Březen 2013

[31.3.2013] - Bye March

31. března 2013 v 9:39 | S-hejvi |  diary
Tak nám končí Březen hošii haha. Popravdě jsem se nemohla dočkat, vždycky se mi uleví, protože až v Dubnu začíná být opravdové jaro a tenhle měsíc mi každoročně neuvěřitelně pomalu utíká. Nevím čím to je ale přijde mi ze všech nejdelší..Možná tím, že je po Únoru, který má většinou jen 28 dní..Každopádně snad už se začneme smažit na sluníčku:D Včera večer jsem koukala na Harryho, to si prostě nemůžu nechat ujít i když ty díly znám skoto nazpaměť. Jak jsem už jednou říkala, je to jediný chlap, který mě nikdy nezklame haha. Stejně je to pro mě nejlepší film, jelikož jsem na něm vyrostla. No..dneska jdeme s kámošem do hospody po dlouhé době tak uvidíme jestli jsem nevyšla ze cviku:D Né tak znáte to, jedno, dvě, tři a tak dále. Nic se nemá přehánět, navíc vím kdy mám dost a umím se kontrolovat, což se o něm říct nedá:P Jo tenhle článek určitě bude číst, takže jsem si nemohla zapomenout rýpnout:D

Zatím se ptejte na Asku, co vás zajímá, co chcete vědět. Odpovím na všechno, dneska na to mám vyloženě náladu:D Tak ať se zabavím. Letím se nasnídat a udělat kafčo. Mimochodem takhle fotka je starší, poslední dobou vůbec nemám náladu něco fotit takže se musíte spokojit s tímto haha.

http://ask.fm/xoxoshejvi


[30.3.2013] - SUN!

30. března 2013 v 11:34 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno přeju. Jak se všichni dnes máte?:) Opět jsem vstávala už kolem sedmé a do teď jsem uklízela pokoj, protože jsem se k tomu včera nedokopala. Skvělý pocit vyházet téměř tři tašky bordelu haha. Venku je konečně sluníčko a teplota nad 10 stupňů. Už jsem přestala doufat, že ten sníh roztaje. Úplně mi zlepšilo náladu že můžu sedět u otevřeného okna a je mi teplo, né jako poslední dny když mi z venku dával vítr facku jak na sibiři. Nechci to zakřiknout ale snad už by to mohlo vydržet..Dál děkuju i za kámoše za pozitivní komentáře u videa, ani jsem nečekala že vás takhle pobaví haha. Možná že takové kraviny budu přidávat častěji, ty videa aspoň trochu oživí blog. Většinu z vás to bavilo a kdo měl připomínky, nevadí - od toho jsem tady haha. Mám pro vás navíc připravené nějaké články, které jste chtěli tak se na ně můžete během týdne těšit..

Jo, mám hlad. Mamča už v kuchyni peče, vaří, smaží a nemůžu se dočkat:D Né nebudu přehánět, jediné co tak barví vejce. Shit..jako by měl v pondělí někdo přijít, tenhle trapný svátek neuznávám, stejně všechny panáky vždycky vypiju sama jelikož neotvírám. Sama sebe mám až moc ráda na to abych se nechala mlátit haha.


http://ask.fm/xoxoshejvi


[29.3.2013] - Strč si nadpis do prdele

29. března 2013 v 7:09 | S-hejvi |  diary
Hezké ráno. Teď jsem se probudila a za boha už nemůžu usnout. Přitom jsem naspala asi jen 5 hodin a to je na prázdniny sakra málo haha. Když nechodím do školy, nikdy mi prostě nedělá problém vstávání. Dnes bych si měla uklidit v pokoji, všude se mi válí krámy tak ať to zase jednou za uherský rok trochu vypadá. Teď se letím nasnídat, udělat kafí a přijdu se podívat k vám na blogy. Chtěla bych moc poděkovat za včerejší návštěvnost, která vzrostla skoro na 400 lidí, to tu dlouho nebylo a taky za pozitivní a podporující komentáře:) Jako inspiraci teď budu brát vaše nápady na články, které jste mi psali před několika dny. Možná budou i nějaká videa a konečně ta videoodpověď když se mi podaří překonvertovat. Přiznám se že se mi znova natáčet nechce, lenost je silnější než já haha. Pokud to ale jinak nepůjde, nic jiného mi nezbývá..Navíc mi zvedlo náladu, že je tu šance, že bych mohla začít psát pro Krásnou.cz, tak uvidíme..Večer jsem na fb našla jednu skupinu s názvem Blokáda pohřbu Barbory Vlkové (slečna která zemřela na tu extázi). To co jsem se tam dočetla, obě strany bych nakopala do prdele, ať už tu, která se ji zastává nebo tu která je proti ní. Tak krásná holka to byla a takhle si zmrví život. Hold byla pitomá a může si za to sama, pokud někdo tvrdí že ji to dali do pití je to kravina, tenhle typ drogy se ani nerozpouští a když si umíte dávat pozor, smrtící dávku do sebe nikdy nenarvete. Na fb prý ještě psala jak se večer zřídí a budou z toho obviňovat jiné lidi. Když neví co bere do huby tak se není čemu divit. Někdy logiku dnešních lidí opravdu nepochopím, to samé když tam píšou aby shořela a jaká to je kurva. To mi přijde více než přehnané a jenom se stydím za to, v jakém zkurveném národě to žiju. Ty hovada nemají ani trochu citů, možná až jim někdo umře tak se proberou a přesně to jim přeju..

Chci ještě připomenout, že jsem zase vyměnila a smazala nějaké oblíbené blogy. Měním to poslední dobou dost často, protože bohužel plno adminek na svůj blog přestává chodit nebo ho ruší a mě nebaví chodit někam, kde se nic neděje. Můžete se tedy podívat, jestli jste nepřibyli k mým oblíbencům:) Btw vybírám takové blogy, které mě zaumou hned na první pohled a jsou aktivní..

btw dnes se těšte na jedno video :D


http://ask.fm/xoxoshejvi


[28.3.2013] - Ask.fm

28. března 2013 v 16:23 | S-hejvi |  diary
Hezké odpoledne přeju. Pro mě dnes nic moc jelikož mi od rána není nějak dobře. Měla jsem zvýšenou teplotu a začíná mě bolet v krku. Další bullshit ale ještě že jsem doma, takže to vyležim. Do víkendu to snad bude ok, protože nehodlám strávit prázdniny v posteli. Máte nějaký tip na film, který bych si mohla večer pustit? Prosím nejlépe komedie nebo drama, né hity typu LOL apod. v tomhle směru jsem taky někde jinde. Udivuje mě, že když člověk na svém blogu vyjádří svůj názor hned ho ostatní musí ponižovat a schazovat. Už jsem to psala tisíckrát a budu to psát do té doby než si to ti dotyční uvědomí. Tohle je můj blog, moje pocity. Nikdo vás to číst nenutí a když už se do mě chcete navážet, dělejte to pořádně a s nějakými smysluplnými argumety, né jako dnešní scény na Asku. Poslední dobou jich je čím dál víc ale přiznám se, že je to jedna z věcí která mě tu nejvíc baví:)

Vím, že mě tady hodně lidí nemá rádo a zjistila jsem, že i některé nejmenované blogerky co mi píšou hezké komentáře se přitom přetvařují a anonymě mě tu napadají. Co z toho máte netuším, holky na vaší popularitě vám to nepřidá, je to spíš ubohé, jelikož to přidává jen mě haha. Nevím jaký to má důvod, nikdy jsem nějak zvlášť proti nikomu nic neměla ale budiž - pro mě plus, kdyby mě každý furt jen chválil, byla by to pro mě nuda so thank u bitches!

