Říjen 2012

[31.10.2012] - Poker

31. října 2012 v 15:56 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj. Sorry že jsem se včera neozvala, vůbec jsem se nedostala k pc. To je furt něco že? Taky ale nejsem robot. Teď jsem měla doučování z matiky, takže jsem docela unavená. Hodina přemýšlení to není nic pro mě haha. Zítra jdu k zubařce a snad poprvé mi to vůbec nevadí, jelikož přijdu o odpoledko a radši půjdu na prohlídku než abych ve škole trčela zase do čtyř. Navíc když už je teď brzy tma mám pocit že toho stihnu míň takže každá minuta dobrá:D Momentálně hraju poker na facebooku..po dlouhé době jsem si taky zkusila nějakou tu hru a celkem mě to baví..akorát jsem zatím profrčela celý finanční obnos..nechcete mi někdo poslat nějaké penízky? haha. No nic, poletím do vany a pak možná ještě něco přidám..kouknu i na druhý blog a k vám tak se zatím mějte..XOXO

http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[29.10.2012] - Monday

29. října 2012 v 17:51 | S-hejvi |  diary
Čauda, dneska to bude trochu kratší článek. Nějak nemám náladu se rozepisovat a hlavně mám hrozný hlad takže hned co dopíšu letím do kuchyně haha. Za celý den jsem snědla jednu mandarinku, ještě že máme ve škole automat na kafe, jinak bych skonala:D Po víkendu ty pondělky do čtyř jsou na pěst..Jak je teď brzy tma tak mě to taky deptá, tohle úplně nesnáším. Pustím si asi nějaký film nebo ty frajery z vězení, jsem po dnešku totálně vyčerpaná. Přeju hezký večer. Kdyby něco ptejte se na Formspringu a ozvu se zítra:)

http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[28.10.2012] - Snow

28. října 2012 v 9:29 | S-hejvi |  diary
Bože zase neděle. O tom psát nebudu nebo se akorát rozčílim haha. Včera jsme se u nás asi jako všichni taky dočkali sněhu a že sněžilo celkem dost. Jestli z toho mám radost, to se říct nedá, protože je konec října a jak to tak bývá na Vánoce žádný nebude. Všude jen sra*ky jako každý rok. Ráda bych konečně zase konečně zažila krásné bílé Vánoce:) Uvidíme, je to ještě daleko..Ten posun času mě taky trochu mate:D První den si na to nikdy nemůžu zvyknout ale aspoň jsme si o hodinu déle pospali. Dnes se jedeme podívat za dědou, kde bude i teta s rodinou. Mají nového pejska takže jsem na něj zvědavá. Na fotkách byl úžasný!:) Zbytek dne asi strávím sledováním Útěku z vězení. Ano, opět. Nikdy mě to neomrzí, je to jako droga. Taky jsem si stáhla upíry (vím jsem pozadu) tak na to mrknu taky. Taková běžná pohodová neděle, mějte se krásně:)


http://www.formspring.me/xoxoShejvi


Zhubni 10kg za dva měsíce

27. října 2012 v 18:49 | S-hejvi |  healthy
Tak je tu pro vás slibovaný článek o hubnutí. Abych to upřesnila za dva měsíce se mi podařilo zhubnout deset kilo. Pokud někdo říká že to nejde je to lež. Všechno jde ale jen když se chce, nejednou jsem se o tom přesvědčila:) To hlavní co pro to abyste snížili váhu musíte udělat, je mít co nejpevnější vůli a věřit, že to dokážete..
1. Pohyb je další důležitá věc. Když přestanete jíst nebo budete jíst jenom zdravou stravu, možná zhubnete ale bude vám to trvat mnohem déle, než kdybyste u toho minimálně třikrát za týden cvičili. Pokud máte doma rotoped jako já, donuťte se ze začátku třeba třikrát v týdnu po 20ti minutách a postupně tu hranici zvyšujte. Já jsem po několika týdnech vydržela jet v kuse i hodinu. Jeden tip pro vás - pusťte si nahlas do sluchátek svou oblíbenou hudbu a hned to půjde snáž:)

2. Zdravé stravování je samozřejmost. Byly dny, kdy jsem jedla jenom jablka. To ale nedoporučuji. Ve škole jsem vyšla schody do druhého patra a jak jsem byla oslabená, začala se mi motat hlava a byla jsem oslabená. Taky jsem nesnídala a to byla chyba. Začala jsem jíst opravdu spíš jen ovoce a zeleninu. Oběd jsem si normálně dopřála a to bylo jediné pořádné jídlo za celý den. Chleba s gervais apod. k večeři apod.

