diary

[7.3.2015] - Informační článek a pár novinek

7. března 2015 v 18:17 | S-hejvi
Tak a jsem tu zase. Po dlouhé době, jak je u mě zvykem. Kdy já se poučím? Samozřejmě tohle myslím s rezervou, protože nikdy jsem nechtěla a ani nebudu blog psát z povinosti, jelikož pak to pozná i samotný čtenář:) Každopádně jsem se vám mohla aspoň ozvat na ASK a zmínit se o menší pauze, tohle beru na sebe a omlouvám se...Posledních pár dní pro mě bylo hektických, protože jsem měla hodně zařizování a jeden menší problém, který mě stál i pár korunek a musela jsem hrábnout do mojí obálky peněz s názvem Rhodos 2015 haha. To tu ale nechci rozebírat, jen dávám najevo, že na blog jsem se nevykašlala jen tak, ale opravdu nebyl čas. Navíc opět chodím od začátku měsíce do práce. Teď snad tak často, jako ještě nikdy ne..Hodně lidí je nemocných a já docházím i na 12tky, které jsem měla dva dny za sebou a myslela jsem, že umřu na únavu:D Teď už mám směny kratší a stíhám chodit i ven, dnešek byl super a užila jsem si ho s tou nejlepší osobou, ale o tom napíšu až v dalším článku:P Jak začal březen mám hned lepší náladu, protože s ním přichází i jaro a určitě jste si i vy už všimli, že venku je déle světlo a konečně nám svítí sluníčko (aspoň tedy u nás) a dodává spoustu pozitivní energie:)

Tím se dostávám k tomu, že už jsem si nakoupila pár věcí na jaro a i na dovolenou. Nemůžu se dočkat, až definitivně odložím teplou bundu a budu moci vyjít ven jen v mikině nebo tričku. Objednala jsem si i jednu džínovou bundičku v krásné barvě, tak jsem zvědavá, jak bude doopravdy vypadat a hlavně, jestli mi sedne:) Každým dnem už také přemýšlím nad tím, kdy letos poprvé vytáhnu kolo a opět začnu jezdit mojí oblíbenou trasu. Bude to potřeba, jelikož do června potřebuji mít opravdu lepší postavu, než mám teď:D Na brusle se taky těším, ale to mě samotnou nebaví, takže nejdříve budu muset někoho přemluvit, aby jezdil se mnou haha...

Na závěr tu pro vás mám 3 nové fotky, ze kterých se mi nejvíce líbí ta poslední a vůbec nevím proč - i když je nejobyčejnější, je pro mě číslo jedna. Dejte vědět, jaká se vám líbí nejvíc, pokud to tedy vůbec nějaká bude, protože samozřejmě počítám s tím, že všichni souhlasit nebudou:D To je ale naprosto v pořádku :) Zítra jdu opět do práce a jelikož už to bude 9. den v kuse bez volna, začínám se těšit na středu, která pro mě bude znamenat totální relaxaci, protože mi směnu nedali:D Pracovat se stovkou lidí denně je opravdu kříž a moje nervy potřebují odpočinek..Zatím se mějte krásně a brzy čekejte další článek, tentokrát už vám to na 100% můžu slíbit! Mimochodem se také můžete těšit na nový design, už to chce změnu! XOXO :-*

[21.2.2015] - 50 odstínů šedi

21. února 2015 v 9:45 | S-hejvi
Zdravím! Prvně všem chci popřát krásný a pohodový víkend, užívejte jak nejlépe to jde, protože venku už pomalu začíná být jaro - aspoň u nás se to tak dá říct, sluníčko svítí a mě to posledních pár dní dodává spoustu energie:) Teď vůbec mám nabitý program, protože se pořád něco děje a jak mám volno, snažím si ho užívat! V úterý mi přijela kamarádka z Jihlavy, kterou jsem dlouho neviděla a tak jsme zašly na kafčo a pokecaly, co je nového. S přítelem si pořídili novou kočičku a je naprosto nádherná! Musím říct, že závidím lidem, kteří mohou mít mazlíčka, jak já je miluju! Ve čtvrtek jsem se sešla s další kamarádkou, se kterou jsme už dlouho nic nepodnikly a byla to Valča, kterou všichni dobře znáte:P Vyzvedla mě autem a jeli jsme večer do Pardubic do Road Cafe, kde je to mimochodem dokonalé! Celý komplex v americkém stylu, jako když jedete po Route 66 a zastavíte u prvního baru, který potkáte haha. Daly jsme si výborné koktejly (Val samozřejmě nealkoholické Mojito, když řídila) a ještě sendvič, který jsem ani nedojedla, protože se to prostě nedalo, jak byl velký..To byl další užitý večer, ze kterého mám radost a vy co bydlíte blízko Hradce nebo Pardubic tam určitě zavítejte, pokud neznáte - nemá to chybu!

Včera jsem mrzla na hokeji, ale dobrá zpráva je, že jsme postoupili do Play off, takže o to déle budu mít příjem z téhle brigády, což se hodí haha. Každopádně to včera bylo úmorně dlouhé, protože jsem se těšila až vypadnu a poletím do Futura za Nikolkou která na mě čekala u Cinestaru.. Na ASKu jste se mě hodně ptali na názor a tak tady ho máte:) Mimochodem se můžete ptát, protože dnes nic v plánu nemám a tak budu moci odpovídat na otázky..
No a teď k samotnému filmu jak napovídá titulek článku. Byly jsme na 50 odstínů šedi a i když už je to něco málo týden po premiéře, sály jsou pořád téměř vyprodané. Ani se nedivím, protože plno lidí bylo v očekávání a já byla jedna z nich. Knihu jsem četla o letních prázdninách a hodně kritiků píše, že kdo tak učinil, z filmu bude zklamaný. Naopak! Nevím, co všichni tak moc kritizují, protože tenhle film je perfektně natočený, herci jsou super a co se mi opravdu líbilo byla hudba ve filmu. Ta nejsilnější scéna v polovině filmu, kdy došlo k té největší "akci" (všichni víte o čem mluvím:D) s doprovodem té hudby a písničky Crazy in love, která byla v traileru mi doslova naháněla husí kůži. Nejlepší zážitek z celého filmu a musím říct jediné a to, že jsem spokojená a ani zdaleka si to nazaslouží takovou kritiku, jakou to má..Viděla jsem stovky horších filmů, které mají 10x lepší hodnocení a nepřijde mi to objektivní. Jelikož hlavní hrdina je vážně frajer s luxusní prdelí, tak se ale samozřejmě dá počítat s tím, že on některých pánů tenhle film nesklidí 5 hvězdiček, protože jim samotným po zhlédnutí asi dojde, že s ženskou ani z poloviny neumí dělat věci, jako právě pan Grey:D Kniha je kniha a film je film - za mě povedený!:)
[30.1.2015] - Update z plesu

30. ledna 2015 v 9:14 | S-hejvi
Krásné dobré ráno všem! Věřím, že dnes to tak u většiny z vás opravdu je, protože stejně jako můj brácha ve škole určitě máte pololetní prázdniny a vysvědčení za sebou:) Snad se vám tenhle půl rok zadařilo a ten následující bude ještě lepší! Včera jsem s Nikolkou šla na ples, o kterém jsem se zmiňovala už v předešlých článcích a musím říct, že jsme si to dokonale užily! Nohy nás sice bolí ještě teď, jak jsme dlouho nestály na podpatcích, ale když nám začly hrát naší srdcovku Counting stars od One republic, okamžitě jsme se v prvním tónu zvedly a šly trsat..Tahle písnička byla nejlepším momentem celého večera, protože pro nás obě to byla obrovská nostalgie, protože jí říkáme "song Rhodosu" z toho důvodu, že tam jsme si ji pouštěly neustále dokola..Jak v pokoji, tak na pláži a dokonce i na recepci haha. To jen taková vzpomínka a objasnění, proč tu písničku tolik miluju - vidím v ní hodně:)

Potkaly jsme i lidi, které jsme dlouho neviděly, což bylo příjemné a ráda jsem s nimi po delší době pokecala:) Od jednoho kamaráda, se kterým jsme tam večer byly si dokonce budu zařizovat autoškolu, která mě teď na jaře čeká. Ano, čtete dobře, už do toho musím praštit a nejen z toho důvodu, že chci, ale i rodiče mě do toho tlačí. Už je na čase a myslím si, že až pojedeme na dovolené, tak se mi to bude i hodit. Už žádné trmácení ve vedru autobusem, náš známý z Řecka nám slíbil, že když aspoň jedna budeme mít letos už papíry, tak nám půjčí z jeho půjčovny aut krásné autíčko bez střechy a to bude jízda:D Samozřejmě nevím, jestli si na to ještě troufnu, budu muset být vyježděná, ale když bude pojištění a budu jezdit opatrně, tak by se nemělo nic hrozného stát:) To je ale ještě daleko, hlavní je, abych už to měla za sebou, protože ty jízdy jsou prý něco otřesného, když vám vytýkají úplně vše:D Uvidíme, uvidíme..

