Únor 2013

[28.2.2013] - Sleep

28. února 2013 v 16:28 | S-hejvi |  diary
Čauko všem. Dnešek je pro mě úplně zabitý, od rána furt jenom ležím a pokaždé usnu haha. Jsem strašně unavená a nevím z čeho, nic zvláštního jsem nedělala akorát jen zase musela poslat pár objednávek, které mi přišly na e-mail. Před chvilkou se stavila sestřenice s přítelem a přivezla mi novou řasenku od Oriflame, už se na ní těším protože ta stará už pomalu začala vysychat a špatně se nanáší. Mamka jela do posilovny, táta taky něco zařizuje a na mě je abych uklidila celý byt (samozřejmě to jde mimo bratra, který mastí Fifu celý den haha). Taky jsem udělala pár věcí do školy ale nepřeháněla jsem to, mám prázdniny a ty jsou od toho abychom si odpočinuli:)

Vrhnu se tedy na ten úklid a budu zase relaxovat. Na zítra potřebuju mít dost energie jelikož kámoš pořádá tu houseparty. Jestli se bude hrát nějaká picí hra, do hodiny ležím protože klasicky na mě vždy padne nejvíc panáků, tak mi držte palce:D Pro nedočkavce zítra se vrhnu na tu videoodpověď ale čekejte ji spíše až o víkendu, nestihnu během dne nic přidat, budu mít na starost ještě pár věcí ohledně večera. Mějte se krásně a užijte poslední dny volna, pokud máte prázdniny:)http://ask.fm/xoxoshejvi


[26.2.2013] - Pizza

26. února 2013 v 13:34 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj. Dnešek je takový oddechový, konečně se taky venku objevilo sluníčko takže hned je větší energie k tomu, něco dělat. S bráchou jsme měli k obědu pizzu a ještě teď jsem přecpaná jak blázen. Místo toho abych si prostě řekla "ne" toho do sebe vždycky narvu a pak lituju. Měla bych konečně začít pravidelně cvičit, abych do léta něco shodila. Teď odpoledne se mi má ozvat kamarádka abych jí pomohla vybrat nějaký dárek pro mamku k narozkám. Na večer jdu pak ještě s jinou kámoškou posedět na vínko, nic tvrdšího rozhodně ne, šetřím svůj žaludek na pátek haha. Vy se zatím ptejte na asku ať se pak večer nenudím, nebo pokud vás napadne ještě nějaká otázka do videoodpovědi, klidně ji napište. Měla bych taky dělat něco do školy, protože hned příští týden mě čeká plno písemek + prezentace z ekonomiky. Říkala jsem si že to nenechám na poslední chvíli ale jak se znám - nevím, nevím..Do menu jsem jinak přidala odkaz na fan stránku na Facebooku, tak můžete mrknout:)

Jdu se pomalu připravovat a trochu poklidit, až večer přijdu tak se možná ještě ozvu. Jak si užíváte úterý vy? Spíš to je otázky pro ty z vás, co jste také doma, protože jak byste si mohli vy ostatní užívat školu haha. Snad je u vás aspoň také hezky:) Zatím se mějte, xoxo

http://ask.fm/xoxoshejvi


[25.2.2013] - Zlitý jak umbrella od Rihanny

25. února 2013 v 16:30 | S-hejvi |  diary
Zdareec:) Konečně jsem se taky dočkala zasloužených prázdnin, takže si krásně hovím doma:) Včerejší večer byl další z nezapomenutelných. Šli jsme si s kámošema sednou do baru a to by nebyla akce kdyby jeden z nás neskončil na mr*ku. Já to tentokrát nebyla haha. Dejvovi se nějak udělalo špatně tak jsme ho museli šoupnout do taxíku jelikož by na vlak nedošel (nebydlí v Hradci). Předtím jsme z něj ale půl hodiny museli tahat pin na jeho kartu protože by na tágo jinak neměl:D Moji kamarádi mají nějak v oblibě zvracení v mojí blízkosti, takže jsem zase musela asistovat haha. V pátek repete, tentokrát u něj doma, takže housepaaarty. Teď jdu dělat večeři, samozřejmě co jiného než můj oblíbený zeleninový salát s kuřecím masem. Už se na něj těším, po dnešní kocovině mi bodne!

Večer se dokopu konečně taky mrknout k vám. Poslední dobou fakt vůbec nemám čas a ani náladu se přiznám něco přidávat atd. To mě ale přejde jako vždy, tyhle zkraty určitě taky znáte. Chystám se teď v týdnu na tu videoodpověď takže už se konečně dočkáte:)
http://ask.fm/xoxoshejvi


[17.2.2013] - Jeden z nejlepších víkendů

17. února 2013 v 9:28 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj! Dva dny jsem se neozvala, protože jsem měla plně nabitý víkend. V pátek jsem se konečně dočkala plesu naší obchodky a maximálně jsem si ho užila! Bylo to perfektní! Příští rok nás to taky čeká a už teď se nemůžu dočkat. Až na poblité silonky od kámošky, které jsem musela držet vlasy to nemělo chybu haha. Ples končil ve 2 a pak jsme šli ještě na afterparty. Domů jsem dorazila kolem půl páté ráno a ani nevím jak jsem usnula, muselo to být během 10ti vteřin:D Včerejšek jsem se tedy snažila prospat a večer s kámoškou jsme šli na oslavu kamarádových 18náctin. Od základky, tedy tři roky jsme se neviděli a o to to bylo hezčí setkání. Jen jedno doporučení pokud jste to ještě nezkoušeli - čistého panáka Absintha na ex nedoporučuji. Celkem mě to natahovalo haha.

Dostali jsme velkou čokoládu, do které se asi za chvilku pustím. Dnes mě čeká učení a odpočinek, strašně mě bolí nohy od těch podpatků tak budu doufat že to zasy brzy přejde. Tenhle víkend to byl doslova hardcore, ale já mám kurva žaludek haha. Jó Pavlíno, jsi prostě dobytek!

http://ask.fm/xoxoshejvi


[14.2.2013] - Valentine's day

14. února 2013 v 16:40 | S-hejvi |  diary
Jak se dnes máte na svatého Valentýna? Užíváte si den se svojí drahou polovičkou? Já vůbec haha, pro mě den jako každý jiný. Jediné co jsem dnes tak trochu slavila byl svátek mých dvou kamarádek:) Na rozdíl od minulého roku letos tenhle den vypouštím a i přesto jsem 100x šťastnější..Asi někde byla chyba (zkurveně velká). Před chvilkou jsem přišla ze školy a další věc, která mi zveselila den je 2 z matiky!! Co se doprdele děje? Omlouvám se za slovník ale jiný výraz se pro to nehodí lépe haha. To je snad první dvojka na střední z tohohle předmětu..Ave já! No teď trochu půjdu poklidit ať se s tím nemusím crcat zítra, jelikož budu zaneprázdněná přípravami na ples. Taky mám hlad, takže zkusím nějaký lehčí salát ať nejsem nafouklá haha. Jen vás chci ještě poprosit abyste si mě nepřidávali na Facebooku, stejně vám to nepotvrdím, protože tam mám hodně svého soukromí a lidi které osobně znám:)

Zatím se mějte krásně a do komentářů mi prosím napište nějaké nápady na články, vůbec nevím co bych mohla vymyslet. Budu ráda za každý návrh, nebo pokud chcete nějakou soutěž, není problém. Jen piště co vás napadne a třeba z toho vznikne něco zajímavého:D Xoxo


http://ask.fm/xoxoshejvi


[13.2.2013] - Love english

13. února 2013 v 14:48 | S-hejvi |  diary
Čauko, jak se máte moji milí drazí? Dnešní písemky kupodivu dopadly celkem dobře nebo aspoň z toho mám takový pocit. Nejvějtší radost mám z matiky, protože to vypadá že po dlouhé době budu mít lepší známku než 4 haha. Jojo, to je jeden ze záporů ekonomického lycea - matika těžká jako prase. Ale zvládnout se o dá. Pak právo a fyzika taky snad nebudou nejhorší. V 16 hodin mám být zase ve škole, jelikož jdu na ty zkušební testy. Nejsem si jistá jak dlouho to bude trvat ale snad tam nebudu déle než hodinu, jít takhle dobrovolně do školy chce hodně odvahy haha. Každopádně mi držte palce abych si neudělala ostudu a aspoň něco tam napsala:D Pak se za vámi stavím a mrknu co je nového:)

Včera jsem se ještě dvě hodiny musela dělat s prezentací do fyziky, protože ta nána to chtěla mít do večera na mailu. Tenhle předmět máme poslední pů rok a ona nás prostě nenechá v klidu - na ránu. Teď si jdu udělat něco k jídlu a poklidit, tak se zatím mějte krásně!http://ask.fm/xoxoshejvi


[12.2.2013] - No time

12. února 2013 v 19:36 | S-hejvi |  diary
Ahoj všichni, ozývám se jen tak narychlo, protože ještě musím mrknout na učení..Už jsem dnes měla doučko a jsem úplně vyřízená, spát půjdu snad už v devět hodin haha. Zítra píšem hned první hodinu z matiky, pak z práva a ještě z fyziky. Bože, za co mě trestáš! Odpoledne pak jdu na zkušební test z ahgličtiny. Koncem února totiž budu dělat státnice úrovně B2, tak snad to v pohodě dám, když ne tak vyhodím téměř 4 000,- jen tak do vzduchu. Nad tím ani nechci uvažovat! Bolest v krku už mě přechází a vypadá to jen na otravnou rýmu, do pátku prostě musím být fit! Když se mi bude chtít mrknu ještě k vám (když ne dnes, tak určitě zítra) a vy se zatím můžete ptát na Asku ať se zabavím jestli budu mít v nejbližší době dlouhou chvíli..i když celkem pochybuju:D Taky mě vytočilo že zase napadl sníh..já už myslela jak to je za námi ale ono prd. Už chci aspoň jaro, prosím..!

V poslední řadě bych tu měla menší vzkaz pro Vanessku - žádnej chlap ti nestojí za trápení, takových ubohých šašků můžeš mít dvacet, tím si buď jistá. Přijde jiný a o mnoho lepší, tohohle idiota přenech holce na tak nízké úrovni jako je on sám!:P:)

http://ask.fm/xoxoshejvi


[10.2.2013] - New room

10. února 2013 v 12:12 | S-hejvi |  diary
Přát hezkou neděli asi není nejvhodnější, protože hezké neděle sama nikdy nemám tak snad jen aby vám další týden ve škole rychle utekl. Já v to jenom doufám, nemůžu se dočkat pátku! Bude ten ples naší školy a těším se jak malá. Jen doufám, že na mě v průběhu týdne nepřileze něco vážnějšího než ta současná než bolest v krku..Pokojíček mám už hotový a jsem opravdu spokojená. Ta světle zelená je hned veselejší a celkově mi přijde, že je tam teď více místa a útulněji. Z fotek můžete sami posoudit. Před rekonstrukcí to byl vážně otřes haha. Polovinu věcí jsem taky vyházela, to byste nevěřili kolik jsem skladovala krámů. Ušetřila jsem tak hodně místa a konečně se nebudu muset pořád stresovat, co kam dám. Jakou barvu pokoje máte vy?:)

Plánuju dokoupit ještě nějaké doplňky jako jsou svíčky apod. To ale nespěchá, hlavní je, že to nejsložitější je hotové. Taťka s bráchou jsou prostě šikulové číslo jedna!:) Tady je pár slíbených fotek pro porovnání a nějaké, které jsem vyfotila v průběhu včerejšího dne. Ve finále jsem se totiž dokopala k tomu nabít zrcadlovku haha.


http://ask.fm/xoxoshejvi


[9.2.2013] - Rekonstrukce pokoje

9. února 2013 v 9:06 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno:) Je sobota a už jsem od sedmi hodin vzhůru, přitom bych měla ležet a snažit se pořádně vypotit abych tu nesnesitelnou bolest v krku konečně zahnala. Místo toho musím pomáhat. Jde se na malování pokoje, položení nového koberce, poliček atd. To bude zase dřina na celý den a už k tomu vidím jak je mamča nervózní haha. Dneska mi přejte pevné nervy a hlavně aby se vše povedlo. Teď to tu vypadá otřesně, plus ten bordel všude kam se podívám, takže tomu moc nevěřím..Všechno budu postupně fotit a pak přidám na blog, nejvíc se těším na výslednou fotku, určitě bude k nepoznání:D Letím se nasnídat a nějak dát do kupy, chci aby to bylo dnes co nejdříve hotové.

Jaké máte plány na víkend vy? Mě tentokrát nezbyde nic jiného než zase jen ležet a ležet. Zkouším všechno možné a už je mi z té chemie nevolno. Včera jsem zkusila sprej Bioparox a řeknu vám že nic odpornějšího jsem v životě nezažila. Je to strašně hořké až se z něj zvedá žaludek. Ale já si prostě nemohu dovolit být nemocná, antibiotika nepřipadají v úvahu..proto se ptám, neznáte něco opravdu účiného na bolest v krku?:)

http://ask.fm/xoxoshejvi


[8.2.2013] - At home

8. února 2013 v 6:51 | S-hejvi |  diary
Ahoj miláčci. Včera jsem se neozvala, protože jsem vůbec neměla čas. Měla jsem až do čtyř a jen co jsem přišla domů vrhla jsem se na vyklízení pokoje. Zítra totiž vypukne veliká rekonstrukce včetně malování. Hrozně moc se na to těším, ta změna jenom prospěje! Aktuálně mám světle modrý pokojíček. Ani nevím proč jsem takovou barvu chtěla, působí hrozně chladně a necítím se při ní dobře. Teď jsem se rozhodla pro světle zelenou s nádechem do žluté. Nábytek a koberec bude světle hnědý takže si myslím že to bude krásně sedět:) Pro porovnání vám sem určitě přidám fotky před a po, to bych ale nemohla být líná a konečně měla dát nabít foťák haha. Bolest v krku mě zatím nepřechází ale mimo to mi nic jiného není, žádné teploty (nechci zakřiknout) apod. takže snad se z toho dostanu. Tenhle víkend bude hodně práce tak držte palce ať se vše podaří tak, jak má:)

Do školy jsem teda dnes vůbec nešla a radši ležím v posteli. Piju hnusné čaje, dopuju se Strepsilsem a kloktám vodu se solí nebo tantum verde..fakt si přijdu jak blázen, protože kdo tohle dělá při pouhé bolesti v krku?:D Zapomněla bych k tomu panáka slivovice, ze které mi je sice fakt na blití ale já ty svině vypálím ať chtějí nebo ne, za týden je ples a mě nedostanou haha.

http://ask.fm/xoxoshejvi


[6.2.2013] - Friday, please!

6. února 2013 v 18:29 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj. Jak se máte blogeři? Zrovna ležím v posteli a chystám se na povinnou četbu, protože z toho bude v pátek zkoušet. Pokud někdo máte přečtený Stříbrný vítr, určitě chápete jaká je to nuda, grr! Teď mám úplně psycho, protože mě už asi tři dny bolí v krku a bojím se aby se z toho nevyklubala chřipka. Všichni kolem mě jsou nemocní ale já se zatím držím takže chraň tě hnáta páně Pavlíno abys byla nemocná! To si nedovedu představit..Jsem nadopovaná Strepsilsem tak snad to bude jen nachlazení:D:) Na fotce můžete vidět jak moc jsem se nudila při dnešním právu. Kamarád Tom alias moje práce trvající dvě hodiny, uff..fakt mi dal zabrat frajer haha. Zítra píšem ze špániny tak mi držte palce, potřebuju nejhůř za 2..Jinak pokud se chcete ještě na něco zeptat do videoodpovědi, máte poslední možnost v tomto článku, zítra to budu uzavírat:)

Ráno jdu na desátou, na tělák se v tomhle stavu vykašlu tak se aspoň pořádně vyspím. Později ještě zajdu k vám na blogy a po zbytek večera nehodlám vylézt z postele:D Abych se pak nenudila klidně se ptejte i na Asku, odpovím na vše, popřípadě poradím tak do toho..zatím pac a pusu..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[4.2.2013] - Brigáda

4. února 2013 v 17:19 | S-hejvi |  diary
Ahojec, před chvilkou jsem dorazila ze školy a totálně znechucená. Nejen, že je pondělí ale náš učitel na fyziku (zatím taky nejoblíbenější) odcházi na jinou školu a dnes jsme za něj měli poprvé náhradu. Řeknu vám že arogantnějšího a nepříjemnějšího člověka jsem zatím nepoznala. Blonďatá kráva, která nás poslední půl rok co máme tenhle předmět bude dusit, přesně jsem to čekala. Našim prokecaným hodinám odzvonilo haha. No nenaděláš nic..Další pro mě už příjemnější zpráva je, že se mi ozvaly z agentury kam jsem psala žádost o brigádu. Ve středu mám přijít na informační schůzku tak mi držte palce aby aspoň tohle vyšlo. Měl by to být stánkový prodej v obchodním centru a za hodinu nabízí až 100,- takže proč to nezkusit. Peníze teď tak potřebuju že byste ani nevěřili:D Samozřejmě jen na víkendy, ve všední dny bych to dohromady se školou nezvládala..Přidávám fotku z našeho těláku aneb dlouho jsme se neprojeli na koni haha.

Mamča už dělá večeři a voní mi to tady až v pokoji, už se nemůžu dočkat. Mám hlad jak blázen, ty školní srajdy se nedají ani polknout, určitě víte o čem mluvím:D Pak se budu muset mrknout na zemák, jelikož zítra píšem a jestli to stihnu zajdu k vám na blogy nebo vymyslím nějaký článek, zatím se mějte a ptejte se na Asku..xoxo

http://ask.fm/xoxoshejvi


Moje tetování a jeho význam

3. února 2013 v 20:39 | S-hejvi |  kos
V tomto článku se budu zmiňovat o mém tetování a jelikož i vy jste si přáli o něm něco vědět, přišlo mi to jako dobrý nápad:) Už jsem jeden takový článek psala ale ten byl spíš o kérkách obecně. Jak probíhá, jestli bolí apod. Zodpovím na jednu z otázek ještě jednou, protože by to určitě někoho zajímalo. Bolí? Každý má jiný práh bolesti, jestli zrovna vás by to bolelo to nemohu vědět. Mám na kotníku a na levé lopatce. Kotník mě nebolel vůbec, lopatka už byla horší ale přímo bolestí bych to nenazvala, je to jen trochu nepříjemné a za mě se není čeho bát. Když člověk neco chce, tak do toho jde bez ohledu na to, jestli při tom bude trpět nebo ne:)

Teď přejdu k tomu co mé dvě kérky znamenají. Myslím si a taky to tak je, že tetování by se mělo dávat z nějakého důvodu a mělo by mít nějaký význam. Nelíbí se mi když si někdo nechá vytetovat nějakou kravinu, která se mu zrovna líbí a přitom nepřemýšlí jestli ho to za pár let neomrzí. Máte to na sobě dokonce života, takže je dobré být opravdu rozhodnutý a stát si za tím. Mělo by to pro vás asi znamenat víc než jen nějaký obrázek, který by se vám na těle líbil. Samozřejmě je to každého věc. Moje první tetování jsem si nechala udělat v 16ti letech na kotník. Je to oficiální znak iniciálů zpěváka Michaela Jacksona. Ať si každý myslí co chce, od malička je to pro mě nejoblíbenější umělec a po smrti i člověk, kterého budu vždycky obdivovat. Mezi celebritami druhého nenajdete, nikdy mě neomrzí a když ho za jeho tvorbu budu mít v srdci do konce života, neviděla jsem jediný důvod proč by nemohl být i na mém těle..


Druhé tetování mám na levé lopatce. Dostala jsem ho jako dárek k 18náctým narozeninám a stojí v něm moje životní motto napsané anglicky "Don't dream your life, live your dreams" v překladu "Nesni o živote, žij své sny" a nad ním květina v podobě lilie, kterou jsem od malička vždy dostávala k narozeninám od babičky ale bohužel zemřela měsíc před mými 18náctinami..Proto jsem si ji nechala vytetovat abych ji tak měla u sebe nejen ten den kdy slavím další rok ale i celý život..Mimochodem celý motiv je mnou vymyšlený a můžete ho vidět i na blogu, na konci stránky..


