Prosím o pomoc! Dotazník k mé bakalářské práci

15. února 2018 v 11:27 | S-hejvi |  kos
Hezký čtvrteční den! V dnešním článku bych se ráda věnovala tématu, které zajímá nejen mě ale i mnohé z vás. Zároveň se tak týká mé bakalářské práce a je to téma Porovnání trestu smrti a trestu odnětí svobody na doživotí. Už v minulém článku mi několik z vás psalo, že byste se rádi dozvěděli něco více a dnes budete mít možnost se i zapojit. Samozřejmě pokud budete mít čas a chuť:)

Abych vám stručně popsala cíl, tak výzkumná část mé bakalářky má za úkol porovnat názory lidí na trest smrti a doživotí. Celé provedení má být z hlediska dvou generací. První generace je věku 15-26 let a druhá ve věkové kategorii 60+. V tomto článku bych vás chtěla hlavně poprosit o to, že pokud máte nějakou možnost tento dotazník předat či pomoci vyplnit lidem starším 60 let, tak mi tím moc pomůžete a budu vám velmi vděčná. Mohou to být vaše babičky, dědečkové, kdokoliv. Dotazník je celý anonymní a nemusíte se tak bát veřejného vystupování:) Celý dotazník najdete ZDE a zabere pouze pár minut.

Odpověď proč jsem si vybrala toto téma je naprosto jednoduchá a to, že po celé 3 roky studia a i několik let předtím je tahle problematika v mém zájmu číslo 1 a nikdy jsem se o nic nezajímala víc. Ještě než jsem vůbec tušila, že budu na tuto školu přijata bylo mým snem aspoň jednou v životě psát byť malou seminárku týkající se trestu smrti, doživotí či vězeňství obecně. Nakonec mi to bylo umožněné tou nejlepší formou, jaká může vůbec být a to v podobě bakalářské práce, která je po vydání přístupná veřejnosti a reprezentuje tak daného člověka. Toto téma spojené s mým jménem a jako třešnička na dortu spojené i se jménem doktora Miroslava Antla, který je mým vedoucím a za jeho činnost ho obdivuji nejen proto, že v České republice prosadil 3 doživotní tresty, je pro mě jako jeden ze splněných snů.

Touto prací jdu do finále a moc děkuji všem, kteří mi s ní pomáhají i tím, že si sednou na 3 minuty k internetu a vyplní tento zmiňovaný dotazník. Pokud byste chtěli článek o tom, jak začít psát bakalářskou práci a přečíst si nějaké tipy, jak se z toho nezbláznit a uspořádat si vše, aby to mělo hlavu a patu, dejte mi vědět do komentářů. Mě samotné takové články a rady opravdu pomohly a vše jde o to rychleji a lépe:)

Ještě jednou děkuji všem, co si uděláte čas na vyplnění a mějte se krásně!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jeife jeife | E-mail | Web | 15. února 2018 v 12:01 | Reagovat

Máš to tam :)

2 Heaven Heaven | Web | 16. února 2018 v 21:07 | Reagovat

Vyplněno. Moc se mi tvůj dotazník líbil. Hezky seřazený, srozumitelný, prostě jak to má být. Hodně štěstí se státnicemi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama