Srpen 2014

[5.8.2014] - Eating healthy

5. srpna 2014 v 8:51 | S-hejvi |  diary
Hezké dobré ráno! U nás je sice zataženo, ale že by mi to extra vadilo to ani náhodou haha. Budíček jsem měla už na 6 hodin, protože jsem byla s bráchou domluvená, že si přivstaneme a půjdeme běhat (v mém případě jít rychlou chůzi, kterou se taky hubne, jelikož já a běh to nejde dohromady, prostě při tom neumím dýchat a hned mě píchá v břiše haha). Samozřejmě on ještě spí:D To jsem si mohla myslet, můj bratr na rozdíl ode mě je totiž klidně schopný spát do jedenácti. Nevadí, možná půjdeme večer. Každopádně já mám dnes po první pauze dělat další dřepy, tak se do toho hned po článku vrhnu. Pak půjdu ještě na stepper, ať mám dobrý pocit:D Předevčírem jsme si na večer vyjeli na kolách. Bylo chvilku po dešti, takže se v tom čistém vzduchu jelo krásněTaky si všimněte, že se snažím teď přidávat hodně často a to hlavně proto, abych vám vynahradila mojí neaktivitu, která tu byla celý červenec. Srpen už je volnější a i když pracuju a od 18. budu chodit na častější směny, tak se vždycky čas najde. Do toho musím zapojit i ten pohyb a učení. Pomalu začínám zvyšovat tempo v účetnictví, protože září je za rohem:) Včera jsem si udělala takový nákup hamání, které teď konzumuji hodně často haha. Tak tady máte menší ukázku i mé dnešní snídaně..

New in (New Yorker, Tally Weijl)

4. srpna 2014 v 10:11 | S-hejvi |  beauty

Tenhle článek bych asi normálně nepřidávala, protože poslední dobou se mě nějak nákupy nedrží, hlavně z toho důvodu, že šetřím na dovolenou a opravdu si teď nekoupím pomalu ani žvýkačky haha. Každopádně všude a hlavně v New Yorkeru jsou teď obrovské slevy! Včera jsem tam jela jen z jednoho důvodu a to už s představou tílka, které bych chtěla. Nic jiného jsem neměla v plánu kupovat a když bych nic nenašla, jela bych tam zbytečně. Měli tam ale jedno, které bylo přesně podle mých představ a to černé s takovou mašlí. Co bylo nejlepší - ve slevě za 129,- no tak asi chápete, že to prostě nešlo odolat haha. K tomu jsem si vzala ještě zlatý řetěz na krk, protože ten druhý co mám doma už pomalu rezne a z toho mě vždycky může trefit šlak!S Nikčou jsme si před pár týdny koupily dvě stejná obyčejná tílka z Tally Weijlu. Určitě znáte ty jejich akce, kup dvě a zaplatíš jedno atd. Takže jsme dostaly takový nápad, že je trochu oživíme a než pojedeme na Rhodos, maličko si je vylepšme:P To uvidíte ale nejspíš až budeme odjíždět, vezmeme si je totiž na sebe:) A teď už si opravdu nekoupím vůbec nic!:D Mimochodem moc všem děkuju za podporu a ohlasy na ASKu, vážím si toho!!

Ukázka mého jídelníčku (food inspiration)

3. srpna 2014 v 13:35 | S-hejvi |  healthy
Ozývám se s dalším článkem a protože nám venku pěkně prší a je bouřka, tak ho tu máte už dnes. Hodně jste mi psali na ASKu, kdy zase přidám Food isnpiration. Popravdě mě ani nenapadlo, že o tyhle články bude takový zájem, ale jsem moc ráda, protože fotit jídlo je teď něco jako moje závislost haha. Konečně jsem vám to tedy splnila a máte tu přehled toho, jak se posledních pár dní stravuji, abych dosáhla mého cíle:) Sladké tam nenajdete, můj jídelníček se teď skládá opravdu hlavně z ovoce a zeleniny, takže nějaké kalorické bomby nečekejte haha..Snídám hlavně ovoce a jogurty, po ránu na to mám taky nejvíc chuť a překvapivě mě zasytí až do oběda:)