Zatím mám tedy jen dvě ale sama jsem se přesvědčila o tom přísloví, že první tetování není poslední. Je to jako droga a jak jednou začnete, zavazujete se k tomu že dříve nebo později budete chtít další. Zatím ho neplánuji ale kdo ví přijde za pár let ale jediný další ornament , který bych chtěla by rozhodně obsahoval rodiče nebo sourozence..

http://ask.fm/xoxoshejvi


[3.2.2013] - Photos

3. února 2013 v 10:19 | S-hejvi |  diary
Zdary všem:) Zase neděle, no to fakt nechcete. Potřebovala bych už aspoň týdenní prázdniny, protože jsem ze všeho totálně vyřízená. Bohužel si ještě budu muset tak tři týdny počkat. Ne že bych si nějak stěžovala ale nevím proč jsou letos už od 25. února. V březnu a dubnu v té škole pak chcípnu haha. Teď se ale soustředím jen na náš ples, který je už patnáctého. Bojím se abych nebyla nemocná ale já tam prostě půjdu i s horečkou! Strašně moc se těším, tak doufám že se to jako vždy něčím nepokazí, to už by mě fakt vezli..Jak jste si vy užili víkend? Včera jsem byla totálně vytočená a opět skoncovala s pár lidma, ne já si na hlavu už srát nenechám. Chystám nějaké články, které by vás snad mohli zajímat ale jestli máte konkrétní přání, napište do komentářů. Jinak včera jsem se opět pobavila na Asku, lidi jste takový hrdinové, že z vás mám špatné svědomí, to vám teda povím:D A nezapomeňte mi napsat jak mě to sere když to zase vytahuju do článku, bla, bla bla..dokud mi to nikdo z vás neřekne do ksichtu, budu se v klidu dál bavit:)

Přidávám slibované fotky z plesu. Pozor! Nevyretušované! Veselé Vánoce vám přeju, určitě z toho budete na větvi jak malé děti. No, než jsem je našla tak mi to trvalo, protože na facebooku jich bylo kolem 300 takže nic moc na moje nervy:D Ale mám je, takže tady jsou:)

http://ask.fm/xoxoshejvi


[2.2.2013] - Řešte moje fotky do posrání

2. února 2013 v 15:49 | S-hejvi |  diary
Už docela dlouho se setkávám s vašimi komentáři a otázkami na Asku a pořád na jedno téma. "Proč si tolik retušuješ fotky?" nebo "Proč jsi tak namyšlená?" No, asi takhle..Myslím, že je jenom moje věc jaké fotky přidávám, jak je upravím nebo neupravím. Podívejte se, i kdybych si vyretušovala hovno které vy*eru může vám to být úplně jedno. Chápu, je strašně těžké to pochopit, jelikož někteří lidé mají svůj život tak nudný, že jsou se mnou schopni řešit moje fotky klidně celé hodiny. Upřímně mi tohle spíš dělá radost miláčkové. V žádném případě mě vaše komentáře, ještě k tomu anonymní, nemůžou urazit. Proboha jsem dospělá a aby mě děvčata o několik let mladší poučovala o tom, jak se mám fotit to si bohužel k srdci brát nebudu:) Tenhle blog píšu pro sebe, nikdo vás sem nenutí chodit ale pokud vás baví do mě rýpat a dělá vám to radost, jen do toho. Mám důležitější věci na práci a plno jiných problémů, než se pozastavovat nad tím jak mě nějaká "Verča Nováků" vyjebe za to že jsem si dovolila upravit vlastní fotku. Pro radost tady máte jednu upravenější specialně pro vás haha. Bože, vaše starosti bych si upřímně prála mít..

Teď další věc. Proč jsem tak namyšlená? Asi proto že vám to tak přijde, což není můj problém. Nikdo z vás mě nezná osobně, vidíte jen moje fotky a to co každý den moje mysl vyblije do deníčku:D Ano, víte toho opravdu dost na to, abyste o mě říkali takové věci:) Možná až tohle budete chtít říct o někom dalším, nejdřív si zkuste o tom člověku zjistit něco víc..namyšlená nejsem a nikdy jsem nebyla. Jestli na vás tak působím, tak ať. Vlastně jsem zapomněla že žijeme v povrchním světě..:)

http://ask.fm/xoxoshejvi

CZECH LIFESTYLE BLOG