Vítám nový rok 2017

10. ledna 2017 v 17:47 | S-hejvi |  diary
Vítám vás u prvního článku roku 2017. Tento typ článku už je na mém blogu rutinou a stejně jako minulý rok bych chtěla shrnout ty nejdůležitější body, které se za posledních 12 měsíců v mém životě udály.

Rok 2016 byl rozhodně o něco dramatičtější a aktivnější, než ten předchozí. Naštěstí nemohu říci, že by se stalo něco extra nepříjemného mě nebo mým blízkým, ale pár změn rozhodně proběhlo a jak jsem loni psala, že jsem šťastná, protože v mém životě už neexistuje žádná přetvářka, teprve teď je tomu tak na 100% a jsem neskutečně vděčná dvěma lidem, které mohu nazvat přáteli. Niki a Davide chci vám strašně moc poděkovat za společný rok 2016, za důvěru a trpělivost se mnou, jelikož vím, že někdy jsem na zabití! Děkuji vám za to, co pro mě děláte, za to jací jste a především za to, co nejste - falešní.

První ročník studia na vysoké škole jsem úspěšně dokončila a nyní již mám podanou přihlášku k bakalářské práci. Aktuálně jsem v polovině a nemůžu uvěřit, jak rychle vše utíká. I z toho důvodu, abych se mohla více věnovat škole jsem v únoru ukončila svoji brigádu v Tescu a nyní jsem mnohem spokojenější ve Fruitisimu, kde za ještě lepší peníze v klidu krájím pomeranče, mám 50% slevu na drinky a nemusím denno denně poslouchat nevrlé kecy důchodců doprovázené pípáním kasy.

I tenhle rok jsem si bezkonkurenčně užila dovolenou na Rhodosu a rovnou dvakrát. Oslavila jsem tam 22. narozeniny a na takové překvapení, které mi připravila Nikolka s personálem nikdy nezapomenu. Tyhle lidi už beru jako svoji druhou rodinu a jak říká jeden citát - kdyby se vzdálenost měla měřit srdcem, nikdy bysme od sebe nebyli rozděleni více, než minutu.

I dovolená ve Španělsku a v Krkonoších s mojí rodinou byla jako vždy dokonalá a i když mi tu někdo kolikrát anonymně psal, že na cestování s rodiči už jsem stará a měla bych se osamostatnit, tak s tímhle já nesouhlasím. Vždy budu šťastná, pokud budu moci někam vyrazit s mými rodiči a apeluji na vás, kteří si na to připadáte příliš staří, abyste se si uvědomili, že možnost trávit čas s vašimi blízkými není neomezená. Jednou si to budete přát a už třeba nebudete moci..Važte si rodiny a přátel nejen v příštím roce, ale do konce života!

I když rok 2016 mi nenabídl jen samé pozitivní věci, přeci jenom převažují a rozhodně nejsem člověk, který by se vzdával nebo se nechal něčím zničit. Do čím většího hovna šlápnu lidově řečeno, tím větší je to pro mě výzva k tomu, abych si dokázala, že pokud nejde o život mě nebo lidem na kterých mi záleží, jde stále pořád a pouze jen o to hovno:) Tím bych tak stručně uzavřela minulý rok a do toho aktuálního vám přeji hlavně zdraví, lásku a pokud budete mít tyto dvě věci, tak vám přeji ať se splní i vaše tajná přání!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DoRa DoRa | Web | 12. ledna 2017 v 18:37 | Reagovat

I když jsi rok 2016 měla krásný, přeji, aby tvůj další rok byl ještě kráásnější ! :)

2 Natálie Natálie | Web | 12. ledna 2017 v 21:08 | Reagovat

tak gratuluju k práci, která tě baví.. :) a tu slevu na drinky bych taky brala teda :P a fotečky jsou nádherné :)

odpověď na tvůj komentář: každý den holt není posvícení.. :)  ( kdyby něco, tak až uvidím v obchodě ovocnou meruňku s datem 8.2., tak koupit :D :D )

přeji krásný nový rok :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama