Září 2012

[30.9.2012] - Věřit můžeš jen sám sobě

30. září 2012 v 11:19 | S-hejvi |  diary
Přeju hezký poslední záříjový den. Ty tři dny volna utekly jako voda haha. Zítra opět škola, ale co už..Dneska nic neplánuji, budu doma, protože si chci uklidit v pokoji, zacvičit a dát pořádnou horkou vanu. Včerejší večer u kamaráda, kdy jsme seděli v hospodě a kecali mi dal zabrat. To jsem se zase dozvěděla věcí a pomluv že je mi z toho ještě teď na blití. Nějak už si na to ale zvykám, jelikož kdybych měla řešit lidi co o mě vědí velké ho*no , to bych nědělala nic jiného no ne? Učení hrotit nebudu, opravdu na to dnes nemám sílu a náladu:D Ještě čekejte jeden článek, který jsem vám včera slibovala..


http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Zase se můžete ptát, ráda poradím:) Pak se tedy ještě ozvu, zatím se mějte..xoxo

[29.9.2012] - Přátelství je někdy více než láska

29. září 2012 v 8:19 | S-hejvi |  diary
Ahoj všichni. Napíšu jeden článek a letím plnit povinosti haha. Před chvilkou jsem vstala, takže si vezmu něco málo k snídani, udělám kafčo a musím letět do Rosmanna a do knihy, koupit ještě dvě učebnice na češtinu. Držte mi palce ať je mají, lítat v sobotu po Hradci a hledat se mi opravdu nechce:D Na večer plánuju jít s kámošem na nějakou flašku a pokecat. Snad zůstane takové počasí, jaké je teď:) Co máte v plánu vy? Zítra se tady tomu budu více věnovat, čekejte ten orientační článek, ve kterém se dozvíte co pro vás chystám..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

To je pro dnešek asi vše, užijte si den!

[27.9.2012] - Party time!

27. září 2012 v 17:30 | S-hejvi |  diary
Hezký den přeju..Dnešní prezentace naší španělštiny byla naprosto oddychová, žádná nuda, plno srandy apod. Nestěžuju si ale přeci jen jsem ráda doma a naplno si užiju ty tři dny volna!:P Začnu hned dneska, kdy jdeme do Event Music baru, je tam velká akce a nemůžu se dočkat. Dlouho jsem nikde nebyla, vzhledem k poslední dobou smutnému období, takže chci přijít na jiné myšlenky, večer si užít a pořádně zapařit:) Hold dámská jízda, chlapy stranou!:) Spím u kamarádky, takže už se dnes neozvu..doufejte i za mě že zítra už snad ano:D Za chvilku se začnu pomalu připravovat, ať trochu vypadám a poprosím mamču aby mi skočila aspoň pro Lambrusco..nemůžu se dočkat těch 18náctin kdy už takové věci budu moct zařizovat sama haha:D


http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Klidně piště otázky a zatím se mějte. Pac a pusu,

[26.9.2012] - I'm hungry!

26. září 2012 v 18:24 | S-hejvi |  diary
Čusec. Jak se dnes máte? My psali tu matiku a s jistotou říkám že kule jasná:D Budu si muset asi sehnat doučování, protože na čísla jsem fakt střevo..Zítra jedem na nějakou soutěž, prezentovat španělštinu takže to bude celkem vošmel haha..aspoň nějaká ulejvárna před tím volnem:D Teď jsem trochu poklidila, udělala pořádek na stole atd..všude se mi válely papíry a sešity, teď tu mám místa jedna báseň:D a jen čekám až rodiče přijedou z nákupu, protože jsem zase skoro celý den nejedla..přišla jsem ze školy a v lednici ani Ň..to mě vždycky voser..Mám hlad!:D

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Teď letím do vany ať se zahřeju protože mi je taky strašná zima..brrr! Zatím se mějte..

[25.9.2012] - Úterý..jaký to originální nadpis

25. září 2012 v 18:29 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj:) Dnešek už je trošku klidnější než to zatracené pondělí..až na test z dějáku, který jsem ale napsala dobře..yeaah, perfektně já!:D (ještě aby ne, když jsem to přepisovala a učila se přes dvě hodiny haha) je všechno v pohodě. Akorát budu muset mrknou na matiku, ze které taky zítra píšem..mám dojem že to už tak skvěle nedopadne:D Pryč od školy! V pátek je volno, což znamená tři dny volna..už se strašně těším, rozhodně chci něco podniknout a nesedět doma jako to bylo minulý týden a víkend. Potřebuji prostě přijít na jiné myšlenky..:)

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Jinak chystám článek, ve kterém se dozvíte na co se v následujících dnech můžete těšit. Jediné co vám prozradím je, že toho není málo:P Přeji hezký zbytek dne..

