Červen 2014

[29.6.2014] - Výlet do Německa a Plzně

29. června 2014 v 7:04 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno všem! Uff, opět nevím jak začít, tyhle moje delší pauzy v aktualizaci mi vždy dávají pěkně zabrat. Každopádně se chci omluvit, že nepřidávám podle mých i podle vašich představ. Na ASK mi chodí čím dál tím víc dotazů, kdy už konečně přibyde článek a mě to nutí se nad vším zamýšlet. Přece na vás nemůžu kašlat! Ani nevíte, jak mě to těší, když si o ně píšete, nedělám to přece jen pro sebe, ale taky hlavně pro ty, co o můj blog stojí a toho si moc vážím!:) Abych pravdu řekla, od té doby co jsem se vrátila z dovolené opravdu nemám v hlavě nic jiného než další dovolenou haha. Brigády mi vyšly a začnu pomalu šetřit, abychom v září mohli vyrazit. Každopádně teď jsme byli s rodinou na dvoudenním výletu v Německu a jižních Čechách..Nádherně jsme se prošli přírodou a udělalo mi to celkově dobře, protože miluju lesy a takové procházky. Úplně mě to nabudilo na naše milované Krkonoše, kam se chystáme za necelé 3 týdny..

Fotek mám spousty, ale vybrala jsem jenom nějaké z Plzně, kterou jsme taky navštívili a hned vám řeknu proč haha. Tohle jsem naplánovala já, protože už dlouho jsem chtěla vidět jak město, ale hlavně Borskou věznici, kde točili Kajínka a kde se taky stala ta vražda, za kterou je odsouzený. Přesně jsme byli na tom místě a mám to taky nafocené, ale přidávat to nehodlám, protože abyste si o mě řekli, že jsem úplný blázen, tak to nemám za potřebí:D Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem zrovna dvakrát normální, ale jak už víte, tyhle věci mě prostě zajímají. Hlavní důvod navštívit Plzeň byly tedy Bory a když už jsme tam byli, zašli jsme i do ZOO. Teď se předem omlouvám a nechci urazit nikoho, kdo v Plzeňském kraji žije, ale co jsem viděla včera v Plzni, jsem zatím neviděla nikde jinde ve světě. Jako město hrůza, absolutně se mi tam nelíbilo, člověka mimo cigána jsem tam snad neviděla, samá fabrika, smrad a co mě pobavilo a zároveň přišlo smutné - snad nejhezčí budova, kterou jsem tam zahlédla bylo právě to vězení:D Nemůžu si pomoci, ale nedivím se, že náš Hradec je považován za nejlepší místo pro život, protože co jsem zatím viděla v ČR, ať už Praha, Brno, České budějovice (i když ty jakž takž ušly) nebo Ostrava, Liberec či Plzeň, tak pokaždé jsem si řekla, že "tady bych bydlet nemohla!". Prosím vás, je to jen můj názor a nikoho neurážím, prosím neberte si to v žádném případě osobně!! Každému se logicky líbí tam, kde zrovna bydlí, ale pro mě to byl včera opravdu šok..

ZOO už byla krásná, nádherný výhled na celou Plzeň, který ale právě kazila samá továrna a kouř, kam jsem se podívala. Zvířata mi hned zlepšily náladu, miluju všechny druhy zvířat a nikdy nepochopím, jak jim někdo může záměrně ubližovat. Všeoběcně některé ZOO taky moc nemusím, jelikož když jsem někdy viděla ty "výběhy" pro velké šelmy, tak se mi chtělo brečet. Někdy to zdaleka nestačí a podle mě se ty zvířata musí trápit, ale jinde to naopak mají hodně dobře zařízené:) Nikdy bych neublížila zvířeti, jsou to pro mě kouzelná stvoření, která už se podle mého názoru mají více rádi, než lidé. Celkově jsem si to ale užila a čekají mě teď další výlety a akce, do toho práce a čas mi skoro nezbyde. Články tedy budu přidávat buď hodně brzy ráno nebo pozdě večer, jinak to asi nebude možné. Nedávno to byly 2 roky co mám blog, tedy druhé narozeniny, tak snad to nejsou poslední a děkuju vám všem za přízeň, slovy nejde vyjádřit, jak moc jsem vděčnáDalší článek čekejte nejspíš až v červenci a posílám pusu!
http://ask.fm/xoxoshejvi


