Prosinec 2015

Rozloučení s rokem 2015

30. prosince 2015 v 11:29 | S-hejvi |  diary
Pamatuji si, jak jsem přesně před rokem psala loučení s rokem 2014. Je to jako včera a těch 12 měsíců plných štěstí, překvapení a zároveň nepříjemných situací uteklo jako voda. Na konci každého roku si uvědomuji, co všechno mi přinesl a tento mi dal zase o něco více. Chtěla jsem tenhle článek napsat zítra, ale netuším, jak na tom budu s časem, protože Silvestr si chci užít s rodinou a kamarády...

Rok 2015 mi přinesl tolik šťastných okamžiků a budu vzpomínat na nespočet krásných zážitků, že si troufám tvrdit, že tento rok byl i o něco lepší, než ten předchozí. Mám kolem sebe jen lidi, které mám ráda a vím o nich, že mají rádi mě. Uvědomila jsem si, že nic není důležitější a i když jsem s velkou spoustou lidí téměř přestala být v kontaktu, jsem takhle šťastnější, protože v mém životě už není žádná přetvářka ani přátelství založené na povinnosti nebo na tom, když někdo něco potřebuje. Obklopení lidí, které kolem sebe mám teď mi maximálně vyhovuje a přála bych si, aby to v roce 2016 nebylo jiné:)

Velkou událostí v tomto roce bylo přijetí na mojí vysněnou vysokou školu v oboru sociální patologie a prevence. Přísahala bych na cokoliv, že v den přjímacích zkoušek jsem absolutně nepočítala s tím, že mě vezmou. Měla jsem z části zařízený pobyt au-pair ve Španělsku, kde bych v tuto chvíli ještě byla a nenapadlo by mě, že budu psát článek v této formě. Přišla jsem o pár peněz, ale pro mě je ten úspěch, že jsem složila přjímačky nevyčíslitelný a letos to pro mě byl a pořád je jeden z nejšťastnějších momentů!

Léto bylo bezkonkurenčí! Dovolená s rodiči na Mallorce a v zápětí dovolená s Nikolkou na Rhodosu mě nabila energií a dobrou náladou. Přísahaly jsme, že to bylo skutečně naposled, co jsme se vrátily. To bysme ale nebyly my:P Za 14 dní platíme letenky a v červnu hurá na Rhodos haha. Bude to už po čtvrté a dál k tomu snad nic psát nemusím. Lidi z tohoto ostrova považujeme za svoji druhou Řeckou rodinu a v tomto článku si nesmím odpustit poděkování za vše, co pro nás dělají, když k nim zavítáme. Loučení s nimi, je čím dál těžší, ale čeká nás další přivítání a nemůžu se ho dočkat!:)

Chtěla bych ale hlavně poděkovat dvoum lidem, kteří můj blog čtou a i když to občas nemáme lehké, dala bych za ně ruku do ohně, protože lepší kamarády jsem si nemohla přát. Nikče a Marianovi děkuji za všechno, co pro mě za poslední rok udělali a i za ty super okamžiky, courání po venku, pořádání akcí a mohla bych pokračovat. S nikým jiným bych si neužila tolik srandy a s nikým jiným bych to ani nechtěla zkoušet. Vás dvou se nevzdám!!! Celkově mi rok 2015 přinesl horu zážitků jako byla například legendární svatba mého bratrance nebo povedená večeře s klukama ze soutěže Muž roku...

Až na pár drobností bych snad nenašla nic negativního a jenom doufám, že rok 2016 bude stejně vydařený a třeba i ještě lepší! To samé přeji vám a už se nemůžu dočkat, až tu společně oslavíme 4 roky mého blogu. Jak už jsem říkala, chtěla bych se v dalším roce zlepšovat a přinášet vám zase o něco kvalitnější články. Děkuji vám všem za podporu a že vás mé články baví, bez vás bych tenhle ani nepsala, jelikož by to nemělo smysl:) Tohle je poslední článek letošního roku a hned 1. ledna čekejte první toho následujícího, protože jak na Nový rok, tak po celý rok. Užijte si Silvestra, mějte se rádi a přeji všem šťastný nový rok 2016 plný zdraví a splněných přání!

"A journey of a thousand miles must begin with a single step."


