diary

[27.6.2012] - What doesn't kill you makes you stronger..

27. června 2012 v 14:50

Čauko. Můžu vám říct, jak je den příjemnější když nemusíte do školy..jdu tam až v pátek pro vysvědčení, i když to si taky zrovna dvakrát nepřeju vidět haha:D Zítra jsem opět doma, tak využiju volného času.. Teď jsem přišla z venku, je tam celkem hezky..ani zima ani vedro tak jsem se aspoň na chvilku prošla. Musím toho stihnout za dnešek ještě dost..mamině jsem slíbila že uklidím a jak tak koukám na svůj pokoj, mám co dělat:D Udělám si k tomu ledové kafe, hodím volume doprava a pustím se do toho:P..Dál plánuju (asi spíš na večer) přidat článek o tetování. Měli jste různé dotazy takže odpovědi najdete v něm.
Abych nezapomněla, chtěla bych vám poděkovat za velkou návštěvnost a množství komentářů. Vážím si toho a poznala jsem spoustu skvělých blogů. Za to se budu snažit aby moje články měly aspoň nějakou hloubku a k něčemu byly:) Pak se ozvu, xoxo

[26.6.2012] - Sporty day

26. června 2012 v 17:29
Ahooj. Jak se dneska máte? Právě jsem přijela z nákupu s maminou a půjdu si udělat něco lehkého k jídlu, mám hlad že nevidím ..Dneska jsem ze školy byla doma už v deset, protože sportovní den mě nějak neoslovil ale museli jsme jít takovou školní "tůru" a docela mě bolely nohy. Přišla jsem domů a usnula:D Co taky jiného v tomhle počasí..nevim jak u vás ale tady je celý den zataženo..


Zítra do školy nejdu vůbec, protože třída jede někam na dvoudenní výlet a s kámoškou jsme si řekli že se místo toho radši půjdem opalovat na městské koupálo..podle počasí to ale tak nevidim haha:D Takže nejspíš budu pracovat nablogu a podobné věci. Dnes ještě něco přidám, zatím pa.

[25.6.2012] - Lunch

25. června 2012 v 15:09

Čabas. Konečně jsem se dostala k tomu abych napsala článek. Dneska je nuda jak pes. Ráno jsem šla do školy na devátou, protože se mi nechtělo spěchat, absence se stejně už nepočítá takže co bych tam strašila už od osmi haha:D ... I tak jsem tam byla zbytečně, jediné co jsme dělali bylo čištění lavic (fakt zábava). Končili jsme o půl jedné a pak jsem šla s kámoškou na oběd..ještě teď jsem plná, myslím že dneska do sebe už nic nenarvu:D


Po tom jídle se ani nehnu, takže budu buď trčet u pc a nebo se na chvilku natáhnu..pak trochu poklidím a možná si zacvičím jestli se k tomu dokopu:D ..Zítra máme nějaký sportovní den..co vám k tomu můžu říct - že bych se na to nejradši vy*****. V té škole akorát ztráta času..Jak se máte dneska vy? U nás počasí nic moc tak doufám že aspoň u vás máte hezky:) Večer se možná ozvu, zatím.

[24.6. 2012] - Once again

24. června 2012 v 20:29

Zdarec. Takže jedu od znova..myslím že ne poprvé a ne naposled haha:D Potřebovala jsem nějak vzhledově oživit blog a prostě celkově začít od začátku..podle mě změna k lepšímu tak snad mi to vydrží. Chci přidávat pravidelně a konečně se tomu tady věnovat:) ... Jak se dneska máte? Já popravdě skoro nevylezla ven, jaké bylo vedro..dala jsem si ledový kafe a tím to pro mě haslo:D


Teď oblezu pár blogů, mrknu co je nového a objednám si šaty přes net..našla jsem jedny na aukru z jednoho internetového obchodu, akorát mi přijdou až z Thajska takže to bude chvilku trvat než je budu mít doma..ale jsou nádherný, pak hodim fotku:) Zatím se mějte a užijte si večer..
 
 

Reklama