K obědu u mě teď převažuje kuřecí maso s nějakou zeleninou jako příloha. Dnes jsem měla to, co můžete vidět hned na první fotce a to brambory s kuřecím masem, smetanou a cibulkou. Tohle jídlo přímo miluju a mohla bych se doslova užrat! S tou smetanou to nebudu přehánět, ale jednou za čas neuškodí:)


Večer už mám spíše lehčí. Jím naposledy okolo 5-6 hodiny a opravdu jen nějakou zeleninu nebo salát. Jak už jsem říkala, pečivo jsem úplně vyřadila a zatím mi to nechybí haha. Takový salát s rajčaty, okurkou, cibulí a trochou rybiček mi hodně chutná, takže jsem si ho rozhodně neudělala naposled. Pokud se ptáte, jestli jím jen 3x denně, tak ano. Vím, že každý doporučuje jídlo 5x denně, ale mě tohle stačí. Nemám hlad a hodně piju, ta voda člověka zasytí hodně a nepřijde mi, že bych měla nedostatek jídla:)
[2.8.2014] - Začátek srpna a moje rozhodnutí změnit se

2. srpna 2014 v 9:49 | S-hejvi |  diary
Všechny vás vítám do nového měsíce srpna a od této chvíle se můžete těšit na články, které se tu tématem zatím ještě neobjevily. Jak už jste si mohli všimnou na Instagramu nebo Facebooku, pustila jsem se do 30ti denní výzvy, která spočívá v tom, každý den udělat určité množství dřepů. Jsou za mnou teprve dva dny a už jsem měla trochu problém těch 55 dát, jelikož už od včerejška mě pěkně táhnou stehna a nejsem moc zvyklá cvičit haha, aspoň né tak poctivě, jak je tahle výzva postavená. Každopádně to nehodlám vzdát, protože výsledky jsou báječné! Ať už jsem je viděla na internetu nebo jako doporučení od vás. Opravdu to funguje, takže těch pár dní bolesti vydržím a pak si tělo zvykne..To je první věc..

U dřepů ale nehodlám zůstat. Podle jejich počtu na každý den jsem si řekla, že stejným způsobem budu dělat i sedy lehy. Uškodit mi to nemůže, naopak. To pro mě nebude tolik "náročné", protože mi nikdy nedělaly problém a dělám je ráda, tím pádem udělám něco i pro svoje břicho, ne jenom zadek a stehna:D Dřepy ráno, sedy lehy odpoledne. Mezi to se budu snažit vecpat i normální pohyb jako je kolo, šlapadlo nebo když nebude přívětivé počasí, tak doma rotoped. Zkrátka se budu hýbat, hýbat, hýbat!

S tím souvisí i strava. Takže - vyřadila jsem mouku (to znamená pěčivo a různé přílohy). Chléb k večeři u mě teď neexistuje haha. Sladké snad nemá cenu zmiňovat, ani náhodou! Slazené kávy, čaje nebo sladké minerálky to samé. Můj jídelníček je teď postavený na ovoci, zelenině, kuřecím masu, nízkotučných jogurtech nebo musli a vodě. Problém mi to zatím nedělá, protože všechno tohle patří mezi mé nejoblíbenější jídla..Co se týče obrázku pod článkem, můžete si všimnout cílové váhy, které chci dosáhnout. Je to 55 kilo. Kolik teď vážím nebudu prozrazovat, jen vám řeknu a určitě z toho chápete, že jsem začínala na 62,5 kilech, což není tak dávno, řekněme, že je to váha, kterou jsem měla před pár týdny:)


Mám i fotku postavy, kterou ale zveřejním až dosáhnu svého haha a chtěla bych tak učinit, než pojedu v září na Rhodos. Víceméně mám tedy měsíc a půl, tak uvidíme:) Pak budete moci i se mnou porovnat, jak jsem to zvládla a jaké změny u mě nastaly. Jdete do toho někdo také?:P

CZECH LIFESTYLE BLOG