Q&A: Vaše otázky

7. února 2015 v 13:22 | S-hejvi |  kos
Mám tu pro vás další článek, který jsem slibovala a tentokrát konečně něco jiného, než je deníček a plno fotek. Říkala jsem, že na e-mail mi můžete posílat různé otázky a já na ně pak budu v článku odpovídat. Už se jich nahromadilo celkem dost, takže jsem se odhodlala to nějak napsat a zveřejnit. Mě osobně přijdou docela zajímavé, protože to nejsou klasické otázky typu, kolik ti je, jakou studuješ školu nebo jaký je tvůj oblíbený obchod s oblečením. Myslím si, že už mě vlastně i trochu znáte, takže jsem ani nečekala, že se tam něco takového objeví haha. Takhle se o mě možná dozvíte i něco nového a snad budete s mými odpověďmi spokojení. Jdeme na to!

Jak jsi zvládala střední na obchodce? Taky mě to čeká a celkem se bojím.
Když jsem nastupovala do prváku, šla jsem tam s šíleným strachem. První dny jsem ani nebyla schopná se s někým bavit, byla jsem uzavřená sama do sebe a smutná z toho, že jsem opustila mojí milovanou základku, kde jsem všechny spolužáky měla moc ráda. Tohle pro mě bylo těžké a možná už od začátku jsem byla jaksi "odsouzená" k tomu, že nezapadnu do kolektivu - nechtěla jsem, ale to bylo samozřejmě i z toho důvodu, že jsme ve třídě měli slepice. Nesnáším přetvářku a pomluvy, což bylo na denním pořádku. Co se týče prospěchu a známek - zhoršení o 100%! Hned v prvním pololetí škála od 1 do 4, div jsem nepropadla z matiky. Na to nás ale připravovali a říkali to i rodičům na rodičáku, protože střední a základka, to je vážně velký rozdíl. Popravdě takhle to semnou bylo až do čtvrťáku, bojovala jsem s tím, abych se na té škole udržela, ale vím, že jsem si za to mohla sama. Pokaždé, když začalo jít do tuhého, nejčastěji právě z matiky, jsem se do toho ponořila a byla schopná z testu dostat za 2. Musela jsem ale chtít! Celé 4 roky jsem se jakoby "sama" zachraňovala na poslední chvíli a musím říct, že na mé psychice se to fakt podepsalo. Když jsem udělala maturitu (a do teď nemůžu uveřit, že jí mám:D) tak to byla opravdu největší úleva v mém životě. Nezapomenu ten den, kdy jsem naposledy vyšla z té školy s vysvědčením v ruce:D Pokud se budeš aspoň trochu učit, zvládneš to:)

Jaké období v životě pro tebe bylo nejtěžší a které naopak nejlepší?
Jaké pro mě bylo nejtěžší období, to vím naprosto přesně. Byl to celý rok 2012, jedním slovem šílený. Prožívala jsem svoji první lásku, která na jaře ztroskotala a já jsem se opravdu hodně dlouho trápila. Určitě tohle znáte, kdo jste si tím už prošli, první zklamání ve vztahu bolí a kdo říká že ne, tak lže. Končila jsem druhák a měla nastoupit do třeťáku, prázdniny byly nic moc, stále jsem měla plnou hlavu rozchodu a když už jsem si myslela, že nemůže přijít nic horšího v září se stala věc, která mě poznamenává do dnes. Po ročním boji s rakovinou mi zemřela babička a to pro mě byla taková rána, že jsem skončila u doktorky, kde mi musela předepsat prášky na nervy. Ano, v období, kdy jsem měla slavit a užívat si své 18. narozeniny jsem polykala Lexaurin a každý den se trápila nad obrovskou ztrátou. Nevím, jaké vztahy máte se svými babičkami vy, znám lidi, kteří své prarodiče moc často nevídají a pak když je opustili nebrali to jako nic hrozného. Já svoji babičku vídala několikrát do týdne, protože od nás bydlela jen pár metrů, od malička jsem s ní trávila Vánoce a v létě jsme všichni společně jezdili do Krkonoš, které milujeme..Od doby co odešla se vše změnilo a dala bych vše za to, abych s ní ještě jednou tohle mohla prožít. Mám na ní plno nádherných vzpomínek a jedna je i vytetovaná na mých zádech:) Tohle pro mě bylo nejtěžší období a nerada na to vzpomínám..Naopak to nejlepší je právě teď!:) Od chvíle, co jsem dokončila střední jako bych začala znovu žít! Poznala jsem nové přátelé a nejen tady, ale i v zahraničí. Promazala jsem některé lidi ze svého života a je mi líp, protože ty právé lidi mám zrovna u sebe. Mám práci, která mi vydělává dost na to, abych mohla žít svůj sen a v září odcestovat jako au-pair, což je jeden z bodů, na který se v tomto roce těším nejvíc. Teď jsem opravdu šťastný člověk a poznala jsem, že co bolí, to přebolí a i v těch horších časech se musí doufat, že zase vyjde slunce:)

