Květen 2014

[25.5.2014] - Hrdí, když se vítězí, věrní, když se nedaří

25. května 2014 v 20:17 | S-hejvi |  diary
Hezký večer všem! Teď jsem přišla z venku, kde je tak nádherně, že jsem letos poprvé vytáhla kraťasy. Dneska je to taková premiéra a zítra ráno už se chystám vytáhnout kolo a projet se po mé oblíbené trase. Jsem teď tak nabitá, když mám po všem trápení a musím si tyhle prázdniny užít, jak nejlépe to půjde! Zatím sice jen tak odpočívám, protože poslední týden před maturou byl vážně vyčerpávající a já 22 hodin strávila denně na posteli s učením. Ještě, že je tohle peklo za mnou..Teď se něco málo učím na přijímačky, které mě čekají v úterý a doufám, že mě vezmou, hrozně bych se tam chtěla dostat:) Uvidíme..Mimochodem je škoda, že dopadl hokej tak, jak dopadl. Kluci měli takové šance jako žádný tým, se kterým hráli, ale bohužel ta smůla byla silnější..Fandila jsem co se dalo, dokonce i dres jsem si vzala, ale doufejme, že příští rok to zlato vybojujeme, když budeme hrát doma. Zamluvím si lístky hned nad naší střídačku!:D

Za maturitu jsem dostala pár dárečků, nějaké hmotné, nějaké mě teprve čekají a už brzy uvidíte, co to bude:P Možná už tušíte, ale stejně to nechám otevřené, dokud si to "nevyzvednu" haha. Sice jí ještě nemám kompletní, ale za to, že se mi nepovedla jen jedna část z 12ti se všichni shodli, že za ty nervy dostanu odměnu už teď:) Nechyběly ani penízky, takže si v nejbližší době zajedu ponakupovat nějaké věci na léto, ať trochu obměním šatník..Nejdřív chci ale pár kilo shodit a začínám hned zítra:D Už jsem začala stravou, protože kdybyste viděli, co všechno jsem splácala o svaťáku, řekli byste si, že jsem totální prase. Teď už jen zelenina a samé zdravé věci, chce to změnu!

Letím si přečíst sociologii a pak si nejspíš pustím nějaký film nebo seriál. Už ani nepamatuju, kdy jsem si v klidu mohla lehnout na postel a na něco mrknout. Teď je to takový nezvyk a přijdu si jak, kdybych byla z jiné doby haha. Kdybyste měli nějaké tipy na seriály, napište do komentářů a vy co jdete zítra do školy se držte, vážně vám to nezávidím:P Né, pardón, nemohla jsem si to odpustit:D XOXO

http://ask.fm/xoxoshejvi


[23.5.2014] - Maturita za mnou a prázdniny!

23. května 2014 v 7:27 | S-hejvi |  diary
Krásné dobré ráno všem! Po menší pauze se vracím a jak jsem slibovala, už to na blogu začne trochu žít! Musela jsem před týdnem vypnout internet, abych se doučila na ústní část maturitní zkoušky a vyplatilo se. Teď mám před sebou tolik volného času, až mě to děsí a vůbec si neuvědomuji, že ráno nemusím vstávat a celé dny se stresovat, jak to dopadne, co zas budu muset udělat do školy a tak dále. Mám už naplánované prázdniny, plno výletů, festivalů, dovolené na horách a pařeb s kamarády, že se nemůžu dočkat a konečně mi přijde, že se po dlouhé době můžu nadechnout a uvolnit. Úžasný pocit, který přeju všem z vás!

