Červen 2016

Zpátky v ČR, ale ne na dlouho

26. června 2016 v 14:04 | S-hejvi |  diary
Hezkou neděli vám přeji! Slíbila jsem, že napíšu článek hned jak se vrátím z Rhodosu, ale neměla jsem náladu absolutně na nic. Tímto se vám omlouvám za týdenní zpoždění, ale určitě to pochopíte:) Samozřejmě jako pokaždé co píšu mé pocity z pobytu na tomto nádherném ostrově musím zmínit to, že to bylo bezkonkurenční! Abych to uvedla na pravou míru, pro mě už to není jen dovolená u moře, kdy bych si řekla "ano, bylo to krásné a příště se podíváme zase někam jinam". Rhodos jsem za poslední 2 roky navštívila 4x a v září se tato číslovka opět zvýší, jelikož se opět vracíme. Tentokrát nám nestačilo ani 14 dní na to, abychom si je užily s našimi řeckými přáteli a v den odjezdu náš všichni přemlouvali, ať se na konci sezóny vrátíme. A taky že ano, za dva týdny jdeme pro letenku a 28. září opět hurá do Řecka! Je pro nás už nemožné se s nimi rozloučit na trvalo a také není možné každé léto kupovat dva zájezdy. Naše kamarádka nám nabídla, že nám pomůže sehnat práci v hotelu na seźonu. Příští rok ještě zůstaneme nejspíš u dovolené, ale ten další budu končit školu a uvažuji o tom, že se tam opravdu vydám od května do října za prací. Vytvořit si přátelé 2 500 kilometrů daleko není zrovna výhra z té stránky, když se musíte pokaždé loučit a čekat téměř další rok, než se opět uvidíte. Já už se tam cítím jako doma, naprosto uvolněná, můžu se na ně kdykoliv spolehnout a co je na tom to možná nejsmutnější - na Rhodosu už mám více přátel, než u mě doma v Hradci Králové...

Vybrala jsem pár fotek na ukázku, jak jsme si Rhodos užívaly. Není ale možné vám ukázat a převyprávět všechno, protože mám tolik krásných vzpomínek, že by to vydalo na celou knihu haha. Za 4 dny letím s rodinou do Španělska a beru si notebook, takže se vám pokusím vynahradit tuhle delší pauzu. Snad se nezlobíte, ale z příjezdu do ČR jsem vždy zničená, protože mi všichni neskutečně chybí...K dnešnímu článku to je vše a brzy se těšte na další! Mějte se krásně a užívejte léta!
Hurá na Rhodos!

4. června 2016 v 8:35 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno, vítám vás u posledního článku před mojí dovolenou. Zítra odlétám na 15 dní na Rhodos a po tuto dobu tu nejspíš bude mrtvo. Každopádně určitě sledujte Instagram, kam budu přidávat fotky:) Abych pravdu řekla, nemůžu se dočkat! Na zítřejší den jsem se těšila skoro celý rok a když dnes mám balit kufr, protože do Prahy jedeme už o půl 8 ráno, tak je to pro mě nepopsatelný pocit toho, že jsem se konečně dočkala:) Hrozně se těším do letadla, miluji létání! Nechápu, jak z toho někdo může mít strach, pro mě to je úplný relax:)

S Nikolkou se teď chystáme na nehty, pak mě čekají poslední přípravy a jako každý rok budu jen doufat, že něco nezapomenu:D Ozvu se vám pravděpodobně 20. června a poté čekejte i slibovanou give away s dárečkama, které pro vás nakoupím právě na Rhodosu:) Tenhle článek je kratší a spíše informační, abyste věděli, že bude dvoutýdenní pauza. Poté ale budu opět pravidelně aktivní a jak už jsem říkala, možná vezmu notebook s sebou do Španělska, jelikož určitě budu mít o čem psát:) Mějte se tu krásně, užívejte červen a pokud také jedete někam na dovolenou, přeji vám ať se vydaří podle vašich představ!:)


Hello June, Welcome summer!

1. června 2016 v 7:35 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno, vítám vám u prvního červnového článku! Nemohla jsem se dočkat, až přijde tenhle měsíc, protože tím pro mě začínají letní prázdniny a je neskutečné, jak rychle ten čas letí. Přijde mi to jako včera, co byly Vánoce a ono už je to téměř půl roku za námi. Každopádně dnes to u nás jako červen úplně nevypadá. Je mlha a vypadá to, že bude i pršet, ale nějak mě to netrápí, jelikož v neděli odlétám za sluníčkem. Snad se i tak počasí brzy vzpamatuje, když se člověk probudí do slunečného dne, hned má lepší náladu:)

V pondělí Nikolka oslavila své 21. narozeniny a šly jsme si udělat takovou menší oslavičku do kavárny. Já jako milovník ledové kávy jsem si dala kokosové Frappé a medovník. Niky naopak svoji oblíbenou Piňa Coladu. Tyhle dobroty to je naše, pořádnou a oficiální oslavu ale chystáme až právě na Rhodos, kde to oslavíme i s našimi známými z ostrova. Řeknu vám, že mezi párty v ČR a v Řecku je markantní rozdíl a i když nám druhý den nebude nejspíš nejlépe, rozhodně to bude stát za to!

Dnes mám k snídani zelený čaj, což je opravdu výživné a budu plná energie, ale od včerejška mě bolí břicho a nemám ani na nic chuť. Snad to nebude viróza, protože to se mi teď dvakrát nehodí:D Odpoledne se chystám do práce, tak mi můžete psát otázky na ASK, ať se tam nenudím. Poslední dobou totiž moc lidí nechodí a já většinu času strávím sledováním videí na youtube. Než odletím určitě čekejte ještě pár článků, v kterých bude i více fotek (moc jsem jich od minule nestihla:D) prozatím se mějte krásně a užívejte příchod června a zároveň den dětí!:).
.