Leden 2015

[30.1.2015] - Update z plesu

30. ledna 2015 v 9:14 | S-hejvi |  diary
Krásné dobré ráno všem! Věřím, že dnes to tak u většiny z vás opravdu je, protože stejně jako můj brácha ve škole určitě máte pololetní prázdniny a vysvědčení za sebou:) Snad se vám tenhle půl rok zadařilo a ten následující bude ještě lepší! Včera jsem s Nikolkou šla na ples, o kterém jsem se zmiňovala už v předešlých článcích a musím říct, že jsme si to dokonale užily! Nohy nás sice bolí ještě teď, jak jsme dlouho nestály na podpatcích, ale když nám začly hrát naší srdcovku Counting stars od One republic, okamžitě jsme se v prvním tónu zvedly a šly trsat..Tahle písnička byla nejlepším momentem celého večera, protože pro nás obě to byla obrovská nostalgie, protože jí říkáme "song Rhodosu" z toho důvodu, že tam jsme si ji pouštěly neustále dokola..Jak v pokoji, tak na pláži a dokonce i na recepci haha. To jen taková vzpomínka a objasnění, proč tu písničku tolik miluju - vidím v ní hodně:)

Potkaly jsme i lidi, které jsme dlouho neviděly, což bylo příjemné a ráda jsem s nimi po delší době pokecala:) Od jednoho kamaráda, se kterým jsme tam večer byly si dokonce budu zařizovat autoškolu, která mě teď na jaře čeká. Ano, čtete dobře, už do toho musím praštit a nejen z toho důvodu, že chci, ale i rodiče mě do toho tlačí. Už je na čase a myslím si, že až pojedeme na dovolené, tak se mi to bude i hodit. Už žádné trmácení ve vedru autobusem, náš známý z Řecka nám slíbil, že když aspoň jedna budeme mít letos už papíry, tak nám půjčí z jeho půjčovny aut krásné autíčko bez střechy a to bude jízda:D Samozřejmě nevím, jestli si na to ještě troufnu, budu muset být vyježděná, ale když bude pojištění a budu jezdit opatrně, tak by se nemělo nic hrozného stát:) To je ale ještě daleko, hlavní je, abych už to měla za sebou, protože ty jízdy jsou prý něco otřesného, když vám vytýkají úplně vše:D Uvidíme, uvidíme..

Vím, že jsem slibovala NEW IN, ale fotky ještě nemám nafocené a jak mám ze včerejška mírnou opici, tak se mi vůbec nechce tahat foťák:D Jsem ještě v posteli, popíjím kafíčko a budu muset jít do Tesca zařídit si volno na neděli, jelikož je hokej..Každopádně tu máte pár fotek z plesu a nebudete muset čekat dlouho a dočkáte se dalšího článku:) Mějte se krásně a mockrát vám děkuji za návštěvnost a milé komentáře! Poslední dobou je to opravdu čím dál lepší a dělá mi to radost, ani nevíte jak..Jste nejlepší! Pusu :-*


BTW objednaly jsme si ještě před začátkem plesu pizzu, protože když se ani jedna z nás nenají před požitím alkoholu, nedopadá to zrovna nejlépe - to víme z několika zkušeností :D Obecně je ale známé, že se člověk musí nejdříve pořádně najíst, nejlépe něčeho mastného, aby mu pak nebylo špatně a tak jsme to vyřešily klasikou a naší oblíbenou Margheritou:D Já mám sice radši Hawai, ale Niki nejí ananas, takže třeba příště:P
[28.1.2015] - Palačinky a rostoucí followers

28. ledna 2015 v 19:04 | S-hejvi |  diary
Krásný středeční večer všem! Dneska jsem si tak projížděla blog a všimla jsem si, že teď v lednu jsem nejaktivnější v přidávání článků za posledních pár měsíců, musím se pochválit haha. Snad to takhle bude pokračovat dál, protože za tu návštěvnost a milé komentáře se vám musím nějak odvděčit:) S tím souvisí i to, co už jsem zmiňovala v minulém článku a to je Instagram. Followers stále narůstají a včera jsem dokonce dosáhla 800 odběratel, což jsem si nikdy ani neuměla představit. Mám z toho obrovskou radost a moc děkuji. Samozřejmě mi klidně napiště vaše profily pod článek a já se moc ráda podívám na fotky! Tím tedy pokračuje moje závislost a teď zase trochu jinam..

