Březen 2014

[30.3.2014] - Sunshine & Jim Beam

30. března 2014 v 12:45 | S-hejvi |  diary
Ahooj lásky. No, čím bych tak začla. Asi tím, že tenhle článek píšu už podruhé, jsem tak šikovná, že jsem si klikla na jinou záložku a rozepsaná část byla fuč. I tohle se stává..Naštěstí mi náladu nekazí dnešní nádherné počasí a tím pádem ani to, že je neděle. Zítra sice škola, ale nevadí. Při představě, že už tam budu chodit jenom měsíc (ať už pak maturita dopadne jakkoliv), to je prostě eňo ňuňo. A jestli jí udělám, tak v tu chvíli budu nejšťastnější člověk na planetě haha. Nebudu předbíhat, mám před sebou ještě tuny práce. Teď jsem přišla z Atria, protože jsem šla omrknout obchody a sháněla jsem nějaké šedé volnější tepláky. Přesně takové jsem našla v Gatu a vzala jsem si tu největší velikost, co měli (to znamená XL), protože jsem opravdu potřebovala hodně volné, až pojedeme v létě opět do Krkonoš. Vždycky mi tam "plandáky" chybí haha a letos se konečně nebudu muset rozčilovat. Taky jsem si vybrala černo-bílé tričko v Takku s 3/4 rukávem. Pro někoho možná obyčejné, ale mě se moc líbí. Takové ještě nemám a je z příjemného materiálu..Tím jsem si udělala dopoledne radost a teď jen čekám na obídek:)

Po obědě pojedeme na zahradu, protože doma, když je takové sluníčko sedět nehodlám. Měla jsem v plánu se učit, ale něco si vezmu s sebou a aspoň si to přečtu, pokud se k tomu dokopu haha. Poprvé v tomto roce taky vythánu moje brusle. Snad jsem nevyšla ze cviku a nenatáhnu se v prvních vteřinách:D Koupila jsem i pivečka, takže to bude pravý nedělní relax. Beru foťák, takže vám poprvé ukážu naší zahrádku, miluju to tam!

http://ask.fm/xoxoshejvi


[29.3.2014] - Škola mě zabíjí, omlouvám se!

29. března 2014 v 12:24 | S-hejvi |  diary
Hezkou sobotu přeji! Za prvé se musím omluvit za mojí týdenní neaktivitu. Opravdu jsem vůbec neměla čas přidávat články a obávám se, že teď to tahle bude trvat minimálně měsíc. Začínám být pěkně vynervovaná z maturity a mám pocit, že nestíhám. Ještě k tomu tolik učení do školy, nechápu, proč nám nemůžou už dát pokoj, abychom se mohli pořádně soustředit. Přesně za měsíc píšu praktickou a z té mám největší strach. Popravdě, když bych se dozvěděla, že jsem to účto napsala aspoň na 4 (což mi za boha stačí!!) tak už budu u ústních na 70% v pohodě. Až takhle si jsem jistá, ale to účetnictví a ekonomika mě děsí. Dělám pro to všechno a buď se povede nebo ne. Vždycky je lepší být připraven na to horší, protože pak to tolik nebolí:) Samozřejmě budu doufat i v nemožné na druhou stranu haha. To je ke škole..Mimo to mi včera skončil hokej pro letošní sezónu, protože naši prohráli se Zlínem. Tím pádem mám po brigádě do srpna a jsem trochu i ráda, protože takhle jsem měla zabrané víkendy a teď mám před sebou 4 volné abych se toho naučila co nejvíc..

Odpoledne jedeme k dědovi na oslavu narozenin, takže tomu moc nedám ale mám před sebou večer a zítřek. Jestli já tohle období přežiju bez újmy na zdraví, tak začnu věřit na zázraky:D Promiňte mi tedy, že teď moc nepřidávám, ale jsem si jistá, že to chápete. Aspoň se snažím přidávat fotky na Instagram, které zrovna vyfotím, takže úplně mrtvá nejsem. Pokud mě ještě nesledujtete, najdete můj profil TADY. Jde do tuhého, fakt nevím, jakým tempem budu schopná aktualizovat blog, ale až budu mít po všem a ať už to dopadne všelijak, od května se vám už budu plně věnovat:) Zatím se mějte krásně a užijte si víkend!http://ask.fm/xoxoshejvi


