Srpen 2012

[31.8.2012] - Svátek má Pavlína? To jsem já!

31. srpna 2012 v 18:59 | S-hejvi |  diary
Ahoj, ahoj. Když jsem se ráno podívala do kalendáře a viděla svoje jméno, úplně jsem zapomněla že mám svátek. Ani by mě to nenapadlo haha:D Facebook zaspamovaný, dostala jsem nádhernou růži od taťky, krásný řetízek se srdíčkem, plno sladkostí a "menší finanční" obnos haha. Hned mi to zlepšilo náladu a celý den, že si všichni vzpomněli:) Ráno jsem si zašla konečně na nehty. Neměla jsem je celé prázdniny a první školní den chci trochu vypadat:D K obědu mi brácha udělal výborné palačinky a pak jsem se vrhla na další smoothie protože mi včera hrozně zachutnalo:D Taky dnes přidávám první photodiary, tedy více fotek z mého života, snad to bude příjemné zpestření:)
http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Jak se dnes máte vy? Pokud byste měli nějaké otázky, jsem na Formspringu:)

[30.8.2012] - Smoothie

30. srpna 2012 v 11:10 | S-hejvi |  diary
Zdravím, nálada se mi opět obrátila k lepšímu, takže highfive! Jak jsem před pár dny psala že jdu k zubařce spletla jsem se..jdu k ní dnes tak mi držte palce:D Včera jsem byla hodně dlouho na blogu a pilně pracovala. Přichystala jsem několik článků dopředu abych pak nemusela rychle něco vymýšlet..perfektně já haha:D Kamarád dnes ve škole dělá reparát a jsem nervózní za něj, držím palce aby ten třeťák nemusel opakovat znovu protože je to prý peklo a mám se na co těšit..Achjo, už jsem zase u té školy..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Až se vrátím od zubní, nejspíš si udělám nějaký ovocný koktejl nebo smoothie. Jestli se povede, třeba pak hodím i měnší návod..lehčí osvěžení budu potřebovat, už zase paří sluníčko:P xoxo

[29.8.2012] - Den blbec

29. srpna 2012 v 12:39 | S-hejvi |  diary
Dobré poledne. Včera jsem poprvé porušila svojí dietu a pěkně mě to nas*alo haha:D Začínám znova a tentokrát už opravdu bez nějakých 'úletů', protože všechno jde když se chce a to říká i dnešní nadpis článku..Od rána u nás zase prší, vůbec nemám náladu nic dělat:/ Takový den blbec, nevíc mě bolí břicho takže budu asi zalezlá doma a nudit se. Ani žádné články mě nenapadají. Achjo, achjo..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Snad se aspoň vy máte dobře:) Asi postahuju Gossip Girl a vlezu do postele..dlouho jsem to neviděla takže jsem zvědavá jak se to dál odvíjí, zatím tedy pac a pusu

[28.8.2012] - Profi focení

28. srpna 2012 v 18:29 | S-hejvi |  diary
Čauko všichni. Konečně po dlouhé době u nás dnes vylezlo sluníčko, takže jsem se rychle s dekou vyvalila na balkón abych chytla ještě trošku barvu, než půjdu do školy. Nádherné počasí! Mám jednu novinku a to takovou, že plánuji focení s jedním známým. Umí opravdu perfektní fotky a nedávno si pořídil novou zrcadlovku tak mě poprosil jestli bych s ním něco necvakla. Nevím kdy to přesně bude ale jestli se fotky povedou, hodím je na blog a možná z nich bude i příští design:)

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Jsem na Formspringu tak se klidně ptejte, ať se nenudím:) Ještě se vás chci zeptat do jakých barev by jste navrhovali design? Měnit ho ještě nebudu ale jen tak pro představu..

Jak se stát úspěšnou blogerkou

28. srpna 2012 v 10:50 | S-hejvi |  kos
Nejčastější typ otázek na mém blogu - jak to děláš že máš tak vysokou návštěvnost? Odpovědět na to přesně neumím. Samotnou mě překvapuje, že za tak krátkou dobu mi na toplistu skáčou taková čísla, přesto bych pro vás měla pár rad..