Instagram update za prosinec

29. prosince 2015 v 13:41 | S-hejvi |  diary
Hezké odpoledne, jak se dnes máte? Já si užívám poslední dny volna, kdy si mohu odpočinout a jen tak relaxovat u televize. Za pár dní tu totiž bude nový rok, skončí prázdniny a opět mi začne škola a chození do práce. To už zas budu v jednom kole a na poflakování nebude čas. Každopádně vánoční svátky jsem si užila naplno a byly kouzelné, jako každý rok:) V neděli jsme byly s Nikčou posedět a daly jsme si výbornou večeři s vínem. Dnes už mě čeká studijní chvilka, abych se podívala na pedagogiku a snad i trochu právo. První lednová zkouška mě čeká 13. a řekla jsem si, že když mám tak dlouho volno, musím se na to podívat a aspoň vypracovat pár okruhů. V září jsem se zařekla, že nebudu ta z těch, co se učí poslední měsíc a že se budu připravovat průběžně, ale to jaksi nevyšlo haha. Tak snad příští semestr napravím reputaci:)

Přidávám pár fotek z Instagramu, které jsem pořídila za posledních pár dní. Také jsem trochu poupravila menu blogu a přibyly dvě ikonky. Jedna z nich je můj profil na Google+, kde můžete nově sledovat mé aktuální články a druhá je ikona Instagramu, která tu chyběla:) Smazala jsem taky nějaké staré články, které neměly hlavu a patu a psala jsem je v období, kdy jsem začínala s blogem. Docela jsem se pobavila a myslím si, že za těch 3 a půl roku, co blog vedu jsem se ve stylu psaní a kvalitě článků aspoň trochu posunula dál. Ráda bych se neustále zlepšovala a v dalším roce můj blog snad bude zase o něco lepší, než letos:) Další a zároveň poslední článek roku 2015 můžete čekat na Silvestra. Zatím se mějte krásně a můžete mi klidně psát tipy na články, založila jsem si přímo diář, kam budu psát pouze věci, týkající se blogu - už pár nápadů tam je a ráda uvítám další :)TOP 5 kosmetických produktů

28. prosince 2015 v 16:50 | S-hejvi |  beauty
Protože se u mě za poslední dobu změnilo pár oblíbených věcí z dekorativní kosmetiky, rozhodla jsem se vyhovět i vašemu přání a to napsat stručné recenze a doporučit mých TOP 5 kosmetických produktů. Já zrovna nejsem ta z těch, co za každou cenu musí zkoušet nové věci, ale naopak jsem věrná kosmetice, která mi vyhovuje a jen tak se jí nevzdám. Tady je 5 šampiónu, bez kterých se neobejdu a chtěla bych vám je představit. První z nich je tužka na oči Long Lasting od Essence. Výdrž na oku má perfektní a používám ji snad od jakživa - nehodlám měnit. Tohle je přesný příklad toho, že po jiných tužkách v drogériích už ani nekoukám a kdybych měla nějakou doporučit, byla by to jedině tahle. To samé mohu říct i o tekutých linkách od Miss Sporty. Od téhle značky sice moc kosmetiky nekupuji, jelikož jinak mi nevyhovuje, ale tenhle produkt se jim povedl na výbornou!


Za nejdůležitější produkt v líčení považuji řasenku. Vyzkoušela jsem jich už několik a dlouhou dobu jsem používala jednu od Oriflame. Měla jsem jich i pár od Rimmelu, ale žádné zázraky. Tak rok a půl zpátky jsem si poprvé na jedno doporučení koupila řasenku Volume Mania od Dermacolu a od té doby je mou stálicí. Perfektně mi řasy prodlouží a natočí. Neobtiskává se, snad ani jednou se mi to nestalo, protože schne na řasách opravdu rychle a celkem dlouho mi i vydrží. Samozřejmě každému vyhovuje něco jiného a pro vás by to ta pravá být nemusela, ale doporučila bych ji všem minimálně vyzkoušet a to všema 10ti!


Dříve jsem si oči nelíčila očními stíny, zdálo se mi to přeplácané a do teď se mi na očích nelíbí výrazné barvy jako je modrá, růžová apod. Vyzkoušela jsem ale paletku Iconic 2 od značky Make-up REVOLUTION LONDON a z té jsem nadšená! Určitě nebudu první, u koho si tohle přečtete, ale je perfektně pigmentovaná a na očích drží jak beton. I když si s ní dělám občas i výraznější líčení s černou a tmavě hnědou, stíny se nehnou a nic nemám rozmazané. V těchto produktech nesmí chybět.