Maturitu jsem sice celou úspěšně nesložila, ale s tím jsem počítala. V praktické zkoušce, která obsahovala účetnictví, ekonomiku, IKT a obchodní korespondenci v angličtině, se mi bohužel nepodařila jedna jediná část a to účto. S tím jsem ale byla smířená už od prvního dne, kdy jsme to psali (tady 29. dubna) a už jsem na to připravila i rodiče, kteří to ale berou s nadhledem a jsou rádi, že ostatní jsem zvládla s přehledem. I pro mě je to obrovský úspěch, protože moje maturita byla složená z celkem 12 částí a když jsem neudělala jednu jedinou, tak na to, jak jsem se celé 4 roky flákala, to je pro mě více než dobré a jsem šťastná! Největší radost mám asi ze slohu z češtiny, ze kterého mám 97% a ztratila jsem jen jeden bod a taky mě potěšila občanská nauka, protože na naší škole je složená z okolo 70 okruhů a říká se, že učitelka, kterou máme u matury hodně topí a většinou to studenti neudělají. Nakonec z toho mám průměrnou známku a to za 3, takže jsem ráda, že jsem ji nezklamala a hlavně, že jsem nezklamala sebe, když mi každý říkal, jaký jsem blázen, že to nedám. Písemnou část a ústní jsem tedy udělala, akorát mě v září čeká to účetnictví.

Z ústní ekonomiky jsem si vytáhla otázku mzda a její formy. Byla to první zkouška, která mě čekala v 8:15 a já jsem měla takové nervy, že jsem si v tu chvíli ani nevzpomněla na to, z čeho se čistá mzda skládá. Hrozné okno, ale nakonec jsem to nějak okecala a na hlavní informace jsem si vzpomněla. Dostala jsem za 4 a vůbec mi to nevadí:D Následovala čeština, kde jsem si vytáhla Shakespeara - Zkrocení zlé ženy. Řeknu vám, že jsem si obsah a kompozici poprvé přečetla 5 minut před ústní a i tak jsem to dala. Mám taky za 4, ale z češtiny spolu s angličtinou se to průměruje se slohem a didaktickým testem, takže mi známka vyšla lepší. Následovala občanka, kde jsem si vytáhla téma člověk jako bytost absurdní. Zahrnovalo to filosofii a politologii z velké části. Poslední už pro mě byl oddech, protože to byla angličtina. Nejlehčí část maturity a kdo si vzal matiku jen proto, že si myslel, že angličtinu neudělá, tak udělal podle mě velkou chybu. Maturitu z AJ by zvládl i můj brácha, který jde do 8. třídy základní školy. Myslím to opravdu vážně:)

Moje výsledné známky tak jsou nádherné, protože mám pestrou škálu, kterou se může chlubit málokdo haha:D
ANGLIČTINA - 1
ČEŠTINA - 2
OBČANKA - 3
EKONOMIKA - 4
PRAKTICKÁ - 5

To je tak pro pobavení a musím říct, že se mi přesto hrozně ulevilo a mám radost. Opravdu mi to vůbec nevadí a vím, že v září to zvládnu, protože mi chyběly pouhé 4 body. Nebudu se tak muset ani moc učit, jen si projedu učebnici a v září to dám jak nic:D Vysokou školu mi to neohrozí, protože zápis je až koncem září, takže teď se akorát mrknu na učivo k přijímačkám, které mě čekají 27. května a začne mi klid:) Chystám první video, které bude obsahovat něco v tom smyslu, jak úspěšně zvládnout ústní maturitu. Btw i Gagarin vyletěl:P O praktické se vyjadřovat nebudu, to vám musí říct jiný odborník:D Opravdu je to o tom, že nesmíte přestat mluvit, v ničem jiném to není:) Na blogu teď tedy čekejte velký obrat v podobě častější aktualizace:D Včera jsem neměla čas, protože jsme hned po výsledcích šli pařit a já přišla o půl 7 ráno, musela jsem tedy dospávat:D Mějte se krásně a já jdu užívat prázdnin! XOXO


http://ask.fm/xoxoshejvi


[13.5.2014] - Poslední týden mučení a hurá prázdniny

13. května 2014 v 9:43 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno. Většina z vás asi bude teď ve škole a ani nechci být škodolibá, ale vůbec vám to nezávidím:D Vždycky jsem se těšila, až budu ve čtvrťáku a škola mi skončí mnohem dříve, než ostatním, ale taková sranda to zase není, kromě toho, že ráno nemusím vstávat a rozčilovat se na budík. Počasí u nás teď není nic moc, ale to je pro mě plus, jelikož si mnohem víc zapamatuju při učení, než když svítí sluníčko jak blázen. Máte to taky tak? Celkem zvláštní haha. Teď si dám sprchu a snídani, no a čeká mě moje denní rutina. Sednout ke stolu a šrotit, šrotit. Za týden touto dobou mi nebude zbývat ani 24 hodin do ústní maturity, takže už se trochu utěšuji tím, že brzy bude po všem a já si konečně budu moci začít užívat prázdnin!

Přemýšlela jsem, čím tak oživit blog aby to nebylo furt jedno a to samé. Jenže teď to moc nešlo, když mám starostí nad hlavu a ani bych na nějaké "vylepšováky" neměla čas:D Po maturitě se to ale změní a napadlo mě, že bych začala točit videa:) Žádné nekvalitní, ale aspoň trochu vymakané a něčím zajímavé. Poslední dobou hodně koukám na různé youtuberky a myslím, že by to mohlo být něco, co by mě bavilo:) Snad se vám tenhle nápad bude líbit a do komentářů mi klidně můžete napsat nějaké náměty, co by vás zajímalo, co byste chtěli vidět atd.:) Já už něco málo vymyšleného mám, ale chtěla bych být originálnější a netočit jen nákupy, kosmetické produkty za poslední měsíc a podobně:) Uvidím, budu na to mít fůru času, takže snad něco dám dohromady - pokud o to budete stát:))

Jinak znovu děkuju za hlasy do Miss blog. Vážím si toho a vážím si i upřímných, SLUŠNĚ vyjádřených názorů, které mi holky napsaly do minulého článku. Anonymové co jen umí urážet vzhled ostatních a sami se stydí za své jméno, když ho ani neumí zveřejnit, natož aby zveřejnili svojí tvář pro mě jsou absolutní pod dno lidského bytí, jestli se takhle vůbec něco dá říct:) Hezký den všem!
http://ask.fm/xoxoshejvi


[11.5.2014] - Jsem v Miss blog a nestíhám učení

11. května 2014 v 9:06 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno, přeji hezkou neděli. Já už absolutně přestávám mít pojem o čase, jelikož jak jsem neustále doma a nechodím do školy, tak si neuvědomuju co je za den. Už mi začíná slušně hrabat a nejhorší na tom je, že se mám naučit ještě půlku ekonomiky, celou češtinu a něco málo z občanky. Na angličtinu mi čas opravdu nezbyde, takže budu spoléhat na mé speaking skills haha. Dopíšu článek a vrhnu se na to. Ještě předtím musím mamince skočit pro kytičku, pravděpodobně růži ke dni matek. Kdo jste zapomněli, tak vám to připomínám:D Pomalu nemám v hlavě nic jiného než maturitu, maturitu, maturitu. Grrr, ať už je tohle peklo jednou pro vždy za mnou! Včera večer jsem si musela jít sednou do baru s Valčou, protože jsme obě potřebovaly nějaké odreagování, jinak by nám doslova praskla hlava..

Dál chci říct, že neuvěřitelné diskuze k minulému článku, které probudily démona v pár slečnách, mě doslova překvapily. Nepřestávám se divit, jak někdo může napsat, že odsuzuji cizí názory a sám ty moje nahí raz, dva:D Nevadí, ale ocenila bych, kdybyste se zdrželi svých zcela jistě nepostradatelných prognóz ohledně mého pohledu a uznání, které tu očividně postrádá někdo jiný. Buďte té laskavosti a příště si nejdříve uvědomte, kam vůbec píšete. Můj blog, moje názory, můj život - nic jiného:) Já si můžu psát absolutně co chci a že se vám to nezamlouvá mě nikterak netrápí. Vaše moralizace někdy nemá obdoby, domluvila jsem. No a příjemnější věc, za kterou vám všem chci nesmírně poděkovat je, že pro mě hlasujete v Miss blog. Vůbec jsem nečekala, že by mě mohli vůbec vybrat, ale jsem tam a zatím se držím na 2. místě, což je skvělé, protože dál postoupí tří dívky. Moc, moc děkuji všem co jste pro mě hlasovali, hrozně si toho vážím! Pak pro vás budu muset udělat nějakou give away nebo něco podobného, protože to děláte dobrovolně a mě to podporuje obrovským způsobem, nejen těmi hlasy:) Mějte se krásně!