Měla jsem už hodně blogů, které se podobaly mému současnému. Podobné typu designů, podobný styl psaní. Měly hodně společného až na jednu věc - aktualizace. Tomuto blogu se od začátku hodně věnuji a v tom je ten rozdíl. Podle mě je základ úspěchu v pravidelném přidávání článků. Pokud myslíte, že si založíte blog, přidáte jednou za týden článek a budou k vám hned chodit lidi jste na omylu. Můžete si všimnout že přidávám klidně tři články za den a většinou je každý na úplně jiné téma. Navštěvuji ostatní blogy a komentuji, spřáteluji..To je podle mě taky důležité. Najít si "blogové přátelé" a blogy, které budete s chutí navštěvovat stejně, jako třeba oni vás..
Vaše články by asi samozřejmě měly být na nějaké úrovni. Když je někde zkopírujete a zveřejníte asi to ostatní moc nezaujme. Každý máme svou hlavu, tak proč ji nepoužít. Fantazie meze neklade. Je to váš blog a můžete si psát co chceteJ To je originalita, která se cení..


Někdo má oblíbený blog dříve, někdo později. Hlavní je mít do blogování chuť, protože když vás něco baví, hned jde vše lépe a ostatní to také zpozorují. Možná jsem napsala článek, který říká to co už bylo milionkrát zmíněno ale o to víc z něj mluví pravda a zkušenosti ostatních:)

Souhlasíte nebo jste jiného názoru?


[27.8.2012] - School? FUCK u!

27. srpna 2012 v 20:59 | S-hejvi |  diary
Poslední prázdninové pondělí..FUCK! Ano, za týden do školy, tyhle pocity že končí pohoda..to mě vždycky voser haha..jednou se mi chce, podruhé vůbec nechce. Rychle od toho pryč..Dnes jsem naspala tak cca pět hodin:D Šla jsem spát pozdě, protože jsem vůbec nebyla unavená. Odpoledne jsem byla u očního na prohlídce, fakt se mi tam nechtělo. Poslední dobou to je samý doktor a zítra aby toho nebylo málo, mě čeká zubařka. To mám opravdu radost ale na druhou stranu budu mít všechno za sebou..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Vůbec nevím co budu poslední dny podnikat. V sobotu je v ROXETU poslední prázdninová Captain Morgan Summer Night, kde budou panáky za 7,- haha takže si to pořádně užiju. Jinak nic moc, žádné plány. Co budete dělat vy?

Jak se bránit pomluvám aneb faleš okolo nás

27. srpna 2012 v 20:29 | S-hejvi |  kos
V dnešní době, kdy upřímnost je faleš a úsměv herecký výkon se každý z nás, ať už více nebo méně, musí vypořádávat s pomluvami apod. V tomto článku vám poradím jak bychom na to (alespoň podle mě) měli reagovat...

Ignorovat nebo ne? Asi záleží na typu člověka jakou reakci zvolí. Pokud se dozvím, že o mě někdo vykládá pomluvy a jsem si jistá co je to za člověka, podle toho reaguji. Když vím že je to někdo s kým nevycházím a nemyslím si o té osobě nic extra, nezabývám se tím. Ať si říká kdo chce, co chce, protože od takových lidí mě to neurazí a většinou je za tím jen závist nebo něco podobného. Možná znáte tu situaci, kdy jste na nějaké velké párty s najdou se i tací s kterými se dvakrát nemusíte. V takových případech se hodně lidí přetvařuje a dělají ze sebe největší kamarády, přesto že druhý den to bude úplný opak. Proč se "přátelit" s někým v pátek večer, o kom vím že mě v sobotu odpoledne bude pomlouvat..
Když o mě vykládá lži někdo blízký, s kým se normálně bavím rozhodně to nenechám plavat. Vždy se snažím si s tím člověkem promluvit a všechno vyřešit. Většinou to ale bývá zase tak, že se ten dotyčný dozví pomluvy od někoho jiného a tím jsme zase u toho prvního případu..

Proto už to neřeším skoro vůbec. V životě mě pomlouvalo a stále pomlouvá tolik lidí, že už jsem si na to zvykla a dělat chudinku, která si nechá nadávat mi je cizí. V situaci kdy stojím např. na zastávce, dvě holky si něco šeptají a přitom na mě koukají jak vyvorané myši, mi nedělá problém se jich zeptat na co "tak blbě zírají"? Reakce od nich většinou žádná, nevypadne z nich ani půl slova..To je ta nejlepší obrana - nebát se a zaútočit. Děje se to všude. Nejen ve škole, venku ale i třeba na blogu kdy se setkáváme s různými narážkami a nadávkami, jen proto že ostatní to prostě baví. Budiž, dopřejme jim tu radost. Nejsme to my kdo máme život natolik znuděný, abychom museli řešit ostatní:)

Jaký je váš názor?