Vím, že jsem slibovala NEW IN, ale fotky ještě nemám nafocené a jak mám ze včerejška mírnou opici, tak se mi vůbec nechce tahat foťák:D Jsem ještě v posteli, popíjím kafíčko a budu muset jít do Tesca zařídit si volno na neděli, jelikož je hokej..Každopádně tu máte pár fotek z plesu a nebudete muset čekat dlouho a dočkáte se dalšího článku:) Mějte se krásně a mockrát vám děkuji za návštěvnost a milé komentáře! Poslední dobou je to opravdu čím dál lepší a dělá mi to radost, ani nevíte jak..Jste nejlepší! Pusu :-*


BTW objednaly jsme si ještě před začátkem plesu pizzu, protože když se ani jedna z nás nenají před požitím alkoholu, nedopadá to zrovna nejlépe - to víme z několika zkušeností :D Obecně je ale známé, že se člověk musí nejdříve pořádně najíst, nejlépe něčeho mastného, aby mu pak nebylo špatně a tak jsme to vyřešily klasikou a naší oblíbenou Margheritou:D Já mám sice radši Hawai, ale Niki nejí ananas, takže třeba příště:P[28.1.2015] - Palačinky a rostoucí followers

28. ledna 2015 v 19:04 | S-hejvi
Krásný středeční večer všem! Dneska jsem si tak projížděla blog a všimla jsem si, že teď v lednu jsem nejaktivnější v přidávání článků za posledních pár měsíců, musím se pochválit haha. Snad to takhle bude pokračovat dál, protože za tu návštěvnost a milé komentáře se vám musím nějak odvděčit:) S tím souvisí i to, co už jsem zmiňovala v minulém článku a to je Instagram. Followers stále narůstají a včera jsem dokonce dosáhla 800 odběratel, což jsem si nikdy ani neuměla představit. Mám z toho obrovskou radost a moc děkuji. Samozřejmě mi klidně napiště vaše profily pod článek a já se moc ráda podívám na fotky! Tím tedy pokračuje moje závislost a teď zase trochu jinam..

Ráno jsem vstávala společně na budíček bráchy, který měl nastavený do školy, protože jsem musela jet na zimák pro potvrzení papírů, se kterými jsem potom letěla na pracák. Konečně mám tohle otravné lítání za sebou, jelikož mě vymazali z evidence a já už nic nemusím řešit - aspoň do té doby, dokud mám brigádu haha. Mám před sebou ještě pár dní volna, takže užívám jak nejlépe to jde a už zítra se s Nikolkou chystáme na maturitní ples. Určitě budou nějaké fotky, to bych nebyla já, abych něco nezdokumentovala:D Můžete se na ně těšit v jednom z dalších článků a když už jsem u toho, chci vám oznámit, že se můžete příště těšit buď na NEW IN nebo jiný typ článku, než je deníček.

Jinak stále můžete posílat na e-mail nebo ASK otázky, na které budu odpovídat na blogu společně s rozhovorem od jedné slečny. Už se mi to celkem hromadí a během víkendu bych snad mohla tohle celé zveřejnit. Třeba se o mě dozvíte něco úplně nového, protože některé otázky jsou opravdu zajímavé a ještě nikdy jsem se na tohle téma nezmiňovala:) V případě zájmu e-mail zde: sejvlova.pavlina@centrum.cz


No a na závěr opět trochu provokace. Včera jsem si k obědu udělala po sto letech palačinky s ovocem a šlehačkou. Mmmm, samochvála smrdí, ale mě se tak povedly haha. To je tak, když mě z ničeho nic chytne mlsná a pak není cesty zpět:D Mějte se krásně, skládejte básně a sladké sny! XOXO

[26.1.2015] - Rich bitch

26. ledna 2015 v 10:00 | S-hejvi
Zdravím všechny! Doufám, že se při pondělku máte ve škole či práci dobře a vstávání vám nedělalo problém haha. Trochu provokace na začátek, samozřejmě nechci být škodolibá, ale když mám před sebou ještě týden volna, nemohla jsem si to odpustit haha. Měla jsem v plánu se ozvat už o víkendu, ale nestíhala jsem, protože byl nabitý program. V pátek jsem byla s partou z práce posedět a dopadlo to nejhorším možným způsobem, jak už jsem psala i na ASK:D Piva a do toho panákování opravdu není nic dobrého, takže si umíte představit, jak to dopadlo. Domů jsem přišla okolo půl 4 ráno a v sobotu jsem spala do půl 3, dala jsem si sprchu a zbytek dne byla stejně K.O! Závidím těm, kteří když pijou do rána hned druhý den vstanou brzo a jsou úplně fit, jako by jim nic nebylo. Já jsem vždycky odepsaná na celý zbytek dne, ale nevadí..Koukala jsem na filmy a udělala si domácí pohodičku:)

Chci vám moc poděkovat za přibývající followers na Instagramu. Poslední dobou jsem se nějak dala do přidávání fotek a okamžitě se mi začalo zvyšovat číslo, čehož si vážím a začínám být na téhle sítí čím dál tím víc závislá. Miluju to prohlížení fotek, vždycky je to pro mě takové odreagování, víte o čem mluvím ne? :D Určitě nejsem sama, na Instagramu jsem teď mnohem častěji, než na Facebooku a obávám se, že to bude jenom horší haha. Taky youtube mě začal bavit a to je další znamení, že na jaře se konečně dočkáte nějakého toho prvního videa:) Vím, že zním už jako slibotechna, ale taková věc se nemá uspěchat, pořád jsem si nebyla jistá, jestli ano nebo ne, ale vždycky se to přeci dá smazat, takže až budu mít čas, pořádný nápad a konečně koupím nový notebook, abych mohla v klidu stříhat, dočkáte se! Tenhle starý už nezvládá skoro nic a nerada bych se rozčilovala u toho, že se mi pokaždé něco sekne:) Jinak včera jsem byla s kamarádem ve Futuru a mamka mě poslala podívat se do Spotisima na nějaké běžící pásy s tím nápadem, že bysme ho vyměnili za rotoped, který máme doma. Hned bych to uvítala a až najdeme nějaký, který bude vyhovovat, s láskou ho přivítám u mě v pokoji:) Pak jsme šli na jídlo a dostala jsem dáreček a taky si koupila pár drobností - to až ale v příštím článku:)

UPDATE: Mimochodem jedna slečna mi na e-mail napsala, zda by se mnou mohla udělat menší rozhovor, který tu pak zveřejním, ať je to zase něco nového :) Pokud byste měli zájem i vy, můžete mi napsat na e-mail, který mám v menu nebo pokud chcete být úplně anonymní, stačí napsat otázky na ASK a já je pak zveřejním zvlášť v článku:)A tady můžete vidět, jak vypadala moje strava při sobotě s kocovinou, jakou jsem už dlouho neměla haha. Nevím, jestli to máte stejně, ale vždy když mám opici, nemůžu sníst nic pořádného nebo mastného. Vždy mi nejlépe udělá čersvé ovoce a pořádně vychlazený džus. Obléct se do županu, otevřít okno, cpát do sebe tuhle kupu a do toho sledovat film. Jedině tohle mě vždycky probudí a dostane do normálu:D Pro dnešek to je vše a samozřejmě se ptejte na ASKu, ať se pobavím a zaženu nudu, která dnes asi bohužel zavládne..Posílám pusu!
[21.1.2015] - Už aby bylo léto

21. ledna 2015 v 17:32 | S-hejvi
Ahoj všem! Už podle nadpisu můžete poznat, že v tomhle článku si opět budu stěžovat na hnusné počasí, které tu máme. Opravdu už se nemůžu dočkat léta, protože jediné, co na tomto ročním období mám ráda jsou Vánoce a ty už jsou dávno za námi. Takový duben, kdy už bude jen na mikinku a odlehčené věci by mi stačil. Chvilku si ještě budu muset počkat a nějak to vydržet. Každopádně teď jsem druhý den doma a jako bych měla umřít nudou. Zítra jdu naposledy v tomto měsíci do práce a pak mě čeká dalších 9 dní volna, než dostanu směny na únor, takže jsem úplně ztracená a doufám, že něco vymyslím:) Dnes jsem jen odpočívala, dala si horkou vanu, kafíčko a vegetila u filmů..Nemocná už téměř nejsem, ale co mě štve je, že jsem ztratila klíček od skříňky v práci a nedostanu se tak pro mikinu, kterou nezbytně potřebuju, jelikož za kasou je mi vždycky zima a pokud nechci být znovu nemocná, budu si muset zavolat údržbáře, aby mi rozstřihl zámek - ten bude mít radost, není to poprvé haha..