3. Pitný režim taky nezanedbávejte. Přemoci chuť na sladké či slané se mi podařilo opravdu vždycky a to díky pití. Vždy když jsem měla na něco chuť, okamžitě jsem se napila. Čistá voda je nejlepší, já jsem pila jemně perlivou, protože lépe "zaplní" žaludek a není po ní takový hlad. Klidně dvě denně. Čaje nebo voda s citrónem taky ničemu neuškodí. Musíte hlavně hodně pít, ten hlad tím opravdu znatelně zaženete.
4. Výsledek. To je celé. O ničem jiném to nebylo, žádné diety jsem nedržela jen jsem si stanovila vlastní cíl a udělala pro to maximum. Pokud se do toho dáte a vydržíte, za dva měsíce máte deset kilo dole ale musíte se vážně snažit a chtít. Jestli máte ještě nějaké otázky, ptejte se a budu držet palce:)

[27.10.2012] - Rainning

27. října 2012 v 10:49 | S-hejvi |  diary
Ahojda, jak jste se dnes vyspali? Dnes jsem si na rozdíl od včerejška trochu pospala, protože když je venku takový déšť postel je to nejlepší místo. Miluju když prší a já můžu spát, zvlášť v noci:P Doufám že dnešek bude utíkat co nejpomaleji, při představě že už je zítra neděle - nic moc pocit. Jak už si někdo stačil všimnout založila jsem jeden blog o mém nejoblíbenějším herci. Kdo nesledoval Útěk z vězení možná ho znát nebude, protože tam se proslavil asi nejvíc. Pokud byste chtěli, najdete ho na téhle adrese http://robertknepper.blog.cz Uvidím jak budu stíhat dva blogy ale přednost dávám tomuto, takže se nemusíte bát že bych to tu kvůli tomu nějak zanedbávala:) Taky se k večeru můžete těšit na slibovaný článek o hubnutí. Holky mi psali jak už jsou nedočkavé tak dnes tu konečně bude:) Teď utíkám mamce pomoct s obědem, zatím se mějte a hlasujte v soutěži..XOXO


http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[26.10.2012] - No sleep

26. října 2012 v 11:29 | S-hejvi |  diary
Čauko. Než na to zapomenu, chci vám poděkovat za písničky, které jste mi včera napsali do komentářů. To jsou přesně ty, které jsem hledala a teď mi tu hrají pořád dokola. Večer jsem se nemohla odtrhnout od notebooku, psala jsem si s kámošem asi do čtvrt na dvě a pak jsem měla hroznou zimnici. Musela jsem si vlézt pod peřinu i s mikinou haha. Vstávala jsem samozřejmě už asi v sedm. Když není škola, prostě mi to nikdy nedělá problém. Jsem s bráchou sama doma, takže k obědu budeme mít asi pizzu pro kterou buď dojdu nebo ho tam pošlu, podle toho jak se mi bude chtít:D Pizzerii a Tesco máme 5 minut od baráku so take it easy. Dnes určitě přidám ještě článek a ohledně té soutěže o design - začne buď zítra nebo už dneska, podle toho kolik lidí se mi zapíše. Opravdu bych byla ráda kdyby vás bylo co nejvíc, proto se přihlašujte tady:) Teď mrknu k oblíbencům a uvidím co se bude dít dál:P Pac a pusu..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[25.10.2012] - Volno