http://ask.fm/xoxoshejvi


[25.3.2013] - Good morning

25. března 2013 v 8:12 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno..Píšu už takhle brzo, protože jdu na devítku a odpoledne se sem asi nedostanu nebo se mi nebude chtít..Mám totiž až do čtyř takže si snad akorát pak půjdu lehnout, jelikož jsem dnes usnula někdy ve dvě ráno, vůbec jsem nemohla spát..nevím proč, nějakej bullshit. Těch osm hodin bude peklo ale jak přežiju dnešek už je to pohoda, úterý, středa a šlus! Snad mě nevytáhne z dějáku a nebudem psát u účta, to je dneska jediná moje starost haha. Jinak doufám, že nebudu nemocná, večer mi nebylo nějak dobře od žaludku a měla jsem pocit jak když mám 40 horečky, přitom teplota v normálu - 36,5..to nechápeš. Letím si udělat kafe a něco k jídlu nebo tam dneska fakt chcípnu..

A vy se klidně dál ptejte nebo nadávejte na Asku, abych aspoň měla co dělat až přijdu a trochu mi to zlepšilo náladu. Co jsem se včera zase dočetla mě rozesmálo dvojnásob:D Btw co byste tu chtěli za články? Netuším, nic mě nenapadá, jsem úplně vypálená jak někteří tvrdí...uupps:)

http://ask.fm/xoxoshejvi


[24.3.2013] - Sunday

24. března 2013 v 15:11 | S-hejvi |  diary
Dobré odpoledne. Pro mě už asi večer, protože si půjdu lehnout a spát:D Jsem totálně vyřízená. Ono v neděli vstávat v 5:30 jen abych jela fotit na bráchy turnaj nic moc. Aspoň že jsem za to něco málo dostala zaplaceno. Poslední dobou to je skoro každý víkend, tyhle kšefty mě zabijou, venku kosa jak magor a ještě k tomu bych se měla jít učit fyziku. Něco mi říká že to asi nedopadne haha. Ještě že se jde do školy jen tři dny a jsou konečně prázdniny. Jak se těšíte na Velikonoce? :D Pro mě trapnej svátek už od dětství..Jediné co na něm mám ráda je to, že konečně začíná být teplo a přichází pravé jaro. Nějaké barvení vajec mě úplně nebere:D

Teď jdu nakrmit a umýt Poua, celý den mi kňučí v mobilu tak aby se z toho náhodou neposral haha. Bratr je unavenej a zpruzelej, protože prohráli takže to tady na mě začíná roztáčet:D Btw na fotkách frajera můžete vidět se žlutou hokejkou a číslem 19..:D Frčim chrnět tak se mějte, xoxohttp://ask.fm/xoxoshejvi


[23.3.2013] - Sunny

23. března 2013 v 8:10 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno:) Teď jsem se probudila a jak koukám ven, vypadá to že by už konečně mohlo být hezky a ty sračky venku mohly roztát. Už mě to celkem točí jak se to pořád střídá..Teď si jdu nabarvit hlavu, ve finále jsem tu svojí barvu nakonec sehnala a hned jsem si koupila dvě, jelikož byla jedna jen za 54,- No neber to. Bratr odjel na turnaj takže úklid celého pokoje je zase jenom na mě ale nevadí. Rest & Fate - volume doprava a jedem haha. Jak já jsem ráda že je víkend! Tenhle týden ze mě vysál všechnu energii. Jediné pozitivum, že jsem dostala 1 z mluvnického cvičení na téma Vždycky musíš něco obětovat, abys mohl něco získat:D Brnkačka. Pak jsme psali z toho práva a to snad taky dopadne dobře. Jinak asi půjdu s kámošem na brigádu do Mekáče. K téhle práci jsem se nikdy nechtěla snížit ale když musíš, tak prostě musíš. Nic jiného se nenabízelo a já peníze potřebuju takže klidně i ze to, když se budu hrabat v hranolkách..

