Poslední půl rok? Pohádkový!

18. září 2017 v 18:57 | S-hejvi |  diary
Ahoj všem. Slíbila jsem vám článek, ve kterém vám povím, co se u mě za poslední půl rok změnilo, co je nového atd. Kdybych měla napsat vše, asi byste to ani nedočetli do konce, proto se pokusím to hlavní shrnout v pár větách…

Pokud se nemýlím, odmlčela jsem se v polovině dubna a to ze dvou důvodů. Prvním byla škola, protože druhák mi dal celkem zabrat a zkouškové v letním semestru o to víc. Učila jsem se zatím na nejvíc zkoušek a poslední jsem dělala až v druhé polovině června (loni jsem touto dobou měla už měsíc prázdniny). Bylo to pro mě náročné hlavně psychicky, jelikož jedna zkouška se mi nepodařila ani na 3. pokus a musela jsem si ji zapsat do třetího ročníku, který mě čeká teď. Věřím, že teď už to dobře dopadne, protože už jsem byla z učení opravdu vysílená a potřebovala jsem zasloužené volno. Druhým důvodem je můj přítel, ale to až později :-)

Na dovolenou jsem se těšila nepopsatelně a strávila jsem ji s rodinou na mém milovaném Rhodosu, kde jsem se opět setkala s mými řeckými přáteli. Byl to pro mě dokonalý relax a konečně jsem poznala celý ostrov jak se sluší a patří. Získala jsem spoustu energie a moje prázdniny se začínaly rozjíždět.

Všichni co mě sledujete na Instagramu víte, že momentálně jsem šťastně zamilovaná. Po půl roce psaní jsem sebrala odvahu a šla na rande s chlapem, který je o X let starší. Pro někoho se to může zdát jako banalita, ale pro mě to byl jeden z největších kroků v mém životě a jsem na něj hrdá. Je to něco jiného, než jít s klukem ve vašem věku. Každopádně 20. dubna 2017 jsem poprvé v životě poznala, co je to láska na první pohled. Od prvního momentu ze mě spadly všechny obavy a já si s ním rozuměla jako nikdy s nikým. Není to jednoduché - narážky lidí, pohledy na ulici, že je na vás asi něco špatně. Špatný je dnešní stereotyp a život všech podle měřítek. Říká se, že láska nezná hranic a já s tím souhlasím. Poprvé mě někdo opravdu miluje, sdílí se mnou svůj život a není věc, ve které bysme si nerozuměli. Často soudí mě, že to nemám v hlavě v pořádku, soudí i jeho, že vypadá jako když právě vyšel z kriminálu. Můj přítel má svaly a tetování, ano. Opět společenská měřítka? I sůl vypadá jako cukr a i lidé, kteří se na první pohled zdají být solidní vás nakonec lidsky zklamou. Konec konců já bych o tomhle mohla hodně vyprávět. Neznám většího gentlemana a ať se děje cokoliv i v případě, že se naše životy jednou rozejdou (což si nepřeji), vždycky se ho zastanu i kdyby proti mě stál celý svět. I když jsme měli několik problémů, tenhle člověk mi poprvé ukázal, co je to láska.

Mám za sebou nejkrásnější prázdniny plné výletů, lásky a krásných překvapení. Užívala jsem si každý den a proto jsem úplně vypustila blog. Chci se k psaní vrátit, protože mi to chybí a s přicházejícím podzimem už bude i více času. Sice mi brzy začíná škola a čeká mě psaní bakalářky, ale ráda bych si vše uspořádala tak, abych stíhala veškeré aktivity. Poslední roky jsem si říkala, jak je fajn být sama a užívat si, ale s Pepou se kompletně změnil můj pohled na vztahy a jsem teď šťastnější, než kdykoliv předtím.


Děkuji ti za všechno, miluju tě!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Minarová | http://elisminarova.blogspot.cz Elis Minarová | http://elisminarova.blogspot.cz | Web | 18. září 2017 v 20:54 | Reagovat

Je super, že jsi zamilovaná :) Začátky vztahu jsou nejkrásnější. Moc ráda na ně vzpomínám :) Přeji hodně štěstí!

2 sarushef sarushef | Web | 19. září 2017 v 15:05 | Reagovat

Jeee, to je skvěly:) Tak hodne stesti :)

3 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 19. září 2017 v 18:14 | Reagovat

To ti moc přeji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

CZECH LIFESTYLE BLOG