Jak snášíš kritiku? Nemyslím tu na asku, ale prostě kritiku?
Prvně musím říct, že na mém ASKu se kritika objevuje opravdu málokdy. Protože to co mi tam anonymové píšou to není kritika, ale ubohé sprosté rýpání z nudy:D Když mi někdo napíše negativní názor, tak ho přijmu. Ráda si to přečtu, pokud je to opodstatněné a není to jen nějaký nesmysl. Co se týče osobního života, právě teď mám kolem sebe jen upřímné lidi, kteří jsou schopní mi říci do očí co si o mě myslí i když to není jenom chvála. Jsem za to strašně ráda, protože já dělám to samé a tohle naše vztahy upevňuje. Věskeré přátelství v mém životě je teď založené na upřímnosti a takhle jsem poznala, kdo mě má opravdu rád a na nic si nehraje. Kritiku slyším každý den a pokud si někdo myslí, že ji neumím přijmout, měl by mě poznat osobně a ne jen podle odpovědí na ASKu:)

Kdyby ti tvé kamarádi tvrdili že Kajínek ty zločiny udělal a měla by k tomu x oprávněných důkazů jako ty, že ne, jak by jsi na ně reagovala?
Pokud by k tomu měli důkazy, že to udělal, tak bych jim asi dala za pravdu že?:D Jenže pravda je taková, že proti němu není ani jeden důkaz, takže tohle je jen samé co by, kdyby...

Říkala si jak sis "vyměnila" kamarády, stalo se ti, že tě taky někdy takhle někdo odšoupnul?
Já jsem si kamarády rozhodně nevyměnila, ale chápu, že je to napsané v uvozovkách:) Co tak přemýšlím, tak si nevzpomínám, že by mě někdo vyloženě odšoupnul. Hodně často jsem se s kamarády pohádala a pak zase usmířila, ale že by se na mě někdo z ničeho nic jen tak bezdůvodně vykašlal, to ne..

Kolik lidí považuješ za pravé přátele?
Kdyby ses mě zeptala před rokem, řekla bych ti, že bych je spočítala na svých rukou. Teď mi k tomu stačí 3 prsty:) Jsou to tři lidi, o kterých opravdu vím, že se nepřetvařují, i když si o tom ostatní myslí něco jiného. Kdo jiný by je měl znát lépe, než já, protože to co vědí oni, nevědí ani moji rodiče a já se jich nevzdám. Dala bych za ně ruku do ohně a pokud se ptáš na to, proč už jsou jen tři, tak právě proto, že se jim dá věřit a nepřetvařují se:)

