shejvi

Něco o mě

26. června 2012 v 20:50 | S-hejvi

Nadpis asi napověděl, o čem bude tenhle článek. Chtěli jste, abych napsala něco o sobě a taky si myslím, že jako o autorce tohoto blogu byste měli něco málo vědět o tom, jaká jsem, co mám ráda apod. Tady je pár informací.

INFORMATION

Jmenuji se Pavlína a na tomto blogu vystupuji pod přezdívkou S-hejvi, která je odvozená od mého příjmení. Je mi 23 let, žiji v Hradci Králové a v září roku 2014 jsem dokončila střední školu - obor ekonomické lyceum s rozšířenou výukou anglického jazyka. Musím bohužel říci, že jsem se absolutně minula ve výběru školy, jelikož jediný přínos, který mi dala, vidím právě ve zdokonalení angličtiny. Kanceláře a účetnictví, to není nic pro mě a i když jsem to zjistila relativně pozdě, na druhé straně to bylo přesně včas z hlediska výběru vysoké školy. Všichni moji spolužáci byli zapálení do ekonomiky, zatímco já jsem byla jediná ze třídy, která se rozhodla maturovat z humanitních věd a už jsem věděla, že to je pro mě správná cesta. Díky tomu jsem momentálně studentkou Sociální patologie a prevence na pedagogické fakultě naší univerzity v Hradci Králové a považuji to za obor, ve kterém jsem se skutečně našla a naplňuje mě. Škola mi poprvé v životě není utrpením, ale koníčkem. Co se týče mojí rodiny a přátel, mám mladšího bratra Martina (17) a pouze pár pravých kamarádů, za které bych dala ruku do ohně a to včetně mého současného přítele, který nazvdory přes vzdálenost, která je mezi námi mi každý den ukazuje, co znamená láska.

CHARACTER

Kdybych se měla popsat třemi vlastnostmi, na 100% bych řekla, že jsem přátelský a upřímný člověk, který si pro prosazení svého nejde daleko a drží se svého cíle, kterého chce dosáhnout přestože se v životě najdou i tací lidé, kteří nikdy neuvěří tomu, že jste schopni něco dokázat. Na druhou stranu jsem hodně citlivá, což mnohdy považuji i za svoji slabinu, ale navenek se to snažím skrývat. Nesnáším lež, přetvářku a co bych nikdy neodpustila je nevěra.

LOOK

Jak byste mě poznali? 165 cm, černé vlasy a zelené oči. Styl oblékání nemám určený, nosím to co se mi líbí a na co mám momentálně náladu. Co se vzhledu týče mám dvě tetování - na levém kotníku a lopatce. Stalo se to takovou mojí malou závislostí. Jak se říká - první tetování nikdy není poslední. V budoucnu plánuji další a myslím si, že je to skvělý způsob, jak vyjádřit, co pro nás má význam:)

HOBBIES

Mezi mé koníčky patří tanec, který považuji za svůj nejoblíbenější sport. Mojí další závislostí je hudba. Poslouchám snad vše od popu, rocku až po hip hop. Michael Jackson, Nickelback nebo Eminem - písničky se mi musí líbit a pokud mají nějakou hloubku v textu, většinou se stanou mými nejoblíbenějšími. Dále se ráda dívám na seriály a za nejlepší seriál, jaký kdy byl natočen považuji Prison Break neboli Útěk z vězení, který jsem začala sledovat v mých 12ti letech a značně ovlivnil můj život, jelikož díky němu jsem teď tam, kde jsem. Zní to možná trochu bláznivě, ale nebýt zprvu mého fanouškovství, nikdy bych se nezačala zajímat o vězeňství, trestní právo a ani bych momentálně nebyla za polovinou svého studia, které mě vede k práci s problémovými a odsouzenými lidmi. Mezi mé další koníčky patří cestování, focení, nakupování, setkání s přáteli a samozřejmě blog.


 
 

Reklama