[20.6.2014] - Focení

20. června 2014 v 12:31 | S-hejvi |  diary
Ahoj, zdravím všechny! Od té doby co jsem se vrátila z dovolené vůbec nemám na blog ani pomyšlení, co vám budu nalhávat. Myslím, že v mojí aktualizaci je to dost vidět, ale blogerky, kteří už svůj blog vlastní taky nějaký pátek určitě ví, o čem mluvím. Někdy ta nálada prostě není, ale i tak na vás nesmím úplně zapomínat. Teď celé dny sháním práci, protože mám dva měsíce na to, vydělat si cca 14 000,-. Jednu menší brigádu už mám, ale to mi zdaleka nestačí. Volám, posílám životopisy, e-maily a klidně půjdu pracovat za kasu do Tesca. Mám teď takovou motivaci pracovat, jako nikdy dřív. Snad se něco brzy objeví, budu v to pevně doufat!:) Jinak už jsem se trochu zotavila a přizpůsobila tomu mému životu v Hradci, i když pořád někde ve vzpomínkách vidím Rhodos, náš bazén a kupu úžasných lidí:) Září je ještě daleko, ale uteče to jako voda a my tam budeme zpět..

Přidávám dvě nové fotky, které mám z focení. Někteří už jste jednu z nich mohli vidět na Facebooku, kde jí mám jako profilovou, ale hážu je i sem, ať jsou pohromadě. Pokud se porozně podíváte, můžete na mé ruce stále vidět All inclusive náramek z hotelu haha. Ještě jsem ho nesundala:) Příští pátek jedeme s rodiči na jih republiky, do Plzně a Německa na dvoudenní výlet, tak se moc těším a určitě pak budou fotky. V hlavě teď ale nemám nic jiného, než to jak si někde najít místo a vydělávat haha. Nesmím zapomenout i na to, že v září mě čeká účetnictví, takže si začnu pomalu opakovat v těch volných chvilkách, které mezi tím vším najdu..Zatím se mějte krásně a nezlobte se na mě, občas prostě potřebuji oddych, jako všichni:) XOXO


http://ask.fm/xoxoshejvi


[16.6.2014] - In love with RHODOS

16. června 2014 v 22:54 | S-hejvi |  diary
Hezký večer všem! Kde asi tak začít...Slibovala jsem, že se ozvu hned jak dorazím domů, což bylo v pátek ráno. Během těch pár dní, co jsem se neozvala jsem vůbec neměla náladu jak na blog, na ask, tak na lidi kolem mě a už vůbec ne na moje město a Českou republiku. Na začátek musím říct, že jsem si užila nejlepší dovolenou mého života a za to vděčím mojí kamarádce Nikolce a spousty dalším lidem, které jsem na Rhodosu poznala..Cesta tam byla už od první minuty dokonalá. Taťka nás hodil na letiště, nebyly žádné problémy a už v letadle jsme se neskutečně bavily! Byly jsme jen dvě holky a užili jsme si více zábavy, než když jsem před rokem jela do Itálie s partou 14ti lidí. Do hotelu jsme dorazili až někdy o půl 2 ráno a tak jsme šli hned spát. V pátek nám ale začal jiný život plný zábavy, na který budu hodně dlouho vzpomínat. Jídlo a pití ani zmiňovat nebudu, bylo to výtečné! Na to, jak jsem se před dovolenou stresovala, že musím zhubnout se mi pořádně podařilo až tam. Přijela jsem domů o 2 kila lehčí a bude to tím, že jsme se stravovaly jen samými dobrými a zdravými jídly! Salátky, zelenina, ovoce a i když jsme spořádali mnohem více alkoholu, moje váha i tak klesla:D

Co se týče pití, byly jsme v sedmém nebi! Každý den Sex on the beach, Cuba libre, kokosové likéry a vše možné na co si vzpomenete! Na sluníčku už se nám okolo poledne každý den motala hlava a ani nechtějte vědět, jak to vypadalo večer haha. Večery byly nejlepší a proto ani nebylo divu, že jsem při odjezdu nemohla zastavit slzy. Ještě nikdy se mi tohle nestalo, protože najít si přátelé (a ano, opravdu můžu říct přátelé) v jiné zemi, je prostě průser. Strašně mi všichni chybí a s některými jsem si během 2 hodin dokázala říci víc, než s lidmi, které znám dlouho a po chvilce mlčíme..V Řecku jsou všichni tak moc milí, hodní a přátelští, že jsem tomu poprvé nemohla uvěřit. Takové lidi jsem ještě nepotkala a už jen to, že vás každý i na té ulici potěší pozdravem a úsměvem..S celým personálem hotelu jsme si tak rozuměli, že i po jejich 16ti hodinové směně si na nás našli čas a zůstali s námi, abychom se mohli bavit a užívat..Mohla bych to tu rozepisovat do podrobna, co se každý den dělo atd. ale za prvé bych tu byla týden a za druhé si to chci nechat i pro sebe:))

Abych to shrnula, návštěva ostrova Rhodos neměla chybu, bylo to dokonalé a to tak moc, že jsem při odjezdu neměla na krajíčku jen já, ale i ostatní. Dostali jsme dárečky a loučení bylo opravdu emotivní, nepamatuji si, kdy bych naposledy takhle brečela. Nestydím se za to, protože jsem si odvezla opravdu hodně! Slíbily jsme, že se v září vrátíme, teď máme práci a vyděláváme, abychom si náš sen mohli splnit. Nikdy jsem neměla takovou motivaci vydělávat peníze a už vím, že vůle dělá opravdu hodně. Když jsem odjížděla, ani by mě nenapadlo, že to budou nejlepší prázdniny. Tak moc zážitků v jednom týdnu a poznat tak skvělé lidi, to bych přála každému z vás..Nic nám nechybělo, naopak! See you in September KAMARI BEACH

http://ask.fm/xoxoshejvi


[5.6.2014] - Směr Rhodos

5. června 2014 v 9:52 | S-hejvi |  diary
Hezké ráno všem, píšu opravdu strašně na rychlo, protože vůbec nestíhám. Tyhle fofry před dovolenou mě vždycky děsí a jsem z toho nervózní jak pes haha. Článek jsem vám ale slíbila, tak to musím dodržet, i když bude možná trochu kratší. Právě teď se snažím narvat věci do kufru a vypadá to, že se mi to tam nevejde (mimochodem to na fotce je sotva polovina všeho, co s sebou táhnu haha). Vždycky jsem to tam ale nějak narvala, takže dnes to nemůže být vyjímka..Jako vždycky se ale bojím, abych na něco nezapomněla, jsem v tomhle hrozná:D Kamarádka už má vše sbalené, tím pádem slečna Šejvlová musí být jako vždy pozadu..

Taťka dnes jede dříve z práce, aby nás hodil na letiště - btw na letišti Václava Havla jsem ještě nikdy nebyla haha. Je to hodně dlouho, co jsme letěli z Prahy, jelikož když jedeme s našima na Mallorcu, létáme přes německou cestovku. To je ale jedno, já se dnes budu modlit, abychom to vůbec stihli, protože odpoledne ve všední dny jsou přes Prahu vždycky zácpy. Proto vyjíždíme už o půl druhé a z toho vyplývá, že mám necelé 4 hodiny na to, vše stihnou, což mě děsí ještě víc:D Nevadí, odlétáme 18:20 a přílet je v letenkách stanovený na 22:10 - nejdříve se mi zdálo divné, že se tam letí 4 hodiny, ale na Rhodosu mají jiné časové pásmo, tedy o hodinu navíc, takže to odpovídá:) Co se týče hotelu, chtěli jste po mě nějaké fotky. Pár jsem jich našla, ale spíš vám pak ukážu ty, které nafotím sama:) Neuvěřitelně se těším a určitě si to obě užijeme, děkuju mockrát za přání na ASKu. Jak jsem slíbila, něco vám přivezu a pak z toho udělám nějakou Give away:) Na fotkách můžete vidět i nehty, na kterých jsem byla včera a jsem moc spokojená, zatím bych řekla, že jsou nejlepší, jaké jsem kdy měla, na dovolenou jako dělané:)) Mějte se krásně a uvidíme se za týden! XOXO

http://ask.fm/xoxoshejvi


Letní nákupy 2014

3. června 2014 v 7:13 | S-hejvi |  beauty
Než odjedu, musím se snažit, aby začátek června na blogu byl aspoň trochu zaplněný, takže přidávám další článek a tentokrát do rubriky Fashion, na kterou úplně zapomínám a to mě docela štve. Měla by sloužit výhradně k NEW IN, ale já jsem někdy tak líná vytvořit článek zvlášť, že všechny nové věci, které si pořídím, házím rovnou do každodenních článků, tedy do deníčku. Od teď budu svoje nákupy dávat už jenom sem, takže snad to bude trochu zpestření. A abych se nevykecávala, tak jdu rovnou na to. Když mi kamarádka oznámila, že za týden letíme na Rhodos, měla jsem kolem sebe blázinec, protože jsem si řekla, že absolutně nemám co na sebe, žádné letní hadříky atd. Takže jsem letěla vybrat z mého účtu a už to lítalo. Tyhle věci jsou opravdu jenom letní, protože na letošní léto jsem si do teď nic moc nekupovala, takže jsem to vzala najednou:)

Věděla jsem, že akutně potřebuji nějaké šaty. Koukala jsem nejdřív v Tally Weijlu, ale tam teď mají šaty v takovém stylu, že je to jenom látka a navíc průsvitná, která stojí 900,-. Zase nejsem blázen a přijde mi to zbytečné. Narazila jsem na jiné. Moc se mi teď líbí, jak je barevné oblečení kombinované s kouskem džínoviny a jak vidíte na fotce, přesně takové šaty jsem si vybrala. Další věc byly kraťasy. Ty naopak kupuji jedině v Tally Weijlu, protože se mi ještě nestalo, že by se mi tam nějaké nelíbily. Loni jsem sice pořídila jedny v Terranově, ale když jsem se tam byla o víkendu podívat, tak jsem se zděsila. V Tally teď mají obrovský výběr a volila jsem tmavší, jelikož několik světlých už mám:) Ceny tu psát nebudu, myslím, že je to zbytečná informace, ale pokud by vás něco zaujalo a zajímalo by vás, kolik co stojí, tak se klidně zeptejte na ASKu. Velikou radost mám ale z letního tílka, které je pro mě úplně úžasné. Přesně takové jsem dlouho sháněla a na fotce sice vypadá, že je spíše oranžové, ale ve skutečnosti má krásnou růžovou barvu. Jak jsem tak šmějdila po obchodech, zavítala jsem i do C&A, kde většinou vůbec nenakupuju, ale vzala jsem si takové dva "pásy" jak se nosí pod tílka, jelikož některé mám s velikým střihem pod rukama a nesnáším, když je vidět podprsenka:D Tímhle jsem to vyřešila a nesmělo chybět ani pár doplňků, to snad nepotřebuje komentář, snad jen musím zmínit, že poslední dobou jsem totálně ujetá na péřové náušnice. Moc se mi to líbí!:) V případě dotazů se ptejte a než odjedu užívat moře na 100% se ještě ozvu, pravdopodobně ve čtvrtek

Šaty - LINDEX
Kraťasy - Tally Weijl
Tílko - Tally Weijl
Pásy - C&A
Doplňky - New Yorker, C&A

http://ask.fm/xoxoshejvi

[1.6.2014] - Přípravy na dovču

1. června 2014 v 16:56 | S-hejvi |  diary
Ahoj, zase se ozývám skoro po týdnu, jestli si dobře pamatuji. Neměla jsem pomalu ani co přidávat, protože foťák jsem do ruky vzala po dlouhé době až včera a když už nepíšu články tak často, chci aby byly aspoň trochu obsáhlé. Slibovala jsem, že budu více aktivní, ale přišla jedna velká novinka a já jsem teď v jednom kole. Musela jsem oběhnout doktory, pojišťovny a taky si zjistit, jak ve škole, kvůli maturitě v září. Co mě ale teď nejvíce zaměstnává je, že to není ani týden, co mi jen tak z ničeho nic zavolala kamarádka, jestli mám od 5.6. do 12.6. volno, jelikož s ní prý jedu do Řecka. Zůstala mi pusa otevřená a to hlavně z toho důvodu, že ona ten zájezd pro dvě osoby vyhrála v pěvecké soutěži a tím pádem to máme celé úplně zdarma. Ve čtvrtek tedy odlétám na týden na Rhodos, kde jsem zatím ještě nikdy nebyla a podle fotek to bude skvělá dovolená, ve které máme All inclusive. První den jsem tomu nemohla uvěřit, takže na mě ani nebyla vidět žádná radost, až teď, když už musím shánet věci si to uvědomuji a neuvěřitelně se těším. Přála bych každému zažít ten pocit, že vám někdo z ničeho nic zavolá a oznámí, že za týden jedete k moři a to úplně zadarmo haha. Jsem strašně vděčná a snad se mi podaří jí to nějakým způsobem aspoň trochu vynahradit..

Lítám tedy po nákupech, abych sehnala nějaké letní oblečení, protože jsem letos ještě nic nekupovala a je to celé hrozně na rychlo, takže ani ty články a fotky se mi moc nedaří tvořit. Snad to ale pochopíte a jak už jsem psala na ASKu, určitě tam pořídím nějaké suvenýry, které pak budete moci vyhrát v Give away:) Včera jsem byla u Nikolky a už jsme plánovaly nějaké výlety, jelikož jedeme samy dvě a až na místě něco vymýšlet by bylo myslím pozdě, chce to alespoň nějaký plán..Že bude kupa fotek a možná i video zmiňovat nemusím, s tím můžete počítat:) V pátek jsem taky byla s jednou kamarádkou venku, protože jsme se dlouho neviděli a tak jsme šli něco málo popít do města. Z toho mála byly 2 litry Lambrusca haha. Škoda, že pršelo, ale už za pár dní mě čekají teplé kraje, takže to nějak neřeším:D

Další věc je, že se na poslední chvíli snažím něco málo shodit a zatím se to daří haha. I když moc času nezbývá, tak nějaké to kilo a centrimetry jsem za posledních pár dní odbourala, ale není to nic slavného..Co se dá dělat, nemohla jsem odmítnout:D V poledne jsme jeli s rodinou na oběd, kde jsme si dala jen lehký zeleninový salát na rozdíl od bráchy, kterému už se od rána sbíhaly sliny na svíčkovou:D Sice jsem tu mojí lehčí "dietku" porušila mým nejoblíbenějším dortem od mamky a to jahodovým s piškoty a smetanou, takže nic moc výkon pro dnešek, ale nemohla jsem odolat:D Nic extra sladkého to není, je to spíše lehký dezert, ale nejlepší na světě! Zatím se mějte krásně a určitě se ještě párkrát ozvu, než odletím..XOXO
http://ask.fm/xoxoshejvi

.
.