Jinak nám začíná sezóna plesů a já jsem po dlouhé době vytáhla své oblíbené podpatky. Už 29. se chystáme s Nikolkou na ples našeho hradeckého gymnázia a nemůžu se dočkat, protože já plesy zbožňuju! Možná se ukážu i na letošním plesu obchodky (mojí už bývalé střední - díky Bohu:D), ale ještě nevím, lístek zatím nemám a ty lidi také dvakrát netoužím vidět. Každopádně budou tam mé jediné dvě kamarádky, které jsem ze třídy měla ráda, tak třeba se nakonec rozhodnu jít, ráda bych je viděla :))


No a poslední věc je, že bych vám chtěla doporučit jeden film. Často se mě na ASKu ptáte, jestli nemám nějaký tip, ale jak většina z vás ví, já jsem spíše přes ty krimi žánry, což ostatní holky asi tolik nebaví. Tohle je ale úžasná komedie, kterou jsem poprvé viděla nedávno v televizi a musela jsem si to stáhnout a podívat se na to znovu. Jmenuje se Tisíc slov v hlavní roli s Eddie Murphym, takže už to samo o sobě napovídá, že je to prostě pecka! Toho herce miluju a opravdu jsem se nasmála. Pokud nemáte plány na večer a nevíte co, šup do stahování!:) Zatím se mějte krásně a budu se těšit u dalšího článku..XOXO[17.1.2015] - Nemoc a 5D kino

17. ledna 2015 v 17:02 | S-hejvi
Hezké sobotní odpoledne přeji! Pro mě zas tak hezké není, protože od dvou hodin, co jsem přišla z práce ležím v posteli s čajíkem a bez přestání jen smrkám a smrkám. Už tři dny mě doprovází šílené nachlazení a měla jsem dnes co dělat, abych to za tou kasou vůbec vydržela. Rýma je sice nemoc chlapů, ale takovou jako teď jsem snad v životě neměla haha. Určitě to znáte, když máte úplně červený a odřený nos a nemůžete se ani pořádně nadechnout, brr! Už jsem vyzkoušela snad všechno a cpu do sebe různé vitaminy, tak doufám, že už to brzy ustane a opět budu ok. Zítra budu mrznout na hokeji a tak i přemýšlím, že si snad s sebou vezmu teplou deku..Já si snad dám ještě jednu horkou vanu, ze které jsem vylezla teprve před dvěma hodinami:D Už nevím co mám dělat, nesnáším zimu a tohle období, protože pak to takhle dopadá...

Teď něco příjemnějšího..Včera měla moje maminka narozeniny, takže jsme měli menší oslavu a samozřejmě jsem neodolala a ochutnala výborný zákusek, který přinesla babička. Teď se sice snažím sladké omezit, když jsem nabrala přes Vánoce, ale při téhle události se to dá pochopit..Na večer jsme pak i s taťkou ve třech jeli do Futura do 5D kina na Metro fear. Bráchu tam za boha nemůžu dostat, nevím jestli se bojí nebo co v tom je, protože do normálního kina by chodil pořád, ale nebudu ho už přemlouvat haha. Pokud jste na tomhle "filmu" nebyli nebo jste vůbec zatím nenavštívili 5D kino, tak jedině doporučuji, je to parádní zážitek!:) Včerejšek byl takový relaxační a užila jsem si ho s mojí milovanou rodinou:)

Přidávám sem pár fotek z Instagramu, protože poslední dobou vůbec nemám čas vzít do ruky zrcadlovku a mám po ruce jenom mobil, na kterém jsem od Vánoc závislá:D Strhla se tam i vášnivá diskuze nad tím, že jsem si vůbec dovolila koupit fejkové Air maxky, což mě vůbec nepřekvapilo a musím k tomu jenom dodat, že jsou to zatím ty nejpohodlnější "tenisky" jaké jsem kdy měla na noze a jelikož je dnes každá druhá bota made in china, tak nevidím důvod, proč je shazovat jenom proto, že nejsou pravé. Druhá věc je samozřejmě ta, že kdybych tam přidala jakoukoliv botu od ťamanů nebo obchodu jako je New Yorker nebo HM, nikdo neřekne ani slovo, přestože kvalitou se tyhle typy bot neliší vůbec v ničem, ale jsou to prostě fejkové Air maxky, takže všichní víme, o co jde :)))


Poslední věc je ta, že potřebuji poradit! Totálně jsem si zamilovala značku Juicy Couture. Nevím, jestli budete znát, ale mají ty nejlepší parfémy a oblečení, jaké jsem za poslední dobu vůbec někde viděla. Kdybych mohla a měla na to finance, okamžitě bych to celé vykoupila haha. V plánu mám pořídit si i jejich růžovou teplákovou soupravu, která je úžasná, ale zatím šetřím na jiné věci, tak snad někdy...Co ale budu 100% kupovat je nová peněženka. Našla jsem si od nich dvě a nemůžu se rozhodnout, jakou barvu zvolit. Designově se mi líbí obě, ale ze všech stran mi buď radí tuhle nebo tamtu a vůbec to není jednoznačné. Samozřejmě se nakonec asi rozhodnu sama za sebe jak to bývá, ale ráda bych slyšela váš názor, jakou byste si vybrali vy?[13.1.2015] - Happy Tuesday

13. ledna 2015 v 11:00 | S-hejvi
Dobré úterní ránko vám všem přeji! Možná pro ty z vás, co chodíte do školy to zas tak příjmené není, zvlášť když je venku pořád zima a já takové vstávání, když jsem ještě docházela na obchodku ze srdce nenáviděla. Vím přesně, jak to pro vás musí být otravné už jen když si představím, že bych např. musela mít tělák od sedmi, který jsme mívali..Brr, při tom pomyšlení jsem opravdu ráda za to, že mám střední za sebou a teď mám minimálně o polovinu klidnější život. S tím i to ranní vstávání haha. Sice jsem ranní ptáče, ale jen když nemám žádné povinosti a nemusím nikam spěchat. Dnes mám ale odpolední směnu a tím pádem jsem se krásně vyspala a s dobrou náladou jsem se rozhodla napsat vám článek:)

Sice bude možná kratší, ale opravdu se snažím, aby ten blog opět dosáhl nějaké úrovně a vy jste sem rádi chodili. Sama nemám ráda, když přijdu na můj oblíbený blog a vidím, že autorka je už více než týden neaktivní. Pak není divu, že čtenáře to celé přestává bavit a to bych nerada. Na ASKu jsem také měla jednu zajímavou otázku a to, zda je pro mě důležitější vysoká návštěvnost nebo hodně komentářů. Možná se svojí odpovědí na tom jsem úplně jinak, než většina blogerek, ale pro mě vždy měla větší hodnotu návštěvnost. Samozřejmě mě každý komentář potěší, ať už pozitivní, či negativní a jsem ráda za vaši odezvu, ale s tím, jak mi rostou čísla na počítadle aspoň vidím, kolik z vás na můj blog opravdu rádo chodí a čte ho. Nechci, aby tohle znělo nějak špatně, ale kdybych měla 20 komentářů a 20 lidí za den, tak bych z toho upřímně nadšená nebyla..Doufám, že tohle neurazí nikoho, kdo na to má jiný názor, ale já to prostě vidím takhle:) To jen pro ty, kteří po mě chtěli vysvětlení...

No a včera v práci mě čekalo milé překvapení. Člověk se snaží zpříjěmnit si něčím den, ať už povídáním a vtipkováním s ostatními pokladními nebo kolegami z ochranky, ale že přijde někdo cizí a sám o sebe mi udělá radost, to se mi zatím v Tescu ještě nestalo:D Markuju nákup a poslední položka jednoho pána je krásná kytice růží..Zaplatí a když vám řekne, že za ten krásný úsměv ji daruje vám, tak to se od úplně neznámého člověka jen tak nevidí..Přišlo mi to i tak trochu hloupé si ji vzít, ale ten milý pán na tom trval a tak jsem si ji odnesla domů a už mi krásně zdobí pokoj. I ta práce má své výhody haha. Tohle bylo vážně moc hezké a musela jsem se pochlubit jak doma, tak i vám:D:) Přeji vám krásný zbytek dne a už brzy čekejte další článek..Pac a pusu..