[21.3.2014] - Jaro, jaro

21. března 2014 v 12:58 | S-hejvi |  diary

Pěkný den přeji, dnes mám skvělou náladu nejen díky počasí, ale i kvůli tomu, že je pátek. Končíme vždy o půl 12 a ta škola utíká neskutečným způsobem. Byla jsem zkoušená z ekonomiky a opravila jsem si mojí kouli na dvojku, takže jsem spokojená a o víkendu se vrhnu na účetnictví. No co, jedna vlaštovka jaro nedělá haha. Daně mi docela sedly a vypadá to, že budeme kamarádi, dokonce bych si je i ráda vytáhla:D Zítra i v neděli je play-off, takže mi moc času nezbyde, proto chci něco udělat už dneska. Možná půjdu i na kolo, uvidím, jestli najdu pumpičku, abych ho dofoukla, protože táta s bráchou předělávali sklep a teď se tam už tuplem nevyznám:D Večer jdu na kafe se sestřenkou a tohle je můj pátek. Začala jsem znovu sledovat Prison Break, což není nic nového..můžete mi říct jakoukoliv epizodu z jakékoliv série a já vám odvyprávím celý scénář a to bez prdele. Až takový magor jsem, viděla jsem to opravdu 1000x ne-li vícekrát haha..Miluju ten seriál a vždycky budu..

Dnes jsem si koupila mojí oblíbenou vodu, kterou chci doporučit. Zatím jsem měla jen aloe vera, ale zkusila jsem i meloun a litchi, což mi přijde ještě dvakrát lepší! Nejsou sice nejlevnější, ale za to osvěžení to stojí. Voní jak melounová vodka (bez toho alkoholového aromatu:D) a chutná ještě lépe, takže hned vyzkoušejte, nebudete litovat!:Dhttp://ask.fm/xoxoshejvi


[19.3.2014] - Hlasujte prosím

19. března 2014 v 14:13 | S-hejvi |  diary
Pěkné odpoledne všem. Teď jsem dorazila ze školy a musím říct, že mi není nějak hej. Bolí mě celý den hlava a nejradši bych šla spát. Navíc to otřesné počasí venku, nevím jak u vás, ale nám celý den prší..Budu se ale muset mrknout na občanku, kterou sice už umím, ale na zítřejší opakování k maturitě, které píšu jediná ze třídy mimochodem, si to musím aspoň přečíst. Z tohoto předmětu mám nejlepší známky, tak ať si to nepokazím haha. Přidávám pár fotek ze sobotní párty a jak se na ně dívám, tak bych si to hned zopakovala. Některé jsou rozmazané, takže berte s rezervou:D Co mě ale na dnešku nejvíc stresuje je, že přesně za dva měsíce nám začínají ústní. Od pondělí 19. května už půjdeme jako první na řadu. Ve třídě je nás jen 17, takže počítáme s tím, že během tří dnů budeme hotoví. Chci to mít co nejrychleji za sebou, ať už to dopadne jakkoliv. Čekání a nervy jsou to nejhorší, určitě to chápete a nebo jednou ve čtvrťáku pochopíte..

Poslední věc, o které vás chci informovat je, že moje Valunka je v soutěži Maturantka roku. Byla bych za mě i za ní moc vděčná, kdybyste jí věnnovali jeden hlas na TÉHLE stránce. Je to Valentina Kudrnáčová a stačí kliknout na známé tlačítko z Facebooku - To se mi líbí. Myslím, že vám to nic neudělá a jí to může hodně pomoct:) Předem děkuju!

http://ask.fm/xoxoshejvi


[16.3.2014] - Hangover

16. března 2014 v 11:47 | S-hejvi |  diary
Hezký den všem. Právě píšu tenhle článek a hlava se mi točí, jak kdyby mě někdo trefil šutrem. Kamarádka měla včera oslavu narozenin v Pardubicích a samozřejmě pro jistotu jak už je naším zvykem, jsme nakonec zbyly jen my dvě haha. Domů jsem jela vlakem o půl šesté a hrozně se mi zavíraly oči, bála jsem se usnout, protože spaní ve vlaku nebo busu není nic pro mě:D Každopádně jsme si to všichni maximálně užili a nevím jak se dnes ještě doučím ekonomiku na zítra, protože bych nejradši šla zase spát. Vstávala jsem o půl jedenácté, což jsou nějaké 4 hodiny a po takové párty to je sakra málo. Do postele ale nejdu, to bych ze dne neměla vůbec nic..Čekám, až budou nějaké fotky, jsem na ně zvědavá a pak možná hodím na blog, pokud dostanu svolení haha..

Mamča dělá špagety, už nám to tady voní a konečně se nadlábnu. Pořád cítím jenom ten chlast a zase mám na nějakou dobu pauzu bych řekla. Slibovala jsem, že přidám ty jídelníčky, takže buď se ozvu ještě na večer, uvidím podle nálady. Nebo už 100% přidám zítra. Máme jen do půl 2, takže to nebude problém, když budu mít čas:) Zatím pac a pusu..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[12.3.2014] - Ať už je víkend

12. března 2014 v 18:21 | S-hejvi |  diary
Zdravím všechny..Tenhle týden mi utíká docela rychle na to, že už je středa. Ti co mají prázdniny, už mají polovinu za sebou haha. Né, že bych chtěla být škodolibá, ale když jsem je měla minulý týden já, přišlo mi, že se to spíš táhlo. Každopádně se nemůžu dočkat pátku. Dnes jsem sice byla doma, ale kamarádka má v sobotu oslavu narozenin v Pardubicích a nemůžu se dočkat, až zase zapaříme. Snad stihnu udělat i další věci do školy. Zítra píšu rovnou dva testy a jeden z nich už opakovací na maturitu. Bude to začátek filosofie, který mi jde snad úplně nejlépe a měla bych to největší štěstí, kdybych si to vytáhla:D Tady je ta naděje ale hodně nízká haha..

Nevím jestli se zítra ozvu, nechci vás nechat čekat na další článek, ale myslím, že jsem si za poslední dobu trochu polepšila, co se týče aktualizace. Doufám, že souhlasíte a budu se snažit dál. Jsem strašně vděčná za návštěvnost a krásné komentáře, takže vám to musím nějak oplatit Mám v plánu jeden takový menší kosmetický článek, ale o čem, to vám nechám jako překvapení. Rozhodně to je ale věc, na kterou se mě dost často ptáte..:) Jdu si skočit do shoppinu pro džus, dostala jsem na něj hroznou chuť a vrhnu se na nafocení věci, které čekají na vyřazení z mého šatníku a následně je hodím na votočvohoz. Pak samozřejmě hodím odkaz, jak jste si přáli:) XOXOhttp://ask.fm/xoxoshejvi


[11.3.2014] - The eight most wanted men in America

11. března 2014 v 14:54 | S-hejvi |  diary
Krásné slunečné odpoledne přeju! Snad máte u vás taky tak krásně, hned mám lepší náladu:) Končili jsme už o půl druhé a pak jsme se šli s holkama projít do parku na nutrie haha. Mám jí krasavici vyfocenou v mobilu, ale nechtěl se mi hledat kabel, takže vám fotku hodím příště:D Teď jsem si udělala můj oblíbený oběd a to těstoviny s kukuřicí a tuňákem. Mohla bych to jíst pořád a není to nic složitého. Pokud nebudete vědět, co si rychle uvařit, tahle možnost je ideální! Včera jsem si taky změnila barvičku nehtů. Růžová mě po týdnu omrzela a tenhle modrý lak je snad můj nejoblíbenější..Naprosto jsem si tu barvu zamilovala. Myslela jsem na vás a vyfotila vám jak vypadá. A protože jste se mě na Instagramu a ASKu ptali, co je to za odstín, máte ho tam čitelně napsaný. Pro jistotu to napíšu i sem - je to lak od Essence, odstín 146 that's what i mint! Snad to pomůže při vašem výběru:)

Taky jsem se jak blázen drtila ekonomiku, jelikož jsem na 98% tušila, že mě dnes vyvolá a ono nic. Vůbec nezkoušela, ale na druhou stranu jsem si i oddechla, protože tak perfektně to v mojí hlavě našrocené nebylo. Dnešek mám tedy volný a budu jen tak relaxovat na balkóně s kafíčkem a pustím si další díly Útěku. Nikdy, opakuju nikdy mě ten seriál nepřestane bavit..protože tihle chlapy se dostanou z jakéhokoliv vězení na světě haha. Pac a pusu..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[10.3.2014] - Nestíhám!