Zajímalo by mě, co všechno máš v plánu pro rok 2015. Sice jsi o tom párkrát psala, ale ráda bych věděla do detailů co a jak pro tvoje plány děláš a vůbec co na to rodiče?
Teď na jaře je to pro mě zatím práce a chystání se na ty větší události:D Bez peněz totiž nejde nic a kdybych nevydělávala, mohla bych si o všem nechat jen zdát, což už nechci:P Chtěla bych stihnout i řidičák, než pojedu na první dovolenou, tak snad to dopadne, ale když ne nic se dít nebude. Není to pro mě to hlavní..Koncem května jsem měla jet s Nikčou na Rhodos jak už jsem několikrát psala a měla to být první dovča u moře. Rozhodly jsme se, že to přesuneme až na přelom července a srpna, protože takhle budeme moci obě déle vydělávat a Niki pak nechce celé prázdniny chodit do práce. Navíc kdybychom jeli už takhle brzy, čekala by mě za pár dní další dovolená a to Mallorca 26. června. Bylo by to všechno na rychlo a lepší bude to takhle "rozložit"..V polovině července se vychladím v Krkonoších a pak hurá do Řecka:D Už dnes chci mrknout na letenky a napsat do hotelu, protože letos to na poslední chvíli rozhodně nenecháme:D To by bylo k těm prázdninám a od září bych tedy chtěla vyjet na pracovní au-pair pobyt do Španělska. Je mi jedno, zda to bude přímo Španělsko nebo právě Mallorca. I tam se tohle pořádá a možná by to pro mě bylo ještě lepší, jelikož už to tam znám jak své boty, když tam jezdím od svých 10 let..Každopádně chci aby vyšlo aspoň něco a zatím bych to viděla na půl rok. Pokud se mi tam bude líbit, možná bych to i prodloužila, ale to je ještě daleko. Menší problém je v tom, že v říjnu tu mají být Nickelback, což je věc kterou jsem si za žádnou cenu nechtěla nechat ujít, ale pokud nebude možnost si koupit letenku a na pár dní přiletěl, rozhodně bych si kvůli koncertu tuhle příležitost být v zahraničí ujít nenechala:) To jsem tak rychle shrnula co mě čeká, ale od toho mám blog, abych vás postupně informovala o tom, co se děje a bude dít:P Co se týče rodičů, tak mě podporují a nic víc od nich ani nechci, tímhle mi pomáhají nejvíc!:)

Kdy začneš konečně točit videa a jaké bys chtěla točit?
To je otázka:D Jak už jsem říkala, točit začnu z jara..Nevím kdy přesně, jestli březen či duben..Chtěla bych to ale "rozjet" předtím, než uskutečním všechny ty plány, abych pak měla o čem točit, protože si myslím, že takové vlogy z dovolených nebo vše o tom, jak jsem si au-pair zařizovala by mohly být zajímavé...Určitě ode mě ale nečekejte žádné kosmetické videa nebo tutorialy, nejsem kosmetička a nikdy nebudu:D

Proč si myslíš, že tvoji haters závidí?
Protože tak to bylo, je a bude:) Nejen u mě...

Kdy plánuješ další tetování a co to bude?
Už brzy:) Hodně brzy, nechte se překvapit a co to bude zatím neprozradím:P

Fandím ti! Začínáš mít fakt zajímavý život a baví mě tvůj blog sledovat, těším se na tu tvoji au-pair a zážitky. Chci se zeptat, jestli o tom budeš psát na blogu? Jak jsi to zařizovala atd. jednou bych také chtěla někam vyjet :)
Určitě budu a nejen psát, jak už jsem odpověděla v předchozí otázce. Chtěla bych ten blog oživit videi a rozhodně vás nepřipravím o to, jaké to bude až vyjedu a co všechno tam budu zažívat:) Můžete se na to těšít a myslím si, že to bude konečně něco zajímavějšího a budu mít o čem psát i točit:) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Melissa Melissa | Web | 7. února 2015 v 13:50 | Reagovat

Moc hezké odpovědi.Je dobře,že jsi všechno špatné překonala a teď jsi šťastná.Jsi rozumná a inteligentní holka,která ví,co chce a umí si za tím jít.Máš krásné plány a já ti přeju,aby ti všechno vyšlo a vše dopadlo podle tvých představ:)

