Vracím se k blogu, tentokrát už jako Bc.!

23. července 2018 v 10:13 | S-hejvi |  diary
Zdravím vás! Po několika měsících jsem se dokopala k tomu, abych se vrátila k blogu. Chtěla bych vám moc poděkovat za trpělivost a krásné komentáře, které jsem si včera přečetla. Většina z vás pochopila moje vytížení před státnicemi a s tím i fakt, že jsem na blog neměla ani pomyšlení. Tento článek tedy začnu tím, kde jsem posledně skončila a to školou. Duben, květen a začátek června pro mě byly hodně stresující. Dopisovala jsem bakalářku, zařizovala její tisk. Do toho jsem ještě chodila do práce a poslední týdny seděla od rána do večera nad učením. Kdo zažil státnice, ví o čem mluvím. Byl to největší stres v mém životě a zkoušky, které se maturitě (jak někteří tvrdí) nemohou vůbec rovnat. Každopádně se stal zázrak a tomu, čemu jsem do posledních chvil nevěřila se stalo skutečností. Úspěšně jsem dokončila vysokoškolské bakalářské studium a ten pocit štěstí se nedá slovy vyjádřit. Musím i tady poděkovat své rodině, nejbližším kamarádům i těm, kteří v tom byli semnou, za neskutečnou podporu! Zvládla jsem to a pokračuji dál. Podala jsem si přihlášky na 3 obory a na všechny 3 jsem byla přijata. Nakonec jsem se rozhodla opět pro Univerzitu Hradec Králové, navazující obor Sociální pedagogika. Koncem zaří tedy opět nastupuji do školy a věřte nevěřte - těším se!

O samotných státnicích chystám článek, kde se dozvíte podrobnosti o jejich průběhu. Škola mi skončila 12. června a od té doby si užívám zaslouženého volna a prázdnin. S rodinou jsem byla na dovolené ve Španělsku, včera jsem se vrátila z naší tradiční dovolené v Krkonoších a v neděli opět jedu na menší dovolenou s přítelem. Fotky plné zážitků přidám v příštích článcích. Tento je pouze shrnutí mého 3 létého snažení, které nakonec dobře dopadlo a loučím se tak i na blogu s oborem Sociální patologie a prevence, který mi dal plno vědomostí, zážitků, zkušeností, přátel a samozřejmě první úspěšný krok k tomu, abych si mohla splnit svůj velký sen! Mějte se krásně a doufám, že můj návrat k blogování uvítá ne jeden z vás! Užívejte léto!

PS: Zdravím Vodiska ♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | Web | 23. července 2018 v 17:09 | Reagovat

Moc gratuluju! :) Taky mně to čeká, ale až za dva roky :D

2 V3ronica♥ V3ronica♥ | Web | 23. července 2018 v 18:53 | Reagovat

Moc ti gratuluji k titulu! kamarádka dodělala přes pár týdny bakaláře. Za ten návrat jsem moc ráda, těším se na články.

3 Klár Klár | Web | 25. července 2018 v 17:43 | Reagovat

Ze srdce moc Gratuluji! Pamatuji si, jak Ti ty krávy nepřály, ale já to věděla! Šikovná! :-) Přeji mnoho dalších úspěchů!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

CZECH LIFESTYLE BLOG