[6.1.2015] - Good morning

6. ledna 2015 v 10:46 | S-hejvi
Ahoj, ahoj. Poslední dobou jsem nějaká zlenivělá. Nevím jestli to je těmi svátky, které jsou už za námi, ale vůbec nic se mi nechce. Nejvíc se to samozřejmě týká práce. Včera jsem měla volno a strávila jsem ho válením se v posteli doma a čtením knížky haha. Aspoň něco jsem stihla a to přečíst si celou s názvem Mého manžela nezastřelil Kajínek, kterou jsem dostala k Vánocům. Musím říct, že jsem se nemohla odtrhnout a už v polovině jsem se těšila, jaký to bude mít závěr. Dozvěděla jsem se zase něco navíc a každému, kdo se o tohle zajímá aspoň trochu jako já, ji musím doporučit:) Opravdu zajímavé čtení z jiného pohledu..Každopádně dnes už do práce jdu a nejsem z toho vůbec nadšená. Bolí mě v krku a i když jdu jen na 6 hodin, tak pořád se vidím doma v teplíčku a s čajem haha. Nedá se nic dělat, penízky jsou potřeba a až mi přijde výplata, veškeré mé peníze z účtu přijdou do obálky, kterou mám ve stole s nápisem Rhodos 2015. Jinak to nepůjde, jelikož jsem si teď zvykla utrácet a jak pořád vybírám a vybírám, nejsem zrovna na částce, jakou bych si představovala:D

Ještě, že mám až do pátku odpolední a víkend snad budu mít volný. K téhle mojí náladě patří asi i ta odporná zima, co je venku. Už se nemůžu dočkat, až bude jaro a budu moci vyrazit jen v lehké bundě nebo mikině. Tohle období po Vánocích na celém roce nesnáším úplně nejvíc. Určitě nejsem sama a chápete o čem mluvím:D Naprosto nechápu ty, kteří jezdí teď o zimních prázdninách na hory lyžovat. Asi jsem divná, protože tohle miluje většina z vás, ale já a zima se sněhem to opravdu nejde dohromady. Jsem letní typ a nejradši bych se v tomhle období vždycky odstěhovala někam za sluníčkem a vrátila se, až u nás bude taky teplo haha. Další článek se pokusím napsat v blízké době a už to nebude deníček, ale také trochu něco z kosmetického směru - zatím ale nebudu prozrazovat:) Mějte se krásně a vy co už chodíte do školy, tak vám přeji ať vám to hlavně utíká! XOXO[3.1.2015] - Welcome 2015

3. ledna 2015 v 12:47 | S-hejvi
Samozřejmě bych to nebyla já, abych neporušila něco, co se blogu týče haha. Chtěla jsem napsat článek už prvního ledna, aby to tak hezky vypadalo a mohla jsem přitom doufat, že "jak na nový rok, tak po celý rok" se opravdu vydaří, ale kamarádova párty na baráku se protáhla a já místo v plánovaných 8 hodin přijela domů v 1 a včera jsem musela do práce..Po hodině mě pustili domů, protože viděli, že jsem na tom vážně špatně a okamžitě jsem si šla lehnout a pospávala do večera. Hodně dlouho jsem takovou opici neměla:D Každopádně to stálo za to, ale zase mám na delší dobu od alkoholu pauzu. Píšu tedy teď a doufám, že už se mi povede přidávat články častěji, jelikož jak už jsem kolikrát říkala, teď mi dají novou smlouvu a já nebudu mít možnost pracovat tolik hodin, jako do teď. Tím pádem bude více času na všechno ostatní:)

Silvestra jsem ale slavila s mojí Nikolkou a i když jsme to nepřeháněly, jsem ráda, že jsem mohla být zrovna s ní. To je člověk, se kterým jsem nejvíce chtěla přivítat rok 2015 a rozloučit se se čtrnáctkou. Koupily jsme si Bohemku a nejdřív byly u ní, pak u nás doma a nakonec vyrazily do města..Plno fotek taky nesmělo chybět, protože my jsme v tomhle obě jak maniaci haha. Doufám, že i vy jste si to užili a prvního ledna se vám staly jenom pěkné věci a né žádné nepříjemnosti..Mockrát vám všem děkuji za milé komentáře u předchozího článku a zároveň chci poděkovat i těm, kteří si ho třeba jen přečetli, i když nic nenapsali. Opět se mi zvyšuje návštěvnost a jsem za to strašně ráda a překvapená. Vážím si vaší přízně a letos to už bude 3 roky co vedu tenhle blog a vydržela jsem u toho jenom díky vám, co při mě stojíte, ale nesmím zapomenout zmínit ani anonymy, protože bez těch si to už také neumím představit:)

Tenhle rok určitě bude stát za to a těším se na vše, co mám před sebou..Mějte se krásně!

[30.12.2014] - Goodbye 2014

30. prosince 2014 v 10:27 | S-hejvi
Vítám vás u posledního článku letošního roku 2014. Jelikož zítra nebudu mít vůbec čas sednout k notebooku a ozvat se vám aspoň s přáním do nového roku, udělám to už dnes. Myslím, že to vůbec nevadí a za to, jak jsem byla poslední dobou neaktivní je to pořád lepší, než nic..Ani nevím, kde začít, protože toho chci tolik napsat a hlavně na nic nezapomenout..Rok 2014 pro mě byl rokem, kdy jsem konečně pochopila, co v životě chci a plno věcí mě nakoplo k tomu, abych začala podle toho i žít. Byl to pro mě nejzajímavější, nejsložitější a zároveň nejvíce motivující rok v mém životě.

První věc, která uzavřela jednu kapitolu, aby začala nová a ještě lepší byla moje maturita. To byl bod, u kterého mi přišlo, že mě dělí od začátku něčeho nového a dal mi opravdu hodně zabrat. Jak už víte, škola to pro mě nebyla nejlehčí, ale z velké části jsem si to zavinila sama - ano kašlala jsem na to. Přesto jsem odmaturovala a i když to bylo na druhý pokus, neumím vyjádřit a do smrti nezapomenu na ten pocit, jaké to pro mě bylo štěstí a úleva za ty 4 roky dřiny ve škole plné lidí a věcí, které jsem neměla zrovna v oblibě. Naprosto bezkonkurenční okamžik za posledních pár let! Střední školu jsem úspěšně dokončila a to je jedna z věcí, která mě tenhle rok udělala opravdu šťastnou:) Bylo to i mé předsevzetí a výzva z loňska, kterou se povedlo dodržet. Paradox je, že asi jako jedinou ze všech, co jsem kdy zkoušela, ale byla to ta největší! Když člověk chce, dokáže vše..:)

Další věc, za kterou jsem nesmírně vděčná je naše společná dovolená s Nikčou na ostrov Rhodos. Ano, klidně mě ukamenujte za to, že se o tom zase zmiňuji, jak jsem si kolikrát četla na ASKu, ale pro nás to nebyla jen obyčejná válecí dovča u moře. Jako kamarádky jsme se opět sblížily, protože náš vztah vypadal, že už nikdy nebude jako dřív. O tom to totiž celé bylo a stále je. Rhodos nám vrátil nejen naše přátelství, ale dal nám i pár nových přátel, se kterými si rozumíme a stále jsme v kontaktu, i když jsou od nás 2 500 kilometrů daleko. Kdo tohle nezažil, tak to nepochopí. Když jsme tam poprvé jely v červnu a poslední den jsme věděly, že se v září musíme vrátit, ani jednu z nás nenapadlo o tom pochybovat. Celé prázdniny jsme makaly, aby se nám náš sen splnil a to je druhá věc, u které jsem si sama sobě dokázala, že když chci, půjde to. Po druhé to bylo ještě lepší a už nás nic nezastaví v tom, abychom se opět vrátily a to hned v následujícím roce, který nás čeká..Na ty lidi tam nedáme dopustit, protože nikoho s větším srdcem jsem dosud nepotkala. Děkuji za vše!

No a za třetí..Oslavila jsem 20. narozeniny a sama už jsem začala cítit, že vím, co chci. Poprvé v životě se mi povedlo rozhodnout se sama za sebe a podle toho, jak vše cítím. Stálo mě to plno hádek s mými blízkými, ztratila jsem spoustu lidí, ale zároveň si udělala pořádek v tom, kdo je pro mě opravdový přítel a kdo nosí jen tu masku "kamaráda". Jak už jsem psala, byl to pro mě náročný rok, ale stál za to! Veškeré úsilí a trápení, které jsem za těch 12 měsíců vydala a snesla se nedá srovnat se čtyřmi roky na střední, kdy jsem si myslela, jak je život složitý a nefér, ale teprve letos jsem se přesvědčila o tom, že vás nenaučí škola, ale život..Na druhou stranu tím co jsem ztratila, jsem získala dvakrát tolik a to je ta věc, která mě posouvá dál. Mám práci, za kterou je jedna velká motivace a konečně jsem začala něco dělat pro to, abych nesnila o svém životě, ale žila své sny, stejně jako mi stojí na zádech. Bez pěněz totiž jde bohužel jen málo věcí a i když to není nějaký extra super "job", stále plní svou funkci a to vydělat mi peníze, abych je mohla použít k tomu, o čem sním už od malička - cestovat a poznávat nové lidi, což mi rok 2015 konečně přinese a ne jen jednou dovolenou v zahraničí:)

Tímhle bych vám všem moc chtěla poděkovat za věrnost blogu, návštěvnost a komentáře, které jste mi věnovali a chci vám slíbit, že se budu opravdu snažit, abych přidávala častěji a dočkali jste se nějakých těch videí:) Žádné předsevzetí si dávat nehodlám, protože tenhle rok mě vážně naučil, že se snahou a vůli dokážeme i to, co nám připadá nemožné.
Přeji vám šťastný nový rok plný zdraví, lásky a splněných přání!