25. října 2012 v 11:29 | S-hejvi |  diary
Ahoj všem. Omlouvám se že jsem se včera vůbec neozvala ale nebylo mi dobře a ani jsem neměla na nic náladu. Celé odpoledne jsem spala a večer překvapivě to samé:D Dnes už je to lepší takže snad čekejte nějaký článek na večer. Mám připravené nějaké recenze apod. Ráno jsem letěla na kožní, kde jsem čekala asi půl hodiny. Tohle je na těch doktorech to nejhorší. Pak jsem se stavila v obchodě koupit svou oblíbenou Ondrášovku lesní plody a čínskou polévku, kterou si udělám k obědu. Ano, nechce se mi nic vyvářet haha. Počasí je taky na prd a vůbec je to takové nudné od včerejška. Samozřejmě jsem ráda, že jsem doma. To je pocit k nezaplacení! Už mám celkem hlad, tak letím udělal fofrem "oběd" a zase si pustím Útěk z vězení. To je v těchto zamračených dnech moje jediná a hlavně účinná terapie haha.


http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[23.10.2012] - Uff

23. října 2012 v 17:39 | S-hejvi |  diary
Ahojte. Ozývám se za celý den až teď protože dřív opravdu nebyla možnost. Dneska jsem ze všeho totálně vyflusaná, až se divím že vůbec píšu nějaký článek. Škola do tří, to by nebylo tak hrozné kdybychom poslední dvouhodinovku společenského semináře neměli s totálně neschopným učitelem, který anglicky neumí skoro kváknout a než aby nás učil on, tak ho spíše učíme my. Na pěst. Přišla jsem domů a měla doučování z matiky. Bože na to jsem se vážně těšila, ještě že je slečna v pohodě:) No a teď jsem se vrátila z tesca kam mě mamina poslala. Jsem ráda že sedím a mám konečně klid. Jediné co mi dává sílu a energii je že se jde zítra naposled:P Od čtvrtka konečně zasloužené volno, těším se tak že byste se nestačili divit haha. Můžete se ptát na Formspringu a já letím mlsat oblíbené granko hvězdičky:D

http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[22.10.2012] - Palačinky

22. října 2012 v 15:50 | S-hejvi |  diary
Nejlepší pocit když vám ve škole řeknou, že poslední dvě hodiny odpadají..ahoj btw. No hned je to pondělí příjemnější, jinak bych tam trčela do čtyř:) Z účetnictví jsem dostala za 1, takže mám ještě lepší náladu. Právě jsem dojedla palačinky, které jsem si po dlouhé době udělala..mmm to je dlabanec haha. Ještě jich pár zbylo a jak tak koukám už si na ně brousí zuby taťka:D Aby ne, jsou výborné! Zítra asi píšem z práva, tak na to jen tak mrknu aby se neřeklo a opět si pustím můj milovaný útěk z vězení. Včera jsem na to koukala asi do půlnoci, nemůžu se od toho odtrhnout i když to znám téměř nazpaměť. Tomu se říká dobrý seriál!:P Jinak děkuju, že se přihlašujete do té soutěže:) Je vás už devět tak doufám že se ještě někdo zapíše..Chtěla bych aby vás bylo co nejvíc a bylo pořádně o čem hlasovat. Teď letím trochu poklidit a postupně se na všechno vrhnu, mějte se krásně!


http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[21.10.2012] - No idea

21. října 2012 v 12:19 | S-hejvi |  diary
Hezký den přeju (vlastně ani moc hezký ne, jak tak koukám ven). To počasí zas stojí za prd, všude mlha atd. Hrůza! Dnes jsem vstávala asi o půl desáte a pak si šla zase lehnout, ono se nic jiného asi dělat nedá haha. Teď akorát čekám na oběd kdy budou bramboráčky s výbornou masovou směsí...mmm yuumy! Mám hlad že nevidím. Včera brácha dělal dýni jak můžete vidět na fotce, celé to zvládl i se zlomenou rukou šikula můj:D Nějak nemám náladu něco dlouhého psát, ani nemám co takže tohle je jen kratší článek, jsem fakt úplně mrtvá. Přijdu si jak sjetá:D Pustím si zas útěk z vězení a šlus. Tak se mějte hezky a užijte si tuhle otravnou neděli..


