Úspěšné zkouškové a premiéra "odstínů"

13. února 2018 v 17:01 | S-hejvi |  diary
Po 14 denní pauze vás všechny vítám u nového článku! Omlouvám se za neaktivitu, ale měla jsem hromadu učení, nad kterým jsem už poslední dny zkouškového vyčerpala snad všechnu energii, kterou jsem měla. Připravovala jsem se na poslední zkoušku ze sociologie, kterou jsem dělala na 4. pokus a konečně se mi podařilo ji zvládnout! Byla to poslední překážka, která mi stála v cestě, abych se vůbec dostala ke státnicím a nakonec jsem ji zvládla lépe, než by se mi kdy vůbec zdálo. Ze zkoušení jsem si odnesla A a do teď jsem díky tomu plná pozitivní nálady s chutí ten poslední semestr zvládnout co nejlépe. Mnozí by řekli, že to nejhorší je teprve čeká a to v podobě státnic, ale já to mohu říci teď, jelikož minulý rok jsem tuto zkoušku považovala za nezvládnutelnou a poslední měsíce jen přemýšlela nad tím, že kvůli ní snad školu ani nedodělám. Opak je pravdou a já teď skutečně věřím, že vše dobře dopadne! :)

Za odměnu jsem si poslední týden jen užívala a relaxovala. S kamarádkou Péťou, která je i má spolužačka jsme vyrazily na premiéru 50 odstínů svobody. Film se mi moc líbil a myslím si, že celá trilogie se dočkala krásného závěru. Teď, když jsou na světě všechny 3 díly sice musím zmínit, že ten druhý se mi líbil asi nejvíce, ale ten poslední se závěrečným prostřihem při písni Love me like you do si mě také získal. Určitě doporučuji! Také s přítelem jsem si opět užila krásný víkend a dali jsme si symbolické dárečky k Valentýnu. Já sice nejsem pro nějaké velké slavnosti tohoto svátku, jelikož jsem vždy byla zastáncem toho, že lidé ve vztahu slaví každý den toho, že mohou být spolu a že se mají rádi a já to tak také beru, ale určité drobnosti jako gesto lásky vždy potěší a nejen na Valentýna. Přeji vám zamilovaným krásný zítřejší den plný lásky, ale především každý den plný radosti z toho, že máte vedle sebe osobu, které můžete věřit a těšit se ze společných chvil:)

K dnešnímu článku to bude ode mě vše a brzy se ozvu s dalším. Mějte se krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Minarová | http://elisminarova.blogspot.cz Elis Minarová | http://elisminarova.blogspot.cz | Web | 13. února 2018 v 18:23 | Reagovat

Gratuluji k úspěšné zkoušce :) Tolik, kolik do toho dáš, tolik se ti vrátí :) Na Fifty Shades... jsme byli s přítelem v sobotu. Taky jsem zastáncem toho, že dvojka je lepší, ale část s písní Love me like you do, si mě naprosto získala :) Chystám o celé trilogii článek, tak pak můžeš kouknout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

CZECH LIFESTYLE BLOG