A poslední je BB Cream od Rimmelu, který používám jako make-up (pochopitelně). Make-upů mám sice oblíbených víc a střídám jejich používání, ale když nechci na obličeji ty těžké, hodně hutné a krycí make-upy, tak si beru právě tenhle. Je na obličejí příjemný a to je podle mě důležité. Žádné mínus bych k němu neřekla, protože i cena je přijatelná. Doufám, že článek se vám aspoň trochu líbil, protože to bylo po delší době něco jiného a že se třeba inspirujete a vyzkoušíte nějaký z produktů. Držím palce, aby vám vyhovovaly stejně, jako mně:)Co jsem dostala pod stromeček k Vánocům

27. prosince 2015 v 8:01 | S-hejvi |  diary
Hezký den moji milí, je tu další článek na přání a to každoroční klasika - co jsem dostala k Vánocům pod stromeček:) Hned jste si psali, že by vás to zajímalo, tak jsem vzala foťák a vrhla se na focení mých dárečků. Letos jsem byla asi mimořádně hodná a to nejen já, ale i brácha. To největší překvapení totiž bylo v podobě dovolené do Španělska, kam poletíme koncem června následujícího roku. U nás se dovolené k moři konaly vždy jednou za dva roky. Letos jsme byli na Mallorce a ani by nás nenapadlo, že hned další rok pojedeme na další dovču. Tentokrát přímo Španělsko, konkrétněji Malaga. Vyrazilo mi to dech a jsem neskutečně šťastná! Další dárečky můžete vidět v článku...:) Letos to byly snad první Vánoce, kdy jsem si nepřála nic konkrétního. Jediné co mě napadalo byla kosmetika a oblečení. Vše ostatní tedy byla překvapení a vůbec jsem netušila, co pod stromečkem najdu. I když jsem našim pořád říkala, že nějaké oblečení mi stačí, jelikož vše potřebné mám a notebook si chci koupit sama, tak ze mě pořád tahali, co bych si přála. Moji rodiče jsou ale takoví, že se nespokojí s tím, aby mi dali jeden svetr a voňavku, i když mě by to opravdu stačilo. Vánoce nejsou o dárcích a ten největší pro mě vždy je, když se mohu sejít s rodinou a trávit čas společně. Může se to každému už zdát jako klišé, ale veškeré dárky, co jsem kdy dostala bych vyměnila za to, abych mohla aspoň ještě jedny Vánoce strávit s babičkou, která už tu bohužel není. Byly to 4. Vánoce bez ní a nikdy nevíte, co se může stát. Nikdy nevíte, jestli zrovna tyhle svátky nejsou ty poslední, při kterých jste se všemi, které máte rádi. Proto i kdyby byl po stromkem jeden dárek, je to nevyčíslitelné, pokud jste v kruhu vaší rodiny a až když na Štědrý den člověku chybí osoba, se kterou ho ten dotyčný trávil, teprve pak si uvědomí, že tohle je skutečná podstata Vánoc..A teď už k dárečkům...:)

První byl tenhle úžasný praktický podnos, který se dá složit i jako tác na jídlo a hned včera jsem si na něj udělala výbornou snídani v podobě cukroví a vánočky:)


Následovalo plno kosmetiky. Posilující krém na ruce, peeling, čistič pleti a maska v jednom, čistící pleťová voda, deodorant, sprchový gel, voňavka Adidas, maska na vlasy a kondicionér od L'orealu a úžasné krémy na pleť (noční a denní), které už jsem hned vyzkoušela a líbí se mi i jejich krásný design.

Velkou radost mám z parfému Guess, jelikož jsem k němu několikrát čuchala v parfumériích a i když je to celkem silná vůně, pro mě je zatím snad nejlepší, jaký jsem kdy měla. Nemluvě o tom dokonalém flakónku, až je mi líto ho někde tahat, aby se mu nic nestalo:D


A nebyla bych to já bez něčeho, co souvisí s mým oborem a i koníčkem haha. Knížka psychologie sériových vrahů. S tím se naši perfektně trefili a musím říct, že po prolistování s přečtení pár stránek mi docela ztuhl úsměv. Tahle knížka je opravdu maso!


Selfie tyč, která se určitě bude hodit, jelikož jsem maniak do focení. Nové 2 kilové činky na cvičení, protože ty staré jsou opravdu staré a pomalu se s nimi už nedá nic dělat. Z nich jsem nadšená, protože se krásně drží a po Vánocích je hned budu muset začít používat:P Sluchátka jsou nezbytností každé Vánoce, protože déle jak rok mi nikdy nevydrží haha.


Pak jsem našla pár krásných drobností jako je nová peněženka, stíny od Make-up Revolution, náušničky, diář 2016 a sada na nehty, která se mi perfektně hodí k následujícímu dárku:)


Tím byla pec na nehty s veškerými potřebnými věcmi na tvoření nehtů. Už jsem ji vyzkoušela a první nehty sice nedopadly nic moc, ale vše je o cviku. Hrozně mě to baví a konečně si budu moci dělat nehtíky doma a nebudu za ně utrácet, protože tohle se vyplatí daleko více:))


Hadříky pod stromečkem nikdy nechybí a k nim jsem dostala i úžasnou růžovou šperkovnici, do které jsem si ty svoje serepetičky už naskládala a neválí se mi všude po pokoji:)
Tyhle krásné hodinky s balíčkem jsou poslední z mých dárků a nemůžu se dočkat, až je začnu nosit. Poprvé to nejsou žádné šunty z Aliexpressu apod. ale kvalitní hodinky, z kterých mám neskutečnou radost! :) Napište mi, co jste dostali pod stromeček vy a jak jste si užili Vánoce. Prosím nepište žádné hejty nebo ošklivé komentáře, všechny věci co tu vidíte jsou od mých blízkých a já si jich vážím a jsem za ně šťastná. Vy jste si psali o článek, tak jsem vám vyhověla. Mějte se krásně a užívejte poslední dny roku 2015:)
[23.12.2015] - Krásné Vánoce všem!

23. prosince 2015 v 15:09 | S-hejvi |  diary
Hezké odpoledne přeji, jak se dnes máte? Já musím říct, že perfektně. Na rozdíl od minulého roku mám to štěstí, že mám klid od práce dnes i zítra. Na Štědrý den nikam nemusím a jsem ráda, že letos si tu pravou vánoční pohodu užiju na maximum:) U nás vrcholí veškeré přípravy, čeká nás ještě zdobení stromečku a bramborový salát, na který se už strašně těším! Ráno jsem se vrhla na balení dárečků a tento rok jsem se opravdu plácla přes kapsu haha. Jak už jsem psala na Facebook, všichni ostatní asi byli hodnější, než já:P Dalo mi to asi 2-3 hodinky, než jsem vše zabalila a bylo to snad poprvé, co jsem se u toho i zapotila:D Jak jste na tom vy, už máte vše hotové? Znám lidi, kteří ještě teď nemají ani všechny dárky, což jim popravdě nezávidím, jelikož když jsem viděla, co se děje v obchodech, tak to každému upřímnou soustrast. Včera byly 10ti metrové fronty na kapry před Tescem a ten náš už je naporcovaný. Popravdě si neumím představit Vánoce bez kapra, já jsem ta z těch, která řízky k salátu nejí:) Z naší rodiny to tak má jen brácha:D

Teď koukáme na Grinche, máme zapálené svíčky a adventní věnec. Já tuhle pohodu miluju! Pak ještě Sám doma, Vánoce naruby a Láska nebeská. Dnes to vidím na filmový vánoční maraton:P Zítra se vám pravděpodobně ozvu jen na Instagramu nebo na Facebooku, článek určitě psát nebudu. Můžete se na něj ale těšit už na první nebo druhý svátek vánoční:) Chci vám tímhle tedy popřát hezké a pohodové Vánoce. Užijte si zítřejší den naplno s rodinou a blízkými a ať máte bohatého Ježíška, jak se říká:) Hezké svátky a mějte se rádi!:)[13.12.2015] - Vánoční trhy a úniková hra

13. prosince 2015 v 13:58 | S-hejvi |  diary
Hezké odpoledne, jak už jsem ráno slibovala na Facebooku, mám tu pro vás další článek. Včera jsem měla volnou sobotu a maximálně jsem si ji užila. Po obědě jsme se stavili na chvíli za dědou, kde byla i teta se strejdou, které jsem neviděla snad od srpna od té legendární svatby haha. Odpoledne jsem byla byla domluvená s Niki, že se skočíme podívat na vánoční trhy. Sice nesnáším davy lidí, ale v tomhle případě se to dalo zvládnout, protože naopak miluju vše, co je spojené s atmosférou Vánoc. Koupily jsme si pár drobností a samozřejmě nechyběl ani Trdelník se skořicí a svařáky. Letos mi chutnal tak, že jsem si dala rovnou dva a k tomu jsme ještě napůl zvládly jednu Medovinu:D Pak za námi dorazila mamka a čekal nás další program, který stál za to!