10. března 2014 v 18:37 | S-hejvi |  diary
Hezký večer! Pro mě moc ne, protože nesnáším pondělí! A kor po prázdninách, když jsem musela vstávat na sedmou a to bylo opravdu jak z hororu. Hrůza, závidím všem co mají tento týden volno. Nedá se nic dělat, já jsem přišla ze školy kolem půl 3 a od té doby se šrotím jak anglickou ekonomiku, tak českou na zítřek. Teprve teď jsem si dopsala sešit a ještě mě čeká naučit se nějakých 12 stránek, vidím to tak, že dnes se opět moc dobře nevyspím haha. Z toho by se jeden zbláznil..Včera jsem se pochopitelně nestihla ozvat, nějak jsem se s mamkou zakoukala do druhé řady mé srdcovky - útěku z vězení a musela jsem ještě na rychlo dopsat povinnou četbu do seznamu, takže nezbyl čas. Dnes se to tedy snažím napravit aspoň tím, že přidám další várku fotek z Instagramu. Vím, že hodně lidí z vás ho ani nemá, proto dávám fotky tam i na blog..Určitě budu ráda za sledování, můj profil najdete tady a taky se ráda podívám na vás:)

Teď si jdu konečně udělat něco k jídlu, umírám hlady! K obědu jsem měla trochu těstovinového salátu a od té doby nic, takže bon appetit! Zítra končíme už o půl 2, takže toho snad stihnu víc a určitě napíšu i článek, nechci tu to zanedbávat a ani si to nemůžu dovolit, když mám takovou krásnou návštěvnost díky vám. Posílám pusu a děkuju moc za krásné komentáře lásky


http://ask.fm/xoxoshejvi


[8.3.2014] - Miluju Krkonoše

8. března 2014 v 8:20 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno:) Jak jste se vyspali? Já po včejším výletě a tůře naprosto dokonale haha. Jak už jsem psala, s kamarádkou jsme ráno vyrazily do Krkonoš a perfektně jsme si to užili. Počasí bylo krásné a docela jsme se prošli, ještě teď mě všechno bolí. Stavili jsme se i na výborný oběd do mého oblíbeného penzionu, mňaam, hned bych si to dala znovu:P Papání se jmenovalo Krakonošův oheň a dávám si to tam pokaždé, když tam jedeme. Do Krkonoš vůbec jezdíme od mých 3 let a vždycky se tam ráda vracím, zažila jsem tam nejkrásnější chvíle s celou rodinou:) Přidávám sem pár fotek a takovéhle výlety jedině doporučuju, tak velký klid když jsme se slunily jen tak ve městě nezažijete haha. Miluju to tam!

No a dnes mě čeká to méně příjemné a to další učení a dělání otázek. Vůbec se mi do toho nechce po včerejším dni, nejradši bych jela znovu a už tam zůstala:D Bohužel, opět se tam podívám až po maturitě, takže nejdřív budu muset zvládnout zkoušku dospělosti:D Mrknu k vám na blogy a vám, kterým dnes začínají prázdniny přeju, abyste si je užili naplno:P XOXO
http://ask.fm/xoxoshejvi


