Prosinec 2014

[30.12.2014] - Goodbye 2014

30. prosince 2014 v 10:27 | S-hejvi |  diary
Vítám vás u posledního článku letošního roku 2014. Jelikož zítra nebudu mít vůbec čas sednout k notebooku a ozvat se vám aspoň s přáním do nového roku, udělám to už dnes. Myslím, že to vůbec nevadí a za to, jak jsem byla poslední dobou neaktivní je to pořád lepší, než nic..Ani nevím, kde začít, protože toho chci tolik napsat a hlavně na nic nezapomenout..Rok 2014 pro mě byl rokem, kdy jsem konečně pochopila, co v životě chci a plno věcí mě nakoplo k tomu, abych začala podle toho i žít. Byl to pro mě nejzajímavější, nejsložitější a zároveň nejvíce motivující rok v mém životě.

První věc, která uzavřela jednu kapitolu, aby začala nová a ještě lepší byla moje maturita. To byl bod, u kterého mi přišlo, že mě dělí od začátku něčeho nového a dal mi opravdu hodně zabrat. Jak už víte, škola to pro mě nebyla nejlehčí, ale z velké části jsem si to zavinila sama - ano kašlala jsem na to. Přesto jsem odmaturovala a i když to bylo na druhý pokus, neumím vyjádřit a do smrti nezapomenu na ten pocit, jaké to pro mě bylo štěstí a úleva za ty 4 roky dřiny ve škole plné lidí a věcí, které jsem neměla zrovna v oblibě. Naprosto bezkonkurenční okamžik za posledních pár let! Střední školu jsem úspěšně dokončila a to je jedna z věcí, která mě tenhle rok udělala opravdu šťastnou:) Bylo to i mé předsevzetí a výzva z loňska, kterou se povedlo dodržet. Paradox je, že asi jako jedinou ze všech, co jsem kdy zkoušela, ale byla to ta největší! Když člověk chce, dokáže vše..:)

Další věc, za kterou jsem nesmírně vděčná je naše společná dovolená s Nikčou na ostrov Rhodos. Ano, klidně mě ukamenujte za to, že se o tom zase zmiňuji, jak jsem si kolikrát četla na ASKu, ale pro nás to nebyla jen obyčejná válecí dovča u moře. Jako kamarádky jsme se opět sblížily, protože náš vztah vypadal, že už nikdy nebude jako dřív. O tom to totiž celé bylo a stále je. Rhodos nám vrátil nejen naše přátelství, ale dal nám i pár nových přátel, se kterými si rozumíme a stále jsme v kontaktu, i když jsou od nás 2 500 kilometrů daleko. Kdo tohle nezažil, tak to nepochopí. Když jsme tam poprvé jely v červnu a poslední den jsme věděly, že se v září musíme vrátit, ani jednu z nás nenapadlo o tom pochybovat. Celé prázdniny jsme makaly, aby se nám náš sen splnil a to je druhá věc, u které jsem si sama sobě dokázala, že když chci, půjde to. Po druhé to bylo ještě lepší a už nás nic nezastaví v tom, abychom se opět vrátily a to hned v následujícím roce, který nás čeká..Na ty lidi tam nedáme dopustit, protože nikoho s větším srdcem jsem dosud nepotkala. Děkuji za vše!

No a za třetí..Oslavila jsem 20. narozeniny a sama už jsem začala cítit, že vím, co chci. Poprvé v životě se mi povedlo rozhodnout se sama za sebe a podle toho, jak vše cítím. Stálo mě to plno hádek s mými blízkými, ztratila jsem spoustu lidí, ale zároveň si udělala pořádek v tom, kdo je pro mě opravdový přítel a kdo nosí jen tu masku "kamaráda". Jak už jsem psala, byl to pro mě náročný rok, ale stál za to! Veškeré úsilí a trápení, které jsem za těch 12 měsíců vydala a snesla se nedá srovnat se čtyřmi roky na střední, kdy jsem si myslela, jak je život složitý a nefér, ale teprve letos jsem se přesvědčila o tom, že vás nenaučí škola, ale život..Na druhou stranu tím co jsem ztratila, jsem získala dvakrát tolik a to je ta věc, která mě posouvá dál. Mám práci, za kterou je jedna velká motivace a konečně jsem začala něco dělat pro to, abych nesnila o svém životě, ale žila své sny, stejně jako mi stojí na zádech. Bez pěněz totiž jde bohužel jen málo věcí a i když to není nějaký extra super "job", stále plní svou funkci a to vydělat mi peníze, abych je mohla použít k tomu, o čem sním už od malička - cestovat a poznávat nové lidi, což mi rok 2015 konečně přinese a ne jen jednou dovolenou v zahraničí:)

Tímhle bych vám všem moc chtěla poděkovat za věrnost blogu, návštěvnost a komentáře, které jste mi věnovali a chci vám slíbit, že se budu opravdu snažit, abych přidávala častěji a dočkali jste se nějakých těch videí:) Žádné předsevzetí si dávat nehodlám, protože tenhle rok mě vážně naučil, že se snahou a vůli dokážeme i to, co nám připadá nemožné.
Přeji vám šťastný nový rok plný zdraví, lásky a splněných přání![27.12.2014] - Klidný večer s čajíkem

27. prosince 2014 v 20:10 | S-hejvi |  diary
Zdravím takhle při večeru a první, co musím napsat je, že jsem dnes vůbec neměla v plánu psát článek. Až teď jsem tak přemýšlela a napadlo mě, kdy bych se k tomu zase dokopala, když zítra musím ve 3 na hokej a od pondělí opět do práce. Teď jsem měla 4 dny volna a když do toho byly ty Vánoce, tak jsem si maximálně odpočinula a musím říct, že jsem tak rozválená z domova, že se mi vůbec nic nechce haha. Nebudu mít tedy už tolik času, tak jsem si řekla, že se ozvu ještě dnes, jelikož zítra ani v pondělí to 100% nedopadne. Sice nevím, jaké přesně mám směny, protože jsem si je nechala v mikině ve skříňce, ale jsem si jistá, že v pondělí mám určitě odpolední, takže tam budu muset ještě předtím seběhnout, plus donést papíry na pracák, aby mě smazali z evidence. Teď už se jenom těším na Silvestra, který oslavím společně s Nikolkou:)

Nedá mi to se nevyjádřit k některým připomínkám na ASKu, se kterými jsem samozřejmě počítala, když jsem zveřejňovala minulý článek, ale opravdu lidsky neumím pochopit, jak někdo může mít tak hloupé a ubohé argumenty k tomu, když člověk dostane nějaký dražší nebo hodnotnější dárek, než jsou např. ponožky. Okamžite jsem nevychovaná, rozmazlená atd. Neberu vám to, myslete si co chcete, ale všichni asi víme, že to je jen o jednom a to o závisti. Klidně mě sežerte a říkejte, že není co závidět - já s tím plně SOUHLASÍM, samotnou by mě nikdy nenapadlo a ani bych si snad nedovolila někomu závidět nový mobil nebo tablet, ale to co někteří předvádíte se jinak nazvat nedá, protože vaše názory jsou trapné, trapné a trapné. Kdybyste měli aspoň nějaké racionální odůvodnění, proč to psát, ale nadávat celé mojí rodině za to, že mi pod stromeček koupila mobil, to skutečně nemá obdoby:)

Jinak před chvilkou jsem si dala vanu, uvařila si čajík a teď už jen ležím v posteli a užívám si posledního klidného večera s tím pocitem, že ráno nemusím vstávat. Je mi i nějak divně od žaludku, asi z toho veškerého jídla, které tu máme. Z cukroví jsem ochutnala max dva vanilkové rohlíčky, jedno linecké a perníček. To je za celou dobu od Vánoc vše a nepřeháním. Vůbec na nic nemám chuť a už se těším, až se sebou začnu něco dělat a kila půjdou dolů, kvůli dovoleným, které mě čekají:) Pro dnešek to je vše, mám tu pro vás pár fotek z Instagramu a přeji hezký zbytek dne..Mimochodem moc vám děkuji za 200 000 návštěv, dnes jsem si všimla, že díky vám jsem dosáhla takového čísla, což je úžasné! XOXO


[26.12.2014] - Co jsem našla pod stromečkem

26. prosince 2014 v 12:47 | S-hejvi |  diary
Hezký den! Mám tu pro vás tedy článek, o který jste si psali a taky jste mi na ASKu odpověděli na mojí otázku, jestli o něj vůbec stojíte. Já sama se moc ráda dívám na to, jaké dárečky dostali ostatní a někdy mě to i inspiruje k tomu, co koupit. Letos byl Ježíšek opět moc štědrý a vážím si každého dárku, který jsem našla pod stromečkem. Chci vám jen říct, že bych opravdu ocenila, abyste to nebrali jako nějaké vychloubání, jelikož právě proto jsem se vás předem nejdříve zeptala a když už jste mi napsali, že vás to zajímá, tak bych se pak nerada dočetla komentáře nebo připomínky typu komu to cpu atd..Je to čistě pro ty, kteří o to měli zájem a když to vidět nechcete, jednodušše si tenhle článek nečtěte, nikdo vás nenutí:)

S jedním dárkem jsem tak trochu předem počítala a většina z vás už asi tuší, co to je. Ano, dostala jsem nový mobil. Je od značky LG a i když jsem hodně dlouho uvažovala nad Samsungem, tak mě přešla chuť, když od každého slyším, jaké s ním jsou problémy. Na tenhle co mám jsem slyšela jen samé pozitivní recenze, takže jsem nadmíru spokojená a pracuje se mi s ním perfektně! Největší plus má pro mě 8 mpx foťák, což je bomba..S bráchou jsme pak oba dostali mini repráček, který hraje jako blázen a na cesty se nám určitě bude hodit. Až pojedu na Rhodos a na Mallorcu, už se těším až si pustím písničky na pláži haha..Dále jsme oba dostali chladící podložku pod notebook, protože ten můj se někdy přehřívá tak, že je pak celý zasekaný. Navíc si budu teď z jara kupovat nový a nerada bych, abych měla stejné problémy jako teď. Je to skvělá věc, musím vám doporučit, protože se na ní s noťasem i dobře pracuje:) Třetí dárek, který jsme oba našli je přenosná baterie k tabletu, mobilu atd.
Další dáreček byla knížka, kterou jsem si sama chtěla koupit, ale rodiče mě předběhli:D Všichni víte, jak se zajímám o případ Kajínek, takže mi doma tahle kniha chybět nemůže. Ještě jsem se nepustila do čtení, chci na to mít klid, ale už se nemůžu dočkat, protože co jsem tak listovala, je to hodně zajímavé..


Ani letos nechyběl balíček kosmetiky, kde byl sprchový gel, deodorat, balzám na rty s melounovou příchutí a nový modročerný odstín barvy na vlasy, kterou chci vyzkoušet. Obrovskou radost mi udělala voňavka Davidoff z řady Sea rose. Kolikrát jsem uvažovala, že si ji koupím, ale těchto 100 ml není zrovna nejlevnějších, takže mě to hodně překvapilo a musím říct, že voní dokonale!! Určitě si ji běžte někam očuchat do parfumérie, protože to stojí za to! Modrá je taky skvělá, ale tahle růžová mě dostala..Další dáreček bylo zrcadlo s držákem, které se dá i oddělat zvlášť. Pro mě praktická věc, protože já doma do teď měla jen takové, které musíte držet a vůbec ho nepostavíte, což je hodně nepohodlné, pokud při líčení používáte obě ruce haha..Bude to znít divně, ale dárek, který jsem si po mobilu přála úplně nejvíc byl diář, se kterým se mi mamka přesně trefila do vkusu. Jsem z něj unešená a strašně se mi tenhle design líbí. Bez diáře už nedávám ani ránu, protože si tam píšu úplně všechno..K tomu byl i stolní kalendář s kočičkami, který je moc roztomilý:) Fialovo-růžový hrneček mi taky udělal radost, protože doma máme spíš takové starší a už teď v něm vedle sebe mám čaj a koukám na Grinche:D


Oblečení a spodní prádlo plus penízky, které mám jsem vám nefotila, protože mi to přijde zbytečné. Za prvé s oblečením bude článek zvlášť a k tomu přidám i ty kousky, které jsem si za tu částku koupila, takže o to taky nepřijdete. Nechtěla jsem to ale cpát sem, když už takhle ten článek bude celkem dlouhý..Opravdová pecka, kterou jsme našli pod stromečkem celá rodina jsou vstupenky na koncert Nickelback, který bude v Praze 17. října 2015. Nefotila jsem je, protože naši nám je nechtějí ukázat z toho důvodu, že bude překvapení, jestli budem stát u pódia, veprostřed nebo budeme sedět:D Viděla jsem jenom část, ale cena a sektor nebyly vidět, takže už teď jsem natěšená a zvědavá!


Následují dva dárky, které byly hodně osobní a oba mě dojaly. Nebudu to tu rozepisovat, protože se nedá popsat, jak moc mě to potěšilo a že si těch lidí neskutečně vážím. Jen musím pořád dokola opakovat, že ze srdce děkuji a na tento rok nezapomenu. Tyhle dva dárky mi budou do smrti připomínat nádherné vzpomínky a zážitky...Od Nikolky jsem dostala krásné fotoalbum s fotkami z naší dovolené na Rhodosu a v něm napsané veškeré naše hlášky a plno citátů včetně několika dojemných vzkazů, které mě hned rozbrečely...Je to snad ten nejosobnější dárek, jaký jsem kdy dostala a neskutečně si vážím takové kamarádky, jako je zrovna ona...


Ten druhý dárek mi přišel přímo z Rhodosu, už dva dny před Vánoci, ale nechala jsem si to zabalené pod stromeček. Je to krásný stříbrný řetízek s křížkem u kterého byl nádherný vzkaz, který tu celý přepisovat nebudu, ale část, která se mi strašně líbí zněla v podobě, že nemusí kříž znamenat jen to, že jsem věřící, protože oni vědí, že nic takového nevyznávám, ale důvod, proč mi ho poslali je, že znázorňuje i rozdělení světa na 4 světové strany a má mě tak ochraňovat a přinášet štěstí kamkoliv půjdu..Je to pro mě obrovská čest a nic takového jsem nečekala, neumím popsat tu radost, protože s těmi lidmi jsem dohromady strávila pouze necelé 3 týdny a i když jsou ode mě 2 500 kilometrů daleko, jsou tak srdeční, že mi to vehnalo slzy do očí..


Teď přijde řada na to, co ode mě a bráchy dostali rodiče. Letos jsme se opravdu plácli přes kapsu, ale jak už jsem říkala - Vánoce se nedají měřit penězi, takže i kdybych utratila za své blízké všechno co mám, žádné peníze mi nevynahradí tu radost, jakou z těch dárků mají..Mamka dostala nový mobil, který si přála, noční krém, svíčku, sprchový gel, Mozartovy koule, které miluje a dohromady s taťkou mají kalendář s našimi fotkami..Tomu jsme koupili GPS navigaci, což byl největší risk letošních Vánoc, protože jsem nevěděla, jaké parametry jsou dobré a jaké ne, ale trefili jsme se dobře, takže jsem nadšená! Dále také sprchový gel, bílé víno, bonboniéru a samonafukovací karimatku, kterou si přál..To jsem tak shrnula a doufám, že za článek nebudu odsouzená - píšu ho pro vás:) Letošní Vánoce byly opět úžasné a chci vám všem popřát krásný zbytek vánočních svátků plný pohody:) XOXO[25.12.2014] - Krásné vánoční svátky

25. prosince 2014 v 9:01 | S-hejvi |  diary
Krásné dobré ráno přeji. Včerejší den je pro mě opět nezapomenutelný a užila jsem si ho jak nejlépe jsem vůbec mohla. Slibovala jsem vám článek, ale vše bylo strašně na rychlo, protože jsem přišla z práce a vůbec nebyl čas si sednout k blogu. Chtěli jste, abych vám popsala náš Štědrý den, jak to u nás probíhá, co jíme atd. Začnu obědem, který mě čekal, když jsem se vrátila z Tesca, kde byl mimochodem takový blázinec, že mi opravdu vyhládlo a těšila jsem se na čočkovou polévku, kterou máme každý rok:) Po obědě vždy jezdíme na hřbitov zapálit svíčky..Letos to byly už třetí Vánoce bez babičky a dala bych všechno za to, aby tu mohla být s námi. Teď jsou ty Vánoce úplně jiné, protože od malička jsem byla zvyklá na to, že jsme trávili odpoledne u ní doma, kde teď bydlí jenom teta, sestřenka a bratránek. Samozřejmě nás pozvali a ta návštěva mi dala zabrat, protože jsem se přecpala jejich cukrovím, chlebíčkama a vším možným haha. Okolo čtvrté jsme šli domů, kde už na nás čekala babička s dědou. Každý rok jsou u nás a trávíme Vánoce s nimi, už si to bez nich ani neumím představit..A teď začala ta krásná atmosféra. Pustili jsme si s bráchou sám doma při rozsvíceném stromečku a hromadou zapálených svíček po celém obýváku. Tohle naprosto miluju a když taťka s mamkou začali smažit kapra a připravovat stůl, nemohla jsem se dočkat večeře. Teď k tomu, co vlastně jíme. Neděláme žádnou rybí polévku. Za prvé to nikdo u nás nejí a za druhé nám dá už takhle zabrat sníst ten hlavní chod:D Klasika, asi jako u každého z vás - kapr, řízky a bramborový salát, s tím detailem, že mi do něj přidáváme jablka. Vždy když to někomu řeknu, tak slyším reakci "fuj", ale není nic lepšího! Bez těch jablíček mi přijde úplně obyčejný a musím vám doporučit, abyste to někdy vyzkoušeli, je to vážně mňamka! Večeříme všichni při svíčkách a nikdo nesmí vstát od stolu, což se nám jednou vymstilo, když se mamka natahovala právě pro salát a celý ji spadl na zem:D