http://www.formspring.me/xoxoShejvi


Je obchodní akademie těžká škola? Odpověď zde

21. října 2012 v 9:29 | S-hejvi |  kos
Napadlo mě napsat článek, který by hodně lidem z vás pomohl. Aspoň v to doufám, protože mi píšete plno dotazů ohledně školy a obchodní akademie, jelikož se pro tuto školu rozhodujete. Je to jen můj subjektivní pohled a názor takže pokud vám někdo řekne něco jiného, neberte nikoho za slovo. Sto lidí, sto chutí. Nenechte se v žádném případě odradit, přesvědčte se nejdříve sami..
Jelikož jsem už asi od sedmé třídy ZŠ měla jasno na jakou střední chci jít, výběr pro mě byl tedy jasný. Žádná jiná škola by se ke mně nehodila lépe jak obchodka. Měla jsem z toho samozřejmě strach jako vy, plno otázek jestli to zvládnu apod. V deváté třídě jsem měla nejhůře dvojky na vysvědčení a s příchodem na SŠ okamžitě 4 a hůř. Ten rozdíl tam tedy opravdu je ale nehrozte se, protože tak je to u každé střední:) Typ učení na základce a typ učení na střední je něco úplně jiného. To vám je asi jasné, proč to ale píšu? Pokud se vážně rozhodnete jít na obchodní akademii čekají vás předměty jako ekonomika, účetnictví, možná právo a matika vás rozhodně nemine. Ptáte se jestli je to těžká škola? Ne, není. Těžké je se naučit způsob, jakým se budete tyto předměty učit, protože nejdou opsat z taháku, který si napíšete před hodinou:)


Pokud už předem víte že jste flákači, není to asi dobrá cesta. Jestli se k tomu učení dokážete donutit a každý den si aspoň něco přečíst ze sešitu, nemusíte se ničeho bát! Ať vám říká kdo chce, co chce, vím o čem mluvím. Důležité je odmaturovat a když na to nebudete vyloženě kašlat, na lepší známku jak 5 nebo 4 se to dá vždy v pohodě zvládnout:)
Důležité taky je aby vás to vůbec bavilo. Tenhle obor vám musí něco dát, protože když jste z toho znechucení, to učení vám nejde tolik jako když vás ty předměty baví. Patří tam bezpochyby i angličtina. Pokud vás jazyky nebaví nebo vám nejdou, budete se je muset učit o to víc a tím pádem to bude zase složitější. Všechno se odvíjí od všeho, proto si to musíte hlavně pořádně rozmyslet. Jak ale říkám, každý na to může mít jiný pohled a z mého celkového názoru nemusíte mít strach aspoň z toho důvodu, jestli základku zvládáte na dobré či chvalitebné:)

[20.10.2012] - Velký úklid a plno vzpomínek

20. října 2012 v 17:49 | S-hejvi |  diary
Hezkou sobotu přeju:) Jak si užíváte víkend? Já jsem se konečně dostala k notebooku. Vstávala jsem už v sedm hodin a to jsem se i sama divila, jelikož jsem myslela že budu po tomhle náročném týdnu úplně mrtvá. Udělala jsem si lehčí snídani, hodila do sebe čaj a vrhla se na ten zmiňovaný úklid. Musím se pochválit, protože jsem to zvládla úplně všechno. Taky aby ne když jsem skončila asi v 1 haha. Hned je ten pohled ale na všechno lepší. Za dva dny tu bude stejně zase bordel takže si to musím užít:D Na fotkách můžete vidět menší dáreček od kamarádky. Dala mi mega gumu, která je naprosto dokonalá!:D a krásné kraťáskové kalhotky..leopardí vzor to je moje a každý to ví:D. Rodiče jeli do Pardubic nakupovat a já radši zůstala doma, protože už nechci nic utrácet a šetřit na ty Vánoce. Vymyslela jsem celkem náročné dárky takže mám co dělat. Chtělo by to nějakou brigádu sakra! Jinak jsem si po dlouhé době pustila můj nejoblíbenější seriál Prison Break. Nějak jsem si zavzpomínala na to jak jsem to začínala sledovat, bylo mi teprve dvanáct:D Bože tak to letí..Kdybyste věděli co všechno jsem kvůli útěku z vězení vyváděla, to byste se přísahám bohu nestačili divit. Byla jsem (možná ještě jsem ale už ne tolik) naprostý magor, ten seriál pro mě byl jednu dobu vším, naprosto mě pohltil..sledovala jsem několik epizod každý den, že si ještě teď nějaké dialogy pamatuju nazpaměť haha. To byla doba kdy jedinou mojí starostí bylo, abych náhodou neprošvihla další díl:D a samozřejmě Michael Scofield (hlavní hrdina) no..co si budeme povídat že ano dámy:D Krásné časy musím říct, ale vážně mi to dalo víc než všechny filmy a pořady dohromady..Pro mě PB vždycky bude nejlepší seriál s nejlepšími herci co jsem kdy viděla:) Kdo ho nezná, přichází o hodně..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[19.10.2012] - Relax

