Únor 2015

[21.2.2015] - 50 odstínů šedi

21. února 2015 v 9:45 | S-hejvi |  diary
Zdravím! Prvně všem chci popřát krásný a pohodový víkend, užívejte jak nejlépe to jde, protože venku už pomalu začíná být jaro - aspoň u nás se to tak dá říct, sluníčko svítí a mě to posledních pár dní dodává spoustu energie:) Teď vůbec mám nabitý program, protože se pořád něco děje a jak mám volno, snažím si ho užívat! V úterý mi přijela kamarádka z Jihlavy, kterou jsem dlouho neviděla a tak jsme zašly na kafčo a pokecaly, co je nového. S přítelem si pořídili novou kočičku a je naprosto nádherná! Musím říct, že závidím lidem, kteří mohou mít mazlíčka, jak já je miluju! Ve čtvrtek jsem se sešla s další kamarádkou, se kterou jsme už dlouho nic nepodnikly a byla to Valča, kterou všichni dobře znáte:P Vyzvedla mě autem a jeli jsme večer do Pardubic do Road Cafe, kde je to mimochodem dokonalé! Celý komplex v americkém stylu, jako když jedete po Route 66 a zastavíte u prvního baru, který potkáte haha. Daly jsme si výborné koktejly (Val samozřejmě nealkoholické Mojito, když řídila) a ještě sendvič, který jsem ani nedojedla, protože se to prostě nedalo, jak byl velký..To byl další užitý večer, ze kterého mám radost a vy co bydlíte blízko Hradce nebo Pardubic tam určitě zavítejte, pokud neznáte - nemá to chybu!

Včera jsem mrzla na hokeji, ale dobrá zpráva je, že jsme postoupili do Play off, takže o to déle budu mít příjem z téhle brigády, což se hodí haha. Každopádně to včera bylo úmorně dlouhé, protože jsem se těšila až vypadnu a poletím do Futura za Nikolkou která na mě čekala u Cinestaru.. Na ASKu jste se mě hodně ptali na názor a tak tady ho máte:) Mimochodem se můžete ptát, protože dnes nic v plánu nemám a tak budu moci odpovídat na otázky..
No a teď k samotnému filmu jak napovídá titulek článku. Byly jsme na 50 odstínů šedi a i když už je to něco málo týden po premiéře, sály jsou pořád téměř vyprodané. Ani se nedivím, protože plno lidí bylo v očekávání a já byla jedna z nich. Knihu jsem četla o letních prázdninách a hodně kritiků píše, že kdo tak učinil, z filmu bude zklamaný. Naopak! Nevím, co všichni tak moc kritizují, protože tenhle film je perfektně natočený, herci jsou super a co se mi opravdu líbilo byla hudba ve filmu. Ta nejsilnější scéna v polovině filmu, kdy došlo k té největší "akci" (všichni víte o čem mluvím:D) s doprovodem té hudby a písničky Crazy in love, která byla v traileru mi doslova naháněla husí kůži. Nejlepší zážitek z celého filmu a musím říct jediné a to, že jsem spokojená a ani zdaleka si to nazaslouží takovou kritiku, jakou to má..Viděla jsem stovky horších filmů, které mají 10x lepší hodnocení a nepřijde mi to objektivní. Jelikož hlavní hrdina je vážně frajer s luxusní prdelí, tak se ale samozřejmě dá počítat s tím, že on některých pánů tenhle film nesklidí 5 hvězdiček, protože jim samotným po zhlédnutí asi dojde, že s ženskou ani z poloviny neumí dělat věci, jako právě pan Grey:D Kniha je kniha a film je film - za mě povedený!:)

Obří slevy v New Yorkru

15. února 2015 v 10:11 | S-hejvi |  fashion
Krásné dobré nedělní ráno přeji! Jak už jste si asi všimli, únor na blogu zatím není nic moc. Ani né tolik z toho důvodu, že bych neměla čas, i když s tím to taky vázne, jak jsem v práci, ale spíš se mi ani moc zatím nechtělo tahat foťák a něco fotit. V úterý mám poslední směnu a tak mi do konce měsíce zbyde fůra času. Přemýšlím, co bych tak mohla podniknout a pokud to dobře dopadne, snad už bych se mohla konečně pustit do nějakého toho videa. Dostávám se k tomu, že se vás zeptám, jaké video byste ode mě chtěli vidět. Neznamená to hned, že se podle toho na 100% podřídím, protože něco už mám sama vymyšlené, ale jen tak pro představu chci vědět, co by vás zajímalo:) Každopádně k dnšenímu článku. Po delší době je tu něco do rubriky fashion a to takové menší nákupy a kousky, které jsem si za poslední dobu pořídila. První věc je spodní prádlo, ze kterého jsem nadšená úplně nejvíc. Jak už napovídá titulek článku, koupila jsem si tyhle dvě podprsenky v New Yorkru, kde teď mají obrovské slevy a já je tam prostě nemohla nechat. Popravdě jsem se vůbec nemohla rozhodnout, které si vezmu, jelikož jich tam mají nespočetně, ale vyhrála má oblíbená neonová růžová a leopardí vzor, na který po letech nedám dopustit haha. Každá stála 179,- což je z původní ceny 359,- necelých 50% sleva a pak je tam nechte, že?
Další drobnost, ze které mám velkou radost jsou náušnice. Sice jsem si je nekupovala sama, dal mi je jako dáreček můj kamarád, ale trefil se mi přímo do vkusu a jsou to teď jedny z mých nejoblíbenějších náušnic. Kolik stály přesně nevím, ale jsou zakoupené v doplňcích F&F, kde mají opravdu krásné věci a po čem už delší dobu pokukuju, jsou ty roztomilé přívěšky na klíče - určitě mrkněte!


No a poslední věc, kterou jsem si udělala radost je opět neonově růžová mikinka s krátkými rukávy. Když byste se podívali do mého šatníku, největší zastoupení by měla černá a růžová barva haha. Jsem na tohle ujetá a na léto mi přijde ideální! Včera jsem dokonce už přemýšlela nad tím, jak bude perfektně sedět k mému outfitu na letiště:D Asi jsem měla dlouhou chvíli, protože to mě čeká až za 4 měsíce, ale konec konců proč by ne...Pro dnešek to bude vše a zítra nebo v úterý čekejte další článek, který bude obsahovat i můj názor a recenzi na film 50 odstínů šedi, na který jdu dnes odpoledne s kámošem. Jsem zvědavá, protože většina lidí to jen kritizuje a říká se, že kdo četl knihu bude zklamaný. Já ji četla a byla jsem nadšená, takže se těším a jsem zvědavá na hlavní hrdiny:P Mějte se krásně a užívejte konec víkendu! XOXO
Q&A: Vaše otázky

7. února 2015 v 13:22 | S-hejvi |  kos
Mám tu pro vás další článek, který jsem slibovala a tentokrát konečně něco jiného, než je deníček a plno fotek. Říkala jsem, že na e-mail mi můžete posílat různé otázky a já na ně pak budu v článku odpovídat. Už se jich nahromadilo celkem dost, takže jsem se odhodlala to nějak napsat a zveřejnit. Mě osobně přijdou docela zajímavé, protože to nejsou klasické otázky typu, kolik ti je, jakou studuješ školu nebo jaký je tvůj oblíbený obchod s oblečením. Myslím si, že už mě vlastně i trochu znáte, takže jsem ani nečekala, že se tam něco takového objeví haha. Takhle se o mě možná dozvíte i něco nového a snad budete s mými odpověďmi spokojení. Jdeme na to!

Jak jsi zvládala střední na obchodce? Taky mě to čeká a celkem se bojím.
Když jsem nastupovala do prváku, šla jsem tam s šíleným strachem. První dny jsem ani nebyla schopná se s někým bavit, byla jsem uzavřená sama do sebe a smutná z toho, že jsem opustila mojí milovanou základku, kde jsem všechny spolužáky měla moc ráda. Tohle pro mě bylo těžké a možná už od začátku jsem byla jaksi "odsouzená" k tomu, že nezapadnu do kolektivu - nechtěla jsem, ale to bylo samozřejmě i z toho důvodu, že jsme ve třídě měli slepice. Nesnáším přetvářku a pomluvy, což bylo na denním pořádku. Co se týče prospěchu a známek - zhoršení o 100%! Hned v prvním pololetí škála od 1 do 4, div jsem nepropadla z matiky. Na to nás ale připravovali a říkali to i rodičům na rodičáku, protože střední a základka, to je vážně velký rozdíl. Popravdě takhle to semnou bylo až do čtvrťáku, bojovala jsem s tím, abych se na té škole udržela, ale vím, že jsem si za to mohla sama. Pokaždé, když začalo jít do tuhého, nejčastěji právě z matiky, jsem se do toho ponořila a byla schopná z testu dostat za 2. Musela jsem ale chtít! Celé 4 roky jsem se jakoby "sama" zachraňovala na poslední chvíli a musím říct, že na mé psychice se to fakt podepsalo. Když jsem udělala maturitu (a do teď nemůžu uveřit, že jí mám:D) tak to byla opravdu největší úleva v mém životě. Nezapomenu ten den, kdy jsem naposledy vyšla z té školy s vysvědčením v ruce:D Pokud se budeš aspoň trochu učit, zvládneš to:)

Jaké období v životě pro tebe bylo nejtěžší a které naopak nejlepší?
Jaké pro mě bylo nejtěžší období, to vím naprosto přesně. Byl to celý rok 2012, jedním slovem šílený. Prožívala jsem svoji první lásku, která na jaře ztroskotala a já jsem se opravdu hodně dlouho trápila. Určitě tohle znáte, kdo jste si tím už prošli, první zklamání ve vztahu bolí a kdo říká že ne, tak lže. Končila jsem druhák a měla nastoupit do třeťáku, prázdniny byly nic moc, stále jsem měla plnou hlavu rozchodu a když už jsem si myslela, že nemůže přijít nic horšího v září se stala věc, která mě poznamenává do dnes. Po ročním boji s rakovinou mi zemřela babička a to pro mě byla taková rána, že jsem skončila u doktorky, kde mi musela předepsat prášky na nervy. Ano, v období, kdy jsem měla slavit a užívat si své 18. narozeniny jsem polykala Lexaurin a každý den se trápila nad obrovskou ztrátou. Nevím, jaké vztahy máte se svými babičkami vy, znám lidi, kteří své prarodiče moc často nevídají a pak když je opustili nebrali to jako nic hrozného. Já svoji babičku vídala několikrát do týdne, protože od nás bydlela jen pár metrů, od malička jsem s ní trávila Vánoce a v létě jsme všichni společně jezdili do Krkonoš, které milujeme..Od doby co odešla se vše změnilo a dala bych vše za to, abych s ní ještě jednou tohle mohla prožít. Mám na ní plno nádherných vzpomínek a jedna je i vytetovaná na mých zádech:) Tohle pro mě bylo nejtěžší období a nerada na to vzpomínám..Naopak to nejlepší je právě teď!:) Od chvíle, co jsem dokončila střední jako bych začala znovu žít! Poznala jsem nové přátelé a nejen tady, ale i v zahraničí. Promazala jsem některé lidi ze svého života a je mi líp, protože ty právé lidi mám zrovna u sebe. Mám práci, která mi vydělává dost na to, abych mohla žít svůj sen a v září odcestovat jako au-pair, což je jeden z bodů, na který se v tomto roce těším nejvíc. Teď jsem opravdu šťastný člověk a poznala jsem, že co bolí, to přebolí a i v těch horších časech se musí doufat, že zase vyjde slunce:)

Jak snášíš kritiku? Nemyslím tu na asku, ale prostě kritiku?
Prvně musím říct, že na mém ASKu se kritika objevuje opravdu málokdy. Protože to co mi tam anonymové píšou to není kritika, ale ubohé sprosté rýpání z nudy:D Když mi někdo napíše negativní názor, tak ho přijmu. Ráda si to přečtu, pokud je to opodstatněné a není to jen nějaký nesmysl. Co se týče osobního života, právě teď mám kolem sebe jen upřímné lidi, kteří jsou schopní mi říci do očí co si o mě myslí i když to není jenom chvála. Jsem za to strašně ráda, protože já dělám to samé a tohle naše vztahy upevňuje. Věskeré přátelství v mém životě je teď založené na upřímnosti a takhle jsem poznala, kdo mě má opravdu rád a na nic si nehraje. Kritiku slyším každý den a pokud si někdo myslí, že ji neumím přijmout, měl by mě poznat osobně a ne jen podle odpovědí na ASKu:)

Kdyby ti tvé kamarádi tvrdili že Kajínek ty zločiny udělal a měla by k tomu x oprávněných důkazů jako ty, že ne, jak by jsi na ně reagovala?
Pokud by k tomu měli důkazy, že to udělal, tak bych jim asi dala za pravdu že?:D Jenže pravda je taková, že proti němu není ani jeden důkaz, takže tohle je jen samé co by, kdyby...

Říkala si jak sis "vyměnila" kamarády, stalo se ti, že tě taky někdy takhle někdo odšoupnul?
Já jsem si kamarády rozhodně nevyměnila, ale chápu, že je to napsané v uvozovkách:) Co tak přemýšlím, tak si nevzpomínám, že by mě někdo vyloženě odšoupnul. Hodně často jsem se s kamarády pohádala a pak zase usmířila, ale že by se na mě někdo z ničeho nic jen tak bezdůvodně vykašlal, to ne..

Kolik lidí považuješ za pravé přátele?
Kdyby ses mě zeptala před rokem, řekla bych ti, že bych je spočítala na svých rukou. Teď mi k tomu stačí 3 prsty:) Jsou to tři lidi, o kterých opravdu vím, že se nepřetvařují, i když si o tom ostatní myslí něco jiného. Kdo jiný by je měl znát lépe, než já, protože to co vědí oni, nevědí ani moji rodiče a já se jich nevzdám. Dala bych za ně ruku do ohně a pokud se ptáš na to, proč už jsou jen tři, tak právě proto, že se jim dá věřit a nepřetvařují se:)

Zajímalo by mě, co všechno máš v plánu pro rok 2015. Sice jsi o tom párkrát psala, ale ráda bych věděla do detailů co a jak pro tvoje plány děláš a vůbec co na to rodiče?
Teď na jaře je to pro mě zatím práce a chystání se na ty větší události:D Bez peněz totiž nejde nic a kdybych nevydělávala, mohla bych si o všem nechat jen zdát, což už nechci:P Chtěla bych stihnout i řidičák, než pojedu na první dovolenou, tak snad to dopadne, ale když ne nic se dít nebude. Není to pro mě to hlavní..Koncem května jsem měla jet s Nikčou na Rhodos jak už jsem několikrát psala a měla to být první dovča u moře. Rozhodly jsme se, že to přesuneme až na přelom července a srpna, protože takhle budeme moci obě déle vydělávat a Niki pak nechce celé prázdniny chodit do práce. Navíc kdybychom jeli už takhle brzy, čekala by mě za pár dní další dovolená a to Mallorca 26. června. Bylo by to všechno na rychlo a lepší bude to takhle "rozložit"..V polovině července se vychladím v Krkonoších a pak hurá do Řecka:D Už dnes chci mrknout na letenky a napsat do hotelu, protože letos to na poslední chvíli rozhodně nenecháme:D To by bylo k těm prázdninám a od září bych tedy chtěla vyjet na pracovní au-pair pobyt do Španělska. Je mi jedno, zda to bude přímo Španělsko nebo právě Mallorca. I tam se tohle pořádá a možná by to pro mě bylo ještě lepší, jelikož už to tam znám jak své boty, když tam jezdím od svých 10 let..Každopádně chci aby vyšlo aspoň něco a zatím bych to viděla na půl rok. Pokud se mi tam bude líbit, možná bych to i prodloužila, ale to je ještě daleko. Menší problém je v tom, že v říjnu tu mají být Nickelback, což je věc kterou jsem si za žádnou cenu nechtěla nechat ujít, ale pokud nebude možnost si koupit letenku a na pár dní přiletěl, rozhodně bych si kvůli koncertu tuhle příležitost být v zahraničí ujít nenechala:) To jsem tak rychle shrnula co mě čeká, ale od toho mám blog, abych vás postupně informovala o tom, co se děje a bude dít:P Co se týče rodičů, tak mě podporují a nic víc od nich ani nechci, tímhle mi pomáhají nejvíc!:)

Kdy začneš konečně točit videa a jaké bys chtěla točit?
To je otázka:D Jak už jsem říkala, točit začnu z jara..Nevím kdy přesně, jestli březen či duben..Chtěla bych to ale "rozjet" předtím, než uskutečním všechny ty plány, abych pak měla o čem točit, protože si myslím, že takové vlogy z dovolených nebo vše o tom, jak jsem si au-pair zařizovala by mohly být zajímavé...Určitě ode mě ale nečekejte žádné kosmetické videa nebo tutorialy, nejsem kosmetička a nikdy nebudu:D

Proč si myslíš, že tvoji haters závidí?
Protože tak to bylo, je a bude:) Nejen u mě...

Kdy plánuješ další tetování a co to bude?
Už brzy:) Hodně brzy, nechte se překvapit a co to bude zatím neprozradím:P

Fandím ti! Začínáš mít fakt zajímavý život a baví mě tvůj blog sledovat, těším se na tu tvoji au-pair a zážitky. Chci se zeptat, jestli o tom budeš psát na blogu? Jak jsi to zařizovala atd. jednou bych také chtěla někam vyjet :)
Určitě budu a nejen psát, jak už jsem odpověděla v předchozí otázce. Chtěla bych ten blog oživit videi a rozhodně vás nepřipravím o to, jaké to bude až vyjedu a co všechno tam budu zažívat:) Můžete se na to těšít a myslím si, že to bude konečně něco zajímavějšího a budu mít o čem psát i točit:)