Po štědrovečerní večeři následuje přesun ke stromečku a rozbalování dárečků:) Poslední roky si to nechávám vždy nakonec a počkám až si je rozbalí brácha, protože ten se vždy nemůže dočkat:D Letos jsem byla nejvíce zvědavá na rodiče, protože to byl celkem risk za větší peníze, ale byli nadšení, takže to pro mě byla největší radost! Samozřejmě vám sem pak napíšu, co jsem jim s bráchou nadělila a chci se vás taky zeptat, jestli si přejete článek o tom, co jsem dostala já? :) Ptám se proto, abych si tu pak nečetla jak se vychloubám nebo že to musím všude ukazovat. Ptám se vás a pokud řeknete, že ne, tak to sem dávat nebudu. Mě by ale zajímalo, co Ježíšek dal pod stromeček vám, takže mi to můžete napsat do komentářů:) Teď se letím nasnídat a mrzí mě, že jsem vám včera nepopřála krásné Vánoce, ale zachráním to aspoň tím, že vám ještě popřeji krásné vánoční svátky plné pohody a obklopení těch, které máte rádi:) O tom to celé je a kdo říká, že ne, tak neví, co jsou ty pravé Vánoce...Mějte se krásně a už hodně brzy čekejte další článek, záleží na vás, pokud mi zodpovíte mojí otázku:)[23.12.2014] - All I want for Christmas is you

23. prosince 2014 v 21:03 | S-hejvi |  diary
Hezký večer všem! Až teď jsem se dokopala k pc, protože za celé odpoledne jsem se nezastavila díky posledním přípravám na zítřejší den, na který se nepopsatelně těším! Po práci jsem šla dokoupit ještě jeden menší dáreček mamce a potom šla za Nikolkou, se kterou jsme si dali dárečky. Musím říct, že hezčí dárek jsem v životě nedostala. Myslím to vážně a byla jsem totálně dojatá, hned jsem začala brečet a nebojte se, určitě se vám pochlubím, protože tímhle mě naprosto dostala..Buďte všichni rádi za své kamarády a rozeznávejte, kteří z nich jsou ti opravdoví, protože pak jste jako tělo a duše a i když takových je málo, dala bych za ně ruku do ohně! Vánoce opravdu nejsou o dárcích, ale o lidech, které máme rádi a vidíme, že oni mají rádi nás..

Už máme doma vše hotové, stromeček hrdě stojí nastrojený jako každý rok v obýváku a úplně miluju tu atmosféru, když se zapálí svíčky a celý pokoj nádherně svítí. Nechápu, jak někdo může neslavit Vánoce. Pro mě jsou to nejlepší chvilky v roce a už od malička si celá naše rodina na Vánocích zakládala. Zítřejší den bych za nic nevyměnila a i když jdu do práce, tak o půl 1 budu doma a užívat si náš nejdokonalejší Štědrý den:) Bramborový salát a moje oblíbená Božská mísa o které jsem se vám zmiňovala už minulý rok jsou hotové v lednici a já mám co dělat, abych nezačala užírat haha. Mám tu pro vás jen pár fotek, protože zítra se chystám přidat ještě jeden článek, kde vám popíšu jak to u nás probíhá a samozřejmě chci všem popřát krásné Vánoce a klidné svátky:) Zatím se mějte krásně a klidně se teď ptejte na ASKu, zítra totiž na internetu skoro vůbec nebudu..Pac a pusu[21.12.2014] - Vánoce za dveřmi