http://ask.fm/xoxoshejviČlánek věnovaný J. Kajínkovi aneb nesnáším ignoranty

9. května 2014 v 20:18 | S-hejvi |  diary
Nějak cítím potřebu se vypsat, tohle se mi snad ještě nikdy nestalo, ale když mi někdo tvrdí, jak jsem hloupá, když si s klidem pošlu doživotnímu vězni svojí adresu a absolutně nemám pud sebezáchovy, tak se mi chce s prominutím brečet. Já samozřejmě zastávám ten názor, že každý máme jiné pohledy na věc a nemusíme spolu vždy souhlasit. Bohužel ale žijeme ve státě, kde si právě většina lidí udělá svůj obrázek díky tomu, že někdo něco řekl nebo někde něco slyšeli. Řídit se tím, co nám do hlav vtlouká naše sprostá vláda a zkorumpovaní politici, policie a další patra níž, tak to není vlastní názor. Papaláši nám předhodí pár pitomých "faktů" a my na ně hned skočíme jako háravé čubky. Tohle je Česká republika, moje rodná země, ze které se mi chce zvracet a opravdu jediné, na co jsem tady hrdá je hokej a pivo.
Prosím vás, vy co jste zmanipulovaní chudáčci a žijete z toho, co vám nakukají ve zprávách, možná byste taky jednou mohli přemýšlet vlastní hlavou, než vynesete soud. To, že jsem poslala dopis Jiřímu Kajínkovi a nebála jsem se uvést svojí adresu, na kterou mi poslal odpověď tak milou, že jsem se jen nestačila divit, má taky svůj důvod. 90% všech vězňů tvrdí, že jsou nevinní, to si všimněte, že v drtivé většině případů neřeknou "zavraždil jsem", ale "bylo vražděno". Ano, kdo dnes ve vězení sedí právem, že? Jenže slova nestačí, abychom tomu uvěřili, aspoň pro mě ne. O kauzu pana Kajínka se zajímám několik let a přečetla jsem si všechno možné o jeho případu, včetně části spisu a rozsudku. Viděla jsem desítky dokumentů, přečetla o něm 3 knihy a ani jednou jsem nezaváhala a nepomyslela si, že on to skutečně udělal. Oči člověka nelžou, on má takovou sílu vůle a už 20 let bojuje za to, aby se znovu otevřel jeho proces. Já se jenom ptám, proč by to proboha chtěl, když by on byl ten vrah. Už jenom to, že proti němu neměli žádný přímý důkaz kromě výpovědi trestaného cikána. Nezapomínejme na to, že romové v naší republice jsou vždy něco víc, co si budeme vykládat. Kdybych tady měla vypsat všechno, co mě přesvědčilo o jeho nevinně, byla bych tu ještě zítra odpoledne. Jako polovina téhle republiky jsem 100% přesvědčená, že sedí ve vězení neprávem, troufám si dokonce říct, že bych za to dala ruku do ohně. Lidi, kteří v hlavně něco mají, si o tom nejdřív aspoň minimum zjistí, než řeknou co a jak. Ten člověk si u mě vybudoval takovou důvěru (což je paradox, protože ho osobně vůbec neznám), že jsem hned bez váhání věděla, že mu ten vzkaz s podporou pošlu, i s mojí adresou - pro někoho nepochopitelné. Vím, že se nemám čeho bát a proč bych neudělala jen to nejmenší, co mu může pomoci nebo mu dát ten pocit, že lidé stojí při něm a důvěřují mu? On tam sedí 20 let neprávem a napsat mu takový dopis je úplné minimum starostí, které v našem bezproblémovém světě máme. Chci jít studovat sociální patologii a má to svůj důvod. Jednou chci pracovat s lidmi a pomáhat lidem. Né sedět na prdeli doma u televize a utvářet si pohledy na svět a na další lidi tím, jak mi někdo něco napindá v televizních novinách. Když chceme něco změnit, musíme začít u sebe. Mám svojí hlavu proboha a vy do ní nevidíte, i kdybyste sebevíc chtěli. Moje vlastní názory si utvářím na základě pravd, né polopravd a lží. Když si myslíte, že tam být má, budiž taky názor, ale v tom případě se semnou nedohadujte, protože s takovými lidmi já si nemám co říct. Vytáčí mě, když mi někdo napíše, jak můžu vědět, že je Kajínek nevinný. Jak vy můžete vědět, že je? Z toho důvodu, že když prostě sedí, tak asi nesedí jen tak? To byste se sakra divili, asi ani nemáte páru o tom, co se ve vašem okolí odehrává. Nebyl to svatoušek, nesnažím se ho nějak přehnaně obhajovat, ale není vrah. To co doopravdy udělal, si už nejméně 2x odseděl a i kdyby byl předtím 100x trestaný za krádeže, tak za vraždu je prostě nespravedlivě odsouzený. S pravdou se šetří možná proto, aby zbyla a u nás to platí dvojnásob. Tenhle článek je věnovaný jemu a i když jsem říkala, že nebudu zveřejňovat, co jsem mu psala, tak přesto se pochlubím s tím, že tam stála i taková slova, kde vyjadřuju, jak bych mu jednou ráda podala ruku a klidně mě sežerte. Přeberte si v hlavě co "víte" a co skutečně víte. Časem možná přijdete na to, že je to deset ku jedné. Nikomu neberu názor, ale kdo chce dál žít v nesmyslech, ať tak činí a je dál zaslepený. Upřímně mu to nezávidím.
Naprosto souhlasím s písničkou od Tomáše Kluse, Pánubohu do oken. To je totiž přesně to, co se v naší zemi děje a to mě děsí. Pokud budou v tomhle státě rozhodovat podplacené soudy, pokud vše bude podporovat též zkorumpovaná policie a všemu tomu bude dohlížet vláda, která se zdraví prostředníčkem ve sněmovně, tak může doživotí potkat každého z nás...

http://ask.fm/xoxoshejvi


[8.5.2014] - Miluju Arizonu haha

8. května 2014 v 9:21 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno. Píšu článek bleskovou rychlostí, protože se poletím naložit do vany a umýt si vlasy. Slíbila jsem totiž bráchovi, že po obědě se ještě skočíme podívat na pouť, jelikož se těšil na cukrovou vatu a minule tam nebyl ani jeden stánek haha. Naposledy se povozíme a odpoledne mě opět čeká učení. Mám co dohánět, ale pro mě je plus, že hodně věcí si pamatuju z hodin a tak se nemusím šrotit slovo od slova úplně celé otázky. Zas až tak špatně na tom nejsem, vidíte to:D Už to chci mít za sebou a začít si užívat 4 měsíčních prázdnin. Ještě mě sice čekají přijímačky, ale to už tolik nehrotím. S jistotou totiž vím, že se na jeden obor určitě dostanu, protože se tam hlásí minimum a berou skoro všechny:) Na prázdniny už toho máme tolik naplánovaného, že mě teď od toho dělí jen pouhých 14 dní. Nemůžu se dočkat!

Další věc - poprvé jsem si koupila slavný zelený čaj Arizona a musím říct, že lepší jsem snad nikdy nepila! Už chápu, proč si ho lidi tolik kupují a já se mezi ně teď zařadím haha. Doporučuju! No a v poslední řadě vám musím napsat, jak jsem nadšená, že se po více než půl roce na internetu objevil ke stažení film Příběh kmotra. S mamkou jsme na tom byly v kině někdy v říjnu a netrpělivě jsem čekala, kdy bude na internetu a furt nic. Tak jsem to včera konečně stáhla a k tomu popíjela moje oblíbené Lambrusco s jahodami. České filmy nemám ráda, ale tohle společně s Kajínkem je fakt bomba. Letím tedy něco dělat a můžete se ptát na ASKu, mějte se krásně!
http://ask.fm/xoxoshejvi


[6.5.2014] - Státní maturita? Done!