Večer jedeme k tetě, protože slaví narozky tak už se těším až si loupnu panáka. Tyhle rodinné oslavy nemusím ale když tam je jídlo a pití, proč ne že?:D ..Fotky pod článkem jsou některé starší nebo z tohoto týdne. Poslední dobou nemám čas ani na to vzít foťák..Ale to co obdivuju jsou vaše dotazy na Asku, opravdu některým z vás bych dala korunu nahned haha. Mějte se a užívejte jara:D

http://ask.fm/xoxoshejvi


[21.3.2013] - Spring

21. března 2013 v 20:59 | S-hejvi |  diary
Konečně jsme se po dlouhém očekávání a kruté zimě všichni dočkali příjemného sluníčka:) Určitě se mnou budete souhlasit, že člověk má hned lepší náladu a tím pádem do všeho více energie. Tenhle přechod zimy na jaro prostě miluju! Den se prodlužuje, už ani kolem páté není tma jak v prdeli a fakt, že toho hned stihnu víc (i když se to třeba jen zdá) je k nezaplacení. Konečně vytáhneme lehké mikiny, trička, kraťasy a pohodlné balerínky:) Po dlouhé zimě jsem se nemohla dočkat! Snad tohle všemi oblíbené roční období přinese více překvapení než jenom hezké počasí. Uvidíme. Každopádně tak, jako tak se mi nálada zlepší už tou venkovní atmosférou..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[19.3.2013] - Fuck this weather

19. března 2013 v 19:41 | S-hejvi |  diary
Hezký večer, ozývám se na rychlo protože se chystám skočit do vany a jít dnes brzo spát. Ráno jsem se málem nevyhrabala z postele jak se mi nechtělo ven do té zimy..Na to že má být už jaro to moc nevypadá. Všude kupy sněhu a odpoledne kila sraček, pff! Tohle prostě nesnáším haha. Teď jsem dovečeřela a s bráchou dohrála dobyvytele:D Někdy můžeme dát spolu, pokud budete mít zájem. Ale jsem přeborník, bacha na mě:D Učení je zase tři prdele s prominutím ale jiný výraz pro to tolik nesedí. Učit se 24 stránek rodinného práva to už je i na mě moc. Ještě že zítra máme jen do půl druhé a navíc k nám do třídy na ájinu přijde skupinka Američanů. Chodí k nám každý půl rok a celou hodinu jen kecáme a kecáme. Je to úžasný pocit takhle si s někým popovídat, je to úplně něco jiného než mluvit s učitelem:)

Chtěla bych na blog přidávat nějaké zajímavější články. Spíše okolo kosmetiky a rad do života (se kterými si samozřejmě vím rady a mám nějaké zkušenosti - né jako nejmenované blogerky, které ve svých 16letech radí jak si udržet vztah:D) Za pozitivní komentáře u předchozího článku o obočí moc děkuju:) Zatím se mějte!

http://ask.fm/xoxoshejvi


[17.3.2013] - Wind

17. března 2013 v 14:11 | S-hejvi |  diary
To je sakra den! Jsem zase v nervu co to jde. Samozřejmě aby byla neděle někdy klidná to by byl zázrak. Zítra zase škola (konečně vyjímečně do půl druhé). Proč ty víkendy vždy tak rychle utečou?! Naštěstí mě tento týden žádné velké písemky nečekají a mám mít jen mluvnické cvičení na češtinu, uff! Už aby byl květen a já měla ty praxe, do prázdnin to pak už uteče jako voda..Teď jsem se vrátila z Tesca, protože mi mamča řekla že tam mají ve slevě barvy na vlasy. Já jak kretén letěla do toho hnusného větru abych si ji pořídila, jelikož už je to potřeba a mám je celkem odrostlé takže jsem se těšila že bude změna ale odstínů tři prdele a jen ten můj samozřejmě vyprodaný. Proč jsem to tušila?:) Úžasný pocit plný úspěšnosti když si člověk jde pro barvu a místo toho si koupí Kofolu v plechovce..do prdele život.

Mimochodem tenhle článěk už píšu na podruhé. Otevřela jsem si novou záložku a tuhle s rozepsaným jsem si omylem zavřela. Dobře já! Co ještě?..No, letím mrknout na učení a pak si pustím nějaký film. Nejradši bych zalezla do peřin a na všechno se vykašlala. Kdyby byla ta možnost že by mě nekdo vzbudil až 30. června, nezlobila bych se haha. Ptejte se zatím na Asku, dobře se tam bavím..xoxo


http://ask.fm/xoxoshejvi


[16.3.2013] - Sobota

16. března 2013 v 11:33 | S-hejvi |  diary
Hezké poledne přeju. Jak si užíváte víkend? Já jsem se ho nemohla dočkat. Včera jsem jela s kámošem a kámoškou do Pardubic do Hobe Music Hall. Pecka večer, těšila jsem se na to protože ten týden ve škole mi dával pořádně zabrat. Přidávám pár fotek a i jedno kratší video kde trsáme na Run run run od Celeste haha. Přijela jsem kolem 3 ráno a během minuty jsem usnula:D Teď už se těším na oběd, mám hrozný hlad jelikož jsem od včereška nejedla vůbec nic, nějak mi ten alkohol vyjímečně stačil. 4 zelený, 2x rum a frčíme:D Dnes se nikam nechystám a budu doma v klidu, musím se ještě kouknout na učení, stále mám do dohánět a ještě začít číst povinnou četbu. Knížka tlustá jako prase takže mám co dělat..

Dnes taky čekejte slíbený článek o piercech. Už na něm pracuju tak buď odpoledne nebo k večeru se tu objeví. Jsem zvědavá na reakce ale řídím se heslem že není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem no ne? Přesvědčuju se o tom tady každý den:) Zatím se mějte, pac a pusu..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[13.3.2013] - Sorry

13. března 2013 v 20:42 | S-hejvi |  diary
Ahooj, velikánská omluva že jsem se neozvala ale mám toho strašně moc. Stihla jsem aspoň odpovědět na dotazy na Asku i když většina z nich zase byla anonymě urážející a směřovala k tomu jak jsem prolhaná a já nevím co. Miláčkové vy asi nechodíte do školy, nemáte kamarády a máte čas jen na internet a navážení se do druhých..Nechtěla bych:) Bohužel né vždy jde vše podle představ a já zanedbávat školu nebo své blízké kvůli vaší stereotypní nedočkavosti plné narážek rozhodně nebudu. Zvykejte si aneb "Co těžce snášíš, na to si zvykni, a poneseš to lehce." jak se říká. I takhle to v životě chodí, myslím že jsem tím nikomu neublížila takže bych to dál neřešila:) Škola je teď vážně záhul, mám si co opravovat tak ani nevím jak na tom budu s aktivitou na blogu.

Navíc mi blbne internet a zítra mám až do čtyř takže jestli něco přidám nebo se ozvu je ve hvězách. Samozřejmě na vás nezapomínám jak si někteří myslíte ale nebudu to dál komentovat..Letím spát, protože jsem vážně vyčerpaná a píšu z posledních sil. Fotka je aktuální a můžete si všimnout mých kontaktních čoček haha. Mějte se krásně a dobrou noc!:))

http://ask.fm/xoxoshejvi


[8.3.2013] - Friday

8. března 2013 v 21:30 | S-hejvi |  diary
Hezký páteční večer přeju:) Po dlouhé době jsem v pátek doma a neužívám si někde ve městě. Ono to už chtělo si pořádně odpočinout a jednou zarelaxovat v klidu. Taky vzhledem k tomu, že ráno brzy vstávám. Ano, do školy! Jdu dělat písemné státnice z angličtiny úrovně B2. Mám tam být už ve třičtvrtě na devět tak snad to nebude dlouho trvat a bude se mi dařit. Patří tam poslech, čtení a psaní tak uvidíme. Zkušební jsem dala naprosto v pohodě tak snad to zvládnu, držte mi palce!:) Ústní část mě čeká až v červnu ale toho se nebojím..Co se týče školy tenhle týden mi dal zabrat. Pořád samé písemky + do toho ta prezentace ze které mám 3 mimochodem což mě taky nasralo, protože jsem se s tím dělala asi 4 hodiny a v půlce se mi sekl noťas takže na podruhé už jsem se s tím tak necrcala..Známka tomu taky odpovídá haha.

