kos

Můj článek na KRÁSNÁ.cz 3/3

17. září 2012 v 19:19 | S-hejvi
Na krásné.cz můžete najít již můj třetí zveřejněný článek. Jsem strašně ráda že někoho zajmou a baví vás je číst. Tentokrát se týká pomluv a jak se jim bránit. Najdete ho na tomto odkazu a jako vždy vás poprosím o hodnocení pod článkem nebo případný komentář. Samozřejmě nemusíte ale udělalo by mi to radost:)

Můj článek na KRÁSNÁ.cz 2/3

9. září 2012 v 9:09 | S-hejvi
¨
Krásná.cz zveřejnila můj druhý článek. Tentokrát na často zmiňované téma jak na kluky apod. Jsem za to moc ráda, a taky by mě potěšilo kdybyste napsali váš názor do komentářů popřípadě třeba ohodnotily:) Pokud si ho chcete přečíst, klikněte na tento odkaz.

Sourozenci..važme si jich

23. srpna 2012 v 20:39 | S-hejvi
Mít sourozence je dar, i když někdy se to může zdát jako utrpení. Nekonečné hádky a konflikty zažívá snad každý kdo není jedináček, přesto si to jeden bez druhého představit nedokážeme..

Mám o šest let mladšího bratra Martina. Bude mu 12 let a to je z mého pohledu snad nejhorší věk. Ruku na srdce, někdy mám chuť mu takovou vrazit že se to slovy popsat nedá. Většina z vás asi ví o čem mluvím. Provokace a naschvály v sourozeneckém vztahu prostě nechybí, ať už je tam chceme nebo ne..Je to o nervy, zvlášť když se svým sourozencem sdílíte společný pokoj a jste v úplně jiné věkové kategorii..
Na druhou stranu ta naše vzájemná "nenávist" je vždy jenom chvilková a skrývá se za ní opravdová sourozenecká láska. Každý bychom si svého sourozence měli vážit. Je jedno jestli je mladší nebo starší. Bráchu jsem vždy chránila a chránit budu. Jak se říká "já svého bratra/sestru mlátit můžu, zkus to ty a zabiju tě" Trochu klišé, samozřejmě bychom nikoho fackovat neměli ale je v tom vidět silná pravda. Kdyby někdo mému bráškovi ublížil, bez váhání bych tomu člověku urazila ruce. Za pár let, až tu nebudou rodiče a třeba zmizí i přátelé, kdo tu zůstrane? S kým si budeme moci promluvit a svěřit se mu se svými problémy? Bude tu právě náš bratr nebo sestra..


Proto bychom bez ohledu na různé hádky neměli své sourozence zavrhovat. Nedokážu si představit že bych byla jedináček. Když na to jen pomyslím, je to jako by mě kousek chybělo což je pochopitelné. Vše má své klady a zápory, ale být s někým o kom víme že tu pro nás na 90% vždy bude je pocit k nezaplacení. Proto bychom měli myslet na to, že žádný jiný člověk na světě nám sourozence nikdy nebude schopný nahradit. Važme si jich! Jsme tu jeden pro druhého..

Můj článek na KRÁSNÁ.cz 1/3

6. srpna 2012 v 17:49 | S-hejvi
Před chvilkou jsem náhodou zašla na web krasna.cz a nemohla jsem uvěřit svým očím. Zveřejnili můj článek o tetování. Mám z toho strašnou radost, že vybrali zrovna ten můj, protože tam píše hodně lidí a výběr je tím pádem veliký. I samé kladné komentáře pod článkem mě potěšili a byla bych vám moc vděčná kdybyste tam také nějaký napsali. Samozřejmě jenom jestli se vám líbí. Podívat se na něj můžete tady. Jestli mi tedy chcete udělat ještě větší radost a nic vám to neudělá, připište upřímný komentář nebo ohodnoťte:)

 
 

Reklama