Červenec 2012

[31.7.2012] - I don't wanna get hurt anymore..

31. července 2012 v 18:50 diary
Zdravíčko. Dneska na mě vlezla nějaká divná nálada..jen jsem si říkala kdy to přijde, achjo, achjo..nebudu vás zatahovat do svých osobních problémů, taky máte svoje a jelikož jde o primitivní stvoření jako je kluk, nebudu to tahat na blog haha:D Už jednou jsem šlápla vedle a nechci si znovu ublížit..Snad mě to brzy přejde:) Mohli jste si všimnou že mám nový design. Je trochu tmavší a doufám že se vám bude líbit..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Co budete dnes dělat?:) Mě se do ničeho nechce, navíc mi ani není moc dobře..to je den vám povím:D Kašlu na to! Pustím si film nebo písničky nahlas, lehnu si do postele a jebu na svět! Ozvu se pak:)

[30.7.2012] - Polovina prázdnin za námi..WTF!

30. července 2012 v 15:10 diary
Čauko. Jak si užíváte dnešek? Nějaké plány?:) Já vůbec nevím co dělat..už hodně z vás mi napsalo žádost o designy, takže asi začnu:D btw mám co dělat, je vás fakt dost za takovou chvilku..k obědu jsem měla vynikající čínu a než se vrhnu na ty layouty, asi si zacvičím..Jinak koukám, že téměř polovina prázdnin je za námi..strašně to utíká..s pomyšlením, že za měsíc nastoupím do třeťáku, začne ta dřina a vše kolem toho..není to zrovna dobrý pocit haha:D Ale co už..

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Nějaké nápady na články? Co byste tu chtěli? Budu ráda za každý nápad:)

[29.7.2012] - Miluju tyhle prázdniny!

29. července 2012 v 13:59 diary
Ahoj, ahoj, ahoj. Dřív jsem se neozvala, protože vůbec nebyl čas. Včera jsem se vrátila a hned jela zase pryč na akci s kámošema, kterou jsme si jako vždy skvěle užili haha:D No..na Šumavě bylo krásně, určitě bych se tam ještě chtěla podívat. Tady je pár fotek, je jich opravdu hodně ale vybrala jsem jenom některé. Byli jsme i v Českém Krumlově (nádherné město) a v Hošticích, kde se točilo slunce, seno:D Cestou zpátky se nám porouchal motor takže jsme tvrdli v Českých Budějovicích, 200 kiláků před náma..parádní situace:D


http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Trošku mě bolí hlava, šla jsem spát v pět ráno a vstávala už v osm hodin, takže asi směr postel:) Večer si přečtu všechny komentáře od vás apod. a mohla bych i něco přidat. Užijte si den, xoxo

[26.7.2012] - Mám se luxusně!

26. července 2012 v 22:19 diary
Čabas. Tak se dokonce ozývám už dnes. Mám tu i wifi, takže můžu být normálně k dispozici na blogu..a kde že to vůbec jsem?:P V jednom penzionu na Šumavě blízko kempu u Lipna:) Hodně se mi tu líbí, počasí skvělé..ani jsem nečekala, že to bude tak super:) Fotky určitě budou, ale přidám je až se vrátím domů..nemám s sebou usb haha:D Cesta sem byla už o něco horší, od rána v autě není nic moc zážitek, málem mě mrsklo:D ale stálo to za to.

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

Ještě vám chci poděkovat za včerejší návštěvnost, takovou jsem ještě neměla a taky za hlasy, které mi dáváte do soutěže:) Kdo jste ještě nehlasovali, budu ráda když dáte hlas S-hejvi tady. A jak vy se dnes máte? Přeje vám taky počasí?:) Posílám pusu.

[25.7.2012] - I hate this weather!

25. července 2012 v 18:40 diary
Lidi, lidi..To počasí stojí za prd. Jeden den krásně a dnes u nás zase pršelo. Celý den zataženo, mám z toho debilní náladu a absolutně nic nestíhám..Zítra vás opět na tři dny opustím. Odjíždíme na takový větší výlet:D Aspoň že má být teplo jinak by mě mrsklo. Prý je tam i wifina takže když bude čas, ozvu se..Musím si sbalit i když vůbec nevím co..plavkami a ručníkem to asi skončí haha:D Uvidíme, snad budou i fotky:)

http://www.formspring.me/xoxoShejvi

K obědu jsem měla mojí milovanou pizzu a jak jsem se na ní těšila si nedokážete představit. Takový hlad jsem dlouho neměla:D Ještě vás chci poprosit o hlasy, pokud vám to nic neudělá. Hlasujte prosím pro S-hejvi tady:) No nic..půjdu něco dělat a vy si užívejte prázdnin. Mějte se!

[24.7.2012] - Sunbathing

24. července 2012 v 17:29 diary
Dobré odpoledne. Zrovna jsem doobědvala, ano oběd takhle odpoledne je fakt paráda haha:D Udělala jsem si jenom zeleninový salát, protože v tomhle vedru se mi nic teplého jíst nechtělo. Od 11 jsem byla s kamarádkou a jejím přítelem u rybníka. Sluníčko pražilo teda pěkně a konečně jsem znatelně opálená. Voda byla taky příjemná..sice trochu špinavá ale to nás netrápilo:D Teď si půjdu zacvičit a asi si na chvilku lehnu, nějak mě to slunce zmohlo:D


Na večer nic neplánuju, tak budu asi sedět u blogu. Kouknu k vám co je nového a snad ještě něco přidám..Co jste dnes dělali (nebo teprve budete podnikat) vy?:) Zatím se mějte..

[23.7.2012] - Run, run, run

23. července 2012 v 14:50 diary
Čauda. Jak jste se dnes vyspali? Já naprosto dokonale! Po týdnu konečně v mé postely jsem se probudila až kolem jedenácté haha:D Takže plná energie se vrhnu na úklid, udělám ze sebe člověka a pak si jdu s kámoškou sednout někam do města. Už jste si mohli všimnout že jsem založila novou rubriku New in..mám připravené nějaké články a ještě mě napadla jedna věc, kterou zatím zveřejňovat nebudu..nechte se překvapit:P

Pecka písnička!


Co máte dnes v plánu vy? Počasí se konečně (aspoň u nás) zlepšilo tak si zase můžeme užívat léta:P Večer možná ještě něco přidám nebo to tu aspoň vylepším..zatím:)

[22.7.2012] - I'm back

22. července 2012 v 14:29 diary
Ahoj lásky. Jsem z5 a mám pro vás připraveno spoustu článků. Měla jsem se bezvadně, skvěle jsem si odpočinula a dokonce tam zhubla 2 kila, protože jsem každý den běhala do kopce:D Prostě paráda..Teď si přečtu všechny komentáře, vrátila jsem se sice už včera ale neměla jsem čas něco přidat, protože kamarád měl 18náctiny a pařba opravdu stála za to!:D Jinak jsem si z netu zase objednala krajkové černé tílko z Tally Weijlu, hrozně dlouho jsem ho sháněla a konečně ho mám..Tady dávám pár fotek, moc jich není ale chtěli jste abych fotila, tak jsem fotila:D

A jak jste se celý týden měli vy? Doufám že počasí vám přálo a něco jste podnikali:) Přemýšlela jsem, že udělám i pár změn na blogu a přidám nebo smažu oblíbené blogy. Článků bude jak už jsem psala taky dost, takže se máte na co těšit..zatím se mějte..

[13.7.2012] - Odjíždím..směr Krkonoše

13. července 2012 v 13:29 diary
Ahoj, ahoj. Na to, že je pátek 13 se mi ještě nic zlého nestalo haha:D Já na tohle moc nevěřím..podle mě jsou to náhody když se někomu něco přihodí. Ale kdo ví..Chci se s vámi rozloučit. Na týden odjíždím do Krkonoš na chatu. Jedu sice až zítra ráno ale neměla bych čas psát článek, musím si sbalit atd.atd..Jak já to tam miluju! Jezdíme tam každý rok a vždycky si krásně odpočinu, nikdo mě nikam nehoní..prostě relax. Připojení k netu tam nemám, takže žádné články přidávat nebudu. Ani jsem žádné nepřednastavila, vše doženu až se vrátím a určitě přidám i fotky:)

Tumblr_m6rpo8fcff1r716lfo1_500_large

Ještě bych vás chtěla poprosit o hlasy do soutěže. Bude další kolo a budu jenom ráda když mi dáte hlas na tomto blogu. Hlasovat můžete ale až od neděle. Článek by se měl jmenovat Summer Miss a něco..jsem tam jako S-hejvi. Díky předem a mějte se tu krásně! Notebook si beru s sebou takže jestli někde narazím na wifi, ozvu se. Zatím..

[12.7.2012] - Don't worry, be happy

12. července 2012 v 12:20 diary
Hádejte co? Internet funguje! Jo začal makat sám z ničeho nic. Asi si ze mě dělá blázny, jinak to nevidím. To je taková pohoda když všechno funguje tak, jak má:D Samozřejmě to nechci zakřiknout nebo se za chvilku budu rozčilovat znova..Dnes jsem opět vstávala asi v sedm. Zvonila tu pošťačka a přišly mi ty lesklé legíny. Jsou úžasný! Dělají mi dokonce štíhlejší postavu, takže jsem spokojená:D ..Teď jsem snědla výbornou pizzu..u nás beztak dělejí tu nejlepší a půjdu něco vymyslet:P


Co podniknu teda netuším. Zatím to vypadá na pohodu jazz haha:D Snad mi nic nezkazí náladu..možná bych měla trochu poklidit, začíná se mi tu hromadit svinčík..pak ještě něco přidám, zatím se mějte..

[11.7.2012] - Dobré odpoledne..jak pro koho!

11. července 2012 v 17:19 diary
Ano, když se člověk má delší dobu fajn, může jenom čekat kdy se všechno pos*re! Ahoj mimochodem:D Jo, jsem naštvaná. Internet si mi zase zbláznil..byl tady nějaký chlap a zkoušel to opravit ale prostě nic. Teď mi konečně začal aspoň trochu fungovat ale je hrozně pomalý, takže tohle je asi jediné co dneska přidám. Budete se muset spokojit s deníčkem..Přidávám aspoň pár fotek z včerejšího koupála..je jich víc ale než bych je nahrála byla bych tu ještě zítra..
Jak se máte vy?:) Doufám, že líp než já..půjdu si zacvičit, pak udělat pořádně ledové kafe a sednout si na balkón..možná si s sebou ještě vezmu knížku. Začala jsem podruhé číst Moonwalk by MJ..Zítra se ozvu, xoxo..

[10.7.2012] - Koupálo

10. července 2012 v 20:10 diary
Zdary. Píšu až teď, dřív jsem se k pc nedostala. Dneska jsem se pěkně prospala, probudila jsem se až o půl jedenácté, což se mi o letošních prázdninách ještě nestalo. Vždycky vstávám tak kolem sedmé, osmé..vím, jsem blázen:D Ale dnes se mi z poslete prostě nechtělo. Hned jak jsem vstala udělala jsem si asi 30 sedu lehů, po obědě jela 30 minut na rotopedu a před chvilkou jsem se vrátila z koupaliště, kde jsem se snažila tak nějak plavat..já se ten sport naučím milovat! Haha:D Aspoň jsem se doufám i trošku opálila, protože sluníčko konečně svítí i u nás:) Fotky z koupála přidám zítra, protože mám zase pomalý net..


Jak jste si užili dnešek vy? Také jsem si všimla, že z minulého článku má nejvíc příznivců Johnny Depp nebo Ian Somerhalder..joo děvčata ani se nedivím a souhlasím s vámi:D Letím do sprchy, mějte se krásně..

[9.7.2012] - No stress, just relaxing

9. července 2012 v 19:40 diary
Čauda. Jak se dnes máte? Já jsem s kámoškou už ráno jela k rybníku. Vzali jsme na sebe plavky, do tašek vychlazená piva, sedli na kola a vyrazili. Těšila jsem se že se konečně vykoupu a aspoň trochu opálím ale sluníčko nikde..Bylo celou dobu zataženo, až když jsme přijeli z5 domů začalo svítit..jak naschvál:D Aspoň jsme se projeli, byla to celkem štreka. U nás jsme si pak udělali salát a koukli na film - Nejhledanější v Malibu..pěkná kravina vám řeknu ale kvalitní výtlemy u toho:D


Dej mi prosím hlas zde (S-hejvi)
Jsem docela unavená, ta dálka mi dala fakt zabrat..na chvilku si půjdu odpočinout a večer ještě možná něco přidám. Napadly mě nějaké články, tak uvidíme jestli se k tomu dokopu..snad ano:)

Reklamy

8. července 2012 v 21:30
Už toho mám plné zuby. Chtěla bych vás poprosit abyste veškeré reklamy, nabídky a prosby psali do tohohle článku..Myslím že to nikomu z vás nic neudělá kliknout na jeden odkaz a napsat sem. Většině lidí asi není taky příjemné, když napíšete článek a první komentáře obsahují žádosti o hlas nebo pozvání na blogy. To mě může trefit..Ráda pomůžu nebo se podívám ale pište to prosím zde..jinak ignoruju. Děkuju, určitě chápete:)

[8.7.2012] - Začínám hubnout

8. července 2012 v 20:39 diary
Zdravím. Od dnešního dne na sebe začínám být přísná a když říkám přísná, tak to opravdu myslím vážně:D Chci zhubnout nějaké to kilo, nedá se na sebe koukat. Omezím sladké, začnu cvičit a co nejdříve chci vidět výsledek..tak, rozhodla jsem!:D ..Co se týká dneška nic zvláštního jsem nepodnikla..teď jsme byli akorát na návštěvě u tety a znáte to..prostě nuda. Jsem celkem unavená, ani nevím pořádně z čeho takže si pustím nějaký film - pravděpodobně..


Chtěla bych vás poprosit o hlasy do jedné soutěže a taky za ně poděkovat vám, co jste pro mě už hlasovali..Najdete to na téhle stránce, jsem tam jako S-hejvi. Děkuju moc předem..

CZECH LIFESTYLE BLOG