Ráno jsem vstávala společně na budíček bráchy, který měl nastavený do školy, protože jsem musela jet na zimák pro potvrzení papírů, se kterými jsem potom letěla na pracák. Konečně mám tohle otravné lítání za sebou, jelikož mě vymazali z evidence a já už nic nemusím řešit - aspoň do té doby, dokud mám brigádu haha. Mám před sebou ještě pár dní volna, takže užívám jak nejlépe to jde a už zítra se s Nikolkou chystáme na maturitní ples. Určitě budou nějaké fotky, to bych nebyla já, abych něco nezdokumentovala:D Můžete se na ně těšit v jednom z dalších článků a když už jsem u toho, chci vám oznámit, že se můžete příště těšit buď na NEW IN nebo jiný typ článku, než je deníček.

Jinak stále můžete posílat na e-mail nebo ASK otázky, na které budu odpovídat na blogu společně s rozhovorem od jedné slečny. Už se mi to celkem hromadí a během víkendu bych snad mohla tohle celé zveřejnit. Třeba se o mě dozvíte něco úplně nového, protože některé otázky jsou opravdu zajímavé a ještě nikdy jsem se na tohle téma nezmiňovala:) V případě zájmu e-mail zde: sejvlova.pavlina@centrum.cz


No a na závěr opět trochu provokace. Včera jsem si k obědu udělala po sto letech palačinky s ovocem a šlehačkou. Mmmm, samochvála smrdí, ale mě se tak povedly haha. To je tak, když mě z ničeho nic chytne mlsná a pak není cesty zpět:D Mějte se krásně, skládejte básně a sladké sny! XOXO


[26.1.2015] - Rich bitch

26. ledna 2015 v 10:00 | S-hejvi |  diary
Zdravím všechny! Doufám, že se při pondělku máte ve škole či práci dobře a vstávání vám nedělalo problém haha. Trochu provokace na začátek, samozřejmě nechci být škodolibá, ale když mám před sebou ještě týden volna, nemohla jsem si to odpustit haha. Měla jsem v plánu se ozvat už o víkendu, ale nestíhala jsem, protože byl nabitý program. V pátek jsem byla s partou z práce posedět a dopadlo to nejhorším možným způsobem, jak už jsem psala i na ASK:D Piva a do toho panákování opravdu není nic dobrého, takže si umíte představit, jak to dopadlo. Domů jsem přišla okolo půl 4 ráno a v sobotu jsem spala do půl 3, dala jsem si sprchu a zbytek dne byla stejně K.O! Závidím těm, kteří když pijou do rána hned druhý den vstanou brzo a jsou úplně fit, jako by jim nic nebylo. Já jsem vždycky odepsaná na celý zbytek dne, ale nevadí..Koukala jsem na filmy a udělala si domácí pohodičku:)

Chci vám moc poděkovat za přibývající followers na Instagramu. Poslední dobou jsem se nějak dala do přidávání fotek a okamžitě se mi začalo zvyšovat číslo, čehož si vážím a začínám být na téhle sítí čím dál tím víc závislá. Miluju to prohlížení fotek, vždycky je to pro mě takové odreagování, víte o čem mluvím ne? :D Určitě nejsem sama, na Instagramu jsem teď mnohem častěji, než na Facebooku a obávám se, že to bude jenom horší haha. Taky youtube mě začal bavit a to je další znamení, že na jaře se konečně dočkáte nějakého toho prvního videa:) Vím, že zním už jako slibotechna, ale taková věc se nemá uspěchat, pořád jsem si nebyla jistá, jestli ano nebo ne, ale vždycky se to přeci dá smazat, takže až budu mít čas, pořádný nápad a konečně koupím nový notebook, abych mohla v klidu stříhat, dočkáte se! Tenhle starý už nezvládá skoro nic a nerada bych se rozčilovala u toho, že se mi pokaždé něco sekne:) Jinak včera jsem byla s kamarádem ve Futuru a mamka mě poslala podívat se do Spotisima na nějaké běžící pásy s tím nápadem, že bysme ho vyměnili za rotoped, který máme doma. Hned bych to uvítala a až najdeme nějaký, který bude vyhovovat, s láskou ho přivítám u mě v pokoji:) Pak jsme šli na jídlo a dostala jsem dáreček a taky si koupila pár drobností - to až ale v příštím článku:)

UPDATE: Mimochodem jedna slečna mi na e-mail napsala, zda by se mnou mohla udělat menší rozhovor, který tu pak zveřejním, ať je to zase něco nového :) Pokud byste měli zájem i vy, můžete mi napsat na e-mail, který mám v menu nebo pokud chcete být úplně anonymní, stačí napsat otázky na ASK a já je pak zveřejním zvlášť v článku:)A tady můžete vidět, jak vypadala moje strava při sobotě s kocovinou, jakou jsem už dlouho neměla haha. Nevím, jestli to máte stejně, ale vždy když mám opici, nemůžu sníst nic pořádného nebo mastného. Vždy mi nejlépe udělá čersvé ovoce a pořádně vychlazený džus. Obléct se do županu, otevřít okno, cpát do sebe tuhle kupu a do toho sledovat film. Jedině tohle mě vždycky probudí a dostane do normálu:D Pro dnešek to je vše a samozřejmě se ptejte na ASKu, ať se pobavím a zaženu nudu, která dnes asi bohužel zavládne..Posílám pusu!

[21.1.2015] - Už aby bylo léto

21. ledna 2015 v 17:32 | S-hejvi |  diary
Ahoj všem! Už podle nadpisu můžete poznat, že v tomhle článku si opět budu stěžovat na hnusné počasí, které tu máme. Opravdu už se nemůžu dočkat léta, protože jediné, co na tomto ročním období mám ráda jsou Vánoce a ty už jsou dávno za námi. Takový duben, kdy už bude jen na mikinku a odlehčené věci by mi stačil. Chvilku si ještě budu muset počkat a nějak to vydržet. Každopádně teď jsem druhý den doma a jako bych měla umřít nudou. Zítra jdu naposledy v tomto měsíci do práce a pak mě čeká dalších 9 dní volna, než dostanu směny na únor, takže jsem úplně ztracená a doufám, že něco vymyslím:) Dnes jsem jen odpočívala, dala si horkou vanu, kafíčko a vegetila u filmů..Nemocná už téměř nejsem, ale co mě štve je, že jsem ztratila klíček od skříňky v práci a nedostanu se tak pro mikinu, kterou nezbytně potřebuju, jelikož za kasou je mi vždycky zima a pokud nechci být znovu nemocná, budu si muset zavolat údržbáře, aby mi rozstřihl zámek - ten bude mít radost, není to poprvé haha..


Jinak nám začíná sezóna plesů a já jsem po dlouhé době vytáhla své oblíbené podpatky. Už 29. se chystáme s Nikolkou na ples našeho hradeckého gymnázia a nemůžu se dočkat, protože já plesy zbožňuju! Možná se ukážu i na letošním plesu obchodky (mojí už bývalé střední - díky Bohu:D), ale ještě nevím, lístek zatím nemám a ty lidi také dvakrát netoužím vidět. Každopádně budou tam mé jediné dvě kamarádky, které jsem ze třídy měla ráda, tak třeba se nakonec rozhodnu jít, ráda bych je viděla :))


No a poslední věc je, že bych vám chtěla doporučit jeden film. Často se mě na ASKu ptáte, jestli nemám nějaký tip, ale jak většina z vás ví, já jsem spíše přes ty krimi žánry, což ostatní holky asi tolik nebaví. Tohle je ale úžasná komedie, kterou jsem poprvé viděla nedávno v televizi a musela jsem si to stáhnout a podívat se na to znovu. Jmenuje se Tisíc slov v hlavní roli s Eddie Murphym, takže už to samo o sobě napovídá, že je to prostě pecka! Toho herce miluju a opravdu jsem se nasmála. Pokud nemáte plány na večer a nevíte co, šup do stahování!:) Zatím se mějte krásně a budu se těšit u dalšího článku..XOXO
[17.1.2015] - Nemoc a 5D kino

17. ledna 2015 v 17:02 | S-hejvi |  diary
Hezké sobotní odpoledne přeji! Pro mě zas tak hezké není, protože od dvou hodin, co jsem přišla z práce ležím v posteli s čajíkem a bez přestání jen smrkám a smrkám. Už tři dny mě doprovází šílené nachlazení a měla jsem dnes co dělat, abych to za tou kasou vůbec vydržela. Rýma je sice nemoc chlapů, ale takovou jako teď jsem snad v životě neměla haha. Určitě to znáte, když máte úplně červený a odřený nos a nemůžete se ani pořádně nadechnout, brr! Už jsem vyzkoušela snad všechno a cpu do sebe různé vitaminy, tak doufám, že už to brzy ustane a opět budu ok. Zítra budu mrznout na hokeji a tak i přemýšlím, že si snad s sebou vezmu teplou deku..Já si snad dám ještě jednu horkou vanu, ze které jsem vylezla teprve před dvěma hodinami:D Už nevím co mám dělat, nesnáším zimu a tohle období, protože pak to takhle dopadá...

