Zkouškové, plesová sezóna a práce

15. ledna 2018 v 14:44 | S-hejvi |  diary
Vítám vás u prvního článku letošního roku! Měla jsem původně v plánu se ozvat dříve, ale po Silvestru a příjezdu domů od přítele se mi na internetu objevilo spoustu termínů zkoušek a já jsem, jak je mým zvykem začala panikařit. První polovinu ledna tedy přesně vystihuje nadpis článku...

Začala jsem se okamžitě učit, jelikož hned dvě zkoušky jsou pro mě jedny z nejtěžších vůbec a to díky zkoušejícímu. Potrpí si na detaily a já jsem opravdu nechtěla nic podcenit. První dopadla dobře - i když to je oproti mým očekáváním hodně slabé slovo! Jednalo se o psychodiagnostiku a poradenství. Byla jsem šíleně vyklepaná, jelikož pan doktor je jediný, který mě už od jedné zkoušky v minulém roce třikrát vyhodil a tím pádem se ani nedivte mým obavám:D Každopádně jsem dostala za A, což pro mě byl v ten moment zázrak a taky důvod k malé oslavě. S přítelem a kamarádem Robinem jsme se zúčastnili maturitního plesu a od mého milovaného jsem dostala za vydařenou zkoušku milé překvapení - nádhernou kytici lilií, které miluji a mám je i vytetované na lopatce. Pozorný protějšek je to nejlepší, co ženu může v životě potkat! :)

Do toho všeho chodím i do práce a na blog díky povánočnímu stresu nebyl čas ani nálada. Chci vám to ale postupně začít vynahrazovat, protože už mi psaní chybí a tento rok bude u mě obzvlášť zajímavý! Po dotazech na Instragramu jsem se rozhodla následující články zaměřit na různá témata a jedním z nich bude i moje škola. Myslím si, že ve třeťáku už mám dost zkušeností natolik, abych mohla vše zhodnotit a popsat, o čem je můj obor a jak to na vysoké chodí. Jeden takový článek jsem už zveřejnila, ale mé postoje se během dvou let výrazně změnily. Mám za sebou i praxi ve vězení a to je téma, na které se ptáte ještě častěji. Proto bych se o něm ráda zmínila v takovém rozsahu, který mi je umožněn. Samozřejmě se články nebudou týkat jen školy, ale to už časem uvidíte sami.

Přeji vám pevné nervy a klidné dny do zbytku měsíce, mějte se krásně!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Minarová | http://elisminarova.blogspot.cz Elis Minarová | http://elisminarova.blogspot.cz | Web | 15. ledna 2018 v 18:20 | Reagovat

Hlavní je, že jsi zkoušky zvládla! Gratuluji! :)

2 Adel Adel | Web | 17. ledna 2018 v 19:38 | Reagovat

teda tak to ke zkoušce gratuluju :) a kytička krásná!

3 Anna Anna | Web | 20. ledna 2018 v 13:37 | Reagovat

Tak to můj leden vypadal asi stejně jako ten tvůj. Jsem tedy zatím v prváku na vysoké, ale zkoušek mám taky dost. Chybí mi ještě poslední předmět - komunikativní komepetence, tak jsem zvědavá, jak to teď v pondělí dopadne. Doufám, že to dám, abych měla pak ještě dva týdny volno, to by bylo skvělý.
Samozřejmě ke zkoušce gratuluji, dovedu si představit, jaké jsou to nervy. Já jsem napotřetí udělala jazykovědu a to jsem byla taky hezky vyklepaná.
Kytička je krásná! Mně přijde, že se příteli vždycky musím připomenout, že by mi mohl také nějakou kytku dát, protože jeho to prostě nenapadne.
A na článek o škole se těším, protože tvůj obor mi přijde dost zajímavý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

CZECH LIFESTYLE BLOG