Březen 2017

Krásný březen vám přeji!

1. března 2017 v 12:15 | S-hejvi |  diary
Přeji vám všem krásný začátek března. Konečně snad můžeme doufat, že přichází jaro, jelikož poslední dny se začíná oteplovat a já mám díky sluníčku hned lepší náladu. Do školy se hned chodí lépe, když se nemusím brodit rozteklým sněhem a klepat kosu na zastávce. Když už jsem u té školy, podařilo se mi v termínu odevzdat tu práci do studentské soutěže. Bylo to jen tak, tak, ale v mém případě to není nic překvapivého:D To je i důvod, proč jsem minulý měsíc nebyla na blogu tolik aktivní. Nyní mě čeká zařizování ohledně praxí a byla bych nejšťastnější, kdyby mě vzali do vazební věznice u nás v Hradci. Držte mi palce, aby mi to dopadlo!:)

Věc, která mi udělala velkou radost je to, že naši koupili nové auto. Samozřejmě pro někoho, kdo zatím nemá řidičák se to může zdát jako zbytečnost, ale i já si v něm budu vozit zadek jak se říká a protože si papíry na auto plánuji dělat tenhle rok, rozhodně mě to těší dvakrát tolik. Náš starý ojetý Ford už sloužil celkem 17 let a člověk už se bál do něj sednout, aby tomu náhodou neuletělo kolo. Nepřeháním, to je realita:D

Teď jsem byla s Nikolkou na kávičce v naší oblíbené Casa Mia a za chvilku poletím do školy. Nejen, že jsem poslední dobou závislá na kafi, ale oblíbila jsem si i kokosovou vodu z DM. Říká se, že lidé ji buď milují nebo nesnáší, ale já bych nemusela pít nic jiného! Navíc je bohatá na vitamíny a podporuje hubnutí, což se mi v aktuální situaci rozhodně hodí! K dnešnímu ránu nechybělo ani snídaňové smoothie s pomerančem, banánem a borůvkami posypané kokosem. Řeknu vám, že lepší kombinaci jsem zatím neměla a to je co říct, když pracuji ve Fruitisimu, kde děláme výborné drinky:D Chci vám na závěr popřát hezký zbytek dne a plno pozitivní nálady.
CZECH LIFESTYLE BLOG