2 Julia Julia | E-mail | Web | 7. února 2015 v 13:56 | Reagovat

Jsem zvědavá, jaké to tetování budeš mít.. Já si plánuji v létě pořídit moje první.. A těším se, až začneš točit :)

3 Sayushka Sayushka | Web | 7. února 2015 v 17:42 | Reagovat

Taky chci jít na tetování až si našetřím nějaké penízky, ale trochu se bojím, vzhledem k tomu, že mám vybrané místo - zápěstí, kde to prej dost bolí :D

4 Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog | Web | 7. února 2015 v 21:10 | Reagovat

super :) zase jsem se o tobě dozvěděla něco nového tak ať ti ta au-pair vyjde :)

5 Elly Elly | Web | 7. února 2015 v 23:29 | Reagovat

Tak at ti vsechny plany vyjdou :) Drzim palce!

6 I. I. | 8. února 2015 v 9:19 | Reagovat

S babičkou ti rozumim.. :-( ja jsem bydlela s babickou a dedou odmalicka v jednom done.. :) takze od ty doby co babicka umrela je to tu celken takovy prazdný?

7 neweresth neweresth | Web | 8. února 2015 v 10:22 | Reagovat

Páni, kočko, ty pocity ze školy, tak podobně to cítím. Vždycky ty první chvíle, je to šílený. Heh. No, nevím, pro mě je hrozně těžké vybrat rok, který mi toho dal nejvíc, co mě potěšilo - v každém a na každém se najde něco, co opravdu zvedlo náladu, nějaká změna, pokrok. ^^ Mmm, nevím, někdy mám pocit, že takových přátel moc není, jak říkáš na třech prstech - znám určitě pár osob, kterým mohu věřit, jednu víc, ale stejně nikdo neví všechno, jelikož ani já o sobě toho tolik nevím.

8 monykaearwig monykaearwig | Web | 8. února 2015 v 18:12 | Reagovat

AHOJ,
Právě začala soutěž na mém blogu. :-)

9 Ranly Ranly | Web | 9. února 2015 v 20:10 | Reagovat

super článek :) můžu se zeptat, kde pracuješ? :)
Jinak se střední to mám stejně, akorát na ní furt jsem :'D těším se až vypadnu

10 Monbella Monbella | Web | 11. února 2015 v 17:52 | Reagovat

Jsem zvedava, jestli nakonec zacnes natacet :-) Ja na to odvahu nejako nemam, asi se moc svazuji nazorem, co by na to mohlo rici okoli :D

11 AdellKott AdellKott | Web | 11. února 2015 v 21:17 | Reagovat

dostala jsi opravdu zajímavé otázky:).. s tím nejhorším obdobím mi to je líto, ale bohužel to je věc kterou si každý někdy nejspíš projde..:/

12 denysap denysap | Web | 12. února 2015 v 14:41 | Reagovat

nekteré otázky jsou super..
hlavně musím souhlasit, s tím že jak doděláš střední a začneš si vydělavat sama, je to skvělí! :) máš pěníze mužeš cokoliv, naprosto to chápu :))) a plně s tebou souhlasím :)

13 glamour-vanessa glamour-vanessa | Web | 12. února 2015 v 17:31 | Reagovat

Jee skvělý nápad na článek :)) Shejvi, tady v těch komentáři jsi moc sympaticka, jde vidět, že jsi do toho vložila kus sebe :-*

14 Kája Kája | Web | 12. února 2015 v 19:39 | Reagovat

Máš pravdu.. otázky jsou takové neobvyklé a mají hlavu a patu, takže nejsou až tak časté. A to se mi líbí!
S babičkou mám taky výborný (a hlavně častý vztah), bydlí totiž s námi v domě. Nevím, co bych jednou dělala na tvém místě. :O

15 Nelly Cadlenson Nelly Cadlenson | Web | 12. února 2015 v 19:55 | Reagovat

STrašně moc chci slyšet tvůj hlas. Jevíš se mi jako sympatická osoba :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama