Únor 2014

[28.2.2014] - Prázdniny

28. února 2014 v 14:33 | S-hejvi |  diary
Hezké odpoledne všem:) Nemohla jsem se dočkat dnešního dne, dokonce se mi dneska dobře vstávalo, když vím, že mě čekají týdenní jarní prázdniny. Jen doufám, že budeme mít krásné počasí, abych nebyla zavřená jen u učení a vypracovávání maturitních otázek doma. Končila jsem už v 10:45 a zašla jsem si s kamarádkou na nehty. Nechala jsem si udělat klasickou francii, ale koupila jsem si zvlášť lak od Maybelline a přelakovala na růžovo. Teď mám na měsíc vystaráno a nemusím se stresovat se sedřeným lakem a dobarvováním. Nechtěla jsem nějak extra dlouhé, ale spíš takhle kraťoučké. Přijde mi to praktičtější a stejně pak budou ještě delší až začnou odrůstat. Udělala jsem si takovou radost na začátek volna a teď si půjdu udělat čaj a připravit se ven. S Valčou se chystáme něco podniknout, penízky jsem si vybrala, takže prázdniny můžou začít!

Taky teď čekejte pravidelnější aktualizace, když budu mít více času. Pokusím se vám to vynahradit, i když za posledních pár dní mi udělala velkou radost návštěvnost. Chystám i slibované video, takže se máte (doufám:D) na co těšit, pokud budu stíhat a dokopu se k tomu, což bych měla:) Mimochodem po dlouhé době přidávám i mojí fotku bez tužky na očích, bez té je prakticky nemožné mě vidět, ale i zázraky se dějí haha. Mějte se krásně a pokud máte také klid od školy, užívejte!


http://ask.fm/xoxoshejvi


[26.2.2014] - Spring? Coming soon

26. února 2014 v 14:35 | S-hejvi |  diary
Hezké odpoledne:) Ještě, že máme polovinu týdne za sebou. Pondělí jsem si sice udělala volno ze zdravotních důvodů, ale včerejšek mi to sám vynahradil haha. Hned ze školy jsem musela na hokej a přišla jsem domů totálně vymrzlá. Škoda, že to jaro které přichází je znát zatím jen v poledních hodinách:D Nemůžu se dočkat tepla a krásného počasí. Dnes mám ještě doučování z matiky a pak jen přežít poslední dva dny ve škole. Od pondělí máme prázdniny, takže už mám přesně rozplánované, co všechno musím udělat. Hlavně věci do školy, překvapivě..Dnes nám učitelka řekla krásnou větu, po které mi naskočila husí kůže a to ve znění, že po jarňákách nám zbývá něco málo přes měsíc do matury. Letí to jak blázen. Prázdky ale rozhodně nechci strávit jen nad učením, doufám, že budu mít možnost využít moje nové botičky haha.

Mimochodem chci moc poděkovat všem za krásné komentáře a chválu designu, jsem ráda, že se vám líbí. Taky jsem momentálně spokojená a určitě ho tu nějakou dobu nechám:) Ještě jsem trochu poupravila volitetlný dolní box a změnila logo blogu:) Už není v podobě mého tetování, ale na trochu jiný způsob (dávám sem i fotku do článku)..Mějte se krásně a nejspíš se ozvu v pátek, XOXO


http://ask.fm/xoxoshejvi


[23.2.2014] - Nesnáším neděle

23. února 2014 v 10:00 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno všem. Tak rychle ty víkendy utíkají, že se jen začínám děsit, až nastane víkend před maturitou haha. No fuj, čas se krátí a já mám pocit, že prostě nestíhám. Za týden mám prázdniny a chystám se dodělat všechny maturitní otázky, abych nad všechno mohla sednout a začít se drtit. Představa, že bych se na konci května dozvěděla, že to mám a měla před sebou 4 měsíce pohodového a zaslouženého volna, to je prostě fantazie! Určitě nemluvím jen za sebe, vás co to tady čeká musíte uvažovat stejně haha..

Dneska se budu učit občanku a ekonomiku, kdyby mě náhodou vyvolali a pak si asi zajedu na Futura omrknout hadříky. Mimochodem včera jsem koukala na zmiňovaný Plán úteku a musím jen doporučit! Skvělý film, což není nic překvapivého když tam hrají dva úžasní herci. A navíc utíkají z vězení, což je tématika přímo pro mě:D Takže to je ode mě tip na film a kdybyste nějaký podobný znali, napište mi prosím do komentářů:) Možná bych si něco stáhla, protože dneska nic extra na práci nemám. Včerejší úklid pokoje dopadl na výbornou a já se konečně nemusím rozčilovat nad tím, co kde hledat..


Poslední věc je, že si chci koupit nějaké sportovní boty, nejlépe od Nike, ale na internetu jich je spoustu a nevím, jaké si vybrat. Venku začíná být krásné počasí a už ve včerejších zprávách nám hlásili, že se blíží jaro. Letos opravdu brzy, takže nějaké tenisky až vyběhnu nebo vezmu kolo by se mi hodily. Přes zimu jsem se k ničemu nedokopala, tak to teď budu dohánět:D Jaké se vám líbí víc?


http://ask.fm/xoxoshejvi


[22.2.2014] - New design

22. února 2014 v 9:47 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno. To je taková pohoda, když člověk nemůsí vstávat v 6:30 a mít pocit, že je to to první a zároveň poslední co udělá haha. Miluju sobotní rána a určitě nejsem jediná. Včera jsem si stáhla film Plán útěku, který byl ještě do nedávna v kinech a to bych nebyla já, abych tuhle tématiku vypustila. Večer jsem viděla prvních cca 10 minut a musím říct, že to vypadá luxusně. Taťka to chce taky vidět, takže si to nejspíš všichni pustíme, ale dávají Lva, na kterého jsem se chtěla dívat kvůli Ondry Vetchému, podle mě bude jako moderátor skvělý:D Teď si každopádně letím udělat snídani a vrhnu se na úklid, který jsem včera nestihla.

Mám pro vás i pár novinek a té největší jste si už možná všimli. Po dlouhé době jsem opět trochu pozměnila design. Ten předchozí mi přišel moc obyčejný a taky mě omrzel. Něco podobného už tu sice bylo, ale jako oživení se mi to líbí a doufám, že budete taky spokojení:) Dělala jsem ho teď na rychlo, takže ještě musím pár věcí doladit, ale už se blíží ke konečné podobě. Chtěla bych i psát propracovanější články, když se ozvu někdy jen 2-3x za týden. Opravdu teď není moc času a aspoň touhle cestou se chci pokusit moje aktualizace nějakým způsobem oživit. No, uvidíme jak dlouho mi to vydrží haha.

Kdyby se vám zdálo něco nepřehledné nebo jste měli problémy se zobrazením, napište mi do komentářů. Pokusím se s tím něco udělat..Zatím se mějte krásně a užívejte víkend! Chci ještě poděkovat za milé komentáře a povzbuzení na ASKu, moc si toho vážím! Pac a pusu..http://ask.fm/xoxoshejvi


[21.2.2013] - Odpoledne s nejbližší

21. února 2014 v 15:48 | S-hejvi |  diary
Hezké odpoledne, určitě pro všechny, když máme konečně ten pátek:) Domů jsem šla dneska už ve třičtvrtě na 11, protože mě bolí v krku a ta jedna hodina už mojí absenci nezabije haha. Stavila se pak kamarádka, která před chvilkou odešla a neskutečným způsobem jsme se tlemily na ASKu, jak jsou lidi dementní:D Nevadí, bohužel, každému není shůry dáno stejně že? Měla jsem dneska jít na ples, ale z minulého pátku jsem si vysloužila pěkné nachlazení a nemocná být už nemůžu, takže se budu šetřit a vyrazím až o jarních prázdinách, které mě čekají za týden, už se nemůžu dočkat:) Přidávám se pár fotek, které jsem pořídila dneska a můžete vidět i tu novou bundu a dvoje náušnice z GATU. Všude mají obrovské slevy, tak doporučuju vyřítit se na nákupy haha. Zítra možná ještě zajedu do Futura a udělám si radost..Teď mě čeká ale úklid po dlouhé době, v pokoji už to vypadá jak po výbuchu, takže je nejvyšší čas. Mamka taky dnes slaví svátek a už pro ní mám připravené s bráchou malé překvapení a pár dobrot:P Všem Leničkám tedy přeji vše nejlepší! btw co říkáte na hokej? V hloubi duše jsem tajně doufala, že se bude opakovat Nagano, ale dopadlo to podle očekávání bohužel:D Tak snad příště, i tak jsem na naše kluky pyšná..Mějte se krásně a užijte si víkend, zítra se určitě ještě ozvu s článkem..XOXO


http://ask.fm/xoxoshejvi


[17.2.2014] - Fotky 2. část

17. února 2014 v 20:08 | S-hejvi |  diary
Hezký večer..dnes píšu opravdu na rychlo, protože jsem to slíbila a na ASKu už se mě ptáte, kdy bude článek a video. Tak právě teď. Přidávám další část fotek z pátečního maturitního plesu, vybrala jsem jich jen pár od našeho fotografa, tak snad se budou aspoň trochu líbil. Video berte s rezervou, je to jen sestřih všeho a ve většině záběrech už jsem byla lehce připitá haha, hlavně u Valčíku s mojí sestřenicí:D Už čekám hejt, jak bejk tak do mě, dávám to sem přece kvůli vám:P Ze školy jsem přišla až o půl 6, jelikož jsem musela dělat doklasifikaci z těláku, to je tak, když někdo nechodí haha. Ono mít taky tělocviky od 7 ráno není nic moc..Každopádně to mám za sebou a za odměnu jsem si zašla s kamarádkou na kokosovou čokoládu..mmm, moje dieta je dneškem porušena, ale to napravím:D No zítra mě čeká prezentace z ekonomiky v angličtině, tenhle předmět naprosto nesnáším, tak mi držte palce! Nemůžu se dočkat pátku, protože mám před sebou další ples a za posledních pár týdnů finance ubývají, ale nevadí. Dnes mi přišla výplata, takže žádná křeč:D Mějte se krásně a pokud máte nějaké tipy na filmy, napište mi prosím do komentářů, budu ráda:)
http://ask.fm/xoxoshejvi


[16.2.2014] - Krásnější ples jsem si nemohla přát

16. února 2014 v 11:35 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno:) Teprve dnes jsem schopná napsat článek a přidat nějaké fotky z plesu. Předem musím říct, že jich je horzně moc a tak je rozdělím do dvou článků, abych tady nespamovala až bůh ví kam haha. Máme i nějaké profi fotky, takže na ty se můžete těšit až příště. Teď k maturiťáku. Jedním slovem dokonalý! Opravdu jsem si lepší přát nemohla a užila jsem si to jak jsem nejvíc uměla. Hned bych si to zopakovala, ale bohužel mám smůlu. Taková událost je jen jednou za život a proto chci říct vám, které to teprve čeká abyste se na to těšili a aby se vám váš maturitní ples taky vydařil:) Později přidám i sestříhané video abyste se pobavili haha. Včera jsem byla totálně vyřízená a ještě teď mě bolí celé tělo. Není se čemu divit, když jsme po plese pokračovali na after party a já dorazila domů v 6 hodin ráno:D To je můj rekord a sobota podle toho taky vypadala. Jen tak pro zajímavost, mého bráchu určitě poznáte, ale černovlasá slečna vedle mě je moje sestřenice a můžete vidět i mého bratrance opřeného o sloup, kluk to z nás přehnal úplně nejvíc haha. Snad se vám fotky budou líbit a já letím do sprchy a pak mrknout na učení, grr! Na neděli v tomhle týdnu jsem se těšila úplně nejméně, ale to není nic překvapivého..Mějte se krásně a čekejte brzy pokračování:Phttp://ask.fm/xoxoshejvi


[13.2.2014] - Přípravy na ples!

13. února 2014 v 15:01 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj! Píšu na rychlo, ale je to asi jediná chvilka, abych se vám zase po delší době ozvala. Omlouvám se, ale tenhle týden to jsou jen samé fofry a zařizování kvůli zítřejšímu plesu. Nemůžu se dočkat! Zítra jako maturanti máme volno, protože sraz je už ve 4 hodiny odpoledne a bude se nacvičovat, takže článek čekejte snad až zase o víkendu. Hlavně že nemusíme do školy haha. V úterý jsem byla na zkoušce šatů a sedí mi skvěle, už se těším až si pro ně cca za hodinku půjdu a budu je mít doma, i když jen na pár dní:( Šerpy už nám taky přišly a můžete jí vidět hned na první fotce. Nakonec nevypadá tak špatně jak jsem si představovala a jsem spokojená:) Do článku přidávám i nějaké další fotky, například připravenou melounovou Amundsenku na zítřek:D Když jdu na panáka, tak většinou je zelená nebo právě melounek haha. Tak jsem to vyřešila tím, že jsem koupila rovnou celou flašku, miluju! btw navštívila jsem Tally Weijl a neodolala jsem černým kalhotám, které mám už na sobě:D Co se týče písemky z matiky, dostala jsem 2- což je jeden z nejlepších výkonů, který jsem z matiky na střední kdy podala a můžu s čistým svědomím koukat na bakaláře. Na facebooku koluje hra o pití piva a to by v tom byl čert, abych samozřejmě taky nebyla nominovaná. Nejdřív od sestřenice, se kterou jsem točila jako první. Video můžete vidět pod článkem a opravdu to není žádná prdel:D Navíc mě s bráchou rozesmívali, tím pádem to nebylo možné:D Na druhý pokus mě nominovala kamarádka, se kterou jsem točila včera ale to přidám až později:) ještě si musím obarvit vlasy a ráno zajít na nehty, uff a bude konec starostí.. Zatím se mějte krásně a zítra na mě myslete, xoxo..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[8.2.2014] - Healthy!

8. února 2014 v 9:32 | S-hejvi |  diary
Hezký den miláčci, jak se máte při sobotě? U nás krásně svítí sluníčko a hned jsem si vybavila jaro..Už se těším až zase budu moct sednout na kolo a vyrazit ven. I když si budu muset asi počkat až do května, protože mě čeká maturita a už vidím, jak strávím víkendy nad učením. Pak si to ale vše vynahradím! Teď mi musí stačit pohyb doma na šlapadle a rotopedu a už jsem začala haha. Hubnout se mi daří a taky jsem trochu změnila jídelníček, což mi vnuklo takový nápad, že sem budu přidávat všechno co jsem za den snědla ve fotkách..Hodně dotazů na ASKu bylo, když jsem zhubla tech 10 kg, co jsem vlastně za den snědla. Teď to tady budete mít černé na bílém haha. Od pondělí jsem úplně vynechala sladké a slazené vody..Piju jen obyčejnou vodu a vše ostatní už uvidíte sami. Pokud o takové články stojíte?:) Podle mě by to bylo takové oživení a pro mě i přehled, jak postupně hubnu atd..Možná už takový článek přidám dnes večer do rubriky Beauty..Uvidíme, jak to stihnu:) Teď mě čeká vypracování maturitních otázek a pořádně se do toho opřu haha. btw objednala jsem si konečně Tangle Teezer z parfums.cz..ten můj kartáč věčně rvoucí vlasy mi už lezl na nervy:D Zatím se mějte krásně, ptejte se na ASKu a užívejte víkend!http://ask.fm/xoxoshejvi


[7.2.2014] - Omlouvám se za neaktivitu

7. února 2014 v 13:11 | S-hejvi |  diary
Hezký pátek přeji! Konečně jsme se dočkali víkendu, já už jsem z té školy totálně vyflusaná..čím víc se blíží maturita, tím víc mi přijde, že se to učení hromadí a já nestíhám, což je logické haha. Proto mám v plánu zítra sednout nad maturitní otázky a pořádně se do toho zabořit, abych měla klidnější pocit, hlavně nad účetnictví, protože toho se bojím ze všeho nejvíc..Dneska ale půjdu možná posedět se sestřenkou a někam vyrazíme zapařit, sice jen do 1, jelikož musí ráno do práce ale i tak budu ráda:) Jak toho mám hodně tak jsem si ani pomalu nevzpomněla na blog, od neděle jsem se neozvala, což je snad nejdelší pauza za posledních pár měsíců co tu byla haha. Budu se snažit přidávat aspoň o víkendech a jestli si najdu čas ve všední den, tak to bude ideální. Obávám se, že do té maturity to ale budete muset nějak přetrpět, chápu, že mi možná klesne i návštěvnost, ale ta mě v životě živit nebude..Aspoň do tohohle článku přidávám více fotek a je celkově obsáhlejší, přes týden jsem toho hodně nafotila atd..Jako první věc jsou moje další nákupy..Všude mají obrovské slevy, takže jsem neodolala a koupila si nové flitrované šaty, do kterých se pak příští pátek převléknu až bude končit můj maturiťák..V New Yorkru jsem si vybrala tričko, které se mi líbilo a taky prstýnek se zlatým řetězem. Mám už stříbrné, ale teď se mi spíš začaly líbit tyhle a mohla bych ho nosti pořád:D Udělala jsem si teda radost a už se těším, až mi přijde výplata, za leden jsem byla na hokeji dost často, takže to bude dvojnásob a mimochodem dávám sem taky pár fotek z úterních DERBY když jsme se fotily se sestřenkou..

Mám i knížku Padesát odstínů šedi, první díl, tak snad se k tomu čtení taky dostanu, všichni to hrozně chválí a já jsem neodolala, jsem na ní zvědavá:) Jestli se k tomu ale nedokopu, tak co určitě musím udělat je zkusit si líčení a účes na maturitní ples. Obojí si budu dělat sama, takže chci potrénovat, abych se pak nevztekala a všechno v klidu stíhala. V úterý si jdu pro šaty a nemůžu se dočkat pátku! Btw stránka blogu na Facebooku dosáhla krásných 100 lajků, takže v blízké době se můžete těšit na video, mockrát děkuju!! Mějte se krásně:))


http://ask.fm/xoxoshejvi


New in (CCC, La Rive)

2. února 2014 v 9:26 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj! Opět tu máme otravnou neděli, ale já jsem pevně rozhodnutá jít do nového pololetí plná energie a nic nevzdávat haha. Teď to totiž teprve začne být sranda, no nic..Včera jsem si trochu zanakupovala, i když pouzdro na tablet jsem si objednávala přes net už koncem prosince a do teď trvalo, než přišlo. Moc se mi líbí, aspoň můj miláček nebude poškrábaný:D Další věc, která mi udělala radost jsou lodičky na ples. Původně jsem chtěla celé stříbrné, aby se mi více hodily k šatům, ale už je neměly..Ono to je nakonec jedno, jelikož ty stříbrné kamínky hází odlesky a vůbec není poznat, že jsou ty boty černé (i když na fotce to moc není vidět:D). Poslední maličkost, která mě zaujala byl parfém od značky La Rive...Nevím jestli to znáte, ale tahle voní naprosto dokonale a navíc je hodně intenzivní..V obchodě jsem jí jenom otevřela a cítila jsem vůni až domů haha. Je nádherná, takže z ní mám asi největší radost:D Pokud chcete, na stránky se můžete podívat zde..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[1.2.2014] - Prvního února a fotky z plesu

1. února 2014 v 11:30 | S-hejvi |  diary
Hezký den přeji, jak se dnes máte? Já už skvěle, protože jsem se krásně vyspala a dohnala ten můj deficit v energii, včera byla totiž naprosto nulová a na hokeji jsem skoro usínala haha. Máme tu první únor a zároveň je to měsíc, kdy mě čeká maturitní ples a já už budu mnohem víc ve stresu z maturity. Jediné co si teď nejvíc přeju je, abych ji dala na první pokus a to samé přeju i vám:) Večer se na Facebooku objevily fotky z plesu, kde jsem byla ve čtvrtek. Jak jsem vám slibovala, už jsou mnohem více kvalitní a moc se mi líbí..i když už jsme všichni měli trochu upito:D Vybrala jsem 3 kde je mimo jiné i moje nejlepší kamarádka, kterou tento rok znám už 17 let, byla nejkrásnější maturantkou večera:) Mimochodem dávám sem odkaz na včerejší video, protože některým z vás nešlo na blogu pustit, takže tady máte přímo odkaz na youtube..Teď si půjdu dát sprchu a trochu zaposilovat, ať nemám tak špatné svědomí a ještě něco zhubnu než obléknu maturitní šaty haha. Po obědě jedeme s mamkou koupit lodičky k šatům a jen se modlím, aby měli mojí velikost..Krásně se mi totiž budou hodit:) Užijte si víkend!http://ask.fm/xoxoshejvi

CZECH LIFESTYLE BLOG