[6.3.2014] - Go, go, go...haters

6. března 2014 v 8:29 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno zlatíčka..Omlouvám se, že jsem včera nestihla zajít k vám na blogy, ale vůbec jsem na to neměla náladu. Odpoledne jsem si projížděla Instagram a náhodně jsem přišla na profil jedné slečny, která měla úplně stejné tetování jako já. V tu chvíli se mi tomu nechtělo věřit, protože je mnou navržené a vypadá tak z nějakého důvodu a ne jen tak pro prdel. Nepochopím a je až neskutečné, že existuje tolik lidí bez vlastní fantazie a musejí okopírovat i to tetování, které si člověk vymyslí, protože pro něj má osobní význam..památka na mojí rodinu do detailů na zádech jedné slečny a aby toho nebylo málo, tak dokonce na stejném místě. Vrchol nevkusu dnešní lidi..v životě by mě tohle ani nenapadlo udělat, ale co už..když je blbá, tak je blbá. Hodně jste se mě ptali na ASKu co to pro mě vlastně znamená, takže to dávám sem, ať na to nemusím zas 100x odpovídat, tady je odkaz..Slečna už si překvapivě profil hned po tom co viděla moje komentáře zrušila, což jsem předpokládala..Dál to nebudu řešit, jen jsem chtěla upozornit na to, jací jsou lidi v dněsní době ignoranti bez svojí hlavy..Navíc co mě vytočilo..za vraždu té Petry dostali ti hazlové nejvýš 25 LET? To jsem se nastačila divit, doživotí by pro ně bylo málo a panáčci budou moci za pár let vyjít ven. V tom případě měli už dávno pustit Kajínka, který aspoň "zabil" (i když silně pochybuju a každý to dnes ví) hajzly a né nevinnou holku. Z téhle republiky je mi na blití..

Uff, a teď něco příjemnějšího. Udělala jsem si aspoň ovocný salát a po dlouhé době koupila čerstvé jahody, když jsem je musela tahat z mrazáku haha. Zbylo mi ještě na dnešek, takže snídani mám vyřešenou a skočila jsem si ještě pro moje oblíbené latté s karamelovou příchutí do Crossu..Na ukázku tu dávám fotku, toho veledíla, kterým se slečna ještě chlubí, jako by měla čím..aaa moje dobroty:D Mějte se krásně!


http://ask.fm/xoxoshejvi[5.3.2014] - Měl bys plavat, měl bys plavat

5. března 2014 v 16:38 | S-hejvi |  diary
Zdravím:) Dneškem mám polovinu prázdnin za sebou a ani se mi nechce věřit, jak rychle to utíká. Hrůza děs! Ráno jsem se trochu projela na kole, bylo totiž krásně, ale teď se nám počasí trochu naštvalo a prší, prší, prší..Hned jsem z toho víc unavená a bez energie. Když je sluníčko, hned jde všechno lépe. Udělala jsem si další maturitní okruhy, tentokrát právo a nějakou teorii. Nikdy pořádně nevím, v jakém to má být rozsahu, tak snad to bude stačit. Odhadem jsem to vypracovala tak, abych o tom aspoň těch 10 minut mohla mluvit. Ta jednodušší polovička je za mnou a druhá sranda bude, se to všechno naučit haha..

Jinak co vám chci doporučit. V mých kravinkách na poličce jsem našla mýdlové konfety, které jsem dostala od bývalého přítele. Bylo mi líto to rozdělávat, když to bylo tak krásně poskládané, takové věci nikdy neotvírám, protože se mi designem hrozně líbí:D Ale zkusila jsem jednu růžičku hodit do vany a asi si někde seženu další, jelikož to nejen krásně vonělo, ale i udělalo růžovou barvu vody..Krása, krása..určo zkuste taky:D A další věc..mrknu k vám na blogy, tak do té doby přidejte články, ať si můžu počíst..povinně!:P Haha, posílám pusu..http://ask.fm/xoxoshejvi


[4.3.2014] - Instagram upload

4. března 2014 v 7:49 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno Na to, že jsou prázdiny jsem dnes vstávala celkem brzo, ale jak jsem už několikrát psala, vstávání mi opravdu problémy nedělá..samozřejmě jen v tom případě, když nemusím do školy haha. Hned v 6 hodin jsem si udělala snídani a pak se naložila do vany plné pěny. Snad mě nepřepadne únava, protože ve 3 odpoledne zase musím letět na hokej, takže bych nerada usínala při vracení peněz haha. Budu si muset udělat s sebou kafčo do termosky, jinak to nevidím. Dřív jsem kafe nepila vůbec a byla jsem za to ráda, ale teď jak jde škola do tuhého a je toho čím dál víc, což způsobuje to, že nic nestíhám, tak mi ta kávička po ránu opravdu bodne:D Už aby bylo po maturitě, bude to pro mě obrovská úleva a oddych..

