Únor 2015

[21.2.2015] - 50 odstínů šedi

21. února 2015 v 9:45 | S-hejvi |  diary
Zdravím! Prvně všem chci popřát krásný a pohodový víkend, užívejte jak nejlépe to jde, protože venku už pomalu začíná být jaro - aspoň u nás se to tak dá říct, sluníčko svítí a mě to posledních pár dní dodává spoustu energie:) Teď vůbec mám nabitý program, protože se pořád něco děje a jak mám volno, snažím si ho užívat! V úterý mi přijela kamarádka z Jihlavy, kterou jsem dlouho neviděla a tak jsme zašly na kafčo a pokecaly, co je nového. S přítelem si pořídili novou kočičku a je naprosto nádherná! Musím říct, že závidím lidem, kteří mohou mít mazlíčka, jak já je miluju! Ve čtvrtek jsem se sešla s další kamarádkou, se kterou jsme už dlouho nic nepodnikly a byla to Valča, kterou všichni dobře znáte:P Vyzvedla mě autem a jeli jsme večer do Pardubic do Road Cafe, kde je to mimochodem dokonalé! Celý komplex v americkém stylu, jako když jedete po Route 66 a zastavíte u prvního baru, který potkáte haha. Daly jsme si výborné koktejly (Val samozřejmě nealkoholické Mojito, když řídila) a ještě sendvič, který jsem ani nedojedla, protože se to prostě nedalo, jak byl velký..To byl další užitý večer, ze kterého mám radost a vy co bydlíte blízko Hradce nebo Pardubic tam určitě zavítejte, pokud neznáte - nemá to chybu!

Včera jsem mrzla na hokeji, ale dobrá zpráva je, že jsme postoupili do Play off, takže o to déle budu mít příjem z téhle brigády, což se hodí haha. Každopádně to včera bylo úmorně dlouhé, protože jsem se těšila až vypadnu a poletím do Futura za Nikolkou která na mě čekala u Cinestaru.. Na ASKu jste se mě hodně ptali na názor a tak tady ho máte:) Mimochodem se můžete ptát, protože dnes nic v plánu nemám a tak budu moci odpovídat na otázky..
No a teď k samotnému filmu jak napovídá titulek článku. Byly jsme na 50 odstínů šedi a i když už je to něco málo týden po premiéře, sály jsou pořád téměř vyprodané. Ani se nedivím, protože plno lidí bylo v očekávání a já byla jedna z nich. Knihu jsem četla o letních prázdninách a hodně kritiků píše, že kdo tak učinil, z filmu bude zklamaný. Naopak! Nevím, co všichni tak moc kritizují, protože tenhle film je perfektně natočený, herci jsou super a co se mi opravdu líbilo byla hudba ve filmu. Ta nejsilnější scéna v polovině filmu, kdy došlo k té největší "akci" (všichni víte o čem mluvím:D) s doprovodem té hudby a písničky Crazy in love, která byla v traileru mi doslova naháněla husí kůži. Nejlepší zážitek z celého filmu a musím říct jediné a to, že jsem spokojená a ani zdaleka si to nazaslouží takovou kritiku, jakou to má..Viděla jsem stovky horších filmů, které mají 10x lepší hodnocení a nepřijde mi to objektivní. Jelikož hlavní hrdina je vážně frajer s luxusní prdelí, tak se ale samozřejmě dá počítat s tím, že on některých pánů tenhle film nesklidí 5 hvězdiček, protože jim samotným po zhlédnutí asi dojde, že s ženskou ani z poloviny neumí dělat věci, jako právě pan Grey:D Kniha je kniha a film je film - za mě povedený!:)

Obří slevy v New Yorkru

15. února 2015 v 10:11 | S-hejvi |  fashion
Krásné dobré nedělní ráno přeji! Jak už jste si asi všimli, únor na blogu zatím není nic moc. Ani né tolik z toho důvodu, že bych neměla čas, i když s tím to taky vázne, jak jsem v práci, ale spíš se mi ani moc zatím nechtělo tahat foťák a něco fotit. V úterý mám poslední směnu a tak mi do konce měsíce zbyde fůra času. Přemýšlím, co bych tak mohla podniknout a pokud to dobře dopadne, snad už bych se mohla konečně pustit do nějakého toho videa. Dostávám se k tomu, že se vás zeptám, jaké video byste ode mě chtěli vidět. Neznamená to hned, že se podle toho na 100% podřídím, protože něco už mám sama vymyšlené, ale jen tak pro představu chci vědět, co by vás zajímalo:) Každopádně k dnšenímu článku. Po delší době je tu něco do rubriky fashion a to takové menší nákupy a kousky, které jsem si za poslední dobu pořídila. První věc je spodní prádlo, ze kterého jsem nadšená úplně nejvíc. Jak už napovídá titulek článku, koupila jsem si tyhle dvě podprsenky v New Yorkru, kde teď mají obrovské slevy a já je tam prostě nemohla nechat. Popravdě jsem se vůbec nemohla rozhodnout, které si vezmu, jelikož jich tam mají nespočetně, ale vyhrála má oblíbená neonová růžová a leopardí vzor, na který po letech nedám dopustit haha. Každá stála 179,- což je z původní ceny 359,- necelých 50% sleva a pak je tam nechte, že?
Další drobnost, ze které mám velkou radost jsou náušnice. Sice jsem si je nekupovala sama, dal mi je jako dáreček můj kamarád, ale trefil se mi přímo do vkusu a jsou to teď jedny z mých nejoblíbenějších náušnic. Kolik stály přesně nevím, ale jsou zakoupené v doplňcích F&F, kde mají opravdu krásné věci a po čem už delší dobu pokukuju, jsou ty roztomilé přívěšky na klíče - určitě mrkněte!


No a poslední věc, kterou jsem si udělala radost je opět neonově růžová mikinka s krátkými rukávy. Když byste se podívali do mého šatníku, největší zastoupení by měla černá a růžová barva haha. Jsem na tohle ujetá a na léto mi přijde ideální! Včera jsem dokonce už přemýšlela nad tím, jak bude perfektně sedět k mému outfitu na letiště:D Asi jsem měla dlouhou chvíli, protože to mě čeká až za 4 měsíce, ale konec konců proč by ne...Pro dnešek to bude vše a zítra nebo v úterý čekejte další článek, který bude obsahovat i můj názor a recenzi na film 50 odstínů šedi, na který jdu dnes odpoledne s kámošem. Jsem zvědavá, protože většina lidí to jen kritizuje a říká se, že kdo četl knihu bude zklamaný. Já ji četla a byla jsem nadšená, takže se těším a jsem zvědavá na hlavní hrdiny:P Mějte se krásně a užívejte konec víkendu! XOXO