Náhodou jsme na internetu objevily únikovou hru v Hradci Králové zvanou Brain Master's - bílá past. Měly jsme rezervovaný čas od 17:45 do 19:30 a principem hry bylo, abychom se během 60 minut pomocí logického myšlení a úkolů dostaly ven z uzavřené místnosti a odemkly všechny zámky. Možná už jste o tom někdo slyšeli, ale pro mě to byla úplná novinka a byla jsem ohromená! Můžete se podívat přímo na stránky www.brainmasters.cz, kde je konkrétnější vysvětlení a pár fotek ze hry. Je to opravdu perfektně vymyšlené a stálo to za to. Každému bych to doporučila a přístup personálu byl také perfektní. Mile nás přivítali a dostaly jsme výbornou zázvorovou limonádu a cukroví během toho, co jsme čekaly až pro nás místnost připraví. Neváhala bych a šla bych ještě jednou:)

Před chvilkou jsem přišla z práce a teď mě čeká učení psychologie, ze které v úterý píšu zápočet, tak mi držte palce. Snad bych to ale měla zvládnout, protože většinu věcí mám zafixovanou ještě od maturity, ale nic nenechám náhodě - štěstí přeje připraveným:P Tak se mějte krásně a snad vám článek udělá trochu radost, užívejte třetí adventní neděli!

Recept na vánoční rumové kuličky

12. prosince 2015 v 8:57 | S-hejvi |  baking

Dobré ráno! Pokud máte rádi vánoční cukroví a o to více cukroví kokosové, tak tenhle článek bude pro vás:) Řekla jsem si, že by nebylo od věci přidat nějaký menší recept, který se bude týkat Vánoc a vybrala jsem po kokoskách snad nejjednodušší cukroví, které si můžete doma udělat a to jsou kokosové kuličky. Určitě znáte i varianu na způsob Raffaelo, ale tyhle jsou taky moc dobré a navíc je budete mít hotové během pár minut. Jestli máte volnou sobotu jako já a chcete se vánočně naladit, můžete se do nich pustit, jsou výborné. Možná je doma děláte a tenhle tip nebude nic nového, ale přeci jenom pro ty z vás, kteří je neznají by to mohlo být zpestření:)

Jediné co budete potřebovat je:

6 lžic rumu
160 g jemně strouhaného kokosu
3 lžíce kakaa
160 g cukru krupice
60 g másla
1 vajíčkoZ těchto všech ingrediencí akorát vypracujete tuhé těsto a rum přidáváte tak, aby těsto bylo tvárné, moc se nelepilo a hlavně podle chuti, že?:) Cukroví bez rumu snad ani není cukroví haha. Ve finále kuličky obalíte ve strouhaném kokosu a dáte na chvíli ztuhnout do lednice. Tahle várka by měla být přibližně na 60 kuliček, ale můžete si množství upravit podle sebe. Dobrou chuť!
[8.12.2015] - Blogová nálada

8. prosince 2015 v 10:50 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno, vlastně už skoro poledne. Před hodinou jsem přišla domů ze školy a první co jsem udělala bylo, že jsem klikla na blog.cz a přemýšlela nad tím, jaký další článek bych mohla udělat. Vypadá to, že teď by se mě snad ta blogová nálada mohla držet haha. Jelikož ale nemám žádné nové nafocené fotky (což musím v nejbližší době napravit), tak přidávám aspoň nějaké starší. Jedna je z konce října, kdy byl Halloween a já jsem tak trochu improvizovala a zahrála si na kočku:D K tomu bych se ale více nevracela, protože my tohle doma neslavíme a i když se mi to zdá jako pěkný svátek, myslím si že naše české dušičky jsou daleko víc osobnější a mám je radši:) Ve škole nás na začátku listopadu taky navštívil zpěvák NOID Bárta a a snad je zbytečné zmiňovat, že pro nás holky to bylo něco haha. Vyfotily jsme se s ním a celé to bylo v rámci přednášky, která měla název Hope never dies. Zážitek super a už když jsem NOIDA viděla v několika rozhovorech pro film Kajínek, kde také hrál, jevil se mi jako velký sympaťák a to i na živo doopravdy je:)

Abych se jen nevracela k tomu, co bylo, tak dnes mě čeká opět práce na zimáku. Poslední dobou jsem tam pomalu více jak doma, ale mám docela klid a aspoň se tam můžu učit nebo si číst:) Dnes mám v plánu pokračovat ve čtení vašich blogů, protože jsem je ještě všechny neprošla, tak snad nebude chodit moc lidí, abych na to měla klid haha. Jinak jsem vám chtěla napsat, že pokud byste měli nejaké tipy na vánoční články nebo na jakékoliv články, které byste si chtěli přečíst, stačí napsat do komentářů nebo na ASK, budu ráda:) Něco v plánu už mám a těšte se i na nějaké pečení nebo recepty:P

Zatím se mějte krásně, tohle byl jen takový kratší článek, ale chtěla jsem něco přidat. Jak už jsem řekla, mám zpět svoji blogovou náladu, tak snad mi to vydrží. Jdu si udělat něco k jídlu, mrknu na učení a o půl druhé letím do práce, tak jestli nemáte žádné plány a nechcete se nudit, můžete psát otázky. Sice to není žádná hitparáda, ale aspoň nějaká zábava:D V příštím článku už bude více fotek a hlavně nebudou z mobilu, takže chci trochu i zlepšit kvalitu:)

[6.12.2015] - Krásný PROSINEC všem!

6. prosince 2015 v 19:18 | S-hejvi |  diary
Hezký večer! Jak to není špatná nálada, je to něco jiného - ano, vím. Jsem neponaučitelná a zas jsem tu blog nechala ležet přes měsíc jen tak, aniž bych vám něco oznámila. Bohužel mám teď dlouhodobější období, kdy mě blogování z ničeho nic chytne a pak mě to opakovaně opustí. Poslední dobou jsem na články ani neměla pomyšlení, protože si užívám po svém a radši jdu ven s kamarádama, spolužákama nebo kolegama z práce. Když jsem doma, nejsem v práci a nemusím ani dělat nic do školy, tak si radši čtu a vážně se mi vůbec nechtělo dělat něco společného s blogem. Nevím proč, ale do ničeho jsem se nechtěla nutit. Teď tu máme prosinec a s ním na mě přišla i taková ta vánoční nálada. Řekla jsem si, že když už je ten předvánoční čas a blíží se svátky, měla bych aspoň něco přidávat a i mě to víc motivuje, protože se neskutečně těším a chci se s vámi i letos podělit o mé zážitky během Vánoc atd.:) Snad se moc nezlobíte, ale omlouvat se asi ani teď nebudu, protože blog není povinnost, ale koníček a do koníčku a něčeho, co člověka baví by se nikdo neměl nutit. Mohlo by to totiž dopadnout i tak, že to toho dotyčného přestane bavit úplně a to jsem něchtěla. I když tenhle článek nebude moc obsáhlý, berte ho jako můj návrat, i když nebudu slibovat na jak dlouho. Upřímně se může taky stát, že po tomhle článku o mě uslyšíte až po novém roce haha. To samozřejmě přeháním a ani náhodou nechci, aby to takhle dopadlo..

Každopádně se mám skvěle a vše zatím zůstalo při starém:) Mám za sebou první tři úspěšné zápočty, další mě čeká teď 15. prosince a to bude test z psychologie, tak jsem zvědavá. Určitě vám dám vědět, jak to dopadlo a o dalších zkouškách a mých pocitech se dozvíte během ledna, kdy mě čeká sociologie, somatologie, právní propedeutika, pedagogika a IKT:) Jak už jsem říkala, Vánoce se blíží a už jsem dokonce stihla koupit většinu dárků, což je u mě úspěch. Většinou to u mě dopadá tak, že sháním na poslední chvíli a letos už mám dokonce i balící papíry haha. Opět jsem chtěla jen obyčejné lesklé a vyhrála to samozřejmě červená a místo stříbrné jako před rokem jsem zvolila zlatou. Musela jsem ale do papírnictví, protože v Tescu ani nikde jinde jsem je nesehnala. Jediný obchod, kde jsem takové viděla byl Nanu Nana, tak se tam můžete podívat pokud se vám taky líbí tenhle styl papíru:)

Teď zodpovím těch milion otázek co mám na ASKu a podívám se konečně na vaše blogy:) V dalších článcích bych chtěla určitě zmínit nějaké tipy na dárky a spíš je zaměřit na vánoční tématiku:) Zatím se mějte krásně a nezlobte se na mě, jsme jenom lidi a momentálně beru blog jen jako mojí zábavu, né jako něco, co bych chtěla posouvat dál a stále se zlepšovat. To třeba někdy také přijde, ale zatím je to takové volnější a vyhovuje mi to. Dobrou noc a klidně se ptejte, teď budu online:) Mimochodem snad se vám aspoň trochu líbí design, který jsem ladila do vánoční atmosféry:P