Červen 2012

[30.6.2012] - Páárty hard!

30. června 2012 v 10:29 diary
Dobréé ráno. Konečně nám oficiálně začaly prázdniny! Já si je začnu užívat hned první den:P ..Tohle je asi jediný článek za dnešek, protože toho mám fakt hodně. Jak jsem včera psala máme slučák od základky takže musím ještě něco zařizovat, připravit stan, věci sebou a ještě dokoupit nějaké pití:P Počasí krásně vyšlo a mám nejen díky tomu skvělou náladu. Doufám že i vy se máte parádně a začnete si též užívat kamarádů, sluníčka, koktejlů a vody:) Zabudnem na stres, zabudnem čo tu bolo včera:P Nejlepší období roku začalo a přeju vám abyste si ho užili co nejvíc! :)


Ozvu se nejspíš až zítra, tohle fakt bude HARDCORE!:D Když budou fotky, možná přidám. Mějte se krásně, HIGH FIVE!:D

[29.6.2012] - Prázdniny!

29. června 2012 v 9:29 diary

Yes! Je to za náma..HIGH FIVE! Ten odchod ze školy jsem si maximálně užívala:D No..co jsem dostala vám snad ani říkat nebudu, je to otřes. Od příštího roku začnu tvrdě makat a to přísahám:D Btw co máte vy? Z toho vysvědčení jsem měla takovou "radost" že můžete na fotce vidět, jak dopadlo haha. Samozřejmě to je jen výpis, s originálem by mě to nenapadlo:D ..Každopádně prázdniny začaly, pocit k nezaplacení. Zítra máme slučák od základky takže teď jdu do tesca koupit nějaké džusy a něco tvrdšího, protože na suchu fakt nebudem, má být asi 35 stupňů, takže bude bordéééél!:D Dva roky jsem většinu z těch lidí neviděla a fakt se těším. Tady ta fotka..:D

btw je to jen výpis, origoš bych nespálila!:D

Ne každý je silná osobnost:D Já letím, až přijdu možná se ozvu navíc táta má dneska svátek tak musím sehnat i něco pro něj:) Mějte se, smějte se - prázdniny začaly!

[28.6.2012] - FUCK today!

28. června 2012 v 11:29 diary
Zdary. No..dneska vzprůzo vám povim. Jsem znuděná, naštvaná a nevim co ještě haha:D Včera jsem uklidit samozřejmě nestihla, to bych nebyla já. Půjdu na to teď, pak si dám sprchu a něco lehčího k obědu..snad mě to trochu probere, fakt si přijdu jak mrtvá. Musím si k tomu pustit písničky, aspoň to Óčko i když na něm to je taky šmelo, hrajou pořád to samé..odpoledne jdu ven a na večer se snad ještě ozvu když to se mnou někde nešlehne..zítřejší vysvědčení mě taky nahání hrůzu, vím co budu mít ale..až se stydím!:D


Ještě jsem se vás chtěla zeptat co byste tu chtěli? Jaké články mám přidávat, budu ráda za každý nápad ať už se týká čehokoliv, protože nevím kde brát inspiraci a chci aby vás to tu taky bavilo:) Jestli vás něco napadne, napište do komentářů..

[27.6.2012] - What doesn't kill you makes you stronger..

27. června 2012 v 14:50 diary

Čauko. Můžu vám říct, jak je den příjemnější když nemusíte do školy..jdu tam až v pátek pro vysvědčení, i když to si taky zrovna dvakrát nepřeju vidět haha:D Zítra jsem opět doma, tak využiju volného času.. Teď jsem přišla z venku, je tam celkem hezky..ani zima ani vedro tak jsem se aspoň na chvilku prošla. Musím toho stihnout za dnešek ještě dost..mamině jsem slíbila že uklidím a jak tak koukám na svůj pokoj, mám co dělat:D Udělám si k tomu ledové kafe, hodím volume doprava a pustím se do toho:P..Dál plánuju (asi spíš na večer) přidat článek o tetování. Měli jste různé dotazy takže odpovědi najdete v něm.
Abych nezapomněla, chtěla bych vám poděkovat za velkou návštěvnost a množství komentářů. Vážím si toho a poznala jsem spoustu skvělých blogů. Za to se budu snažit aby moje články měly aspoň nějakou hloubku a k něčemu byly:) Pak se ozvu, xoxo

Megan Fox..vzor ženské dokonalosti

27. června 2012 v 12:50 stars

Moje nejoblíbenější herečka a modelka - Megan Fox. Dnes ji obdivuje snad každý nejen díky její kráse. Narodila se 16.5. 1986 v Tennessee..Vždycky jsem ji měla ráda, líbí se mi její filmy a podle mě to není jedna z těch namyšlených amerických "stars" i když by k tomu důvod být namyšlenou třeba měla..Je jedna z nejkrásnějších žen planety a mou velkou inspirací. Každý potřebuje nějaký vzor a pro mě je Megan takový vzor ženské dokonalosti. Úžasná, nádherná, sexy..
Moc se mi líbí její styl. Je osobitá a originální..přijde mi, že mezi těmi hollywoodskými hvězdami vyčnívá a není kopírkou. Myslím že si zaslouží obdiv především za to, jaká je a ne za to co dokázala na rozdíl od ostatních. Jestli máte jiný názor, klidně ho napište..Nedávno jsem se dozvěděla že je těhotná a byla jsem mile překvapená. Je málo celebrit, kteří si ve svých 26 letech troufnou mít miminko. Každopádně ji to moc přeju a doufám že to nijak neovlivní její kariéru - byla by to škoda:)

Jaký máte názor na Megan Fox vy?


Něco o mě

26. června 2012 v 20:50 | S-hejvi |  shejvi
Psal se 11. říjen roku 1994. Přišla jsem na svět, který jsem do svých aktuálních 24 let vnímala několika způsoby v různých fázích mého života. Prožila jsem krásné dětství, stejně tak pubertu (která se mnou mávala asi jako hurikán na Floridě). V tomto období jsem měla asi odlišné zájmy, než většina 13 letých dívek v dnešní době. Popravdě jsem za to ale ráda, protože krása na Instagramu, která ve většině případů není realitou a problémy s prvním vztahem, v takto mladém věku mě nezasáhly a uměla jsem si nejspíš jako poslední generace užít volný čas s kamarády venku a jediná moje starost byla, kdy mi budou dávat další díl oblíbeného seriálu Útěk z vězení.

S příchodem na střední školu a jejím následným dokončením v roce 2014, jsem si už během jejího průběhu začala uvědomovat, že obor ekonomické lyceum pro mě nejspíš není to pravé ořechové. Vždy jsem se zajímala o humanitní vědy, ze kterých jsem také jako jediná ze třídy maturovala. Byl to pro mě takový odrazový můstek k tomu, abych učinila rozhodnutí, které směřovalo úplně jiným směrem, než měli moji spolužáci ve třídě. Obory orientované na ekonomii šly mimo mě a já jsem po úspěšných přijímacích zkouškách nastoupila na obor Sociální patologie a prevence u nás na Univerzitě Hradec Králové. Považuji to za jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě, protože pro mě poprvé škola není utrpením, ale koníčkem. Po úspěšných státnicích a obhajobě bakalářské práce, kterou jsem psala na téma Porovnání trestu smrti a trestu odnětí svobody na doživotí jsem se rozhodla ve studiu pokračovat a to v navazujícím magisterském oboru Sociální pedagogika.

Kdybych měla popsat sebe několika vlastnostmi, na 100% bych řekla, že jsem přátelský a upřímný člověk. Pro osoby blízké mému srdci jsem schopna obětovat maximum a pro ty, kteří se těmto lidem nebo mě snaží uškodit, dokážu být naopak noční můrou. Důležité pro mě je držet se svého cíle, ať už se zdá být jakkoliv obtížný a to i přesto, že se vždy najdou tací, kteří ve vaší schopnost ho dosáhnout nevěří. Moji slabinou, kterou se mnohy snažím skrývat je veliká přecitlivělost, protože bohužel jsem v minulosti věřila mnoha lidem, kteří mě zklamali. Na druhou stranu všechno zlé je pro něco dobré a pokud chce někdo získat mojí důvěru, musí si ji doslova vybojovat.

Zmíním i mé koníčky, ke kterým patří cestování, focení, setkání s přáteli. Může to znít jakkoliv bláznivě ale dalším mým velkým koníčkem je skutečně moje studium, které mě každým dnem obohacuje a souvisí i s četbou literatury týkající se kriminality a podobných témat. V neposlední řadě je to samozřejmě blog, který ze mě na první pohled dělá růžovou blogerku, která nemá nic jiného na práci, než psát články o nákupech a zápisech v deníčku. Ve skutečnosti je to ale takový relax a odpočinek od skutečnosti, že se ve studentském životě téměř denně zabývám tématy jako jsou vraždy, šikana, alkoholismus, drogy a v budoucnosti je jako sociální pedagog budu řešit ještě více. Je to ale něco, co jsem si vždy přála dělat a když máte možnost v životě dělat věci, které vás naplňují, je to ta největší výhra, kterou můžete získat a já ji přeji každému z vás!


[26.6.2012] - Sporty day

26. června 2012 v 17:29 diary
Ahooj. Jak se dneska máte? Právě jsem přijela z nákupu s maminou a půjdu si udělat něco lehkého k jídlu, mám hlad že nevidím ..Dneska jsem ze školy byla doma už v deset, protože sportovní den mě nějak neoslovil ale museli jsme jít takovou školní "tůru" a docela mě bolely nohy. Přišla jsem domů a usnula:D Co taky jiného v tomhle počasí..nevim jak u vás ale tady je celý den zataženo..


Zítra do školy nejdu vůbec, protože třída jede někam na dvoudenní výlet a s kámoškou jsme si řekli že se místo toho radši půjdem opalovat na městské koupálo..podle počasí to ale tak nevidim haha:D Takže nejspíš budu pracovat nablogu a podobné věci. Dnes ještě něco přidám, zatím pa.

Favourite sites

26. června 2012 v 6:26 | S-hejvi

Dávám sem seznam mých oblíbených blogů, které navštěvuji. Od teď na ně v menu najdete odkaz. Ty nejoblíbenější jsou uvedeny v záhlaví ale když mám čas tak ráda mrknu i na ostatní blogy. Tyhle mě něčím zaujaly a doporučuju je navštívit. Pokud byste měli zájem tu taky být, stačí napsat do komentářů. Budu jedině ráda, protože jak už jsem psala - když je čas a nebo se nudím, kouknu kamkoliv.
R.I.P. Michael Jackson

25. června 2012 v 20:30 stars

Ať už jste fanouškem nebo ne..Dnes jsou to tři roky od smrti krále popu - Michaela Jacksona. Věnuji mu tenhle článek, aspoň jako vzpomínku na něj, protože je to můj nejoblíbenější zpěvák a velký vzor. Žádná celebrita mě nikdy neoslovila tak, jako on a nikoho neobdivuju tak, jako právě Michaela. Lidé ho buď milovali nebo nenáviděli. Ze všech těch špatných spekulací o něm mi je doteď špatně. Podle mě to byl skvělý a talentovaný člověk a na to také doplatil, protože lidi jsou svině když to takhle řeknu..Jeho hudba mě nikdy nepřestane bavit a jeho moonwalk se nedá zapomenout. Michael je pro mě prostě legenda a ať si říká kdo chce, co chce..

25.6.2009


R.I.P.


[25.6.2012] - Lunch

25. června 2012 v 15:09 diary

Čabas. Konečně jsem se dostala k tomu abych napsala článek. Dneska je nuda jak pes. Ráno jsem šla do školy na devátou, protože se mi nechtělo spěchat, absence se stejně už nepočítá takže co bych tam strašila už od osmi haha:D ... I tak jsem tam byla zbytečně, jediné co jsme dělali bylo čištění lavic (fakt zábava). Končili jsme o půl jedné a pak jsem šla s kámoškou na oběd..ještě teď jsem plná, myslím že dneska do sebe už nic nenarvu:D


Po tom jídle se ani nehnu, takže budu buď trčet u pc a nebo se na chvilku natáhnu..pak trochu poklidím a možná si zacvičím jestli se k tomu dokopu:D ..Zítra máme nějaký sportovní den..co vám k tomu můžu říct - že bych se na to nejradši vy*****. V té škole akorát ztráta času..Jak se máte dneska vy? U nás počasí nic moc tak doufám že aspoň u vás máte hezky:) Večer se možná ozvu, zatím.


[24.6. 2012] - Once again

24. června 2012 v 20:29 diary

Zdarec. Takže jedu od znova..myslím že ne poprvé a ne naposled haha:D Potřebovala jsem nějak vzhledově oživit blog a prostě celkově začít od začátku..podle mě změna k lepšímu tak snad mi to vydrží. Chci přidávat pravidelně a konečně se tomu tady věnovat:) ... Jak se dneska máte? Já popravdě skoro nevylezla ven, jaké bylo vedro..dala jsem si ledový kafe a tím to pro mě haslo:D


Teď oblezu pár blogů, mrknu co je nového a objednám si šaty přes net..našla jsem jedny na aukru z jednoho internetového obchodu, akorát mi přijdou až z Thajska takže to bude chvilku trvat než je budu mít doma..ale jsou nádherný, pak hodim fotku:) Zatím se mějte a užijte si večer..

CZECH LIFESTYLE BLOG