusinessu předčasně a většina jejich úmrtí má něco společného - zemřeli na předávkování léky..je to ale ten hlavní důvod?

Smrt krále popu zasáhla celý svět, když se veřejnost dozvěděla že mu jeho osobní lékař podal smrtelnou dávku léku na spaní. Už léta bral prášky na bolest a psychiku..ale proč? Michael Jackson neměl lehké dětství. Od malička byl středem pozornosti, kvůli jeho stylu ho jedna část lidí odsuzovala, byl falešně obviněn ze zneužívání dětí a ke konci svého života zadlužen. Myslím že právě tohle všechno vedlo k tomu aby začal brát léky a později k jeho smrti. Za všechno může jeho okolí a vliv závistivých lidí..Kdyby se nic z toho nestalo, podle mého názoru by byl ještě naživu..
On ale není jediný takový případ. Herec Heath Ledger a herečka Brittany Murphy zemřeli v pouhých 28 a 32 let na zástavu srdce - opět oba dva brali léky na spaní a bolest, tentokrát kvůli přepracovanosti. Při natáčení Ledgerova posledního filmu Temný rytíř prý téměř vůbec nespal..


Tohle jsou příběhy osobností, které spadli do drog aniž by chtěli. Brali je, protože zkrátka museli kvůli okolí a taky novinářům..Myslím že se jejich úmrtím dalo zabránit..ale lidská psychika zkrátka nedokáže unést všechno..
Teď opačný případ. Za smrt zpěvačky Amy Winehouse podle mě nemůže vliv ostatních ale ona sama.. A víte co? Klidně mě za to sežerte ale dobře ji tak! Ano, škoda mladého života a talentu, ale bylo jí tisíckrát řečeno že když nepřestane pít a brát drogy tak umře…Komu není rady, tomu není pomoci. Tahle zpráva se dala očekávat každou chvíli. Pěvecky byla více než nadaná a měla hlas jako zvon ale sama si to zavinila. Absolutně takového člověka nelituju. Asi nebudete souhlasit, jenže takhle to vidím já. Když jsem to viděla v televizi ani trochu mě to nepřekvapilo..Tvrdý názor? No a co. Žijeme v tvrdém světě..

EMINƎM..king of rap

7. července 2012 v 11:49
Miluju rap! Poslouchám jak český tak anglický, ale…není raper jako raper..EMINEM vlastním jménem Marshall Mathers se narodil 17.10. 1972 ve státě Missouri. Hodně by mě zajímal váš názor na něj a nejen kvůli tomu píšu tenhle článek. Stejně jako hodně celebrit to v životě neměl jednoduché. Měl těžké mládí, které je zmapované v jeho filmu 8 míle (pokud jste neviděli, doporučuji) ale přesto se dokázal dostat až na vrchol, získal si miliony fanoušků a to zaslouženě! Když se řekne rap, vybaví se mi on..
V jeho slovech je mnohem větší hloubka než u ostatních raperů. Snaží se v nich zmapovat svůj život, reálné zkušenosti a ne jen násilí a sex ale když už o něčem takovém píše, hned mu ostatní vrazí kudlu do zad, přestože ostatní rapeři píší o tom samém a nikdo na tom nevidí nic špatného. Například v songu Not Afraid říká"Nebojím se pevně stát, tak mě všichni chytněte za ruku. Prošlapem tu cestu spolu, skrz bouři, v jakémkoli počasí. Teplo nebo mráz. Jen chci abyste věděli že nejste sami, zakřičtě jestli máte pocit že jste sklouzli stejnou cestou." Podle mě napsané ze srdce a to je to nejhlavnější. V dalším songu, který věnoval své dceři cituje"Moje holčička roste a roste. Já to všechno sleduju s ohromnou pýchou..Lidi mi nadávaj nebo dělají fóry, ale jen proto, že mě nechápou. Jediná dáma, kterou vroucně miluju a zbožňuju, Hailie.." řekněte mi 5 raperů, kteří napsali podobné texty. Myslím, že stěží najdete aspoň dva. Hodně lidí ho nemá rádo. Já se ptám proč? Jedním z důvodů je asi jeho barva kůže protože jinak si to fakt nedokážu vysvětlit. Kdo je zastáncem toho, že rap je pouze "černá hudba" mi přijde na palici. Dost inteligentní soudit člověka, který se dal na rap a lidé ho kritizují hlavně kvůli jeho textům. Ale proč? On je jediný raper, který ve svých textech nezmiňuje jen děvky, drogy a peníze..kdo neuznává Eminema, neuznává hip hop:)


Jak jsem říkala, rap si ráda pustím ale většinou je to právě Eminem, protože Eminem je podle mě jeden z mála raperů který se dá poslouchat. A miluju jeho tetování!:D Máte jiný názor? Napište ho, ráda si ho přečtu:)

Posloucháte rap a Eminema?

Megan Fox..vzor ženské dokonalosti

27. června 2012 v 12:50

Moje nejoblíbenější herečka a modelka - Megan Fox. Dnes ji obdivuje snad každý nejen díky její kráse. Narodila se 16.5. 1986 v Tennessee..Vždycky jsem ji měla ráda, líbí se mi její filmy a podle mě to není jedna z těch namyšlených amerických "stars" i když by k tomu důvod být namyšlenou třeba měla..Je jedna z nejkrásnějších žen planety a mou velkou inspirací. Každý potřebuje nějaký vzor a pro mě je Megan takový vzor ženské dokonalosti. Úžasná, nádherná, sexy..
Moc se mi líbí její styl. Je osobitá a originální..přijde mi, že mezi těmi hollywoodskými hvězdami vyčnívá a není kopírkou. Myslím že si zaslouží obdiv především za to, jaká je a ne za to co dokázala na rozdíl od ostatních. Jestli máte jiný názor, klidně ho napište..Nedávno jsem se dozvěděla že je těhotná a byla jsem mile překvapená. Je málo celebrit, kteří si ve svých 26 letech troufnou mít miminko. Každopádně ji to moc přeju a doufám že to nijak neovlivní její kariéru - byla by to škoda:)

Jaký máte názor na Megan Fox vy?

R.I.P. Michael Jackson

25. června 2012 v 20:30

Ať už jste fanouškem nebo ne..Dnes jsou to tři roky od smrti krále popu - Michaela Jacksona. Věnuji mu tenhle článek, aspoň jako vzpomínku na něj, protože je to můj nejoblíbenější zpěvák a velký vzor. Žádná celebrita mě nikdy neoslovila tak, jako on a nikoho neobdivuju tak, jako právě Michaela. Lidé ho buď milovali nebo nenáviděli. Ze všech těch špatných spekulací o něm mi je doteď špatně. Podle mě to byl skvělý a talentovaný člověk a na to také doplatil, protože lidi jsou svině když to takhle řeknu..Jeho hudba mě nikdy nepřestane bavit a jeho moonwalk se nedá zapomenout. Michael je pro mě prostě legenda a ať si říká kdo chce, co chce..

25.6.2009


R.I.P.

 
 

Reklama