Teď něco příjemnějšího..Včera měla moje maminka narozeniny, takže jsme měli menší oslavu a samozřejmě jsem neodolala a ochutnala výborný zákusek, který přinesla babička. Teď se sice snažím sladké omezit, když jsem nabrala přes Vánoce, ale při téhle události se to dá pochopit..Na večer jsme pak i s taťkou ve třech jeli do Futura do 5D kina na Metro fear. Bráchu tam za boha nemůžu dostat, nevím jestli se bojí nebo co v tom je, protože do normálního kina by chodil pořád, ale nebudu ho už přemlouvat haha. Pokud jste na tomhle "filmu" nebyli nebo jste vůbec zatím nenavštívili 5D kino, tak jedině doporučuji, je to parádní zážitek!:) Včerejšek byl takový relaxační a užila jsem si ho s mojí milovanou rodinou:)

Přidávám sem pár fotek z Instagramu, protože poslední dobou vůbec nemám čas vzít do ruky zrcadlovku a mám po ruce jenom mobil, na kterém jsem od Vánoc závislá:D Strhla se tam i vášnivá diskuze nad tím, že jsem si vůbec dovolila koupit fejkové Air maxky, což mě vůbec nepřekvapilo a musím k tomu jenom dodat, že jsou to zatím ty nejpohodlnější "tenisky" jaké jsem kdy měla na noze a jelikož je dnes každá druhá bota made in china, tak nevidím důvod, proč je shazovat jenom proto, že nejsou pravé. Druhá věc je samozřejmě ta, že kdybych tam přidala jakoukoliv botu od ťamanů nebo obchodu jako je New Yorker nebo HM, nikdo neřekne ani slovo, přestože kvalitou se tyhle typy bot neliší vůbec v ničem, ale jsou to prostě fejkové Air maxky, takže všichní víme, o co jde :)))


Poslední věc je ta, že potřebuji poradit! Totálně jsem si zamilovala značku Juicy Couture. Nevím, jestli budete znát, ale mají ty nejlepší parfémy a oblečení, jaké jsem za poslední dobu vůbec někde viděla. Kdybych mohla a měla na to finance, okamžitě bych to celé vykoupila haha. V plánu mám pořídit si i jejich růžovou teplákovou soupravu, která je úžasná, ale zatím šetřím na jiné věci, tak snad někdy...Co ale budu 100% kupovat je nová peněženka. Našla jsem si od nich dvě a nemůžu se rozhodnout, jakou barvu zvolit. Designově se mi líbí obě, ale ze všech stran mi buď radí tuhle nebo tamtu a vůbec to není jednoznačné. Samozřejmě se nakonec asi rozhodnu sama za sebe jak to bývá, ale ráda bych slyšela váš názor, jakou byste si vybrali vy?
[13.1.2015] - Happy Tuesday

13. ledna 2015 v 11:00 | S-hejvi |  diary
Dobré úterní ránko vám všem přeji! Možná pro ty z vás, co chodíte do školy to zas tak příjmené není, zvlášť když je venku pořád zima a já takové vstávání, když jsem ještě docházela na obchodku ze srdce nenáviděla. Vím přesně, jak to pro vás musí být otravné už jen když si představím, že bych např. musela mít tělák od sedmi, který jsme mívali..Brr, při tom pomyšlení jsem opravdu ráda za to, že mám střední za sebou a teď mám minimálně o polovinu klidnější život. S tím i to ranní vstávání haha. Sice jsem ranní ptáče, ale jen když nemám žádné povinosti a nemusím nikam spěchat. Dnes mám ale odpolední směnu a tím pádem jsem se krásně vyspala a s dobrou náladou jsem se rozhodla napsat vám článek:)

Sice bude možná kratší, ale opravdu se snažím, aby ten blog opět dosáhl nějaké úrovně a vy jste sem rádi chodili. Sama nemám ráda, když přijdu na můj oblíbený blog a vidím, že autorka je už více než týden neaktivní. Pak není divu, že čtenáře to celé přestává bavit a to bych nerada. Na ASKu jsem také měla jednu zajímavou otázku a to, zda je pro mě důležitější vysoká návštěvnost nebo hodně komentářů. Možná se svojí odpovědí na tom jsem úplně jinak, než většina blogerek, ale pro mě vždy měla větší hodnotu návštěvnost. Samozřejmě mě každý komentář potěší, ať už pozitivní, či negativní a jsem ráda za vaši odezvu, ale s tím, jak mi rostou čísla na počítadle aspoň vidím, kolik z vás na můj blog opravdu rádo chodí a čte ho. Nechci, aby tohle znělo nějak špatně, ale kdybych měla 20 komentářů a 20 lidí za den, tak bych z toho upřímně nadšená nebyla..Doufám, že tohle neurazí nikoho, kdo na to má jiný názor, ale já to prostě vidím takhle:) To jen pro ty, kteří po mě chtěli vysvětlení...