Přidávám sem pár fotek, které jsem za posledních pár dní hodila na Instagram. Začalo mě to tam nějak bavit a ráda si prohlížím fotky ostatních. Jestli máte svůj profil, napište mi ho do komentářů nebo si mě dejte do sledovaných, s radostí mrknu i na vaše fotečky. Zatím totiž sleduju "jen" cca 60 lidí haha. Odkaz najdete přímo tady. Půjdu dělat další věci k maturitě ať se mi ten seznam zase o něco zmenší..btw včera mi přišla ta ovčí kůže a je suprová, určitě vyfotím a přidám na blog..Mějte se krásně!

http://ask.fm/xoxoshejvi


[2.3.2014] - Love these days..

2. března 2014 v 9:41 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno:) Na to, že jsem přišla domů v pozdní hodiny a vstávala jsem okolo osmé jsem celkem fit haha. Včerejší večer jsem si maximálně užila a stalo se to, čeho jsem se bála nejvíc. A moje peněženka taky:D Trochu jsme to se sestřenkou přehnali, když jsme si náhodně vybírali koktejly a během hodiny jsme v sobě měli už 3. Ještě, že mi 15. přijde výplata a nebudu se cítit tak hrozně. Jednou za čas to ale nikomu nic neudělá, už jsem vám říkala, že miluju Piňa Coladu? Mohla bych to pít pořád. Nemůžu se dočkat léta, to budou jen samé takové koktejly..

Sobota tedy užitá na 100% a dnes mě čeká vydělávání, abych měla lepší pocit haha. O půl 3 jdu na hokej a snad mi to rychle uteče, protože dneska se mi neobvykle nechce. Večer si chci pustit nějaký film, pokud máte nějaké tipy, napište mi prosím do komentářů nebo na ASK. Nejlépe s krimi nebo vězeňskou tématikou, však mě znáte:D Letím si udělat snídani a budu se těšit na oběd. Dnes máme taťky vynikající bramborový salátek a řízky, už vidím, jak se nebudu moct hnout. Nevadí, zítra to vyjezdím na kole, pokud bude aspoň z poloviny tak krásně, jako dnes. XOXO

http://ask.fm/xoxoshejvi


[1.3.2014] - March, please be good

1. března 2014 v 17:23 | S-hejvi |  diary
Přeji hezké odpoledne miláčci, jak se máte při sobotě? Musím říct, že prázdniny se mi zatím daří a hlavní věc, za kterou jsem ráda je, že jsem si konečně pořádně odpočinula a vyspala se. Tím pádem jsem plná energie s dobou náladou a večer můžu vyrazit se sestřenkou do města. Miluju tu pohodu, když vím že mě čeká ještě týden volna a můžu s klidem v sobotu vypadnout a nestresovat se nad nedělí. No snad to dnes dobře dopadne a neutratím zas majlant za drinky. Včera jsem sice měla jen skleničku vína, ale za ty další věci, které jsem si poslední dobou koupila se to vykompenzuje a ráda bych, aby mi na účtě ještě něco zůstalo haha. Až tak bledě na tom nejsem, ale jak člověk ví, že má..prostě větrá peněženku dokud nemá haha. Určitě to znáte..

Máme tu první březen, měsíc, kdy oficiálně přichází jaro a já doufám, že počasí, které máme teď vydrží natrvalo a bude se jen zlepšovat. V týdnu mám v plánu jet na brusle a kolo tak snad bude sluníčko přát:) Když jsou to moje poslední jarní prázdniny v životě, tak si je chci užít. Hrozná představa, ale je to fakt..Okolo sedmé-osmé budeme vyrážet, takže se půjdu pomalu připravit a umýt si vlasy. Sice je to práce navíc, ale nesnáším culíky haha. V poslední řadě chci moc poděkovat za krásné komentáře a podporu na ASKu (kde se mimochodem taky můžete ptát), moc si toho vážím a dělá mi to radost. Děkuju


http://ask.fm/xoxoshejvi