Zítra se taky chystám trochu uklidit v pokoji, mám tu bordel že byste se nestačili divit. Vrhnu se na to až ráno přijdu a do oběda to snad stihnu, máme bramborový salát a řízky mmmm! Už teď si chystám žaludek:D Co se bude dít zítra večer je ve hvězdách ale na nic velkého to nevidím, nejsem moc při penězích a šetřím na příští pátek, kdy jedeme do Pardubic na studentskou párty..Mějte se krásně!:)

http://ask.fm/xoxoshejvi


[6.3.2013] - Zas*aná prezentace

6. března 2013 v 19:37 | S-hejvi |  diary
Hezký večer přeju. Jsem totálně vytočená, vyřízená a do toho všechno možné, už ani nevím jak mi doopravdy je haha. Teď jsem konečně dokončila prezentaci na ekonomiku. Kdyby to bylo v češtině neřeknu ani slovo ale crcat se s tím 3 hodiny v ájině a psát srajdy o populaci, zaměstnanosti a kdesi cosi, to je fakt na mrtvici. To je tak, když se vše nechává na poslední chvíli ale mám to hotové takže už relax! Zítra si to v klidu odprezentuju a do konce roku už nechci o žádné prezentaci ani slyšet:D Jak já tohle nesnáším, jsem na to totálně líná osoba. Teď letím do sprchy se sebou něco udělat, protože po dnešku jsem opravdu vyřízená. Nejvíc mě zaskočilo že během příštího týden mají opět přijít mrazy a sníh. Za co proboha! Ať už je květen prosím. Budu mít praxe, odpočnu si od školy, počasí nebude konečně stát za hovno a já se konečně dočkám toho, na co se těším už od podzimu haha. Asi můžete očekávat nějaký článek zaměřený na letní atmosféru apod. jelikož začínám být dopředu naladěná..

Když to stihnu mrknu k vám na blogy a pak zkouknu nějaký film. Nejspíš s mým oblíbencem - Noah Hatthaway. Ano, hrdina nekonečného příběhu. Nějak jsem se po něm po dlouhé době poohlédla na netu a to co z něj vyrostlo za chlapa mi vyrazilo dech. Potetovaní svalovci s tajemným pohledem to je moje:P..Bože, já snad emigruju..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[2.3.2013] - Saturday

2. března 2013 v 9:55 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno všem:) Jak jste se vyspali na sobotu? Včerejší párty se opět vydařila i když jsme to tentokrát moc nepřeháněli. Hráli jsme sice samé chlastací hry např. ruletu jak můžete vidět na fotce ale jen s obyčejnými slaďárnami jako je jablíčko apod. Jsem zastáncem toho, že člověk se dokáže skvěle bavit i bez alkoholu a to se povedlo:) Tohle taky snad byla první kalba kdy jsem se dokonce aspoň pár hodin vyspala haha. O zábavu bylo postaráno takže vcelku skvělý a povedený večer. Jak jste si pátek užili vy? S mamčou po obědě jedu do Pardubic do Afi podívat se do shoppinu. Přišlo mi pár peněz na účet tak doufám, že se mi něco bude líbit. Při mém "štěstí" to ale většinou dopadá tak, že když mi peneženka přeje, nevyberu si vůbec nic haha. To je prostě zákon schválnosti:)

Když se takhle podívám z okna nemůžu se dočkat jara. Konečně začalo svítit trochu sluníčko a hned je lepší nálada. Ten březen snad už bude o malinko teplejší:) Ještě jedno upozornění, videoodpověď už jsem nahrála ale nepodařila se mi zatím spustit v konvertovacím programu, protože má asi 2GB:D Hrozně se mi to seká takže musím stáhnout něco jiného a zkusit to v tom. Hned pak ji zveřejním:) Zatím se mějte a užívejte víkend!

http://ask.fm/xoxoshejvi

CZECH LIFESTYLE BLOG