[27.12.2014] - Klidný večer s čajíkem

27. prosince 2014 v 20:10 | S-hejvi
Zdravím takhle při večeru a první, co musím napsat je, že jsem dnes vůbec neměla v plánu psát článek. Až teď jsem tak přemýšlela a napadlo mě, kdy bych se k tomu zase dokopala, když zítra musím ve 3 na hokej a od pondělí opět do práce. Teď jsem měla 4 dny volna a když do toho byly ty Vánoce, tak jsem si maximálně odpočinula a musím říct, že jsem tak rozválená z domova, že se mi vůbec nic nechce haha. Nebudu mít tedy už tolik času, tak jsem si řekla, že se ozvu ještě dnes, jelikož zítra ani v pondělí to 100% nedopadne. Sice nevím, jaké přesně mám směny, protože jsem si je nechala v mikině ve skříňce, ale jsem si jistá, že v pondělí mám určitě odpolední, takže tam budu muset ještě předtím seběhnout, plus donést papíry na pracák, aby mě smazali z evidence. Teď už se jenom těším na Silvestra, který oslavím společně s Nikolkou:)

Nedá mi to se nevyjádřit k některým připomínkám na ASKu, se kterými jsem samozřejmě počítala, když jsem zveřejňovala minulý článek, ale opravdu lidsky neumím pochopit, jak někdo může mít tak hloupé a ubohé argumenty k tomu, když člověk dostane nějaký dražší nebo hodnotnější dárek, než jsou např. ponožky. Okamžite jsem nevychovaná, rozmazlená atd. Neberu vám to, myslete si co chcete, ale všichni asi víme, že to je jen o jednom a to o závisti. Klidně mě sežerte a říkejte, že není co závidět - já s tím plně SOUHLASÍM, samotnou by mě nikdy nenapadlo a ani bych si snad nedovolila někomu závidět nový mobil nebo tablet, ale to co někteří předvádíte se jinak nazvat nedá, protože vaše názory jsou trapné, trapné a trapné. Kdybyste měli aspoň nějaké racionální odůvodnění, proč to psát, ale nadávat celé mojí rodině za to, že mi pod stromeček koupila mobil, to skutečně nemá obdoby:)

Jinak před chvilkou jsem si dala vanu, uvařila si čajík a teď už jen ležím v posteli a užívám si posledního klidného večera s tím pocitem, že ráno nemusím vstávat. Je mi i nějak divně od žaludku, asi z toho veškerého jídla, které tu máme. Z cukroví jsem ochutnala max dva vanilkové rohlíčky, jedno linecké a perníček. To je za celou dobu od Vánoc vše a nepřeháním. Vůbec na nic nemám chuť a už se těším, až se sebou začnu něco dělat a kila půjdou dolů, kvůli dovoleným, které mě čekají:) Pro dnešek to je vše, mám tu pro vás pár fotek z Instagramu a přeji hezký zbytek dne..Mimochodem moc vám děkuji za 200 000 návštěv, dnes jsem si všimla, že díky vám jsem dosáhla takového čísla, což je úžasné! XOXO

[26.12.2014] - Co jsem našla pod stromečkem

26. prosince 2014 v 12:47 | S-hejvi
Hezký den! Mám tu pro vás tedy článek, o který jste si psali a taky jste mi na ASKu odpověděli na mojí otázku, jestli o něj vůbec stojíte. Já sama se moc ráda dívám na to, jaké dárečky dostali ostatní a někdy mě to i inspiruje k tomu, co koupit. Letos byl Ježíšek opět moc štědrý a vážím si každého dárku, který jsem našla pod stromečkem. Chci vám jen říct, že bych opravdu ocenila, abyste to nebrali jako nějaké vychloubání, jelikož právě proto jsem se vás předem nejdříve zeptala a když už jste mi napsali, že vás to zajímá, tak bych se pak nerada dočetla komentáře nebo připomínky typu komu to cpu atd..Je to čistě pro ty, kteří o to měli zájem a když to vidět nechcete, jednodušše si tenhle článek nečtěte, nikdo vás nenutí:)

S jedním dárkem jsem tak trochu předem počítala a většina z vás už asi tuší, co to je. Ano, dostala jsem nový mobil. Je od značky LG a i když jsem hodně dlouho uvažovala nad Samsungem, tak mě přešla chuť, když od každého slyším, jaké s ním jsou problémy. Na tenhle co mám jsem slyšela jen samé pozitivní recenze, takže jsem nadmíru spokojená a pracuje se mi s ním perfektně! Největší plus má pro mě 8 mpx foťák, což je bomba..S bráchou jsme pak oba dostali mini repráček, který hraje jako blázen a na cesty se nám určitě bude hodit. Až pojedu na Rhodos a na Mallorcu, už se těším až si pustím písničky na pláži haha..Dále jsme oba dostali chladící podložku pod notebook, protože ten můj se někdy přehřívá tak, že je pak celý zasekaný. Navíc si budu teď z jara kupovat nový a nerada bych, abych měla stejné problémy jako teď. Je to skvělá věc, musím vám doporučit, protože se na ní s noťasem i dobře pracuje:) Třetí dárek, který jsme oba našli je přenosná baterie k tabletu, mobilu atd.
Další dáreček byla knížka, kterou jsem si sama chtěla koupit, ale rodiče mě předběhli:D Všichni víte, jak se zajímám o případ Kajínek, takže mi doma tahle kniha chybět nemůže. Ještě jsem se nepustila do čtení, chci na to mít klid, ale už se nemůžu dočkat, protože co jsem tak listovala, je to hodně zajímavé..


Ani letos nechyběl balíček kosmetiky, kde byl sprchový gel, deodorat, balzám na rty s melounovou příchutí a nový modročerný odstín barvy na vlasy, kterou chci vyzkoušet. Obrovskou radost mi udělala voňavka Davidoff z řady Sea rose. Kolikrát jsem uvažovala, že si ji koupím, ale těchto 100 ml není zrovna nejlevnějších, takže mě to hodně překvapilo a musím říct, že voní dokonale!! Určitě si ji běžte někam očuchat do parfumérie, protože to stojí za to! Modrá je taky skvělá, ale tahle růžová mě dostala..Další dáreček bylo zrcadlo s držákem, které se dá i oddělat zvlášť. Pro mě praktická věc, protože já doma do teď měla jen takové, které musíte držet a vůbec ho nepostavíte, což je hodně nepohodlné, pokud při líčení používáte obě ruce haha..Bude to znít divně, ale dárek, který jsem si po mobilu přála úplně nejvíc byl diář, se kterým se mi mamka přesně trefila do vkusu. Jsem z něj unešená a strašně se mi tenhle design líbí. Bez diáře už nedávám ani ránu, protože si tam píšu úplně všechno..K tomu byl i stolní kalendář s kočičkami, který je moc roztomilý:) Fialovo-růžový hrneček mi taky udělal radost, protože doma máme spíš takové starší a už teď v něm vedle sebe mám čaj a koukám na Grinche:D


Oblečení a spodní prádlo plus penízky, které mám jsem vám nefotila, protože mi to přijde zbytečné. Za prvé s oblečením bude článek zvlášť a k tomu přidám i ty kousky, které jsem si za tu částku koupila, takže o to taky nepřijdete. Nechtěla jsem to ale cpát sem, když už takhle ten článek bude celkem dlouhý..Opravdová pecka, kterou jsme našli pod stromečkem celá rodina jsou vstupenky na koncert Nickelback, který bude v Praze 17. října 2015. Nefotila jsem je, protože naši nám je nechtějí ukázat z toho důvodu, že bude překvapení, jestli budem stát u pódia, veprostřed nebo budeme sedět:D Viděla jsem jenom část, ale cena a sektor nebyly vidět, takže už teď jsem natěšená a zvědavá!


Následují dva dárky, které byly hodně osobní a oba mě dojaly. Nebudu to tu rozepisovat, protože se nedá popsat, jak moc mě to potěšilo a že si těch lidí neskutečně vážím. Jen musím pořád dokola opakovat, že ze srdce děkuji a na tento rok nezapomenu. Tyhle dva dárky mi budou do smrti připomínat nádherné vzpomínky a zážitky...Od Nikolky jsem dostala krásné fotoalbum s fotkami z naší dovolené na Rhodosu a v něm napsané veškeré naše hlášky a plno citátů včetně několika dojemných vzkazů, které mě hned rozbrečely...Je to snad ten nejosobnější dárek, jaký jsem kdy dostala a neskutečně si vážím takové kamarádky, jako je zrovna ona...


Ten druhý dárek mi přišel přímo z Rhodosu, už dva dny před Vánoci, ale nechala jsem si to zabalené pod stromeček. Je to krásný stříbrný řetízek s křížkem u kterého byl nádherný vzkaz, který tu celý přepisovat nebudu, ale část, která se mi strašně líbí zněla v podobě, že nemusí kříž znamenat jen to, že jsem věřící, protože oni vědí, že nic takového nevyznávám, ale důvod, proč mi ho poslali je, že znázorňuje i rozdělení světa na 4 světové strany a má mě tak ochraňovat a přinášet štěstí kamkoliv půjdu..Je to pro mě obrovská čest a nic takového jsem nečekala, neumím popsat tu radost, protože s těmi lidmi jsem dohromady strávila pouze necelé 3 týdny a i když jsou ode mě 2 500 kilometrů daleko, jsou tak srdeční, že mi to vehnalo slzy do očí..