6. května 2014 v 17:58 | S-hejvi |  diary
Hezké odpoledne, musela jsem se odhodlat napsat další článek, abych svůj blog nezanedbávala, přeci jen už se blíží 2 roky od toho, co jsem to tu zakládala. Tolik to letí, že se mi tomu nechce ani věřit:) Dneškem pro mě a i některé z vás končí státní maturita a já jen můžu říct, jak jsem spokojená se svými výsledky:) O všem můžu říct, že jsem to 100% udělala a teď už jen čekání na výsledné známky. Ranní didaktický test z angličtiny pro mě byl, jak kdybych četla pohádku pro malé děti haha. O poslechu ani nemluvím, naposledy jsem takhle lehoučký měla snad na základce:) Teď už mě čekají jen ústní zkoušky, které mám 21. května a ještě mám před sebou spoustu práce s učením. Pak se můžete těšit na článek, který dle vašeho přání věnuju celé maturitě a tomu, jak vše probíhá:)

Ze školy jsem odešla okolo čtvrt na 10 a musela jsem jít zařídit pár věcí, včetně mojí brigády na léto. Mám vše domluvené a vydělám si slušné penízky. Jsem za to vděčná, protože v dnešní době sehnat kloudnou brigádu alespoň na dohodu o provedení práce je téměř nadlidský výkon a dobrá zpráva je, že se ani moc nenadřu. Co bych taky dělala doma, když už teď mám pomalu volno až do začátku října:) Cestou jsem si koupila mangové smoothie, musím říct, že zatím nejlepší jaké jsem měla, mňam! Měla jsem ho poprvé a příště si dám znovu, jedině doporučuji! Vyfotila jsem vám i moje nové tepláčky a brýle. Jsou hrozně pohodlné a i když je mám jen na léto na hory nebo na doma, tak se mi moc líbí:) A jelikož tmavých brýlí mám až, až, rozhodla jsem se tentokrát pro bílé. Ráno už mě žádné vstávání nečeká a jediná moje povinnost je začít se učit:D Jinak už užívám volna a po takovém tlaku za poslední rok mi přijde, že se konečně můžu pořádně "nadechnout" a uvolnit se od stresu. I když v období maturit se to zdá jako ironie, já to tak cítím:D Přeji hezký zbytek dne a ptejte se na ASKu...XOXO
http://ask.fm/xoxoshejvi


[3.5.2014] - Miss blog a k tomu kupy učení

3. května 2014 v 9:09 | S-hejvi |  diary
Ahoj, máme 3. května a tak si říkám, že bych měla pořádně zapnout mozek a potopit se do té hory učení, která mě na stole čeká. Když píšu články nebo jsem obecně na notebooku, jsem s ním na posteli, jelikož na můj stůl se už nevejde ani sklenička s vodou a to beze srandy. Samé papíry, sešity, učebnice. Až mě to začíná děsit, ale pořád si tak nějak říkám, že to zvládnu a dneska se naučím další otázky:) On marketing a daně z příjmů nejsou žádná prča haha. Mimochodem, když už jsem u té školy, jak vám včera dopadl sloh z angličtiny? Já jsem se vyloženě smála, jak to bylo jednoduché, ale to se dá pochopit, když je to státní maturita. My jako lyceum s rozšířenou angličtinou jsme zvyklí normálně psát slohy okolo 200 slov a tak pro mě byla krize, to udělat takhle krátké a když jsem na zkouškách B2 měla psát 250 slov na téma globální oteplování a životní prostředí, tak pro mě nějaký e-mail Nickovi, že mi chybí domácí úkol nebyl žádný problém:D Myslím, že ten sloh jsme snad museli napsat úplně všichni:)

Dost o maturitě a chci vám říct, že jsem se přihlásila do soutěže Miss blog. Ono to je trochu sranda, ale řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám. V první řadě mě totiž musí vybrat nějaká porota, abych se vůbec mohla zúčastnit. Důvod, proč to chci zkusit je, že výhrou budou vybrané knížky od vydavatelství FRAGMENT a protože jsem si jejich poslední knížku (Jiří Kajínek - Můj život bez mříží) nedávno koupila, jak už víte, tak jsem neváhala, jelikož jsem hrozně spokojená s jejich vydáváním. Není to první knížka, kterou od nich mám a když by se mi nějakým zázrakem podařilo dostat i na třetí místo, kde výhra činí výběr knih v hodnotě 500,- tak už teď přesně vím, co bych si vybrala:) Tak jako tak, si tu knihu totiž budu kupovat:) Uvidíme, vždyť o nic nejde..:) Zatím nevím, kdy bude další článek, ale užívejte víkend! XOXO
http://ask.fm/xoxoshejvi


[1.5.2014] - Mafioso aneb poslední zvonění a překvapení od Jiřího Kajínka

1. května 2014 v 12:04 | S-hejvi |  diary
Hezké poledne miláčci. Tak se mi podařilo najít nabíječku a můžu vás zahltit fotkama. Dnes jich je trochu víc a taky bude maličko delší článek. Začnu tím, že na poslední zvonění jsem šla za mafiánku, což už jsem psala na ASK, ale kdyby to z mého převleku někdo náhodou nepoznal, tak to tu pro jistotu oznamuji haha. Ani jsem si neuměla představit, kolik peněz jsme vybrali, i když holky to pak napsaly na fb a byla jsem překvapená:) Nejvíc mě to bavilo ráno u školy a když jsme chodili po třídách, pak po městě už jsem byla otrávená, protože mě neskutečně bolely nohy od těch balerín. Hrůza děs, málem jsem ani nedošla domů:D Hlavní je, že už mám oficiálně volno. Zítra si akorát půjdu napsat sloh do školy, aneb státní maturita z aj ve 13:00, vám co taky píšete držím palce. Angličtina je pro mě naštěstí to nejlehčí, co může být, takže z toho strach nemám a odpoledne se chystám s Valčou mrknout na pouť:) Vrhneme se na naše oblíbené Kamikaze, já jsem vždycky pro ty největší atrakce:D Jako malou mě to hrozně bavilo a postupně jsem se od autodromu přes strach dopracovala k těm nejrychlejším a nejadrinalinovanějším haha..Venku je krásně, tak už se těším:)

Někdo se mě na ASKu ptal, jaký mám názor na smrt Ivety Bartošové. Předem musím říct, že nikdy jsem nikomu nic zlého nepřála a ani přát nebudu, ale kdo říká, že za to může někdo jiný než ona sama, tak je úplně mimo. Bylo jí 100x řečeno, že když se sebou nezačne něco dělat, tak to nedopadne dobře. Z tolika stran jí byla nabídnuta pomoc a ona se na to vykašlala a vykašlala se i na syna..Komu není rady, tomu není pomoci a když někdo chlastá a polyká prášky, tak co si o tom můžeme myslet, že jo?:)

Dobrá zpráva je, že mi možná v létě vyjde brigáda, protože co bych taky dělala 4 měsíce doma na prdeli. Budu ráda, když to dopadne, aspoň si vydělám, než mi od srpna zase začne hokej. Na účtě mám sice ještě takovou rezervu a deficit zatím nehrozí, ale nikdy nevíte co se může stát a za co budu chtít zrovna utrácet:D Teď nemyslím jen kosmetiku a oblečení:) No a další věc, která mi udělala ještě větší radost a zvedla mi náladu je, že mi zpět přišel podepsaný pohled od Jiřího Kajínka:) Dopis jsem posílala minulý čtvrtek a už včera mi dorazil:) Vůbec jsem nepočítala s tím, že mi ho vůbec pošle podepsaný, ono se dá pochopit, že v takové situaci vždy není nálada odepisovat lidem, které ani nezná a už vůbec jsem si nemyslela, že to bude taková rychlost. Tím mě jenom utvrdilo, že ten člověk má obrovskou sílu vůle a nepřestane bojovat. Není zahořklý ani po 20 letech a mile všem odpovídá:) Hrozně mě to potěšilo a ta pohlednice pro mě má obrovskou cenu! Je to hodně zajímavý pocit vědět, že to prošlo rukama člověka, kterého obdivuju..a kdo si myslí jen to špatné, ať je dál zaslepený. Upřímně mu to nezávidím:) Mějte se krásně!http://ask.fm/xoxoshejvi

CZECH LIFESTYLE BLOG