Květen 2017

Pro letošní léto jedině veselé plavky

17. května 2017 v 14:12 | S-hejvi |  beauty
Jelikož se nenávratně blíží prázdniny a léto, každou z nás jistě čeká výběr plavek. O to více mě samotnou baví hledání nějakého veselého barevného motivu, pokud vím, že zrovna poletím na dovolenou k moři. Letos to bude opět řecký ostrov Rhodos a považuji za nezbytné, si nějaké krásné plavky pořídit. Jak jste na tom s výběrem vy?

Vždy jsem byla spíše pro jednobarevné plavky, ale s letošními trendy se mi daleko více zalíbily hravé kousky, které se nebojí barev a vzorů. Zaujalo mě jich několik, ať už v ochodech či internetových e-shopech. Na ukázku sem dávám pár z nich a byla bych ráda, kdybyste mi do komentářů pod článek napsali váš názor, které plavky byste si vybrali vy. Letos si při volbě chci dát záležet, protože bych byla ráda, aby mi plavky vydržely i další sezónu a co víc? Na fotkách z letní dovolené přece nikdo z nás nechce mít tuctové a nezajímavé kousky.New Yorker je jistá klasika. Letos mají zajímavé střihy a všimla jsem si i vojenského motivu, který mě na plavkách zaujal. Narazila jsem i na pár internetových e-shopů např. Otto shop, kde mají široký výběr plavek s veselými vzory (viz. 2. fotka) a samozřejmě poslední dobou známý je i e-shop Nely Slovákové, která nabízí neonové plavky, nad kterými jsem také uvažovala.


Uvidím, jaká volba nakonec padne. Každopádně chtěla jsem napsat po delší době i nějaký článek do Fashion rubriky a zároveň to ode mě berte jako ukázku a třeba i doporučení, pokud plavky teprve sháníte stejně, jako já.