Říjen 2017

Dnešní oslava 23. narozenin

11. října 2017 v 21:05 | S-hejvi |  diary
Krásný večer přeji. Ráda bych se s vámi podělila o můj dnešní narozeninový den, který jsem si užila na maximum! Především se mi nechce věřit, že už jsou to mé 23. narozeniny. Je to jako včera, co jsem slavila ty před rokem a popravdě i když se to může zdát někomu neoprávněné a přehnané, závidím bráchovi, kterému je čerstvých 17 :D. Každopádně chtěla bych poděkovat všem za přání a krásné dárečky. Od maminky jsem dostala nádherný narozeninový dort a rvalo mi srdce ho vůbec nakrojit, jelikož ten jeho vzhled je prostě dokonalost sama. O tom jak chutná ani nemluvě! Přesně tohle teď potřebuji, když jsem se konečně chtěla dokopat k tomu, abych si koupila permici do fitka.

Kamarád David mě vzal na večeři a musím říct, že lepší jídlo jsem neměla snad roky. Steak ze svíčkové na medovo-hořčičné omáčce s opečenými brambory. Výborná tečka dnešního dne a nemůžu se dočkat zítřka, kdy odjíždím na Šumavu za přítelem. To je ten nejhezčí dárek, když můžete být s někým, koho máte rádi. Ráno jdu ještě do školy, protože si nemůžu dovolit zameškat hodiny ze základů ekonomie. Od někoho, kdo z toho má maturitu to je snad k neuvěření, ale 3 roky kdy jsem vyšla ze střední jsou sakra dlouhá doba a já už z toho nevím asi vůbec nic. Což je celkem smutný fakt na to, že mě z toho čeká těžká zkouška:D Tenhle semestr bude veselý. Aspoň jedno další pozitivum nese dnešní den a to, že mám za sebou prezentaci o Vězeňské službě ČR a věznicích. Teď už jen začít psát bakalářku...

Mějte se krásně a další článek čekejte po víkendu :-)
Výlet do bioparku Štít

10. října 2017 v 9:19 | S-hejvi |  diary
Krásné dobré ráno! Rozhodla jsem se s vámi podělit o můj krásný zážitek z minulého víkendu, kdy jsem s přítelem vyrazila na výlet. Využili jsme krásného počasí, jelikož popravdě kolikrát se ještě objeví babí léto. Myslím, že nás čeká posledních pár dní ve společnosti sluníčka a je potřeba si je užít. Navštívili jsme biopark Štít u Chlumce nad Cidlinou. Jedná se o soukromé chovné zařízení pro chov domácích a exotických zvířat ohrožených vyhynutím. Co se týče vstupu, hradí se symbolických 100 korun, což je dle mého názoru úsměvná částka na to, kolik úžasných zvířátek zde můžete vidět. Samozřejmě mě nejvíc oslovily divoké šelmy a byla jsem nadšená, když nám bylo umožněno vyfotit se a pohladit si 8 měsíční dvojčátka lvů.

Řeknu vám, že to byl skvělý pocit, ale zároveň i trochu adrenalin. Když mi paní řekla, ať k němu dám hlavu a že kdyby něco, tak po něm skočí, byla jsem z toho trochu nervózní. Přeci jen je to pořád lev a ne domácí kočka. Každopádně jsme si focení ve společnosti těchto krasavců užili. Doporučuji všem, jelikož do takové blízkosti zvířat se v ZOO nedostanete.

Další dokonalý společný víkend s Pepou je za mnou a já jsem momentálně snad nejšťastnější holka na planetě. Zakončili jsme ho vynikající večeří a já už se nemůžu dočkat čtvrtka, kdy pro změnu jedu do neděle k němu na Šumavu. Zítra totiž slavím své 23. narozeniny a je to pro mě ten nejhezčí dárek, jaký jsem si mohla přát - být v jeho blízkosti. Mějte se krásně, snad se vám budou pořízené fotky líbit a budu se těšit u dalšího článku! :-)

Podzim a začátek školy

3. října 2017 v 17:46 | S-hejvi |  diary
Hezké úterní odpoledne vám přeji! Tento týden u mě bude hodně pracovní, proto jsem si řekla, že musím článek napsat co nejdřív. Nejen z toho důvodu, abych tu nedělala týdenní pauzy, ale samozřejmě mám v hlavě plno nápadů, co se blogu týče a ráda bych je brzy zrealizovala. Tento víkend byl nádherný! Po dlouhé době jsme si užili trochu sluníčka a s přítelem vyrazili na výlet, o kterém vám povím v příštím článku (mám totiž plno fotek:)). Každopádně zima opět udeřila a začala u mě taková ta podzimní nostalgie, kdy přibývá povinností do školy a já dnes při vůni vanilkové svíčky a čaji se zázvorem napsala první seminárku.

Ano, nastoupila jsem do třetího a zároveň posledního ročníku, což je pro mě na jednu stranu děsivé, ale zároveň jsem odhodlaná a plná pozitivní energie, abych ho úspěšně zvládla. V nejbližší době začínám psát bakalářku a doufám, že vše půjde hladce podle mých představ. Škola je teď pro mě na prvním místě a dám do toho vše, co bude v mých silách! V těchto podzimních dnech jsem si oblíbila návštěvy kaváren a hned pro vás mám jeden tip z CrossCafe a tím je javorové latte. Já moc nemusím přeslazené kávy, ale tahle novinka mě příjemně překvapila svojí chutí. Vyzkoušejte a dáte mi za pravdu! :)

V sobotu jsem byla také fandit bráchovi, který přestoupil do prestižnějšího florbalového klubu a poprvé si s týmem zahráli extraligu proti Pardubicím. Výhra byla zasloužená a nebyla bych to já, abych nepořídila pár fotek. Snad poprvé v historii mi byl můj bráška ochotný zapózovat do objektivu a proto ani tahle fotka nesmí chybět:D Ve čtvrtek plánuji vydat další článek, tak se můžete těšit a zatím se s vámi loučím a přeji pěkný večer!.
.