Teď přijde řada na to, co ode mě a bráchy dostali rodiče. Letos jsme se opravdu plácli přes kapsu, ale jak už jsem říkala - Vánoce se nedají měřit penězi, takže i kdybych utratila za své blízké všechno co mám, žádné peníze mi nevynahradí tu radost, jakou z těch dárků mají..Mamka dostala nový mobil, který si přála, noční krém, svíčku, sprchový gel, Mozartovy koule, které miluje a dohromady s taťkou mají kalendář s našimi fotkami..Tomu jsme koupili GPS navigaci, což byl největší risk letošních Vánoc, protože jsem nevěděla, jaké parametry jsou dobré a jaké ne, ale trefili jsme se dobře, takže jsem nadšená! Dále také sprchový gel, bílé víno, bonboniéru a samonafukovací karimatku, kterou si přál..To jsem tak shrnula a doufám, že za článek nebudu odsouzená - píšu ho pro vás:) Letošní Vánoce byly opět úžasné a chci vám všem popřát krásný zbytek vánočních svátků plný pohody:) XOXO


[25.12.2014] - Krásné vánoční svátky

25. prosince 2014 v 9:01 | S-hejvi
Krásné dobré ráno přeji. Včerejší den je pro mě opět nezapomenutelný a užila jsem si ho jak nejlépe jsem vůbec mohla. Slibovala jsem vám článek, ale vše bylo strašně na rychlo, protože jsem přišla z práce a vůbec nebyl čas si sednout k blogu. Chtěli jste, abych vám popsala náš Štědrý den, jak to u nás probíhá, co jíme atd. Začnu obědem, který mě čekal, když jsem se vrátila z Tesca, kde byl mimochodem takový blázinec, že mi opravdu vyhládlo a těšila jsem se na čočkovou polévku, kterou máme každý rok:) Po obědě vždy jezdíme na hřbitov zapálit svíčky..Letos to byly už třetí Vánoce bez babičky a dala bych všechno za to, aby tu mohla být s námi. Teď jsou ty Vánoce úplně jiné, protože od malička jsem byla zvyklá na to, že jsme trávili odpoledne u ní doma, kde teď bydlí jenom teta, sestřenka a bratránek. Samozřejmě nás pozvali a ta návštěva mi dala zabrat, protože jsem se přecpala jejich cukrovím, chlebíčkama a vším možným haha. Okolo čtvrté jsme šli domů, kde už na nás čekala babička s dědou. Každý rok jsou u nás a trávíme Vánoce s nimi, už si to bez nich ani neumím představit..A teď začala ta krásná atmosféra. Pustili jsme si s bráchou sám doma při rozsvíceném stromečku a hromadou zapálených svíček po celém obýváku. Tohle naprosto miluju a když taťka s mamkou začali smažit kapra a připravovat stůl, nemohla jsem se dočkat večeře. Teď k tomu, co vlastně jíme. Neděláme žádnou rybí polévku. Za prvé to nikdo u nás nejí a za druhé nám dá už takhle zabrat sníst ten hlavní chod:D Klasika, asi jako u každého z vás - kapr, řízky a bramborový salát, s tím detailem, že mi do něj přidáváme jablka. Vždy když to někomu řeknu, tak slyším reakci "fuj", ale není nic lepšího! Bez těch jablíček mi přijde úplně obyčejný a musím vám doporučit, abyste to někdy vyzkoušeli, je to vážně mňamka! Večeříme všichni při svíčkách a nikdo nesmí vstát od stolu, což se nám jednou vymstilo, když se mamka natahovala právě pro salát a celý ji spadl na zem:D

Po štědrovečerní večeři následuje přesun ke stromečku a rozbalování dárečků:) Poslední roky si to nechávám vždy nakonec a počkám až si je rozbalí brácha, protože ten se vždy nemůže dočkat:D Letos jsem byla nejvíce zvědavá na rodiče, protože to byl celkem risk za větší peníze, ale byli nadšení, takže to pro mě byla největší radost! Samozřejmě vám sem pak napíšu, co jsem jim s bráchou nadělila a chci se vás taky zeptat, jestli si přejete článek o tom, co jsem dostala já? :) Ptám se proto, abych si tu pak nečetla jak se vychloubám nebo že to musím všude ukazovat. Ptám se vás a pokud řeknete, že ne, tak to sem dávat nebudu. Mě by ale zajímalo, co Ježíšek dal pod stromeček vám, takže mi to můžete napsat do komentářů:) Teď se letím nasnídat a mrzí mě, že jsem vám včera nepopřála krásné Vánoce, ale zachráním to aspoň tím, že vám ještě popřeji krásné vánoční svátky plné pohody a obklopení těch, které máte rádi:) O tom to celé je a kdo říká, že ne, tak neví, co jsou ty pravé Vánoce...Mějte se krásně a už hodně brzy čekejte další článek, záleží na vás, pokud mi zodpovíte mojí otázku:)


[23.12.2014] - All I want for Christmas is you

23. prosince 2014 v 21:03 | S-hejvi
Hezký večer všem! Až teď jsem se dokopala k pc, protože za celé odpoledne jsem se nezastavila díky posledním přípravám na zítřejší den, na který se nepopsatelně těším! Po práci jsem šla dokoupit ještě jeden menší dáreček mamce a potom šla za Nikolkou, se kterou jsme si dali dárečky. Musím říct, že hezčí dárek jsem v životě nedostala. Myslím to vážně a byla jsem totálně dojatá, hned jsem začala brečet a nebojte se, určitě se vám pochlubím, protože tímhle mě naprosto dostala..Buďte všichni rádi za své kamarády a rozeznávejte, kteří z nich jsou ti opravdoví, protože pak jste jako tělo a duše a i když takových je málo, dala bych za ně ruku do ohně! Vánoce opravdu nejsou o dárcích, ale o lidech, které máme rádi a vidíme, že oni mají rádi nás..

Už máme doma vše hotové, stromeček hrdě stojí nastrojený jako každý rok v obýváku a úplně miluju tu atmosféru, když se zapálí svíčky a celý pokoj nádherně svítí. Nechápu, jak někdo může neslavit Vánoce. Pro mě jsou to nejlepší chvilky v roce a už od malička si celá naše rodina na Vánocích zakládala. Zítřejší den bych za nic nevyměnila a i když jdu do práce, tak o půl 1 budu doma a užívat si náš nejdokonalejší Štědrý den:) Bramborový salát a moje oblíbená Božská mísa o které jsem se vám zmiňovala už minulý rok jsou hotové v lednici a já mám co dělat, abych nezačala užírat haha. Mám tu pro vás jen pár fotek, protože zítra se chystám přidat ještě jeden článek, kde vám popíšu jak to u nás probíhá a samozřejmě chci všem popřát krásné Vánoce a klidné svátky:) Zatím se mějte krásně a klidně se teď ptejte na ASKu, zítra totiž na internetu skoro vůbec nebudu..Pac a pusu


[21.12.2014] - Vánoce za dveřmi

21. prosince 2014 v 13:42 | S-hejvi
Ahoj, po dvou týdnech se opět ozývám s článkem a musím říct, že ať jsem se snažila sebevíc, opravdu to nešlo napsat dříve. Když už jsem se dokopala zhruba před týdnem k tomu, abych něco přidala, vypadl mi net a vše bylo v čudu. Opravdu jsem na to znovu neměla nervy, omlouvám se, že jste museli čekat, ale když jsem nebyla v práci, kde mi teď i prodlužovali směny, protože odpadávali lidi, tak jsme šli s kamarádem na jedno. Nikdy jsem takhle do baru na pivo nebo drinky nechodila, ale po té práci to opravdu bodne haha. Takovou větší pařbu jsme měli teď v pátek a když jsem tam mezi 8 klukama byla jediná holka, tak to jsem si opravdu užila zábavu:D Já popravdě mám takové akce radši, když tam nejsou jen samé slečny a nemusím pak poslouchat ty kecy, jak akorát pomlouvají ostatní. Byla to taková sešlost nás všech co děláme v Tescu, ať už pokladna, sklad nebo ochranka..Ale užili jsme si to všichni, až na menší komplikaci, která nastala a já se opravdu bála aby nebyl větší průser, ale víc to tu řešit nebudu, protože vůbec nešlo o mě:) Přišla jsem ve 4 ráno a už se těším na Silvestra, který budu trávit s mojí Nikolkou:) Každopádně teď už si budu jenom užívat vánoční pohody a volna:) Sice jdu ještě tři dny do práce, ale mám jen krátké směny, ty nejhorší 12tky mám za sebou, takže pro mě už to je jen těšení se na Štědrý den! Dnes jsem dobalila poslední dárečky a vyfotila jsem pro vás i fotku, jak vůbec vypadají. Minulý rok jsem měla i stříbrný papír, ale letos se mi nejvíc líbil jen tenhle červený, takže jsem to víc nekomplikovala. Pěkně jsem si provětrala účet a už se těším na další výplatu, ze které se pokusím už nevybrat víc, než tisíc korun haha. Já jsem ale toho názoru, že na dárkách se nemá šetřit, zvlášť když jsou pro naše blízké a darované s láskou:)

Dnes mám volno a chci oběhnout vaše blogy, zkouknout videa na youtube, které jsem zatím nestihla a taky zodpovědět všechny otázky na ASKu, jelikož jich mám ranec a musím už ve všem trochu udělat pořádek, protože už zítra bych chtěla přidat další článek. Do Vánoc vám teď slibuji každý den jeden a splním to! Určitě vám sem napíšu i další novinky, které jsou teď u mě aktuální, ale další část až v zítřejším článku. Přidávám sem i fotky, když jsme s Nikčou pekli perníčky, tak se na ten náš gastronomický výkon můžete podívat:D Samozřejmě moje zdobící schopnost není extra úctyhodná, ale i tak jsem na sebe velmi pyšná:D Mějte se krásně a zítra se opět ozvu, ale spíše k večeru, protože končím v 16 hodin:) XOXO[7.12.2014] - Vánoce za dveřmi a já nestíhám vůbec nic!

7. prosince 2014 v 11:00 | S-hejvi
Ahoj, přeji vám všem hezkou neděli! Tentokrát už je to druhá adventní a mě přijde, že letos to utíká víc, než kdy jindy. Je to jako týden co jsem se vrátila z dovolené a ani jsem si nestačila uvědomit, že je vlastně už prosinec. Za necelé tři týdny tu máme Vánoce a jestli jsem stačila nakoupit dva dárky, tak i to je hodně. Sice mám promyšlené, co komu chci dát a za to jsem asi nejvíce vděčná, jelikož vymýšlet dárečky pod stromeček rodině a kamarádům je pro mě vždy nejtěžší, ale teď mi chybí to nejcennější, co bych nejvíc potřebovala a to je čas. Bohužel zanedbávám blog a strašně mě to mrzí. Těšila jsem se, že budu přidávat články, které budou s vánoční atmosférou, chtěla jsem vám ukázat svůj wishlist a začít točit videa. Bohužel nevím, jak to všechno dopadne a budu ráda, když se do Štědrého dne aspoň párkrát ozvu na blogu. Je to trochu víc hektičtější, než jsem čekala a už ani doma pomalu nejsem. Snažím se být co nejvíc v práci i když teď před Vánoci nám všem v Tescu nic jiného nezbývá. Dávájí nám čím dál více hodin a včera jsem dostala směny až do 24.12. Ano, i tenhle den budu muset jít do práce. Mohla jsem odmítnout, ale chci aby mě tam nechali i po novém roce, abych měla zajištěnou brigádu. Když už jsem se tak zaučila, jde mi to a dokonce mě to tam i baví, tak bych si nerada sháněla něco nového. Snažím se jim tedy vyjít vstříct, aby u mě viděli snahu a já jsem pak nebyla ta brigádnice, kterou po Vánocích vykopnou. Zatím si mě chválí, takže doufám, že to dopadne dobře:) Moje směny můžete vidět na takovém rozpise, který jsem si udělala, protože na těch malých papírkách co mi dávají by se prase těžko vyznalo..Tenhle týden jsem jela celý v kuse, volno mám až dneska a samozřejmě aby toho nebylo málo tak musím na hokej. Do Vánoc mám 5 dní volna, takže se budu snažit dokoupit všechny dárky, zabalit je a trochu si uklidit v pokoji, jelikož u mě už je to fakt síla. Všechnu výzdobu letos dělala mamka beze mě, protože jsem opět byla v práci a moc mě to mrzí..To je totiž jedna z věcí, které na téhle atmosféře miluju nejvíc..Co se dá dělat, peníze potřebuju a snažím se užívat si i přesto, že skoro jenom makám..Ono se to možná nezdá, když vidíte, že mám směnu např. od 8 do dvou, ale když v tom týdnu pomalu nemáte ani den volna a několik hodin se musíte usmívat na lidi a pořád dokola bez pauzy dělat to samé jak robot, tak 6 hodin za kasou není taková sranda jako 6 hodin někde v kanceláři nebo prodejně s oblečením. Je to záhul a včera jsem i po 4 hodinách byla tak vyřízená, že jsem šla okamžitě spát. To jen tak upozornění pro ty, co se chystají mít kecy typu "Jakto, že nemůžeš stíhat, když končíš ve 2 hodiny a pak máš celé odpoledne volno?" Běžte si to zkusit a pak si odpovězte sami. Nehledě na to, že mám shánět ty dárky a péct do toho všeho cukroví...


Samozřejmě se budu co nejvíc snažit, abych nafotila fotky a napsala vám aspoň nějaký článek. Teď je to prostě masakr a doufám, že to pochopíte. Co chodím do práce tak jsem i něco zhubla, protože na jídlo nemám ani chuť a čas, když už mám půl hodinovou pauzu, tak si dám s kámošem od ochranky kafe a jsem ráda, že sedím v klidu:D Ještě, že ho tam mám, protože to je člověk, který mi vždycky zlepší náladu, když mě někdo nasere haha. Dost o práci! S mamkou jsme jako každý rok dělaly adventní věnec, který vám taky ukazuji až teď. Je sice skoro stejný jako minulý rok, ale tahle fialová verze se mi líbí úplně nejvíc. Až přijdu z hokeje, tak zapálíme už druhou svíčku a dám si k tomu můj nový oblíbený vanilkový čaj:)


Taky jsme si s bráchou psali dopis Ježíškovi:D Ano, asi si říkáte, proč já ve 20 letech dělám takové věci, ale u nás je to už taková tradice a letos jsem si opravdu vyhrála. Po roce jsem vytáhla pastelky a namalovala mého oblíbeného Grinche, kterého si v televizi nenechám nikdy ujít společně se Sám doma. Tyhle dva filmy prostě miluju a Vánoce si bez nich neumím představit - nikdy neomrzí! Pro dnešek to bude všechno a já se budu těšit u dalšího článku. Po obědě mi přijede Nikolka a budeme péct perníčky, takže udělám nějaké fotky, které pak přidám. Mějte se krásně!! XOXO

[21.11.2014] - Není čas a dohání mě to k šílenství

21. listopadu 2014 v 11:34 | S-hejvi
Hezké pátek všem! Ano, asi ani nemůžete uvěřit, že jsem se opět konečně odhodlala a zvedla ten svůj líný zadek, abych si sedla k noťasu a ozvala se vám. Zásadní problém - já už pomalu nemám čas ani sama na sebe, natož na blog. Má se to tak, že se teď snažím být co nejvíce v práci, protože když jsem koncem října nastupovala, dostala jsem dohodu na 300 hodin do konce roku, což vychází nějakých 150 na měsíc a já se opravdu snažím ty hodiny vyčerpat a využít tak toho, že budu mít více pěněz. Od nového roku totiž dostanu asi jinou a budu tak mít jenom 88h/měsíc. K dnešnímu dni mám odpracovaných nějakých 94 hod za listopad, což je takový menší skluz, když uvážím, že zbývá už jenom devět dní do konce a máme tu prosinec. Tím se chci samozřejmě dostat k tomu, co to vůbec dělám:) Slibovala jsem, že vám to časem prozradím a když už ani na ten blog čas není, tak si myslím, že máte právo to vědět. Snažila jsem se vám to už v pár článcích naznačit a myslela jsem, že to většině z vás dojde, zvlášť když jsem říkala, že si plánuji směny jak chci a dělám i o víkendech:D Najít práci po maturitě u nás v Hradci někde jinde než v KFC, Teleperformance (kde ani nejste placení hodinově, takže si vyděláte prd) nebo v supermarketech je nemožné. Takže hádejte, kde asi tak můžu pracovat:D Ano, jsem pokladní v Tescu, které mám od baráku 3 minuty a absolutně si nemůžu stěžovat. Kdo jste čekal, že dělám někde v kanceláři, když jsem psala i to, že pracuji s lidmi, tak jste museli být hodně naivní, protože takovou práci dnes u nás nesežene ani moje 30letá známá s dvěma vysokými školami:D Takže TESCO Stores a.s..Abych pravdu řekla, čekala jsem, že to bude strašné. Od malička mi bylo vsugerováváno "uč se, ať nedopadneš jako prodavačka v Tescu". Samozřejmě, že celý život bych to nedělala, to ani nemám v plánu haha. Mám to brigádně a díky tomu, že je mi umožněné si teď nadělat tolik hodin, tak bych do konce roku mohla mít v pohodě vyděláno na dovolenou na Rhodosu a ještě mi zbyde. To je jediný důvod, proč tam jsem. Potřebuju teď peníze, protože mám velké plány a jestli mi vyjde ta au-pair ve Španělsku, budu potřebovat i na letenky a ostatní věci, které s tím souvisí..Hledat si tedy vlastně něco na hlavní pracovní poměr je nesmysl, protože bych z jara stejně skončila..Máme skvělý kolektiv a hodně rychle mi to tam utíká, za sebe můžu říct, že to není náročná práce, ale má to jeden zásadní háček - musíte být hodně trpěliví, mít pevné nervy a nedělat si hlavu z lidí, když na vás začnou nadávat a mít v hlavě, že za každý problém můžete právě vy jako pokladní. Vždycky jsem taky byla ta, co si řekla "ježiš, jí to trvá!", ale když důchodci dvě hodiny loví drobné, když někdo platí kartou nebo namarkuju nákup a slečna si najednou vzpomene, že nemá peníze a musím volat storno, tak můžu markovat jak rychle chci, ale nakonec ten zádrhel většinou není ve mě, ale v lidech, kteří stojí ve frontě, jenže ostatní už tohle nevidí, sledují pouze vás.