[26.8.2012] - Plány na blogu

26. srpna 2012 v 20:19 | S-hejvi |  diary
Čaute kočky moje. Dneska mám neobvykle dobrou náladu, přesto že se nic zvláštního neděje. Takové dny bych si přála častěji haha. Moje dieta zatím probíhá podle plánu, tak snad to tak vydržím až do konce..Určitě znáte tu nepřemožitelnou chuť na sladké nebo ne? Já to ale dokážu!:D ..Plánuji vytvořit a přidat nějaké líčení podle celebrit formou tutorialu. Pokud byste chtěli někoho kontrétního napište do komentářů a pokusím se o to. Taky mě napadlo, že bych přidávala do deníčku více fotek, které za den vyfotím. Něco jako photodiary, abych tu na vás nezírala pořád jen já, co vy na to?:D Od září se pak můžete těšit na mé slibované outfity, které budu na vaše přání přidávat:)

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Chci vám moc moc poděkovat za podporu a hlasy, které mi dáváte v soutěžích. Mám obrovskou radost! Kdybyste cokoliv potřebovali, napište a já ráda pomůžu:) Kdyby něco jsem "nečekaně" na Formspringu..Posílám pusu,

[25.8.2012] - Nejde nenávidět někoho, kdo nám byl jednou vším

25. srpna 2012 v 21:20 | S-hejvi |  diary
Aloha, tak tu máme víkend. Žádná změna až na to, že rodiče jsou doma a s mamčou jsem jela nakupovat nějaké pomůcky do školy, pecka zážitek haha. Koupila jsem si nový penál, pak hodím do new in. Rozhodla jsem se, že tam budu přidávat vždy jednou, co jsem si koupila za celý měsíc..Jo a to jsem vám zapomněla říct. Předevčírem mě chytl v buse revizor a prý mám neplatnou městskou kartu, takže pálka čtyři kila no ne? Je to blbost, protože peníze na ní normálně mám takže nevím co měl za problém dědek..v pondělí jedu na dopravu a ještě si tam s nimi popovídám:D) Včera mě zaskočila ještě jedna věc. Večer mi na fb napsal bývalý. ..Promazávala jsem přátele a z nějakých 450 mi zbylo 300 haha:D A on ať jeho si nemažu..Tři měsíce ani ahoj, nerozešli jsme se zrovna v dobrém a najednou zájem. Ale celkem dobře jsme pokecali, myslím že to "vraždění" už je za námi:D

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Na Formspringu padla otázka, jestli bych nezaložila na facebooku stránku mého blogu, co vy na to? Možná ji co nejdřív udělám, uvidím podle času:) Btw nezapomeňte dnes poslat fotky do MISS..

[24.8.2012] - Two months

24. srpna 2012 v 16:59 | S-hejvi |  diary
No čauko. Koukám, že dnes jsou to přesně 2 měsíce co jsem založila blog. Je to hodně krátká doba ale chci vám poděkovat za tu úžasnou návštěvnost a komentáře. Strašně moc mě to těší a dává energii pokračovat s blogem dál. Doufám že u něj vydržím co nejdéle, zatím ta chuť psát dál je veliká tak uvidíme:) ..Dnes chci začít 10ti denní dietu, kterou jsem si sama vymyslela haha:D Jsem zvědavá, jak to dopadne a snad konečně uvidím nějaký výsledek.

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Jak se máte dnes vy? Máte nějaké tipy na články?:) Na Formspringu jsem opět k dispozici takže se můžete ptát..

Sourozenci..važme si jich

23. srpna 2012 v 20:39 | S-hejvi |  kos
Mít sourozence je dar, i když někdy se to může zdát jako utrpení. Nekonečné hádky a konflikty zažívá snad každý kdo není jedináček, přesto si to jeden bez druhého představit nedokážeme..

Mám o šest let mladšího bratra Martina. Bude mu 12 let a to je z mého pohledu snad nejhorší věk. Ruku na srdce, někdy mám chuť mu takovou vrazit že se to slovy popsat nedá. Většina z vás asi ví o čem mluvím. Provokace a naschvály v sourozeneckém vztahu prostě nechybí, ať už je tam chceme nebo ne..Je to o nervy, zvlášť když se svým sourozencem sdílíte společný pokoj a jste v úplně jiné věkové kategorii..
Na druhou stranu ta naše vzájemná "nenávist" je vždy jenom chvilková a skrývá se za ní opravdová sourozenecká láska. Každý bychom si svého sourozence měli vážit. Je jedno jestli je mladší nebo starší. Bráchu jsem vždy chránila a chránit budu. Jak se říká "já svého bratra/sestru mlátit můžu, zkus to ty a zabiju tě" Trochu klišé, samozřejmě bychom nikoho fackovat neměli ale je v tom vidět silná pravda. Kdyby někdo mému bráškovi ublížil, bez váhání bych tomu člověku urazila ruce. Za pár let, až tu nebudou rodiče a třeba zmizí i přátelé, kdo tu zůstrane? S kým si budeme moci promluvit a svěřit se mu se svými problémy? Bude tu právě náš bratr nebo sestra..