[24.9.2012] - Hotovo..uff!

24. září 2012 v 20:00 | S-hejvi |  diary
Hezký večer..no pro mě zase tak hezký ne. Jak už jsem jednou zmiňovala - nesnáším pondělky! Končíme ve čtyři, takže jsem se domů dostala kolem půl páté a do teď jsem přepisovala dějepis, učila se právo a ještě musela mrknout na účto. Ruka od psaní mě bolí ještě teď a proto nečekejte žádný sloh:P Půjdu se osprchnout, uvařím si čaj a konečně si v klidu sednu k televizi..Ještě že je v pátek volno, jinak bych to tenhle týden snad nevydržela haha..


http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Pěkný zbytek večera přeju a stále jsem na Formspringu, takže piště případné dotazy:) Btw na druhé fotce můžete vidět můlj dnešní rádoby "oběd"..Ano, opravdu jsem neměla ani čas se najíst:D xoxo

Nezapomenu..

23. září 2012 v 18:30 | S-hejvi |  kos

Nedávám to sem kvůli písničce..


[23.9.2012] - New beginning

23. září 2012 v 12:30 | S-hejvi |  diary
Krásný den přeju..večer jsem tak nějak přemýšlela a chci pár věcí zahodit, zapomenout na ně a jít dál. Začít znova. Nebude to lehké ale jinak bych se asi zbláznila..Večer jsem teda strávila u zmiňovaného Harryho a pak si napustila plnou vanu horké vody a relaxovala..Dávám sem i pár fotek. Co dnes budu dělat netuším, asi umřu nudou. Měla bych se asi podívat na matiku a právo..no jak se znám, tuším jak to dopadne. Vrhnu se asi na menší úklid a zacvičím si..poslední dobou tohle taky zanedbávám haha. Chci se vás ještě znovu zeptat o jaké články máte zájem? Budu ráda za jakýkoliv návrh, protože jednou mám nápady a podruhé zase ne..Taky jsem udělala pořádek v oblíbených blogách, pokud chcete vědět jestli mezi ně patříte klikněte na tento odkaz.
http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Dotazy? Ptejte se. To je dneska asi vše, snad se zítra dokopu k tomu napsat článek, protože máme až do 4 grrr! Nějaké mám ale přednastavené takže aspoň jeden očekávejte:) xoxo

[22.9.2012] - Everything will be okay in the end..if it's not ok, it's not the end..

22. září 2012 v 10:49 | S-hejvi |  diary
Dobré ráno přeji..jak jste se dnes vyspali? Já báječně musím říct! Není nad vlastní postel:) Včera jsem se dokopala k tomu napsat několik článků, které zase budu postupně zveřejňovat. Byla bych ráda i za vaše rady a přání, co byste tu chtěli:) Napadla mě zase nějaké soutěž ale nevím o jakou byste stáli..Klidně napište do komentářů..Jinak něco z mého poslední dobou "happy" života plného slz a přemýšlení - ode dneška jím jen zdravě, už jsem se nas*ala! Ovoce, zelenina a konec šmitec. V pondělí se asi budu objednávat na to tetování, které mi rodiče věnují k 18tinám. Jsem zvědavá jestli se mu dovolám, minule mi to vzal až asi po desáté haha, tak mi držte palce! Dnes to opět zakempím k televizi a budu sledovat jeden z mých nejoblíbenějších dílů Harryho..samozřejmě vězeň z Azkabanu. K tomu vínečko či pivečko a jak mi bude.

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Jinak jsem 24 hodin denně k dispozici na Formspringu!:D Tak se ptejte na co vác napadne, ať se při sobotě nenudím..Užijte si den!

[21.9.2012] - Krkonoše

21. září 2012 v 18:59 | S-hejvi |  diary
Čauko, tak jsem zpět..Abych pravdu řekla horší zkušenost se školním výletem jsem ještě nezažila. Hotelu kde jsme byli ubytovaní se ani nedá říkat hotel haha. Byla tam hrozná zima že jsem musela spát v mikině, netekla teplá voda, o jídlu ani nemluvím a aby toho nebylo málo tak ve finále nám po pokoji běhala myš. Velká paráda:D Aspoň že byla sranda, to možná poznáte z fotek, které tu přidávám:D Každopádně jsem ráda že jsem doma, protože to byl vážně otřes! ..Dnes se budu věnovat blogu, připravím nějaké články takže se máte na co těšit:) Teď tu je pár slíbených fotek z našeho kurzu haha..
http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Ne, nejsme normální a těším se na plno narážek od anonymů:D Opět jsem k dispozici na Formspringu, takže se můžete ptát na cokoliv! Moc ráda odpovím nebo s něčím pomůžu:) xoxo