No a včera v práci mě čekalo milé překvapení. Člověk se snaží zpříjěmnit si něčím den, ať už povídáním a vtipkováním s ostatními pokladními nebo kolegami z ochranky, ale že přijde někdo cizí a sám o sebe mi udělá radost, to se mi zatím v Tescu ještě nestalo:D Markuju nákup a poslední položka jednoho pána je krásná kytice růží..Zaplatí a když vám řekne, že za ten krásný úsměv ji daruje vám, tak to se od úplně neznámého člověka jen tak nevidí..Přišlo mi to i tak trochu hloupé si ji vzít, ale ten milý pán na tom trval a tak jsem si ji odnesla domů a už mi krásně zdobí pokoj. I ta práce má své výhody haha. Tohle bylo vážně moc hezké a musela jsem se pochlubit jak doma, tak i vám:D:) Přeji vám krásný zbytek dne a už brzy čekejte další článek..Pac a pusu..


Láska k avokádu

10. ledna 2015 v 11:59 | S-hejvi |  healthy
Přemýšlela jsem, co vlastně přidat, aby to nebylo pořád jedno a to samé. Teď mám volný víkend a byla by škoda, kdybych nenapsala ani jeden článek, takže jsem se pro tentokrát rozhodla napsat něco úplně jiného, než jen deníček. Chtěla jsem původně začít s přidáváním oblíbeného food inspiration, ale poslední dobou opravdu nejím podle mých představ a už vůbec ne tak, abych to mohla nafotit haha. Teď po novém roce to chci ale začít měnit kvůli mému hubnutí, jelikož kdo nepřibral přes Vánoce, co si budeme vykládat že? Chci to ale opět "rozjet" a fotek s tím, co si dávám k snídani, obědu nebo večeři se brzy dočkáte. Zatím jsem vybrala jednu konkrétní věc, kterou jsem si opravdu oblíbila a mohla bych ji jíst pořád..Pro někoho z vás to žádná novinka není, ale je to snad týden, kdy jsem poprvé v životě ochutnala akovádo. Ano, potlesk!

Proč ale píšu tenhle článek je ten důvod, že vy co jste na tom doposud byli stejně jako já, tak bych vám tohle ovoce chtěla doporučit. Zjistila jsem si o tom trochu víc a první věc, která mě překvapila byla, že avokádo je právě ovoce, ne zelenina. Pochází ze Střední Ameriky a nejen, že obsahuje hodně vitamínů, ale další bod, nad kterým jsem se zastavila a byla z něj nadšená je, že i když je tenhle plod jeden z nejkaloričtějších mezi ovocem a zeleninou, tak je vhodný při hubnutí. Obsahuje sice tuky, ale rostliného původu a to znamená, že tím se pak neukládají jako tuk tělesný, ale naopak se doporučuje i při dietách. Možná to někdo z vás už ví, ale určitě se najdou tací, kteří avokádo ještě nikdy nejedli a pro vás by to mohl být aspoň trochu motivující článek, proč za něj vyměnit třeba banány nebo hrušky, které tenhle efekt nemají. Četla jsem si i nějaké recepty a určitě se je chystám vyzkoušet, takže pokud se povedou a budu spokojená, určitě se vám pochlubím a třeba to zahrnu do příštího food inspiration. Tohle berte jen jako takovou odlehčenou "verzi" a můžete se podívat, jak např. vypadala moje večeře před pár dny:) Opečené pečivo, lučina a avokádo pokapané citrónem dochucené solí a pepřem..