Proto bychom bez ohledu na různé hádky neměli své sourozence zavrhovat. Nedokážu si představit že bych byla jedináček. Když na to jen pomyslím, je to jako by mě kousek chybělo což je pochopitelné. Vše má své klady a zápory, ale být s někým o kom víme že tu pro nás na 90% vždy bude je pocit k nezaplacení. Proto bychom měli myslet na to, že žádný jiný člověk na světě nám sourozence nikdy nebude schopný nahradit. Važme si jich! Jsme tu jeden pro druhého..

[23.8.2012] - I hate doctors

23. srpna 2012 v 16:39 | S-hejvi |  diary
Čabas. U mě se dnes dějí věci haha:D Už ráno v 7 jsem byla nastopená u té doktorky..čekala jsem tam 3/4 hodiny protože jsem si nevšimla že ordinuje až od půl osmé..Řekla jsem že si jdu pro ten předpis a ona že mi rovnou udělá prohlídku..to jsem byla "štěstím" bez sebe, ale jednou za půl roku se to přežije, jsme přece ženské a vydržíme všechno!:D Pak jsem šla do Tesca a koupila si zdravé potraviny, doma jsou furt nějaké sladkosti tak jsem se naštvala a rozhodla že budu jíst jen to co já sama uznám za vhodné:D:)

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Btw jsem na Formspringu, tak se klidně ptejte..odpovím na cokoliv, ráda poradím nebo pomůžu:) xoxo

[22.8.2012] - Cejtim vodu, bude chcát

22. srpna 2012 v 18:29 | S-hejvi |  diary
Zdravíčko. Jak jsem psala do nadpisu dnešní datum, jako by mi ztuhla krev v žilách..to opravdu už nezbývá ani 14 dní do začátku školy? Hrozná představa ale postavím se k tomu čelem, třeťáku čekej mě haha:D Ještě že jdeme až třetího, to je asi jediné pozitivum..Od ráda u nás prší, vstala jsem opět kolem šesté a pohltil mě takový ten vlažný vzduch kdy cítíte že bude pršet...viz nadpis článku:D Dnes nebo zítra musím jít k doktorce pro předpis na prášky, vůbec se mi tam nechce, protože má vždycky nával a to čekání je o nervy..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Opět vám připomínám abyste poslali fotky, zítra začíná další kolo:) Dnes si musím ještě vyprat nějaké věci a zkusím něco provést se starými kraťasy, možná z toho bude i DIY..uvidíme:) Btw menší vzkaz pro věčně kritizující anonymy - vaše připomínky a komplexy mě nezajímají, řeště si je jinde..xoxo

[21.8.2012] - Just photo

21. srpna 2012 v 20:59 | S-hejvi |  diary
Miláčkové dnes vám nemám ani co říct..Nic zvláštního se neděje takže přidávám akorát jednu fotku. A jen vám chci připomenout abyste poslali fotky do dalšího kola:)

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

No to je článek o ničem haha:D Klidně se ptejte na Formspringu, ať mám co dělat, protože nuda je hrozná..Užijte si tenhle šmelo den:D xoxo

[20.8.2012] - Clean up

20. srpna 2012 v 19:20 | S-hejvi |  diary
Čauvec, jak to jde? Dnešní den je bude práce haha:D Bratr mi odjel na soustředění takže mě nikdo nerušil v kompletním úklidu celého pokoje. Utřela jsem všude prach, vyházela staré krámy, udělala pořádek ve stole na učení haha:D Uklidila si ve skříni a dokonce vyluxovala..perfektně já:D V takovém vedru jsem se pěkně zapotila a pak vlezla i na rotoped. Ani oběd jsem pořádně nestihla takže se kalorie spalovaly jedna báseň:D

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Posílejte mi fotky do dalšího kola. Téma znělo tak abyste se vyfotili nenalíčené:) Udělala jsem pořádek v oblíbených blogách, jestli jste mezi nimi se můžete podívat tady..