19. října 2012 v 17:59 | S-hejvi |  diary
Hezký den přeju:) Konečně jsme se všichni dočkali pátku, tenhle týden byl pro mě náročnější něž obvykle takže si chci o víkendu pořádně odpočinout. Dnes možná půjdeme s holkama něco popít do města ale nic velkého - jak říkám, ani bych na to neměla sílu:) Zítra se chystám na velký podzimní úklid, jak už jsem jednou zmiňovala. Jak tak koukám po pokoji, vidím že to nebude záležitost na hodinku nebo dvě..půl dne možná bude stačit haha. Budu totiž i nějak trošku měnit výzdobu. Koupila jsem a dostala nějaké doplňky a dekorace abych to tu maličko oživila, tak snad to všechno zvládnu a mamina ze mě bude mít radost:D Potom bych sem i mohla dát fotky pokoje jestli budete chtít:) V neposlední řadě vám chci ještě poděkovat za návštěvnost. I když vždy přidám jen něco do deníčku, čísla jsou stále úžasně vysoká takže děkuji moc:* Teď jsem se probudila, protože v pátek po škole to tak se spánkem většinou dopadá. Že by zrovna dnešek byl vyjímkou jsem dvakrát netipovala:)

http://www.formspring.me/xoxoShejvi


TOP songs

19. října 2012 v 7:09 | S-hejvi
Dávám sem takový seznam mých nejoblíbenějších písniček. Můžete si všimnout že opravdu poslouchám od všeho něco haha. Rap, pop nebo rock. Strašně mám ráda skupinu Nickelback, od které tu jsou taky dvě písničky. Jejich texty jsou úžasné a mohla bych to poslouchat pořád dokola. Pak samozřejmě Michael Jackson a jeho Billie Jean nebo P!nk, která má taky dokonalé texty. Rozhodně neposlouchám něco, co se hraje furt a za chvíli po tom neštěkne ani pes..


[18.10.2012] - Plány na blogu

18. října 2012 v 18:19 | S-hejvi |  diary
Zdravíím. Jak to u vás dneska jde? Jeden z nejhorších dnů v týdnu mám za sebou takže můžu zajásat haha. Pondělky a čtvrtky jsou vážně peklo..Přišla jsem domů, sedla k televizi s mojí oblíbenou nugátovou koblihou, horkým čajem a na nic jiného jsem sílu neměla. Tehle týden je toho celkově nějak moc. Zítra zase píšem z účetnictví a jak to dopadne nechám na osudu:D Dnes si už akorát vlezu do vany a půjdu brzy spát..Koukala jsem že jste také psali hodně otázek do videoodpovědi. Je jich strašně moc takže zítra už to uzavřu. Pokud se chcete ještě na něco zeptat pište do tohohle článku, pak to dám vše dohromady. Kdy to přesně budu točit nevím, ale příští týden je volno tak doufám že už bych se na to konečně mohla vrhnout:) Těch dotazů je vážně dost, tak snad to shrnu v co nejkratším čase aby video netrvalo půl století. Uvidím jak se to všechno povede:D Na víkend mám pro vás připravené i nějaké zajímavější články než jen deníček, pochopte že v týdnu kdy se člověk může zbláznit se nic pořádného vymýšlet nedá, samy to určitě znáte:)


http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Piště dotazy a já letím. XOXO