Pracovat s lidmi je vážně kříž a když jsem nastupovala, řekli mi, ať to hlavně nevzdám po 3 dnech, protože hodně holek v mém věku odcházelo s brekem, že to psychicky nezvládají. Teď se na to koukám jinak a opravdu to není žádná sranda. To období, kdy jsem se bála a první dny se učila mám za sebou a teď už si s každým kdo přijde na řadu normálně podívám a jak jsem říkala - tahle dlouhodobá brigáda je zatím nejlepší jakou jsem kdy měla..Kdo hledáte práci, nebojte se toho, vypadá to děsivě, že celý den jen sedíte a posloucháte pípání, ale to je to poslední co tam vnímám, opravdu je to pohodička, ale na druhou stranu to chce opravdu silnější povahu a nebát se říct něco nahlas. Už jen to, že se tam sama snažím být co nejvíce a vzala jsem si i 12ti hodinovou směnu vypovídá o tom, že to skutečně nic otřesného není:) Kdo jste dělal v MC nebo KFC, tak mám pro vás vzkaz a to, že zlatě v Tescu!Takže teď už všichni víte, kde pracuju a proč vůbec pracuju haha. K tomu mám svůj milovaný hokej a jsem strašně spokojená, že to takhle dopadlo a neskončila jsem po týdnu. Nechci celý článek věnovat svojí práci, protože to by bylo asi nudné, ale ještě jednu věc vám chci řít a to, že teď si budu brát směny ještě častěji, abych to dohnala a v prosinci před Vánoci to tam bude mazec, doslova nám vedoucí řekla, že se z toho posereme:D To dá ale rozum, před svátky lidi blázní a tak mám strach abych vůbec sama stihla dárky nakoupit:D. Tím pádem nemám tušení, kdy se zase ozvu, budu se snažit aspoň fotit nějaké fotky a pak to dát dohromady, aby tu nebylo úplně mrtvo...Když už řeším ty Vánoce, máte už koupené nějaké dárky?:P Já mám sice vymyšleno, ale běhání po obchodech mě teprve čeká..Nemůžu se dočkat letošních Vánoc, protože konečně budou bez stresu ze školy a ostatních starostí.Mimochodem už mám nápad na první video, které uvidíte někdy v prosinci. Takže ano, videa budou! Pokud budete spokojení a bude se vám líbit, nebudu mít problém s tím točit dál a pravidelně přidávat na youtube. Už dlouho se na to chystám a je to něco, co by mě bavilo. Pak už bude i více času, jelikož po novém roce nebudu pracovat tak často, jak jsem psala výše..Včera a dnes jsem sice měla zase jít, ale musela jsem zůstat doma, protože mě šíleně bolí v krku a měla jsem i teplotu. Navíc taťka včera slavil narozeniny a Nikolka měla svátek, takže jsme to chtěli trochu oslavit a o víkendu půjdu popřát Nikče. Zítra spolu máme ranní, takže se aspoň konečně uvidíme:) Zatím se mějte krásně a nezlobte se na mě, že nejsem aktivní, určitě to chápete a snažím se být na ASKu, abyste semnou měli aspoň nějaký kontakt. XOXO[8.11.2014] - Instagram update

8. listopadu 2014 v 9:05 | S-hejvi
Dobré ráno:) Právě jsem se probudila a to je co říct, protože za poslední půl rok jsem déle jak v 7 hodin nevstávala. Je ale pravda, že ta práce mě trochu zmáhá a tak jsem si pospala haha. Většina z vás pravděpodobně stejně ještě chrupe, jelikož z toho co jsem vyhodnotila z vašich komentářů klidně spíte třeba do jedenácti, což naprosto nechápu:D Na druhou stranu si to zasloužíte, protože podle mého názoru vás škola unavuje dvakrát víc, než moje práce:D Chci vám tedy popřát hezký víkend! Já mám taky volno, jak sobotu i neděli, takže se vám budu věnovat a dopřeju si trochu flákárnu a relax - po tom týdnu v kuse si to opravdu zasloužím bych řekla:D Co vám prozradím je, že pracuji s lidmi, což mi zas tak nevadí. Kříž někdy ale je, že když jim něco říkáte, oni jenom čumí a nejsou pomalu schopní odpovědět. Tohle naprosto nesnáším a na tuhle práci musí mít člověk pevné nervy a hlavně si nic nedělat z ostatních, protože ať už se vyskytne ten nejmenší problém nebo když někdo něco bude potřebovat, vždycky se obrátí na mě nebo za to budu moci já:) Na psychiku nic moc, ale jak jsem řekla - mě to baví a mám skvělý kolektiv, což je hlavní..

Mimochodem někdo mi psal do komentářů, jestli bych nenapsala nějaký článek o sobě, protože by se o mě ten dotyčný chtěl více dozvědět. Jeden takový najdete v rubrice Shejvi - odkaz zde: http://s-hejvi.blog.cz/1206/neco-o-me

Přidávám dnes nějaké fotky jako update z Instagramu, opět pro ty, co tam třeba profil nemají nebo mě nemáte ve sledování. Jednou za čas to sem takhle hodím, abyste nikdo o nic nepřišel a mohli jste vidět i fotky, které mám na svém účtu. Teď si půjdu udělat snídani a k pití nejspíš kafčo, ať mám při té válecí sobotě energii haha. Jinak na závěr musím říct takové menší přísloví a citát, který je snad nejpravdivější, jaký jsem kdy četla a někteří z vás (říkám jen někteří) by se nad tím opravdu hodně mohli zamyslet:) "Člověk nerad vidí druhé šťastnější než je on sám".[5.11.2014] - Volno a nekrásnější překvapení

5. listopadu 2014 v 14:03 | S-hejvi
Hezký den všem! Dnes mám po 6ti dnech v práci volno a musím říct, že zatím jsem tam více než spokojená:) Směnu mám zítra a v pátek, pak celý víkend volno, takže snad zase stihnu nafotit nějaké fotky a přidat článek:) Nechci vás zanedbávat, zvlášť když se mě na ASKu sami ptáte, kdy se ozvu na blogu a mám tu od vás krásné komentáře:) Na druhou stranu to je dneska nic moc, jelikož mě už dva dny bolí rostoucí moudrák..Budu si nejspíš muset zajít k zubařce, aby mi s tím něco udělala a s největší pravděpodobností se dočkám i toho, že brzy půjde úplně ven. Toho se trochu děsím, ale člověk zažije horší věci. Pamatuji si, že mamka s tímhle měla velké problémy a 14 dní se nemohla zbavit bolesti, tak jen pevně doufám, že u mě to tak hrozné nebude. Co jsem vám ale chtěla říci je, že v minulém článku mi skoro všichni napsali, že by u mě rádi viděli videa. Tohle téma už jsem tu rozebírala hodněkrát a nechci nic slibovat, jelikož tohle slíbit nejde. Teď ale chci s jistotou oznámit, že před Vánoci bych chtěla začít točit, abych se k vám o maličko víc přiblížila a ty svátky udělala na blogu trochu zajímavější. Videa budou, toho se nemusíte bát, ale nejde jen o to, že není moc času. Chce to taky sebrat odvahu, protože to bude moje premiéra haha.


Dnes mi také přišel jeden balíček. Putoval sám přes 2 000 kilometrů a nemohla jsem uvěřit svým očím. Jsem teď nabuzená pozitivní energií a mám obrovskou a nepopsatelnou radost:) Zatím vám nebudu říkat, co v něm je, protože by vám to stejně bylo k ničemu, ale je to něco, co by potěšilo každou slečnu. Při té příležitosti jsem vzala foťák a nafotila po delší době kvalitnější fotky, než jsou z tabletu nebo mého mini foťáčku..Na závěr teď fotka mého diáře, bez kterého bych poslední dobou byla jak tělo bez duše. Když nad tím tak přemýšlím, nevíte někdo kde prodávají nějaké hezké a praktické na příští rok? Ne moc malý, ale ani ne takový ten obří, který se pomalu nevejde do kabelky:D Vyhovuje mi tenhle ve střední velikosti, tak bych byla moc ráda za vaše tipy, kde si třeba kupujete diáře vy nebo mi rovnou můžete hodit odkaz třeba na ASK, pokud budete mít čas a chuť:) Nevím totiž, jestli ho nebudu potřebovat už před Vánoci, jelikož plno věcí budu vědět dopředu a zatím jsem ho vždy dostávala pod stromeček..Přeji hezký zbytek dne a já jdu shlédnout mé oblíbené youtuberky s nejlepším skořicovým čajem a pak mrknu na vaše blogy:) XOXO 
 

Reklama