Náběr oblíbených blogů

21. září 2012 v 18:29 | S-hejvi
Od té doby co začla škola hodně adminek svůj blog zrušilo nebo přestaly být aktvivní. Je to pochopitelné, toho času teď prostě tolik není. Musela jsem tedy smazat nějaké oblíbené blogy a dělám náběr na další abych měla ke komu chodit, protože vaše blogy mě hrozně baví:) Pokud byste chtěly být mojí oblíbenou stránkou a zároveň já vaši, napište sem do komentářů přezdívku a blog. Vyberu ty co mě nejvíce zaujmou a pak dám vědět:)


[18.9.2012] - I will NEVER forget you

18. září 2012 v 17:19 | S-hejvi |  diary
Zdravím..dnes jsem nešla do školy kvůli osobním důvodům, nechci to tu ale nějak rozebírat. Zítra odjíždím na ten přírodovědný kurz, takže se pravděpodobně ozvu až v pátek. Dál nic asi psát nebudu, nevím ani co tak aspoň jedna taková fotka..V případě dotazů se ptejte na Formspringu, vše zodpovím až se dostanu k pc.

http://www.formspring.me/xoxoShejvi


[17.9.2012] - Škola? Peklo všech pekel!

17. září 2012 v 20:49 | S-hejvi |  diary
Hezké pondělí přeju haha. Nejhorší den v týdnu mám za sebou, první pozitivum! Ve škole musím totiž trčet až do čtyř..sice jsem měla od devíti ale i tak, peklo! Na zítra nic dělat nemusím, druhá pozitivní věc:D Ale abych nebyla tak optimistická..do kontaktu jsem přišla opět s bývalým a zkráceně, náhlý zájem z jeho strany..Nechci víc řešit, byl to on kdo to celé pos*al a jak se říká "Je lepší nechat dveře zavřené tomu kdo vás zklamal. Pokud je znovu otevře, dostane šanci zklamat ještě víc.." To platí a toho se taky hodlám držet..na kluky teď navíc nemám ani pomyšlení. Chci se soustředit na školu, kamarády a užívat si..konec šmitec:D:) Dávám sem pár fotek, jedna ze záživného zakreslování pojmů do slepé mapy, pak "výborný" čaj proti kašli, protože mě bolí v krku a nechci být nemocná když ve středu odjíždíme a poslední fotka alá nuda..http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Dnes mám celkem čas, jak už jsem říkala takže se klidně ptejte na Formspringu:) Btw opakuji že designy na přání už NEDĚLÁM..je to časově náročné a jsem ráda když se dostanu aspoň na ten blog:) xoxo

[16.9.2012] - Sunday

16. září 2012 v 9:49 | S-hejvi |  diary
Ahojda lásky moje. Máme tu opět neděli..v pátek jsem byla na pouti s kámošema, utratila jsem celkem dost, protože všechny ty divoké aktrakce miluju haha. Jak jste si užili víkend vy? Zítra asi budu muset jít k doktorce jelikož mě hrozně bolí noha, vůbec nevím od čeho ale je to jako když ji mám zablokovanou:D To je furt něco že..Dnes budu mít k obědu výbornou rajskou od mamči, už od včera se na ní těším..koukali jste taky na Harryho? Ano, pan Potter je snad jediný chlap, který mě nikdy nezklame:) Příští týden bude trochu oddychový, jedeme na dvoudenní přírodovědný kurz do Krkonoš..ne že by se mi tam dvakrát chtělo ale pořád lepší než samotná škola..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Teď asi mrknu na zemák, píšeme slepou mapu z Ameriky a pak ještě na právo..oba předměty mě baví, takže taková pohodička:D:) Chtěla bych vám ještě poděkovat za hlasy v soutěži a zároveň poprosit o další pro S-hejvi tady, protože jsem se díky vám dostala hodně daleko. Moc si toho vážím!

MISS 2012 - výherce!

15. září 2012 v 9:49 | S-hejvi |  you
Tak tu máme naší MISS 2012. Je jí PAYŠA, která v posledním kole získala 270 hlasů. XOXO, hned za ní těsných 236. Finále bylo hodně vyrovnané, takže výherkyni gratuluju a všem ostatním moc děkuju za účast. Věřím že taková soutěž tu nebyla poslední a šanci na výhru budete mít i příště..Poprosila bych Payšu aby mi na e-mail shejvi@seznam.cz poslala svojí adresu, a já ji tak mohla poslat výherní balíček.

CZECH LIFESTYLE BLOG