Určitě vyzkoušejte a dobrou chuť!
[6.1.2015] - Good morning

6. ledna 2015 v 10:46 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj. Poslední dobou jsem nějaká zlenivělá. Nevím jestli to je těmi svátky, které jsou už za námi, ale vůbec nic se mi nechce. Nejvíc se to samozřejmě týká práce. Včera jsem měla volno a strávila jsem ho válením se v posteli doma a čtením knížky haha. Aspoň něco jsem stihla a to přečíst si celou s názvem Mého manžela nezastřelil Kajínek, kterou jsem dostala k Vánocům. Musím říct, že jsem se nemohla odtrhnout a už v polovině jsem se těšila, jaký to bude mít závěr. Dozvěděla jsem se zase něco navíc a každému, kdo se o tohle zajímá aspoň trochu jako já, ji musím doporučit:) Opravdu zajímavé čtení z jiného pohledu..Každopádně dnes už do práce jdu a nejsem z toho vůbec nadšená. Bolí mě v krku a i když jdu jen na 6 hodin, tak pořád se vidím doma v teplíčku a s čajem haha. Nedá se nic dělat, penízky jsou potřeba a až mi přijde výplata, veškeré mé peníze z účtu přijdou do obálky, kterou mám ve stole s nápisem Rhodos 2015. Jinak to nepůjde, jelikož jsem si teď zvykla utrácet a jak pořád vybírám a vybírám, nejsem zrovna na částce, jakou bych si představovala:D

Ještě, že mám až do pátku odpolední a víkend snad budu mít volný. K téhle mojí náladě patří asi i ta odporná zima, co je venku. Už se nemůžu dočkat, až bude jaro a budu moci vyrazit jen v lehké bundě nebo mikině. Tohle období po Vánocích na celém roce nesnáším úplně nejvíc. Určitě nejsem sama a chápete o čem mluvím:D Naprosto nechápu ty, kteří jezdí teď o zimních prázdninách na hory lyžovat. Asi jsem divná, protože tohle miluje většina z vás, ale já a zima se sněhem to opravdu nejde dohromady. Jsem letní typ a nejradši bych se v tomhle období vždycky odstěhovala někam za sluníčkem a vrátila se, až u nás bude taky teplo haha. Další článek se pokusím napsat v blízké době a už to nebude deníček, ale také trochu něco z kosmetického směru - zatím ale nebudu prozrazovat:) Mějte se krásně a vy co už chodíte do školy, tak vám přeji ať vám to hlavně utíká! XOXO
[3.1.2015] - Welcome 2015

3. ledna 2015 v 12:47 | S-hejvi |  diary
Samozřejmě bych to nebyla já, abych neporušila něco, co se blogu týče haha. Chtěla jsem napsat článek už prvního ledna, aby to tak hezky vypadalo a mohla jsem přitom doufat, že "jak na nový rok, tak po celý rok" se opravdu vydaří, ale kamarádova párty na baráku se protáhla a já místo v plánovaných 8 hodin přijela domů v 1 a včera jsem musela do práce..Po hodině mě pustili domů, protože viděli, že jsem na tom vážně špatně a okamžitě jsem si šla lehnout a pospávala do večera. Hodně dlouho jsem takovou opici neměla:D Každopádně to stálo za to, ale zase mám na delší dobu od alkoholu pauzu. Píšu tedy teď a doufám, že už se mi povede přidávat články častěji, jelikož jak už jsem kolikrát říkala, teď mi dají novou smlouvu a já nebudu mít možnost pracovat tolik hodin, jako do teď. Tím pádem bude více času na všechno ostatní:)

Silvestra jsem ale slavila s mojí Nikolkou a i když jsme to nepřeháněly, jsem ráda, že jsem mohla být zrovna s ní. To je člověk, se kterým jsem nejvíce chtěla přivítat rok 2015 a rozloučit se se čtrnáctkou. Koupily jsme si Bohemku a nejdřív byly u ní, pak u nás doma a nakonec vyrazily do města..Plno fotek taky nesmělo chybět, protože my jsme v tomhle obě jak maniaci haha. Doufám, že i vy jste si to užili a prvního ledna se vám staly jenom pěkné věci a né žádné nepříjemnosti..Mockrát vám všem děkuji za milé komentáře u předchozího článku a zároveň chci poděkovat i těm, kteří si ho třeba jen přečetli, i když nic nenapsali. Opět se mi zvyšuje návštěvnost a jsem za to strašně ráda a překvapená. Vážím si vaší přízně a letos to už bude 3 roky co vedu tenhle blog a vydržela jsem u toho jenom díky vám, co při mě stojíte, ale nesmím zapomenout zmínit ani anonymy, protože bez těch si to už také neumím představit:)

Tenhle rok určitě bude stát za to a těším se na vše, co mám před sebou..Mějte se krásně!

CZECH LIFESTYLE BLOG