21. prosince 2014 v 13:42 | S-hejvi |  diary
Ahoj, po dvou týdnech se opět ozývám s článkem a musím říct, že ať jsem se snažila sebevíc, opravdu to nešlo napsat dříve. Když už jsem se dokopala zhruba před týdnem k tomu, abych něco přidala, vypadl mi net a vše bylo v čudu. Opravdu jsem na to znovu neměla nervy, omlouvám se, že jste museli čekat, ale když jsem nebyla v práci, kde mi teď i prodlužovali směny, protože odpadávali lidi, tak jsme šli s kamarádem na jedno. Nikdy jsem takhle do baru na pivo nebo drinky nechodila, ale po té práci to opravdu bodne haha. Takovou větší pařbu jsme měli teď v pátek a když jsem tam mezi 8 klukama byla jediná holka, tak to jsem si opravdu užila zábavu:D Já popravdě mám takové akce radši, když tam nejsou jen samé slečny a nemusím pak poslouchat ty kecy, jak akorát pomlouvají ostatní. Byla to taková sešlost nás všech co děláme v Tescu, ať už pokladna, sklad nebo ochranka..Ale užili jsme si to všichni, až na menší komplikaci, která nastala a já se opravdu bála aby nebyl větší průser, ale víc to tu řešit nebudu, protože vůbec nešlo o mě:) Přišla jsem ve 4 ráno a už se těším na Silvestra, který budu trávit s mojí Nikolkou:) Každopádně teď už si budu jenom užívat vánoční pohody a volna:) Sice jdu ještě tři dny do práce, ale mám jen krátké směny, ty nejhorší 12tky mám za sebou, takže pro mě už to je jen těšení se na Štědrý den! Dnes jsem dobalila poslední dárečky a vyfotila jsem pro vás i fotku, jak vůbec vypadají. Minulý rok jsem měla i stříbrný papír, ale letos se mi nejvíc líbil jen tenhle červený, takže jsem to víc nekomplikovala. Pěkně jsem si provětrala účet a už se těším na další výplatu, ze které se pokusím už nevybrat víc, než tisíc korun haha. Já jsem ale toho názoru, že na dárkách se nemá šetřit, zvlášť když jsou pro naše blízké a darované s láskou:)

Dnes mám volno a chci oběhnout vaše blogy, zkouknout videa na youtube, které jsem zatím nestihla a taky zodpovědět všechny otázky na ASKu, jelikož jich mám ranec a musím už ve všem trochu udělat pořádek, protože už zítra bych chtěla přidat další článek. Do Vánoc vám teď slibuji každý den jeden a splním to! Určitě vám sem napíšu i další novinky, které jsou teď u mě aktuální, ale další část až v zítřejším článku. Přidávám sem i fotky, když jsme s Nikčou pekli perníčky, tak se na ten náš gastronomický výkon můžete podívat:D Samozřejmě moje zdobící schopnost není extra úctyhodná, ale i tak jsem na sebe velmi pyšná:D Mějte se krásně a zítra se opět ozvu, ale spíše k večeru, protože končím v 16 hodin:) XOXO
[7.12.2014] - Vánoce za dveřmi a já nestíhám vůbec nic!

7. prosince 2014 v 11:00 | S-hejvi |  diary
Ahoj, přeji vám všem hezkou neděli! Tentokrát už je to druhá adventní a mě přijde, že letos to utíká víc, než kdy jindy. Je to jako týden co jsem se vrátila z dovolené a ani jsem si nestačila uvědomit, že je vlastně už prosinec. Za necelé tři týdny tu máme Vánoce a jestli jsem stačila nakoupit dva dárky, tak i to je hodně. Sice mám promyšlené, co komu chci dát a za to jsem asi nejvíce vděčná, jelikož vymýšlet dárečky pod stromeček rodině a kamarádům je pro mě vždy nejtěžší, ale teď mi chybí to nejcennější, co bych nejvíc potřebovala a to je čas. Bohužel zanedbávám blog a strašně mě to mrzí. Těšila jsem se, že budu přidávat články, které budou s vánoční atmosférou, chtěla jsem vám ukázat svůj wishlist a začít točit videa. Bohužel nevím, jak to všechno dopadne a budu ráda, když se do Štědrého dne aspoň párkrát ozvu na blogu. Je to trochu víc hektičtější, než jsem čekala a už ani doma pomalu nejsem. Snažím se být co nejvíc v práci i když teď před Vánoci nám všem v Tescu nic jiného nezbývá. Dávájí nám čím dál více hodin a včera jsem dostala směny až do 24.12. Ano, i tenhle den budu muset jít do práce. Mohla jsem odmítnout, ale chci aby mě tam nechali i po novém roce, abych měla zajištěnou brigádu. Když už jsem se tak zaučila, jde mi to a dokonce mě to tam i baví, tak bych si nerada sháněla něco nového. Snažím se jim tedy vyjít vstříct, aby u mě viděli snahu a já jsem pak nebyla ta brigádnice, kterou po Vánocích vykopnou. Zatím si mě chválí, takže doufám, že to dopadne dobře:) Moje směny můžete vidět na takovém rozpise, který jsem si udělala, protože na těch malých papírkách co mi dávají by se prase těžko vyznalo..Tenhle týden jsem jela celý v kuse, volno mám až dneska a samozřejmě aby toho nebylo málo tak musím na hokej. Do Vánoc mám 5 dní volna, takže se budu snažit dokoupit všechny dárky, zabalit je a trochu si uklidit v pokoji, jelikož u mě už je to fakt síla. Všechnu výzdobu letos dělala mamka beze mě, protože jsem opět byla v práci a moc mě to mrzí..To je totiž jedna z věcí, které na téhle atmosféře miluju nejvíc..Co se dá dělat, peníze potřebuju a snažím se užívat si i přesto, že skoro jenom makám..Ono se to možná nezdá, když vidíte, že mám směnu např. od 8 do dvou, ale když v tom týdnu pomalu nemáte ani den volna a několik hodin se musíte usmívat na lidi a pořád dokola bez pauzy dělat to samé jak robot, tak 6 hodin za kasou není taková sranda jako 6 hodin někde v kanceláři nebo prodejně s oblečením. Je to záhul a včera jsem i po 4 hodinách byla tak vyřízená, že jsem šla okamžitě spát. To jen tak upozornění pro ty, co se chystají mít kecy typu "Jakto, že nemůžeš stíhat, když končíš ve 2 hodiny a pak máš celé odpoledne volno?" Běžte si to zkusit a pak si odpovězte sami. Nehledě na to, že mám shánět ty dárky a péct do toho všeho cukroví...


Samozřejmě se budu co nejvíc snažit, abych nafotila fotky a napsala vám aspoň nějaký článek. Teď je to prostě masakr a doufám, že to pochopíte. Co chodím do práce tak jsem i něco zhubla, protože na jídlo nemám ani chuť a čas, když už mám půl hodinovou pauzu, tak si dám s kámošem od ochranky kafe a jsem ráda, že sedím v klidu:D Ještě, že ho tam mám, protože to je člověk, který mi vždycky zlepší náladu, když mě někdo nasere haha. Dost o práci! S mamkou jsme jako každý rok dělaly adventní věnec, který vám taky ukazuji až teď. Je sice skoro stejný jako minulý rok, ale tahle fialová verze se mi líbí úplně nejvíc. Až přijdu z hokeje, tak zapálíme už druhou svíčku a dám si k tomu můj nový oblíbený vanilkový čaj:)


Taky jsme si s bráchou psali dopis Ježíškovi:D Ano, asi si říkáte, proč já ve 20 letech dělám takové věci, ale u nás je to už taková tradice a letos jsem si opravdu vyhrála. Po roce jsem vytáhla pastelky a namalovala mého oblíbeného Grinche, kterého si v televizi nenechám nikdy ujít společně se Sám doma. Tyhle dva filmy prostě miluju a Vánoce si bez nich neumím představit - nikdy neomrzí! Pro dnešek to bude všechno a já se budu těšit u dalšího článku. Po obědě mi přijede Nikolka a budeme péct perníčky, takže udělám nějaké fotky, které pak přidám. Mějte se krásně!! XOXO